Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як медестетики досягали 10x Органічний дохід від пошуку: Необхідне читання

  1. Реальні професіонали все ще можуть отримати масові результати
  2. Медестетика: Передісторія
  3. Ось що ми знайшли ...
  4. 1. Вони намагалися класифікувати за допомогою ключових слів на своїх сторінках
  5. 2. Структура сайту була неоптимізована для SEO, а навігація була важкою для відвідувачів
  6. 3. Їх сайт завантажувався дуже повільно
  7. 5. Їхній сайт мав наповнювач і дублікати сторінок
  8. Їх стратегія SEO була орієнтована тільки на спроби ранжування для широких ключових слів
  9. Рішення?
  10. Настав час працювати ...
  11. 1. Активи клієнта
  12. 2. Цілі клієнта
  13. 3. Докладне дослідження ключових слів
  14. 4. Доведені стратегії, які працюють ЗАРАЗ
  15. Розподіл нашої переможної стратегії SEO
  16. 1. Оптимізація роботи користувачів
  17. 2. Технічна робота на сторінці:
  18. 3. Орієнтуючись на органічні конверсії пошуку
  19. Дозвольте нам допомогти вам зробити 10x ваш трафік, свинцю і продажів через силу майстерного SEO!

  Ви, напевно, бачили заголовки clickbait, такі як "SEO мертвий". Правда, цей канал далекий від завершення. Найбільш успішні компанії сьогодні використовують SEO перетворити пошукові системи в дохід .

  Секрет у тому, що традиційний SEO мертвий і сучасний SEO розвинувся.

  Набивання вашого сайту ключовими словами, побудова масивних зворотних посилань з використанням "сумнівних" методів, і в основному все, що практикуючі SEO робили, щоб "обманювати" алгоритм Google більше не працює.

  Та так, це фактично є 100% вірне.

  З 1-го дня вся увага Google полягає в тому, щоб надавати пошуковій системі найкращий досвід.

  Недавно, однак, що Google, нарешті, зміг розробити свої алгоритми і свій штучний інтелект до того моменту, коли він міг би припинити винагородження «хаків» і тіньових практик з незаслуженими найвищими рейтингами ... системи.

  Але завжди є можливість у кожному виклику.

  Декілька з нас, хто завжди дотримувався якості та які зосереджували довгострокові результати для наших клієнтів, побачили, що наші результати різко зросли.

  Реальні професіонали все ще можуть отримати масові результати

  Незважаючи на те, що всі передбачувані «експерти», які вимагають уваги, можуть претендувати тут, на Інтернет-маркетинг гуру , ми змогли послідовно досягти надзвичайних результатів для наших клієнтів завдяки нашій роботі у сфері SEO та PPC.

  І в цьому поглибленому дослідженні, ми дозволимо вам заглянути за завісу, щоб ви могли виявити перевірені практики SEO, які фактично отримують результати у 2018 році ... і дізнатися, як саме ми змогли допомогти Медестетика :

  • Збільшіть щомісячні відвідувачі веб-сайту (трафік) з 354 до 11000, що перевищує 2000%, що перевищує 2%
  • Збільшити їх кількість щомісячних кваліфікованих запитів (вхідні телефонні лідери були, безумовно, найвищою конвертацією) від менш ніж 20 до 200; навіть під час “повільних” місяців
  • Вийшов з рейтингу для 0 ключових слів на першій сторінці до більш ніж 140
  • Досвід 10.000% збільшення органічних доходів від пошуку (це може здатися неймовірним ... але така сила SEO зроблено правильно!)
  • Досягнення показників рентабельності інвестицій у розмірі 20: 1 щодо їхніх інвестицій у послуги SEO порівняно з отриманими доходами
  • Понад 397 рейтингів Google за 18 місяців, порівняно з 3
  • Більше 200 органічних показників / переходів на місяць, в порівнянні з 0
  • Кращі рейтинги за ключовими конкурентними термінами: "ботокс", "ліпосакція", "перт для збільшення грудей", "видалення татуювання"

  Так що якщо ви володієте автономним бізнесом з цегли та мінометів, або якщо ви володієте онлайн-бізнесом, і ви готові дивитися його зростання ...

  Якщо у вас поганий досвід після поганого досвіду з короткозорими SEO-експертами, чия тактика пошкодила ваші рейтинги та трафік після оновлення Google…

  Якщо ви втомилися від отримання звітів з усіх ваших "рейтингів", але не бачили значного збільшення трафіку та продажів (єдине, що має значення) ...

