Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як налагодити успішну співпрацю SEO-оптимізаторів і веб-розробників?

  1. 1. Робіть акцент на користь
  2. 2. Пропонуйте рішення, а не проблеми
  3. 3. Вважайте сайт постійним безстроковим проектом, а не закінченим продуктом
  4. 4. Успішність сайту - це загальна мета
  5. 5. Тільки ввічливі прохання, ніяких образ
  6. 6. Оптимізуйте взаємодія за допомогою інструментів для управління проектами

  Іноді здається, що при роботі над оптимізацією веб-сайту виникає своєрідний «любовний трикутник»: SEO-спеціаліст - клієнт - веб-розробник. Поглянути на ситуацію з точки зору іншого учасника процесу може бути непросто, і у деяких веб-розробників часом створюється відчуття, що оптимізатори навантажують їх зайвої безглуздою роботою. Тим часом, для успішного виконання проекту абсолютно необхідна злагоджена робота SEO-оптимізаторів і веб-розробників.

  Щоб онлайн-кампанія (будь то пошукова оптимізація, оптимізація конверсії або платна реклама) дала гідні результати, необхідні хороші робочі відносини в команді. У своїй Емма Норт наводить шість порад про те, як налагодити спільну роботу і досягти максимальної ефективності.

  1. Робіть акцент на користь

  SEO-оптимізатори часто знаходять проблеми, які вимагають дій з боку веб-розробників. Якщо не донести до веб-розробника суть проблеми і чому її необхідно усунути, може здатися, що ви навмисне створюєте додатковий обсяг робіт для веб-розробників просто так, без будь-якої мети.

  При спілкуванні всередині команди переконайтеся, що користь кожної рекомендації гранично зрозуміла всім учасникам проекту. Структуруйте рекомендації так, щоб висвітлити такі чотири аспекти:

  • проблема;
  • причина;
  • рішення або рішення;
  • користь.

  Відсутність пояснень з якого-небудь з цих пунктів може викликати подив або невдоволення, адже може здатися, що ви не доклали всіх можливих зусиль для вирішення проблеми.

  2. Пропонуйте рішення, а не проблеми

  Це давня, добре відома істина, але все ж про неї часто забувають. Вам як SEO-оптимізатора можна просто вказати веб-розробнику на проблему і запропонувати усунути її. Вам слід визначити проблему і представити як мінімум одне рішення. Виконайте всю ту роботу, яку дозволяє ваше обмеження доступу, постарайтеся максимально спростити процес впровадження змін для веб-розробника.

  По можливості пропонуйте не одне, а кілька рішень, щоб веб-розробник розумів, що ви дійсно прагнете не ускладнити, а полегшити йому життя. Якщо ви не можете запропонувати рішення, тому що це поза вашої компетенції, по крайней мере, вивчіть питання і запропонуйте якісь допоміжні ресурси. Так ви покажете, що зробили все можливе, щоб знайти рішення, а не просто скинули на веб-розробників всю роботу по усуненню проблеми.

  3. Вважайте сайт постійним безстроковим проектом, а не закінченим продуктом

  Після того як сайт розроблений і запущений, і веб-розробник вважає проект завершеним, дуже важко буде переконати його внести зміни. Ви обов'язково почуєте, що «все вже погоджено і затверджено» або що «цього не було в ТЗ».

  Постарайтеся донести до веб-розробників, що вебсайт - це безстроковий проект, що постійна підтримка і оптимізація сайту є надзвичайно важливими, якщо ви хочете домогтися успіху. Часи змінюються, змінюються і вимоги, тому робота над сайтом не припиняється ніколи, і постійне внесення поправок і поліпшень необхідно для повноцінного функціонування сайту.

  4. Успішність сайту - це загальна мета

  Підвищення ефективності сайту - це загальна мета команди, адже ви все хочете, щоб продукт вашої діяльності ставав все більш і більш успішним. Без такого ставлення дуже важко реалізувати проект. По суті, це означає, що клієнт не отримує того, за що він платить або оптимізатора, або веб-розробнику. Якщо клієнт видав технічне завдання і отримав бажаний новенький сайт, але цей сайт не відповідає його бізнес-потребам, значить, весь проект був виконаний даремно.

  Тому нагадуйте всім учасникам проекту, що досягнення найкращих результатів - завдання кожної зі сторін і ваша спільна мета.

  5. Тільки ввічливі прохання, ніяких образ

  Пам'ятайте, що більшість веб-розробників дуже пишаються створеним сайтом. Якщо ви пропонуєте поправки для його поліпшення, покажіть, що ви перебуваєте на стороні розробників, не давайте приводу думати, що ви зі зневагою ставитеся до результатів їх роботи.

  У спілкуванні інтернет-маркетолога і веб-розробника тактовність ніколи не зашкодить. Уявіть собі, що ви самі отримуєте той запит, який збираєтеся відправити. Поставилися б ви до нього з розумінням або витлумачили б як образу і пред'явлення претензій?

  Дотримання норм поведінки - це дуже корисне вміння для ефективної взаємодії.

  6. Оптимізуйте взаємодія за допомогою інструментів для управління проектами

  Закидати всіх учасників проекту електронними листами - не найефективніший спосіб поширення важливої ​​інформації або спонукання до дії. Використовуйте інструменти для управління проектами! Залежно від особливостей проекту вибирайте інструменти, спеціально розроблені для певної вузької сфери діяльності, або більш універсальні рішення.

  Хорошим прикладом інструменту для управління проектами служить Basecamp - платформа з простим, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, яка допомагає керувати взаємодією за проектом, розподілом обов'язків, цілями і завданнями. Платформа дозволяє вести список призначати завдання учасникам проекту, встановлювати терміни виконання та багато іншого. Використання подібних інструментів допомагає не упустити важливі робочі моменти і значно спрощує взаємодію за проектом.

  Звичайно, існує безліч інших корисних інструментів для управління проектами, в тому числі:

  З оригінальним текстом статті Емми Нортон ви можете ознайомитися на сайті Кoozai.com.

  Поставилися б ви до нього з розумінням або витлумачили б як образу і пред'явлення претензій?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»