Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як ми збільшили органічний трафік з 450 до 2300 / місяць без зворотних посилань або додаткового вмісту.

  1. Технічні SEO на першому місці
  2. Націлювання та стратегія вмісту
  3. Тема та дослідження ключових слів
  4. Аналіз конкурентів на сторінці 1
  5. Оптимізація вмісту
  6. Реалізація нашої стратегії
  7. Оптимізація вмісту та коригування націлювання
  8. Підвищення швидкості навантаження
  9. Виправлення неприємного мобільного досвіду
  10. Удосконалення видачі видань

  Створення посилань є важливою частиною SEO, але зазвичай вимагає значних зусиль і інвестицій. Результати також не гарантуються, що призводить до того, що багато людей ухиляються від побудови посилань і SEO повністю. SEO варто зусиль навіть без побудови посилання.

  У грудні 2017 року ми знову запустили веб-сайт після ремонту стратегії SEO. Всього за 3 місяці трафік збільшився з 450 / місяць до 2300 / місяць без додавання додаткового вмісту або зворотних посилань.

  Згідно з Ahrefs , веб-сайт наразі має ще жахливу оцінку:

  Але це, звичайно, тягне за собою хороший обсяг трафіку:

  Середньомісячний трафік збільшився до 1500

  Є лише 17 опублікованих статей на веб-сайті Wordpress, але вони все ще встигають займати ідеальні позиції для багатьох різних ключових слів.

  Деякі статті з'являються в трійці кращих місць на сторінці 1 для 17 різних ключових слів і місць 4–10 на першій сторінці для більш ніж 160 різних пошукових запитів. Нарешті, ці статті також з'являються на сторінках 2-5 для більш ніж 1600 пошуків.

  Це легко класифікувати у перших місцях для ключових слів з низькою конкуренцією. Однак, деякі ключові слова, на які потрапляє веб-сайт, мають значний обсяг щомісячного показу:

  Як же нам вдалося збільшити пошуковий трафік без додавання зворотних посилань? Ми переробили технічну SEO та оновили існуючий вміст, щоб відповідати нашій новоствореній стратегії.

  Технічні SEO на першому місці

  Google оцінює багато факторів щодо веб-сайту в цілому, а не лише його вмісту. Кінцевою метою пошуку Google є надання користувачам найкращого досвіду. Природно, Google оцінює багато інших факторів, крім релевантності, при визначенні рангу веб-сторінок.

  Наприклад:

  • Вони хочуть визначити пріоритети швидких веб-сайтів, оскільки користувачі ненавидять повільні веб-сайти.
  • Вони віддають перевагу веб-сайтам, які використовують сертифікат SSL, щоб користувачі відчували себе більш безпечними .
  • Вони хочуть, щоб веб-сайти, які з'являються в результатах пошуку, були доступні для всіх, тому оптимізовані для мобільних пристроїв веб-сайти мають пріоритет.

  Технічний SEO використовується для надання додаткового контексту, так що сканери можуть краще зрозуміти ваш веб-сайт і чи дасть він хороший досвід. Правильне технічне SEO є основою будь-якої стратегії SEO.

  Націлювання та стратегія вмісту

  Будь-який грамотний розробник може реалізовувати технічні SEO на основі кращих практик. Орієнтація на правильні ключові слова та оптимізація вмісту, однак, вимагає цілеспрямованого підходу, який виконує досвідчений аналітик.

  Тема та дослідження ключових слів

  Ми використовуємо ряд інструментів SEO для проведення дослідження ключових слів, таких як Longtailpro і ahrefs . Взявши початкову тему і розбивши її на матрицю ключових слів, ми можемо швидко створити список ідей.

  Ми можемо швидко звузити список, класифікувавши ключові слова, пов'язані з типом вмісту, який ми створюємо.