  Ви збираєтеся виявити наш перевірений підхід, стратегії та найкращі практики для SEO, які постійно допомагають нашим клієнтам подвійний, потрійний, 5x, і навіть 10x їх доходи… і також послідовно призводять до рентабельності інвестицій від 3: 1 до 30 : 1 (див. Доказ тут ).

  Так що вітаємо з прийняттям рішення про інвестування декількох хвилин у прочитання цього прикладу.

  Чи використовуєте ви те, що ви дізнаєтеся, як набір керівних принципів, за якими ви можете судити про якість всіх ваших майбутніх провайдерів SEO, працювати з ним і реалізовувати його самостійно, або робити те, що ми вважаємо найрозумнішим вибором - вирішіть, щоб наша команда Висококваліфіковані та досвідчені професіонали виконують для Вас всю роботу ...

  Кілька хвилин, які ви вкладете в читання цього прикладу, виявляться надзвичайно вигідними для вас.

  Медестетика: Передісторія

  Medeesthetics - відома австралійська пластична та косметична хірургія, яка спеціалізується на наданні послуг від ліпосакції до ін'єкцій проти зморшок.

  Вони вперше звернулися до нас у січні 2013 року, шукаючи спосіб прорватися через «скляну стеля», яка тримала їх на місці.

  Вони отримували пристойну кількість запитів, тому їхній бізнес робив достатньо продажів, щоб покрити рахунки та нарахування заробітної плати, але власник доктор Ехсан Джадоон, звичайно, хотів більше.

  Отже, як і ми з усіма нашими клієнтами, ми створили a безкоштовна 100% конфіденційна оцінка сайту в якому ми:

  • Визначено їх поточну ситуацію (які їхні поточні стратегії і які результати вони виробляли, що вони робили добре, що можна покращити, які активи вони мали і як вони використовували їх і т.д.)
  • Чітко визначте свої цілі та завдання (поясніть, чого вони хотіли досягти як в цілому, так і в бізнесі та через стратегію SEO)
  • Ретельно розроблена індивідуальна стратегія, яка допоможе їм виправити та покращити те, що вони робили, щоб вони могли досягти своїх цілей у часі запису

  Ось що ми знайшли ...

  Як і більшість підприємств, медестетики найняли передбачуваних «експертів», щоб допомогти їм побудувати свій веб-сайт і класифікувати його на Google за відповідні умови.

  На жаль, більшість цих знань «експертів» базується на публікаціях у блогах, статтях та декількох онлайн-курсах від агресивних маркетологів, які обіцяють швидкі результати від використання сумнівної тактики.

  Отже, як ви вже здогадалися, ми знайшли кілька можливостей для вдосконалення безкоштовна оцінка конфіденційного сайту .

  Ми поділили їх на 6 ключових областей.

  Ми радимо вам взяти до уваги ці загальні помилки SEO та переконайтеся, що ви їх виправите якнайшвидше, якщо ви робите будь-який з них у вашому бізнесі:

  1. Вони намагалися класифікувати за допомогою ключових слів на своїх сторінках

  Це більше не працює, і воно може насправді зашкодити вашому рейтингу.

  Перед тим, як Google розправився з людьми, які намагалися обдурити їхні двигуни, короткозорі SEO-експерти бачили збільшення рейтингу сторінок, завантажуючи свої сторінки десятками ключових слів, які були невидимими для глядача (але боти Google все ще зареєстровані) .

  Але кілька років тому Google представив у свої алгоритми щось, що називається Latent Semantic Indexing (LSI), і він повністю змінив гру.

  LSI - це математичний метод, що використовується для визначення співвідношення між термінами та поняттями у змісті. Звичайна англійська - це програма, яка шукає синоніми, пов'язані з назвою сторінки.

  Наприклад, якщо заголовок вашої сторінки був "Класичні автомобілі", пошуковик очікував би знайти слова, що стосуються цієї теми, також у змісті сторінки, наприклад, "колекціонери", "автомобілі", "Bentley", " Austin ”, та“ автомобіль аукціони ”.

  Якщо ваша сторінка містить синоніми, пошукова система визнає, що ваша сторінка фактично стосується назви теми, і вона надаватиме більше значення вашій сторінці (і даватиме кращий рейтинг).

  І якщо ви все ще намагаєтеся обдурити систему, заповнивши ключові слова на своїх сторінках, LSI пошкодить ваші рейтинги досить жорстко.

