Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як легко знайти найкращі ключові слова, про які можна писати (і як їх активувати)

  1. Якого біса? Що ви хочете знати про ключові слова
  2. Перш ніж почати: виберіть результат ключового слова
  3. Пошук найкращих ключових слів для Google
  4. Пам'ятайте, що це не все ...
  5. Вам не доведеться надмірно робити це
  6. Вам це допомагає?

  Як ви знаєте, мені дуже не подобається підхід до ведення блогів, де ви просто пишете випадкову статтю і бачите, чи вона дотримується

  Як ви знаєте, мені дуже не подобається підхід до ведення блогів, де ви просто пишете випадкову статтю і бачите, чи вона дотримується.

  Я віддаю перевагу напівстратегічному підходу.

  Підхід, який поєднує дослідження з цільовим трафіком та кінцевою метою для кожної публікації блогу.

  А це означає знати ключові слова, які слід ввести у назві, тексті та спробах просування.

  У цій статті я покажу вам один із найпростіших способів дослідження найкращих ключових слів для ваших публікацій. Ви хочете переконатися, що ви пишете про теми, за які можете змагатися і конвертувати. Це означає домінування в Google, а також рефералів.

  Готові?

  Якого біса? Що ви хочете знати про ключові слова

  Гаразд, так багато з вас новачки в блогах і, напевно, чули трохи про ключові слова, але не знаєте, як вони вписуються у всю сцену ведення блогів. Дозвольте пояснити це вам якнайкраще.

  Що таке ключове слово?

  Ключові слова - це слова або короткі фрази, на які ви орієнтовані, щоб отримати веб-трафік від Google чи інших інтернет-джерел.

  Як ми їх використовуємо?

  Після того як ви визначились із ключовим словом, ви пишете заголовки та повідомлення в блогах та займатися SEO або реклама ранжирувати за цими ключовими словами, щоб більше людей, які шукають ці слова, могли знайти вас. Потім ви можете просувати до них товари, філії тощо.

  Що таке ключові слова з коротким і довгим хвостом?

  Маркетологи розбивають ключові слова на два широких типи: короткий і довгий хвіст. Наприклад, ключовою фразою з коротким хвостом є "нашийники для собак", тоді як довга версія хвоста може бути "нашийниками для німецьких шепарів". Важко класифікувати за ключовими ключовими словами з коротким хвостом через посилену конкуренцію.

  Перш ніж почати: виберіть результат ключового слова

  Перш ніж розпочати дослідження ключових слів, ви хочете дізнатися про результати читачів.

  Немає сенсу оцінювати ключове слово, якщо ви не знаєте, що це буде робити для вашого блогу. Отримати багато трафіку безглуздо, якщо ви не отримаєте від цього жодного результату.

  Деякі з результатів, про які ви можете подумати, включають:

  • Продаж товару
   Якщо у вас є продукт для продажу, то це може бути кінцевим результатом для дослідження ключових слів.
  • Отримання підписок
   Отримати відповідні реєстрації у списку розсилки - хороший (короткотерміновий) результат. Поки ви також маєте на увазі ціль і для цих передплатників.
  • Створення авторитету
   Класифікація надзвичайно хорошого вмісту в Google може пройти довгий шлях до підвищення ваших особистих повноважень, а також авторитету вашого блогу від заохочуючи більше зворотних посилань і соціальні частки.

  Тому перш ніж почати все це, переконайтеся, що ви маєте чітке уявлення про те, що ви хочете, щоб ці ключові слова зробили для вас.

  Пошук найкращих ключових слів для Google

  Тепер, перша частина дослідження ключових слів обертається у тому, щоб з’ясувати, чи є у вас шанс домогтися ранжирування в Google, і, якщо ви це робите, з’ясувати, яке формування ключової фрази найкраще підходить для успіху.

  Тож маючи на увазі, давайте подивимось на один із способів, як я це роблю.

  1. Використовуйте Market Samurai, щоб відчути цільові ключові слова

  Ринок самураїв це чудовий інструмент, який ви можете використовувати для того, щоб всебічно подивитися на те, що робить ваша конкуренція, або наскільки конкурентоспроможні певні ключові слова. Це дійсно гарне місце для початку, тому що ви можете просто забити купу різних ключових слів або ключових фраз ідей та відчути клімат.

  Однією з речей, які я робив у минулому, є використання ринку самураїв, щоб вирішити, чи найкраще оптимізована назва мого допису в блозі та чи є шанс на успіх.

  Наприклад, ви можете ввести "палео дієту", а потім побачити, хто займає рейтинг у верхній частині та скільки зворотних посилань у них на цю конкретну посаду. Це корисно, тому що іноді ви виявляєте, що у них немає такої кількості посилань, або, трохи працюючи, ви зможете повторити ті, що у них є.

  2. Далі досліджуйте, використовуючи більше інструментів

  Наступним кроком, який ви можете зробити, є використання деяких інших онлайн-інструментів, таких як SEMRush і Величний SEO копати трохи глибше і отримувати загальну картину того, як ваша конкуренція отримує свій рейтинг. Ви також хочете витратити деякий час, щоб дізнатись, чи отримують ключові слова насправді якийсь трафік ...

