Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  як купувати рефералів на seosprint | проста робота в інтернеті без вкладень

  Що не говори, а приємно дивитися, коли інші працюють, і баланс постійно поповнюється, не залежно, працюєш ти в цей час, чи ні Що не говори, а приємно дивитися, коли інші працюють, і баланс постійно поповнюється, не залежно, працюєш ти в цей час, чи ні. Реферери згодом так розслабляються, що зовсім закидають вид активної роботи на Seosprint, а займаються тільки зняттям грошей з балансу.

  Залучені реферали, в залежності від якості і кількості, має велике значення можуть збільшити дохід на Seosprint (можете подивитися статистику конкурсу «сума зароблена для реферера»). А при активному наборі рефералів, можуть стати основним джерелом доходу.

  Чи не станемо зараз заглиблюватися в питання, як збільшити дохід в seosprint без залучення рефералів - це окрема тема для статті. І, про всі способи залучення рефералів сьогодні розмова не піде, хочу поділитися своїми враженнями від способу покупка рефералів на ярмарку.

  Купити реферала на ярмарку - найпростіший спосіб. Своїх рефералів завжди намагаюся попередити, що даний спосіб хоч і найпростіший, але і самий підступний. Активних рефералів в основному на ярмарок не виставляють, переважно там виставлені або користувачі закинули заробіток на Seosprint, або мало активні реферали. Такий реферал може і протягом року не відпрацювати планку в 1 рубль, обов'язкову, для того щоб з'явилася можливість виставити рефералу на ярмарок.

  1. Великої різниці не бачу, від вартості реферала. Користувач однаково працює, не залежно від того, за яку суму його виставили на продаж, за 10 рублів, або за 1000. Ярмарок є ярмарок, і спекуляції - тут цілком нормальне явище. Чесно кажучи, моя пристрасть по набору рефералів почалася зі спекуляції РЕФамі. Вигідніше перепродати реферала, ніж чекати від нього, коли він напрацює суму, витрачену на його придбання.

  Але, на проекті seosprint виставляти рефералів на продаж можуть тільки користувачі, які досягли рейтингу 100 і більше.

  2. Не дивлячись на правила, недобросовісні користувачі примудряються створити мультіаккаути з єдиною метою - виставити його на ярмарок. Після покупки певної кількості таких мертвих душ, я став дуже акуратно ставитися до вибору.

  3. Чим більше кількість днів, протягом яких користувач не відвідував проект seosprint, тим менше шансів, що він на ньому коли-небудь з'явиться. І тим-більше, буде активно працювати. Виняток становлять користувачі зі статусом 20 і більше. Політика сервісу про додаткові привілеї, у міру збільшення статусу, все-таки змушує з'являтися на сайті раз в тиждень, або два, щоб не втратити отримані бали. Втім, це поширюється не на всіх.

  4. З знову зареєстрованих користувачів не така велика кількість залишається на проекті. Перший тиждень активності, після реєстрації, потім йде спад. Велика ймовірність, що після першого дня роботи на seosprint, користувач не зайде більше на проект. І вже ніяк немає сенсу платити за нього 100 рублів, якщо у користувача в статистиці перегляд 5 посилань, і все.

  5. Усіх користувачів на проекті умовно можна розділити на дві категорії. 1 - причому основна, користувачі, які отримують дохід переважно від оплачуваної перегляду сайтів, і користувачі, які упор роблять на заробіток від виконання завдань. Перегляд сайтів - не приносить відчутного доходу. Як для реферала, так і для його реферера. Якщо в статистиці вказані ще і нерегулярні відвідування проекту, толку від такого реферала буде небагато.

  6. В результаті, при покупці реферала на ярмарку доводиться орієнтуватися на наступні показники:


  а) Вартість - повинна бути співмірна якості
  а) Вартість - повинна бути співмірна якості. Навіть хороший працівник принесе 100 рублів реферера тільки пропрацювавши з місяць на сервісі. Зазвичай цей показник нижче в 3-10 разів.

  б) Бути готовим до того, що користувач в будь-який момент може припинити роботу, і ви більше ніколи не отримаєте витрачені на нього гроші.

  в) Реферал, якого ви маєте намір купити, повинен бути досить активним на проекті. На жаль, в звіті статистики можна побачити тільки останні сім днів, що не дає повної картини про доцільність його придбання.

  г) Співвідношення оплачуваних переглядів сайтів, і виконуваних завдань, повинно бути приблизно, 50 на 50. Краще, якщо реферал заробляє виконанням завдань, тим більше буде його продуктивність для реферерера.

  І, по будь-якому дуже велика ймовірність, що куплений реферал не виправдає ваших сподівань. Далі опишу інші, що застосовуються мною способи, для збільшення кількості рефералів.


  Для реєстрації на сайті Seosprint необхідно повернутися На головну сторінку

  19. 05. 2019, 12:55:20 - час на сервері


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»