  Отже, відразу виправляйте свої сторінки, якщо їм це потрібно - або зверніться до нас і давайте допоможемо вам отримати це і всю вашу стратегію SEO прямо на точку.

  2. Структура сайту була неоптимізована для SEO, а навігація була важкою для відвідувачів

  Архітектура вашого сайту (спосіб поєднання сторінок) має бути ключовою частиною вашого бізнес-планування.

  Тим не менш, занадто часто, структура сайту залишається для дизайнерів веб-сайту, щоб з'ясувати.

  Більшість веб-дизайнерів дуже творчі, мають чудові ідеї та зазвичай створюють красиві веб-сайти ...

  Але, дуже мало веб-дизайнерів мають хороші знання SEO, так що ми часто знаходимо, що ці красиві сайти не бачать великого трафіку.

  Швидше за все, ваш неоптимізований сайт стане дуже самотньою.

  Брудна структура сайту має два основні недоліки.

  Перша полягає в тому, що пошуковим системам важко знаходити і ранжувати найкращі і найприбутковіші сторінки.

  Другий і найважливіший - зручність у користуванні - допомагає користувачам швидко знайти те, що вони хочуть (за допомогою декількох кліків).

  Брудна структура сайту, яка робить користувачам важко знайти те, що вони хочуть, призведе до того, що більшість з них піде раніше, ніж ви захочете.

  Це впливає на вас двома способами: очевидним є той факт, що люди, які залишають, не купуватимуть у вас, а другий пов'язаний з Google, що вимірює середній час, витрачений на ваші сторінки, щоб визначити їхню релевантність, а отже, і їхнє місце.

  3. Їх сайт завантажувався дуже повільно

  Google вказав, що швидкість сайту є одним з ключових сигналів, використовуваних його алгоритмом для ранжирування сторінок.

  Крім того, повільна швидкість сторінки означає, що пошукові системи можуть "сканувати" (аналізувати за допомогою своїх роботів) менше сторінок, і це негативно впливає на кількість ваших сторінок, які Google зможе "індексувати" (показали на пошукова система).

  Швидкість сторінки також дуже важлива для користувача. Сторінки з довшим часом завантаження, як правило, мають більш високі показники відмов (відсоток людей, які залишають ваш сайт після однієї сторінки) і нижчий середній час на сторінці.

  Це означає, що менше людей купуватиме від вас або залишатиме їхні деталі для отримання додаткової інформації, і, отже, Google надасть вашому сайту менше релевантності, оскільки відвідувачі швидко йдуть.

  Це означає, що менше людей купуватиме від вас або залишатиме їхні деталі для отримання додаткової інформації, і, отже, Google надасть вашому сайту менше релевантності, оскільки відвідувачі швидко йдуть

  4. Їхній веб-сайт не був мобільним

  Це величезне значення. Якщо після прочитання цього прикладу ви не зробите нічого іншого, переконайтеся, що ваш веб-сайт відповідає мобільним телефонам.

  З більш ніж 50% всього інтернет-трафіку, що мобільний, оптимізація мобільного зв'язку є абсолютно ключовою для будь-якого бізнесу; і не тільки для цілей SEO, а й для бізнесу в цілому.

  Google каже, що 61% користувачів навряд чи повернуться на мобільний сайт, з яким вони мали проблеми з доступом, а 40% відвідують сайт конкурента.

  Ви залишаєте багато грошей на столі, якщо ваш веб-сайт не оптимізований для мобільних пристроїв, і, звичайно, веб-сайт, оптимізований для мобільних пристроїв чи ні, є важким фактором для системи рейтингу Google, особливо для мобільних пошуків.

  5. Їхній сайт мав наповнювач і дублікати сторінок

  Ця стара тактика SEO-парадигми НІЧОГО РОБІТЬ!

  До того, як оновлення хіт-коду Google потрапили до індустрії SEO, ключові слова "експерти" використовували для пошуку відносного (короткострокового) успіху, викачуючи сотні фрагментів неякісного вмісту.

  Це використовується, щоб обдурити пошукові системи в наданні сторінок високого рейтингу, але тепер це повністю згубно для ваших зусиль SEO.

  Дубльовані сторінки та тонкий вміст (вміст, який не використовується для пошукача) зашкодить вашим рейтингам, і ваш сайт може бути знижений або навіть повністю відфільтрований з результатів пошуку.

  Нанесення декількох ключових слів у дряну статтю, написану компанією spinner (програмне забезпечення, яке переписує тексти) або дешеві фрілансери, просто більше не є гарною ідеєю.

