Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як ми досягаємо 100% розміщення в цифровому маркетингу & SEO курс

  1. # 1. Перше і найголовніше Попит:
  2. # 5. Безпосередньо навчений пан Санкар, провідний експерт з цифрового маркетингу в Ченнаї
  3. # 7. Найкраща підготовка до CV
  4. # 8. Ми проводимо принаймні 3 інтерв'ю в режимі реального часу
  5. # 10. Найкраща екологічна система
  6. Напевно, це деякі з причин, чому нам вдалося зберегти 100% запису розміщення для цього курсу.

  Тільки в цьому році ми підготували понад 50 студентів у галузі цифрового маркетингу та SEO, і всі вони успішно пройшли в різних ІТ-компаніях, MNC, Цифровий маркетинг компанії в Ченнаї та інші сервісні компанії на різних посадах, таких як консультант з цифрового маркетингу, спеціаліст з SEO, молодший консультант і т.д. До цих пір ми вважаємо, що цей запис є 100% .

  Як ми досягли такого запису? У цій статті ми розкриваємо наші методи навчання, підготовку до розміщення, галузеву співпрацю тощо, що допомогло нам досягти цього рекорду.

  # 1. Перше і найголовніше Попит:

  Незважаючи на те, що кожна технологія має робочі місця для освіжувачів, включаючи такі технології, як JAVA, PHP, SAP, тестування тощо, потрапляння в ці робочі місця стають важкими щодня через конкуренцію та автоматизацію. [Більше 6 лах IT робочих місць будуть втрачені протягом наступних 3 років, перевірте посилання тут . Ось чому ми говоримо, що цифровий маркетинг - це найкраща робота з ІТ-послуг, доступна протягом наступних 5 років. ]

  Ми надаємо тільки практичні заняття з цифрового маркетингу та SEO. Для кожної теми, яку ми викладаємо, ми переконуємося, що наші студенти практикують це у живому середовищі, щоб вони мали повне розуміння концепції.

  Як ми вже говорили в попередньому пункті, ми переконуємося, що всі наші студенти практикують кожну концепцію в живому середовищі. Мало того, що ми переконуємося, що кожен студент пише блоги та вміст у прямому веб-сайті . Так що, коли вони йдуть на інтерв'ю, вони можуть продемонструвати свої здібності через свій власний живий веб-сайт.

  Для прикладу : припустимо, що ми навчаємо концепції, як розташування ключових слів , ми переконуємося, що кожен студент пише блог ключового слова. Перевірте цей приклад . Це створить більше враження про студентів-рекрутерів. Також ми переконуємося, що студенти ранжирують певні ключові слова високо в результатах Google, щоб вони могли говорити про це в інтерв'ю. Для ex: типу " цифровий маркетинг позаштатний консультант в Ченнаї ", ви знайдете наш студент Сайт Аруна на перші 3 позиції. Він згадав про це в інтерв'ю, щоб продемонструвати свої навички SEO . Інтерв'юер був вражений. Вгадай що? Він вибраний у Digital Propel, провідної компанії з цифрового маркетингу в Ченнаї.

  Тільки в цьому році ми підготували понад 50 студентів у галузі цифрового маркетингу та SEO, і всі вони успішно пройшли в різних ІТ-компаніях, MNC,  Цифровий маркетинг компанії в Ченнаї  та інші сервісні компанії на різних посадах, таких як консультант з цифрового маркетингу, спеціаліст з SEO, молодший консультант і т

  Сайт Аруна займає перше місце в Google

  Жоден інший тренер з цифрового маркетингу або інститут не охоплюють навчальний план у глибині, як ми. Прямо від SEO до Adwords, платити за клік, маркетинг електронною поштою, Re-орієнтація, пікселі, менеджери тегів, HTML, соціальні медіа-маркетинг, онлайн-репутаційне управління, інтеграція та автоматизація, ми розглядаємо кожну тему на високому рівні.