  Наприклад, ви можете виявити, що блог займає рейтинг для обраних вами ключових слів, оскільки вони є веб-сайтом авторитету та мають безліч зворотних посилань та віку, на відміну від лише однієї однієї публікації в блозі, яка привернула багато уваги та зросла посилання. З ними складніше конкурувати.

  Не роздумуйте, якщо виявите, що там дійсно авторитетний рейтинг сайту, тому що є багато інших речей, які вступають у гру. Я розберуся більше за хвилину.

  3. Особисто досліджуйте ці сайти

  Наступним кроком я є відвідування кожного з тих сайтів, які рейтингують мої ключові слова. Це допоможе вам дати вам уявлення про те, чи є щось, що ви можете зробити для змагання.

  Шукайте такі речі:

  • Взаємодія на посаді
   Скільки коментарів та соціальних акцій вони отримують?
  • Найпопулярніші посилання, що посилаються
   Чи є у них інші публікації на подібні теми, які справді добре зробили, що посилаються на ключові слова публікації, які ви досліджуєте?
  • Інструменти
   Чи існують розроблені ними оригінальні інструменти чи плагіни, які роблять цю публікацію особливо цінною в очах Google?
  • Поліпшення
   Чи можете ви вдосконалити їхню статтю? Чи можете ви про це написати по-іншому?

  Після того, як ви зробили всі ці речі, вам слід почати отримувати досить гарне уявлення про те, з чим ви маєте справу, і чи не буде ваша посада чи ні.

  Деякі інші речі, які потрібно пам’ятати

  Якщо ви переглядаєте ключові слова, щоб побачити, як вони працюватимуть в Google, вам потрібно запам'ятати кілька дрібниць:

  • Диференціація має значення
   Тільки тому, що перший результат - стаття про "Як налаштувати X", не означає, що другим буде. Google любить показувати різні типи інформації, щоб люди отримували відповіді на їх питання. Подумайте про змагання з іншим захопленням речей.
  • Множина і речі мають значення
   Однією з головних причин, за якими ми перевіряємо рівень трафіку, є те, щоб побачити, чи дрібні речі, такі як множини, впливають на кількість трафіку. Наприклад, словосполучення "собачий нашийник" може отримувати 1000 відвідувачів на день, тоді як "собачі нашийники" отримують 40 000. Деякі люди не вважають, що це має значення, але я все одно. Я також думаю, що ви повинні подивитися на варіанти слів і написання, як це "квиток на кіно" або "квиток на кіно"?
  • Задавання питань
   Останнє оновлення для Google не стосувалося того, як змінити так, як сайти індексуються настільки ж, скільки про те, як Google намагається відповідати на запитання. Це означає, що вам потрібно витратити більше часу на роздуми про те, як людина може задати питання в Google природним чином, щоб знайти відповідь на ключові слова, які ви шукаєте. Наприклад, чи вводять вони "дослідження ключових слів" або "де я досліджую ключові слова блогу"?
  • Свіжість
   Як уже давно говорив Глен з ViperChill, в результатах Google зараз сильно переважають новіші статті та старіші (якісніші). Переконайтесь, що ви перевіряєте, чи відображаються ваші цільові ключові слова нові результати чи ні.

  Тепер, коли ми розглянули частину речей, які нам потрібно перейти до наступної важливої ​​області дослідження ключових слів для публікацій блогу.

  Пам'ятайте, що це не все ...

  Я дійсно хочу зараз зазначити, що дослідження ключових слів - це не лише те, що буде добре працювати в Google. Це набагато більш багатошарова тема.

  І в будь-якому випадку, якщо ви хочете займати рейтинг в Google сьогодні, вам потрібно думати про більше, ніж про кількість та типи зворотних посилань, які вам знадобляться.

  Так, це важливо.

  Ні, це не вся історія.

  Тож, хоча в першому розділі вище розглянуто дослідження ключових слів, засноване на SEO-підході, ви хочете рухатися далі та більш цілісно розглядати цільові ключові слова.

  То що далі?

  1. Розгляньте послідовність вашого блогу

  Я досить багато разів говорив про воронку на цьому веб-сайті, тому я більше не буду надмірно деталізуватись, крім того, щоб сказати, що це дуже важливо враховувати, думаючи про ваші ключові слова.

  В основному те, що ми намагаємось тут врахувати, - це те, як буде вести себе трафік, коли вони надходять на ваш сайт. Як ваш вміст та макет сайту спрямовують їх і куди ви їх хочете?

  Якщо ви робите все це дослідження ключових слів для фрази, яка приносить багато трафіку, але не відповідає добре цій послідовності, ви витрачаєте час. Більше про це читайте в моїй статті про отримання марного трафіку .

  2. Розгляньте свої методи просування

  Рейтинг в Google - це один спосіб просування. Є багато-багато іншого.

  Наприклад, певне ключове слово, за яким ви збираєтеся, може дуже добре піддатися рекламі на StumleUpon. Або, можливо, це справді солідна довгострокова кампанія Google Adwords. Або Facebook може на це добре відреагувати, якщо це щось, що, ймовірно, поділиться.