  Якщо ви в минулому винні в цьому, не хвилюйтеся, знайдіть і видаліть дубльований або тонкий вміст і почніть вкладати більше часу та ресурсів у якісний вміст, здатний підтримувати відвідувачів, а також змушувати їх зробити наступний крок .

  Або, знаєте ... Просто заплануйте своє безкоштовний аудит веб-сайту і дозвольте нашій команді висококваліфікованих фахівців впоратися з цим для вас.

  Їх стратегія SEO була орієнтована тільки на спроби ранжування для широких ключових слів

  Є щось «сексуальне» щодо ключових слів, які отримують величезні обсяги щомісячного пошуку.

  Не зрозумійте нас, хоча, ми не говоримо, що ви не повинні прагнути до ранжування цих ключових слів із широким трафіком.

  Але є дуже важлива річ, яку ви повинні мати на увазі, перш ніж віддати свої ресурси на такі високі цілі:

  Високий обсяг пошуку, як правило, або дуже конкурентоспроможний або складається з шукачів з низьким купівельними намірами.

  Подумайте про це: якщо ви в Google слово "диван" (дуже широке ключове слово, іноді називають "головою термін"), які шанси ви збираєтеся в кінцевому підсумку натиснувши на продаж? Але якщо ви google "elm дерево шпон день-ліжко" ви точно знаєте, що ви шукаєте, і ви, ймовірно, готові платити за це тоді і там.

  І якщо ви не велика, створена компанія з великою репутацією і бюджетом, шанси, що ваші сторінки ніколи не з'являться біля вершини органічного пошуку «меблів», тому що є занадто багато конкуренції.

  Рішення?

  Так, прагніть посісти широкі, великі обсяги, але нехай це буде ваша довгострокова мета.

  Щоб отримати набагато кращі результати, підвищити рентабельність інвестицій та, фактично, збільшити обсяг продажів, зосередьтеся на довгострокових ключових словах: довші та більш конкретні ключові фрази, які відвідувачі частіше використовують, коли вони ближче до точки покупки.

  Очевидно, що ви збираєтеся залучити менше трафіку за ключовим словом з довгим хвостом, ніж із більш поширеним, але трафік, який ви малюєте, буде кращим: більш цілеспрямований, більш відданий і більш бажаний для ваших послуг.

  Наведений нижче графік допоможе вам зрозуміти це:

  Наведений нижче графік допоможе вам зрозуміти це:

  Важливий факт:

  "Дуже конкурентоспроможні" ключові фрази, насправді, становлять несподівано невеликий відсоток усіх пошуків - близько 10-15%.

  Ще 15-20% пошуків походять від ключових слів середньої довжини, тобто приблизно 70% переглядів сторінок є прямим результатом - це правильно - ключові слова з довгими сторонами.

  Тепер керування ключовими словами довгого хвоста - це просто питання встановлення кращих ліній зв'язку між вашим бізнесом і клієнтами, які вже знаходяться там, активно купуючи те, що ви надаєте.

  Після того як ви дізнаєтеся, що саме вони шукають, і як вони його шукають, ви можете зосередити свої ресурси на наступних ключових словах, які принесуть вам найвищий рівень рентабельності інвестицій і найбільший приріст доходів.

  Або ви знаєте… Ви могли б просто запланувати своє безкоштовний аудит веб-сайту і дозвольте нашій команді висококваліфікованих фахівців впоратися з цим для вас.

  Настав час працювати ...

  І дайте нашому клієнту розумну рентабельність інвестицій і масовий приріст продажів, яких вони заслужили!

  Під час нашого дзвінка з Медестетикою ми отримали всю інформацію, необхідну для розробки спеціальної стратегії SEO, яка допомогла б їм досягти своїх бізнес-цілей у часі запису.

  Стратегію для медестетики ми базували на чотирьох основних речах (так само, як і у всіх наших клієнтів):

  1. Активи клієнта

  Всі підприємства мають цінні активи, якими можна скористатися при використанні правильної стратегії.

  Наприклад, медеестетика була настільки актуальною у своїй галузі, що їм вдалося зайняти місце в нижніх місцях для широких термінів, незважаючи на багато помилок у своїй стратегії SEO.

  Проте, вони не отримували майже ніякої кількості кваліфікованого трафіку та видимості своїх основних послуг.

  Пам'ятайте, що ми переглянули, як їх структура веб-сайту не була оптимізована для SEO, і як відвідувачам було важко знайти те, що вони хотіли?