  Джерело: Moz - 10 типів вмісту, які працюють краще для SEO

  Пошукова фраза з високим рівнем купівлі, як, наприклад, "купити сині туфлі", зазвичай відображає комерційні сайти, такі як Amazon або Macy's, а результати Google Maps для сусідніх магазинів за місцем розташування користувача.

  Це не тільки не відповідає типу контенту, але ми, безумовно, не можемо перевершити ці висококонкурентні веб-сайти, якщо не придумаємо більш конкретні ключові фрази, засновані на локальних і довгохвильових варіаціях.

  Пошукова фраза, як-от «комп'ютерні монітори 2018», дає різні типи результатів - в основному веб-сайти, які порівнюють комп'ютерні монітори, а не покупки або місцеві результати. Google припускає, що користувач намагається прийняти рішення про покупку, тому веб-сайти порівняння зазвичай відображаються для таких видів пошуку. Ці ключові слова досі важко оцінювати, і нам знадобляться зворотні посилання, щоб потенційно перевершити їх.

  Аналіз конкурентів на сторінці 1

  Після звуження списку ми приймаємо найпопулярніші ідеї щодо ключових слів і аналізуємо конкурентів, які займають перше місце на сторінці 1. ключові слова, на які ми націлюємося.

  Оптимізація вмісту

  Вміст повинен відображати стратегію ключових слів природним чином, що означає, що слід уникати надмірного використання ключових слів і варіантів ключових слів. URL-адреса сторінки, текст заголовка та абзацу та теги мультимедіа регулюються без надмірної оптимізації. Там, де це доречно, додається специфічна розмітка схеми.

  При оптимізації змісту інформаційної статті ми переконуємося, що вміст довший (не менше 600 слів), підтримується мультимедіа, і містить посилання на інші веб-сайти.

  Реалізація нашої стратегії

  Ми використали цю методологію для ремонту веб-сайту та збільшення трафіку пошукових систем на веб-сайті.

  Оптимізація вмісту та коригування націлювання

  Деякі існуючі ключові слова, націлені на вміст, мають іншу мету. Наприклад, деякі статті націлені на пошуки, в яких переважали електронна комерція та місцеві результати. Окрім того, деякі статті були оптимізовані для ключових слів, які були занадто складними для ранжирування. Ми використовували глибоке дослідження ключових слів, щоб скласти стратегію націлювання з більш високими шансами на успіх.

  Частина вмісту не надавала значного значення користувачеві, тому показник відмов був високим. Ми удосконалили оцінку читабельності, додали допоміжні засоби масової інформації та включили природні зовнішні посилання.

  Оскільки зміст веб-сайту зосереджувався на технологічних підручниках, ми переконалися, що вміст і мета описи демонструють, як останнім часом був матеріал. Користувачі, швидше за все, захочуть побачити керівництво з поточного року. Ми помітили, що конкуруючий контент не робить такого розрізнення.

  Google оцінює «свіжість» змісту .

  Повторна індексація вмісту дозволила нам показати, що зміст оновлено та поточний.

  Підвищення швидкості навантаження

  Веб-сайт потребував оптимізації для досягнення швидкої швидкості завантаження. Спочатку запити PHP займали занадто багато часу через роздуту тему, конструктор сторінок і різні непотрібні плагіни. Ми консолідували необхідні плагіни, відновили шаблон і замінили його. Це призвело до зниження швидкості завантаження, викликаної запитами. Потім ми стискаємо ресурси, які зменшували загальну кількість і розмір запитів сторінки.

  Виправлення неприємного мобільного досвіду

  Веб-сайт використовував адаптивну структуру, але не надав хорошого мобільного досвіду. Повторна робота адаптивного дизайну дозволила нам забезпечити великий досвід для мобільних користувачів.

  Удосконалення видачі видань

  Існуючі мета-описи були надто оптимізовані для ключових слів і не особливо привабливі, що, ймовірно, призвело до низького рівня кліків. Ми скорегували мета-описи так, щоб вони виділялися і відображали вміст сторінки.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»