  Коли ви думаєте про своє ключове слово, подумайте про цільову сторінку, а потім про спосіб просування. Важливо подумати про те, як ви популяризуєте це окрім лише рейтингів Google.

  3. Подумайте про людей, які шукають та «активують» ключове слово

  Гаразд, тепер ми дійсно переймаємось більш цікавою та витонченою частиною дослідження ключових слів для блогерів. Дуже важливо подумати про тип ключового слова та про те, чи користувачі шукають його в активному режимі чи в режимі "купити готовий".

  Ось приклад. Скажімо, ви пишете дивовижний пост і займаєте номер один за терміном "здорова їжа", і скажімо, що він приносить вам 1000 унікальних відвідувачів на день. Що ж, чи люди, ймовірно, придбають щось у вас, коли дізнаються про їжу?

  Може бути. Можливо, не.

  Це дуже багато повертається до кінцевого результату, про який ми говорили на початку, але дещо інший, тому що ви можете налаштувати фразу, щоб, можливо, зробити це більш шансом заробити. Ви можете активувати його. Наприклад, ви можете переключити його так, щоб (припускаючи, що їжа є насінням чіа), ви націлилися на "купити насіння чіа в Інтернеті".

  4. Подумайте про демографічне

  Гаразд, про одне, про що я теж думаю, - це демографічна особа пошук. Це допоможе вам визначити, який продукт чи стиль продажу продажа буде найкраще працювати.

  Наприклад, якщо ви рекламуєте гру для дітей, то вам потрібно знати про такі речі, як те, що дорослий повинен мати кредитну карту, щоб придбати, і той факт, що Facebook не заборонено людям до певного віку. таким чином, без реклами стає безглуздим.

  Вам також потрібно подумати про те, наскільки ці люди можуть сприймати технологію, і змінити вашу цільову сторінку залежно від того, як вони можуть реагувати. Наприклад, стара бабуся не захоче бачити фотографії дівчат у бікіні.

  5. Подумайте про потенційні альянси

  Як я писав у своєму попередньому дописі про успішність ведення блогів, ваші онлайн-друзі та контакти - це величезна частина того, що вам потрібно для того, щоб добре працювати в Інтернеті.

  Після спілкування з Кріс Дакер Наприклад, я відчуваю, що я міг би комфортно попросити його викласти статтю про аутсорсинг, якби я написав про це.

  Це вкрай важливо і для рейтингу. Хороший +1 від авторитетного Google+ рахунок може значно підвищити ваш успіх у SERPs. Подумайте про це, вибираючи цільові ключові слова.

  Вам не доведеться надмірно робити це

  На початку публікації та в заголовку я сказав, що це "простий" шлях. Ну, після 2000 слів ви, напевно, думаєте, що це не здається просто.

  Якщо ви плануєте запустити новий блог, тоді вам захочеться витратити багато часу на планування всього цього. Це важливо.

  Якщо ж ви просто плануєте писати допис у блозі, тоді вам буде потрібно лише витратити 10–20 хвилин на все це. Іноді я витрачаю трохи довго, якщо у мене є план для серії статей навколо одного ключового слова.

  Час окупається, коли це тисячі відвідувачів

  Подумайте лише на секунду. 30-хвилинний сеанс дослідження ключових слів перед тим, як почати писати, може приносити вам додатково 1000 відвідувачів на день. Це понад 300 000 на рік. Якщо ви конвертуєте 2% вашого трафіку у свій список електронної пошти, то добре, що 30 хвилин було витрачено добре.

  Крім того, я часто провожу вісім-дев'ять годин, пишучи лише одну публікацію в блозі. Чому б тоді я не хотів би переконатися, що він має найкращі шанси на успіх, виходячи з вищезазначених критеріїв?

  Наведена вище графіка - це лише невеликий швидкий спосіб уявити, як я думаю про заголовки публікацій, перш ніж піти і написати повідомлення. Вам не доведеться займати занадто довго, і через деякий час ви почнете досить швидко отримувати це.

  Тоді заголовок і текст вашої публікації мають базуватися на ключових словах, які мають баланс із вищезгаданих чотирьох речей.

  Вам це допомагає?

  Будь ласка, дайте мені знати, чи корисна ця річ для вас. Я хотів би дізнатися, які проблеми у вас є з вашим власним дослідженням ключових слів, перш ніж писати повідомлення в блозі, чи ви навіть не робите дослідження ключових слів! Будь ласка, залиште коментар і дайте мені знати.

  Якого біса?
  Готові?
  Якого біса?
  Що таке ключове слово?
  Як ми їх використовуємо?
  Що таке ключові слова з коротким і довгим хвостом?
  Чи можете ви про це написати по-іншому?
  Я також думаю, що ви повинні подивитися на варіанти слів і написання, як це "квиток на кіно" або "квиток на кіно"?
  Наприклад, чи вводять вони "дослідження ключових слів" або "де я досліджую ключові слова блогу"?
  То що далі?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»