  Що ж, це мало великий негативний вплив на їхню здатність використовувати свою значимість у своїй галузі (одне з найбільших активів).

  На щастя, Medeesthetics зробив розумний вибір і найняв нас взяти на себе стратегію SEO , і ми допомогли їм зробити максимальну користь від цього та багатьох інших забутих активів.

  2. Цілі клієнта

  Перш ніж розробити стратегію, ми повинні бути в ідеальній синхронізації з цілями та завданнями клієнта.

  Ми тут, щоб допомогти вам дістатися туди, куди хочете піти.

  3. Докладне дослідження ключових слів

  Щоб розробити виграшну стратегію SEO, ми повинні взяти до уваги ваші активи, ваші цілі та те, що відбувається на ринку.

  У нашому виклику з медестетиками, вони сказали нам, що пакет, який вони вважали найбільш впевненими в тому, що стосується ліпосакції.

  Але, досліджуючи пов'язані терміни, ми хотіли піти після більш ніж просто ліпосакції; де ботокс і видалення крота стають мішенями.

  Це стратегія була величезним успіхом, але ми трохи розповімо вам про це.

  4. Доведені стратегії, які працюють ЗАРАЗ

  Є багато переваг при виборі створеної SEO компанії над так званими «експертами» - які готові виконати роботу за арахісом.

  Найбільший?

  Ми будемо реалізовувати тільки ті стратегії, які доведено працювати ... і які працюють зараз .

  Завдяки обслуговуванню понад 1000 компаній, ми не збираємося випробовувати матеріали, які ми дізналися з електронної книги на суму 7 доларів США ...

  Але тільки найкращі, найефективніші SEO практики та стратегії, які гарантовано принесуть ваш бізнес на наступний рівень.

  Наші гуру знають свою справу. Вони будуть вашою найпотужнішою зброєю онлайн-маркетингу!

  Розподіл нашої переможної стратегії SEO

  Після дня роботи ми презентували нашу стратегію Медестетиці під час другого дзвінка.

  Ми пишаємося професіоналізмом нашої команди, тому ми знаємо, що навіть якщо клієнт сам вирішив виконати цю роботу, ідеї та стратегії, які ми поділили з ними, все ще повністю перетворили б їхній бізнес.

  Але вони зробили розумний вибір, і вирішили дозволити нашому команда висококваліфікованих експертів з SEO виконуйте роботу за них.

  Стратегія, яку ми реалізували, складалася з 3 основних кроків:

  1. Оптимізація роботи користувачів

  Після створення стратегічного плану та визначення пріоритетів продуктів і пакетів, які принесли найбільше коштів нашим клієнтам, а також ключових слів, які були найчастіше шукані, ми повністю оновили структуру сайту та оптимізували як SEO, так і для максимально зручного користувальницького досвіду.

  Ми повністю перетворили сайт, щоб зробити його красивим, професійним і легким для користувача, щоб знайти те, що їм потрібно.

  Наша команда досвідчених письменників, дизайнерів і розробників веб-сайтів почала працювати над створенням чудового контенту.

  І ми говоримо тут ВЕЛИКИЙ зміст: актуальне, інформативне та цікаве.

  Це мало негативний вплив на показники відмов і середній час, витрачений на сторінку: показники відмов знизилися на 175%, а середній час, витрачений на сторінку, збільшився на 340%!

  2. Технічна робота на сторінці:

  По-перше, ми повинні були переконатися, що основи SEO на сторінці були правильно встановлені: теги заголовків, теги заголовків, мета описи, теги alt і імена файлів повинні відповідати вашій загальній стратегії ключових слів.

  Другий крок був оновлення всіх своїх сторінок, щоб гарантувати, що вони виглядають чудово на мобільних пристроях.

  Мобільний трафік - це не тільки майбутнє, а й сьогодення, і ваш сайт повинен бути мобільним, оптимізованим для вас, щоб виграти гру SEO (і онлайн-бізнесу)!

  Тоді наша технічна команда зробила необхідні заходи для збільшення швидкості завантаження свого сайту на 450% - Google любить швидкість, а також ви!

  Четвертий крок зробив нас деяким часом, щоб зробити, тому що їх сайт був тонни тонких і дублювати зміст, але ми позбулися від усього цього і була наша команда кваліфікованих письменників, дизайнерів, і веб-розробники створюють велику зміст, щоб зайняти його місце.

