Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Як накручувати відвідуваність сайту? Приклади і поради

  Як накрутити відвідуваність сайту - це питання часто задають багато адміністраторів своїх і не своїх сайтів Як накрутити відвідуваність сайту - це питання часто задають багато адміністраторів своїх і не своїх сайтів. Звичайно ж, збільшення відвідуваності (трафіку) це кінцева мета адмінів. Навіщо і для чого це потрібно? В першу чергу це популярність сайту і прибуток. Для популярності сайту потрібні цільові відвідувачі і розкрутка сайту в пошукових системах. Про це пізніше. А для рейтингу, для прибутку в розглянутому випадку не буде цільових відвідувачів, це означає, що живі відвідувачі вашого сайту навіть можливо не побачать Ваш сайт, швидше за все це будуть автоперегляд через програму.

  З чим відразу стикаються запускають навіть правильні програми для накрутки сайтів (щоб собі кредитів або показів насерфіть)? Програма починає ходити по купах сайтів .. У тому числі і вірусних .. Бах і все пропало, все паролі вкрали і нічого не працює! Це віруси і трояни, що потрапили з дикого інтернету .. Потрібно обов'язково поставити антивірус Касперського (протягом багатьох років віруси не пробивають, а всі інші антивіруси пропускають купами віруси, шифратори і банери). Також, можна запустити програму в віртуальній машині VMWare або VirtualBox .

  Для прибутку накрутка відвідуваності сайту потрібна в такому плані: на сайт цільових відвідувачів мало. А партнерська програма вимагає багато. Накрутка дозволяє показати, що нібито реальних відвідувачів багато. І після розміщення на своєму сайті реклами від партнерської програми можна дати завдання на проектах типу wmmail.ru , socpublic.com , web-ip.ru або seosprint.net , Щоб різні реальні люди кликали на рекламу, нібито вони їй зацікавилися. Ось в чому може бути заробіток.

  Отже, ось дві найпопулярніші системи для автоматичної накрутки відвідуваності сайтів:

  1. http://webisida.com - система активного просування і заробітку. Накрутка відвідуваності через «Реклама» -> »Серфінг і автосерфінг». Для отримання кредитів можна запустити програму. Для хитрої накрутки можна давати завдання.

  2. http://jetswap.com - система активної розкрутки сайтів - Давно працює, перевірена, накрутка відвідуваності для рейтингів і для того, щоб при великій відвідуваності трохи скліківать партнерську рекламу для заробітку. Також можна запустити авто програми перегляду інших сайтів від jetswap і заробляти на цьому. Увага, щоб отримувати рефбек від реферера, програму не треба згортати, просто посуньте її в сторону. Зароблені тут гроші можна вивести на WMZ гаманець, або на них крутити свій сайт, що зазвичай і потрібно.

  3. http://ipweb.ru - Тут теж можна накрутити відвідування, вказати кліки по рекламі, ще й в соціальних мережах ..

  4. http://websurf.ru - система повністю автоматичного серфінгу. Те ж з програмою, яка також дивиться чужі сайти за кредити весь день! На сильну накрутку свого сайту програма заробляє легко.

  5. Для накрутки відвідувань сайту, як варіант, підійде livesurf.ru . Можна запустити їх програму для отримання кредитів і накрутка буде безкоштовною. В налаштуваннях накрутки сайту можна вказати пошукові запити, але реальних відвідувань сайту пошукових систем за запитом тут немає, тільки HTTP-Referer.

  6. Ще варіант, redsurf.ru . Так само з програмою.

  Звичайно ж, не варто накручувати відвідуваність у багато разів. У скільки разів підкручувати, кожен для себе вирішує сам, але зазвичай, не більше реальної з кожної системи накрутки трафіку, повільно, протягом тижня підвищуючи накрутку від 20% від реальної до 100% через тиждень, не раніше. Настійно рекомендую витратити на це тиждень, що ні потім не плакати. Лічильники відвідуваності типу liveinternet, mail.ru, yandex, відразу визначають різку накрутку і можуть знижувати показники статистики, і банити на час.

  Також, якщо на сайті варто код від партнерки, що стежить за відвідувачами, то не варто сильно накручувати кліки саме цієї партнерки.

  Якщо ж Вам потрібна накрутка, багаторазово перевищує реальну відвідуваність сайту - порада: Замість одного сайту, сильна накрутка з якого легко розпізнається лічильниками, реєструйтеся і давайте завдання на серфінг на декількох сайтах автосерфінгу з високою відвідуваністю ..

  Реально відвідуваність сайту створюється унікальними цікавими цільовими статтями, зовнішнім виглядом сайту і оформленням, створеним для людей (білий піар). На СДЛ - сайтах для людей, відвідувач проводить більше часу, ніж на ГС - говносайт. Також поширені спам-методи розсилок листів про сайт, засіраніе форумів, блогів і гостьових посиланнями на сайт через спам-програми типу Xrumer і аналогічні, групи ВКонтакте і інших популярних соціальних мережах і пости в Твіттері про сайт, то є всі методи чорного і білого піару .

  7. Для накрутки поведінкових факторів рекомендую проект userator.ru - тут ви знайдете і дізнаєтеся дуже багато можливостей і варіантів розкрутки сайту, тут все серйозно. Також, тут можна і заробляти . В процесі накрутки показуються позиції за запитами.

  Перевірити позиції свого сайту по пошуковим запитам можна безкоштовно на такому популярному сервісі, як setlinks.ru (Потрібна реєстрація, але це того варто, тут можна вводити свої запити і бачити динаміку і багато корисної інформації) або webmasters.ru (Простіше) чи cy-pr.com (Видає вартість сайту і багато цікавих параметрів, але за запитами показує інформацію місячної давності).

  Секрети: безкоштовно дізнатися позиції на setlinks.ru можна один раз. Далі - вимагають плату. Зберігаємо запити в блокнот, видаляємо, додаємо знову - і через кілька хвилин безкоштовне оновлення .. Не зловживати!

  Перевірити зростання кількості посилань на Ваш сайт можна тут ahrefs.com .

  PS

  Це все так звана брудна, пункти 1-2,4-6 і сіра, пункт 3,7 і за завданнями на сайтах-буксах автосерфінгу, накрутка трафіку відвідувачів. Під білою накруткою розуміються рекламні компанії таких систем, як яндекс-директ , Звідки цільової користувач приходить на сайт, клікаючи самостійно по контекстній рекламі, але це дуже дорого, і, найголовніше, як перестаєш платити, так і немає клієнтів і позиції сайту падають. Даю інформацію, щоб не було ілюзій про «білої» накрутке ..

  Для реклами свого сайту в браузерах просунутих користувачів - щоб переходили до вас цільові відвідувачі, також можна використовувати surfearner .

  Для деяких цілей в інтернеті може знадобитися безкоштовний номер телефону . програма для імітація поведінки відвідувачів на сайті. безкоштовна накрутка трафіку на сайт. як накрутити лічильник на сайті. як накрутити на сайті відвідувачів. Наприм ер, наприклад, для прикладу, як накручувати відвідувачів на сайт, брудна накрутка, безкоштовна онлайн накрутка відвідувачів. безпечна накрутка відвідувачів на сайт.


  Навіщо і для чого це потрібно?
  З чим відразу стикаються запускають навіть правильні програми для накрутки сайтів (щоб собі кредитів або показів насерфіть)?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»