Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Як меню для групи Вконтакте може збільшити конверсію та продажу - Сосновскій.ру

  * На правах реклами

  Привіт друзі! Соціальні мережі настільки щільно увійшли в наше життя, що багато хто вже не можуть уявити її без них. Прокинутися і в першу чергу перевірити новини в Вконтакте - вже в порядку речей. Десятки мільйонів людей в Рунеті щодоби відвідують соцмережі. Це величезна аудиторія порівнянна з населенням середнього по чисельності держави.

  Останнім часом соціальні мережі перестали використовуватися тільки як інструмент для спілкування. Тепер це ще й майданчик для бізнесу. Користувачам зручно робити покупки і обговорювати деталі, не виходячи зі звичного оточення улюбленої соцмережі. Бізнесу нескладно заявити про себе, легше взаємодіяти з цільовою аудиторією. В результаті у виграші всі.

  В результаті у виграші всі

  Часом, продажу в інтернеті "молоді" підприємці починають не зі створення сайту, а з відкриття групи в VK. Не дивно. По-перше, Вконтакте - найпопулярніша соціальна мережа в Рунеті. По-друге, створити співтовариство набагато простіше, ніж інтернет-ресурс. Але при створенні виникають кілька проблем:

  1. оформлення груп Вконтакте не орієнтоване на потреби бізнесу, тому не заточене під них.
  2. Схожість спільнот один на одного.
  3. Розмитість елементів.

  На допомогу тут приходить створення меню для групи. Воно відмінно виділить ваше співтовариство на тлі інших, зробить його більш живим і привабливим, а також сконцентрує увагу відвідувача на основних моментах. Все це, звичайно ж, буде сприяти збільшенню продажів ваших товарів або послуг. Наприклад, порівняйте 2 варіанти: перший без меню, а другий з ним.

  №1

  №1

  №2

  №2

  Безумовно, виграє другий варіант. Меню показує хороші показники в збільшенні конверсії, тому даним елементом нехтувати не варто. Його можна створити самому, але необхідно буде розбиратися в вікі-коді Вконтакте і мати хоча б початкові знання графічного редагування.

  Швидше і простіше створити меню за допомогою Менюмейк . Завдяки цьому сервісу ви буквально за 5 хвилин зможете автоматично створити каталізатор уваги у вашій групі, урізноманітнити її і тим самим збільшити продажі.

  Ви, звичайно ж, пам'ятаєте відомий Postio ? У сфері соціального просування розробники цього сервісу пішли ще далі - так з'явився Menumake Ви, звичайно ж, пам'ятаєте відомий  Postio . Вони не з чуток знайомі з оформленням і розкручуванням груп Вконтакте, тому створюють проекти, що прискорюють і полегшують роботу в даній соціальній мережі.

  Нижче я вам покажу, що зробити меню - просто і швидко. Спочатку необхідно увійти в сервіс, використовуючи VK-авторизацію. В акаунті відразу з'являться створені вами групи. Близько потрібного спільноти натискаєте на "створити меню". Далі ви потрапляєте на сторінку редактора. Все інтуїтивно зрозуміло і з наочно-зручним попереднім переглядом.

  Про всі елементи групи сервіс вже знає. У потрібного пункту досить натиснути на список і вибрати необхідний блок: обговорення, альбоми і так далі.

  Редактор сам підтягне назву і посилання на вибраний елемент.

  Пункти можна додавати і прибирати. Рекомендую дотримуватися розумного кількості: 4-5 штук буде цілком достатньо. Виходячи зі специфіки аудиторії, меню повинно бути лаконічним і зрозумілим. Відкрив його відвідувач повинен за пару секунд зрозуміти, куди йому рухатися далі. Великий список дезорієнтує його.

  Менюмейк надає безліч інструментів для оформлення меню групи. По-перше, це близько 100 готових шаблонів. Можна вибрати потрібний і далі відредагувати його за своїм бажанням.

  Можна вибрати потрібний і далі відредагувати його за своїм бажанням

  По-друге, фон. Тут також: вибір з великої кількості готових пропозицій або завантаження свого варіанту.

  Тут також: вибір з великої кількості готових пропозицій або завантаження свого варіанту

  Але це ще не все Але це ще не все . Розміри пунктів, їх висота, товщина, відступи, шрифти, прозорість і так далі - все це можна підлаштовувати на свій смак.

  Розміри пунктів, їх висота, товщина, відступи, шрифти, прозорість і так далі - все це можна підлаштовувати на свій смак

  Ось таке меню у мене вийшло створити для форуму Masterwebs. На мій погляд, вийшло непогано Ось таке меню у мене вийшло створити для форуму Masterwebs .

  На мій погляд, вийшло непогано

  Залишилося поповнити рахунок і автоматично завантажити його в групу. Відносно ціни - ви будете приємно здивовані. Сплачена вартість окупиться швидко. Тим більше, замовивши схоже меню, наприклад, на фрілансі, доведеться заплатити в кілька разів більше. Тут же вам не доведеться розбиратися в коді і підлаштовувати пункти під мобільні пристрої і додаток (коректне відображення на всіх пристроях вже передбачено сервісом).

  При просуванні своєї групи Вконтакте обов'язково зверніть увагу на створення меню. А коли вирішите його зробити, то вперед на Menumake . Це просто, швидко і за помірну плату При просуванні своєї групи Вконтакте обов'язково зверніть увагу на створення меню .

  Хто з вас просуває спільноти в ВК? Створювали ви меню або обходитесь без нього? Ті, хто вже користувався послугами сервісу Менюмейк, можете залишити відгуки про нього Хто з вас просуває спільноти в ВК . Всім буде цікаво почитати ваші думки.

  Хто з вас просуває спільноти в ВК?
  Створювали ви меню або обходитесь без нього?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»