  Новий зміст слідував вказівкам з прихованим семантичним індексуванням (LSI) до T! PRO TIP: Переконайтеся, що ви блокуєте свій веб-сайт від сканерів, коли ви будуєте / переробляєте його… ви не хочете отримувати покарання від Google, поки ваш веб-сайт перебуває на стадії обслуговування.

  Ви можете зробити це, відвідавши файл robots.txt і здійснивши ряд змін.

  Або ви можете покладатися на a команда справжніх експертів так що ви можете відмовитися від усіх турбот, розслабитися, розслабитися і подивитися, як ваш бізнес розвивається завдяки можливості SEO.

  3. Орієнтуючись на органічні конверсії пошуку

  На відміну від більшості SEO-експертів і навіть інших SEO-агентств, наша увага зосереджена не тільки на тому, наскільки добре ви класифікуєте набір ключових слів.

  Наша стратегія на 100% орієнтована на те, щоб отримати більше трафіку , більше потенційних клієнтів і більше продажів .

  Ми розроблятимемо вашу стратегію SEO на основі того, які ключові слова будуть найбільш вигідними для вас.

  Ваші сайти будуть оптимізовані для ранжирування цих ключових слів і без особливих зусиль направлятимуть відвідувачів від одного кроку до іншого - від першого контакту до продажу.

  Для медестетики це означало створення нового веб-сайту, повністю оптимізованого для найприбутковішого та найпопулярнішого для нього бізнесу: Botox у Перті.

  Цей новий сайт був повним зміною гри для Медестетики. Через кілька місяців вони повідомили про збільшення на 1000% щомісячних продажів зі своєї сторінки Anti Insection.

  Зараз ми відтворили цей успіх до інших послуг, таких як ліпосакція, губні наповнювачі та сторінки видалення молей.

  Але це було поєднання цих трьох кроків, які повністю перетворили Медеестетику, і взяли їх на абсолютно новий рівень:

  Результати були бізнес-перетворення.

  Наші перевірені практики та стратегії SEO, реалізовані нашою командою експертів світового рівня, змогли допомогти Медестетикам:

  • Збільшіть щомісячні відвідувачі веб-сайту (трафік) з 354 до 11000, що перевищує 2000%, що перевищує 2%
  • Збільшити їх кількість щомісячних кваліфікованих запитів (вхідні телефонні лідери були, безумовно, найвищою конвертацією) від менш ніж 20 до 200; навіть під час “повільних” місяців
  • Вийшов з рейтингу для 0 ключових слів на першій сторінці до більш ніж 140
  • Досвід 10.000% збільшення органічних доходів від пошуку (це може здатися неймовірним ... але така сила SEO зроблено правильно!)
  • Досягнення показників рентабельності інвестицій у розмірі 20: 1 щодо їхніх інвестицій у послуги SEO порівняно з отриманими доходами
  • Понад 397 рейтингів Google за 18 місяців, порівняно з 3
  • Більше 200 органічних показників / переходів на місяць, в порівнянні з 0
  • Кращі рейтинги за ключовими конкурентними термінами: "ботокс", "ліпосакція", "перт для збільшення грудей", "видалення татуювання"

  І якщо ви готові взяти свій бізнес на новий рівень ... ми також можемо допомогти вам досягти величезних результатів:

  Дозвольте нам допомогти вам зробити 10x ваш трафік, свинцю і продажів через силу майстерного SEO!

  Наступне:

  Крок # 1 - Натисніть кнопку вище

  Як найшвидше зростаюче агентство з пошуку в Австралії з офісами по всьому світу, ми працюємо на принципі «перший прийшов, першим обслужений». Натисніть кнопку нижче, щоб отримати найкращий знімок.

  Крок # 2 - Заповніть коротку анкету

  Ми хочемо переконатися, що ви добре підходите для нас, і що ми можемо доставити потрібні результати, тому нам потрібно буде зібрати лише декілька відомостей про ваш бізнес.

  Крок # 3 - Заплануйте конфіденційний дзвінок

  Після того, як ми отримали можливість переглянути вашу анкету, ми зв'яжемося з вами, щоб запланувати конфіденційний дзвінок і обговорити результати вашого безкоштовного аудиту на сайті.

  Подумайте про це: якщо ви в Google слово "диван" (дуже широке ключове слово, іноді називають "головою термін"), які шанси ви збираєтеся в кінцевому підсумку натиснувши на продаж?
  Рішення?
  Пам'ятайте, що ми переглянули, як їх структура веб-сайту не була оптимізована для SEO, і як відвідувачам було важко знайти те, що вони хотіли?
  Найбільший?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»