  Не тільки ми навчаємо цих речей учням, ми переконуємося, що вони практикують всі концепції в живому середовищі. Ми не тільки переконуємося, що вони реалізують ці теми, але й переконуємося, що всі студенти пишуть про це на своєму веб-сайті, щоб продемонструвати свої знання і позиціонувати себе краще на ринку праці над іншими студентами. Перевірте таких студентів, веб-сайт .

  # 5. Безпосередньо навчений пан Санкар, провідний експерт з цифрового маркетингу в Ченнаї

  # 6. Не тільки навчання, але й навчання з стажуванням

  Ми не тільки надаємо кращий цифровий маркетинг і SEO навчання , ми також забезпечуємо живуть стажування для наших студентів право з першого дня їх навчання. Ми також керуємо провідним Цифровий маркетинг і SEO компанії а також ми є провідними постачальник послуг масової електронної пошти в Ченнаї , обслуговуючи 100 клієнтів. Ми переконуємося, що всі наші студенти проходять стажування з першого дня для наших клієнтів, отримуючи досвід роботи в галузі з першого дня.

  # 7. Найкраща підготовка до CV

  Ми допомагаємо студентам підготувати своє резюме таким чином, щоб вони демонстрували свої знання найкращим чином. Весь блог, написаний нашими студентами на їхньому живому веб-сайті, буде згаданий в їх резюме з кодом QRC. Тому навіть перед тим, як відвідати інтерв'ю, наші студенти створили б гарне враження на інтерв'юерів. Перевірте деякі зразок резюме тут . (Зауважте, що у всіх резюме студентів CV-блог буде згаданий у верхній частині як посилання або як код QRC.)

  # 8. Ми проводимо принаймні 3 інтерв'ю в режимі реального часу

  Перед тим, як відвідувати інтерв'ю, ми переконуємося, що кожен студент з нас відвідує принаймні 3 інтерв'ю. Ми ретельно оцінюємо їх, знаходимо ділянки поліпшень і допомагаємо їм покращитися. Ці три інтерв'ю будуть проведені старшими галузевими експертами, і пропозиція буде надана студентам.

  Перевірте наше відео в інтернеті в режимі реального часу.

  Ми маємо зв'язки з багатьма маркетинговими агентствами, компаніями з продуктів та послуг, щоб організувати розміщення студентів. . Коли в ці компанії приходять відкриття, наші студенти будуть кращими за інших завдяки якості, яку ми надаємо. Крім того, ми також отримуємо багато запитань про наших студентів для розміщення в багатьох компаніях. Деякі з наших постійних рекрутерів - Finoculus, Vantage, Vincom тощо.

  Крім цих компаній, наші студенти розмістилися в таких компаніях, як Zoho, FreshDesk, CTS і т.д.

  Коротше кажучи: або через наші зв'язки або через наш контакт або через робочі портали, ми досягли 100% розміщення для цього курсу цифрового маркетингу та SEO.

  # 10. Найкраща екологічна система

  Крім навчання, зв'язків, підтримки розміщення тощо, що ми надаємо, це найкращий цифровий маркетинг і система екологічного SEO для наших студентів. Для Ex: ми підтримуємо яскравий Група Facebook поділитися відкриттям вакансій, можливостями, знаннями щодо цифрового маркетингу. [Мета цієї групи - об'єднати студентів, професіоналів та підприємців Ченнаї, які зацікавлені в цифровому маркетингу під одним зондом для можливостей та обміну знаннями].

  Ми підтримуємо живу групу whatsapp для обміну знаннями. Також ми часто пишемо про цифровий маркетинг і SEO в різних платформах і ділимося нашими знаннями серед наших студентів. Перевірте для нашої компіляції цифрового маркетингу і SEO статей, пов'язаних з . Крім того, кожен наш клас буде записаний і наданий учням тоді і там, так що він буде корисним для них під час інтерв'ю або навіть після приєднання до компанії.

  Напевно, це деякі з причин, чому нам вдалося зберегти 100% запису розміщення для цього курсу.

  Ви хочете дізнатися більше про цифровий маркетинг і як він може допомогти вам забезпечити роботу? зв'яжіться з нами зараз.

  Як ми досягли такого запису?
  Вгадай що?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»