Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як налаштувати і збільшити файл підкачки

  Файл підкачки - це файл який використовується операційною системою Windows в якості додаткової оперативної пам'яті .

  Наприклад у Вас в системі 1 ГБ оперативної пам'яті і ви запустили додаток (гру) яка мінімум їсть 1.5 Гбдополнітельние 0.5 ГБ будуть братися саме з файлу підкачки. Сам файл підкачки система бере з жорсткого диска або з флешки, які набагато повільніше оперативної пам'яті.

  Про файл подачки, напевно чув кожен, але мало хто уявляє що це і яка ефективність використання.

  Мені доводилося чути чимало міфів, пов'язаних з файлом підкачки і я думаю вам, дорогі читачі буде корисно знати що є правда а що ні.

  Почнемо з початку, де налаштувати і збільшити файл підкачки?

  Заходимо в Пуск - Панель управління - Система - Додатково - У першому пункті «Швидкодія» вибираємо параметри.


  Тут ми переходимо до пункту Додатково - в самому низу буде розділ «віртуальна пам'ять» в якому натискаємо «змінити»

  Фух ... нарешті добралісь.Чтоби задати файл підкачки, натискаємо на розділ диска, відзначаємо пункт «Особливий розмір», встановлюємо максимальний і мінімальний розмір файлу підкачки, потім тиснемо задати і кнопочку ОК.

  Приступимо до налаштування

  Знімаємо файл підкачки з системного диска (той на якому стоїть Windows). Це є однією з головних рекомендацій по установці файлу підкачки. Чому так?

  Справа в тому що системний диск сильніше навантажений ніж інші комплектуючі, також на системний розділ зазвичай ставлять 20-30 ГБ. Файл підкачки в 1-2 ГБ буде займати відчутне дисковий простір на системному розділі.

  Файл підкачки бажано встановлювати на окремому диску. Якщо у вас всього один жорсткий диск з декількома розділами, то змінивши з системного розділу на додатковий, ви йому сильно не допоможете, але все ж розділ вибирайте не системний.

  Файл підкачки ставиться тільки на один розділ, одного жорсткого диска. Встановивши файл підкачки на кількох розділах ви ризикуєте сильно навантажити ваш жорсткий диск, надалі може знадобитися відновлення hdd . Тому я не рекомендую так робити.

  Розмір файлу підкачки залежить від обсягу оперативної пам'яті, чим менше такої, тим більше файл підкачки. Старих системах рекомендується ставити в 2-3 рази більший файл підкачки ніж реально коштує в системі.

  Тобто наприклад на комп'ютері 256 Мб ОЗУ, то бажано збільшити файл підкачки мінімум на 512 МБ, ще краще 1 ГБ.

  Мінімальний і максимальний розмір краще ставити однаковий, так як система буде позбавлена ​​можливості брати його по шматочках і прораховувати розміри цих шматочків. Це також зменшує фрагментацію. Але не позбавляє від неї!

  Також, як ви напевно помітили, існує можливість відключити файл підкачки. Відключення файлу підкачки, може значно збільшити продуктивність. Щоб повністю відключити файл підкачки, необхідно мати досить великий запас оперативної пам'яті:

  Для Windows XP - 3-4 ГБ ОЗУ

  Для Windows Vista - 6 ГБ ОЗУ

  Для Windows 7 - 6 ГБ ОЗУ

  У деяких випадках вистачає і менше оперативки, особливо це стосується Windows XP. На ній нерідко досить 2 ГБ ОЗУ. Тому можете поекспериментувати з відключенням файлу підкачки. У разі нестачі ОЗУ, ви отримаєте повідомлення про брак віртуальної пам'яті, також деякі додатки закриються.

  Якщо ви отримали таке повідомлення, то файл підкачки бажано виставити. У випадку з 2 ГБ оперативної пам'яті на Windows XP, буде достатньо 512 МБ. Якщо у вас Windows Vista / 7 то ставте 1 ГБ але не більше, щоб звернення до файлу підкачки відбувалося тільки в критичних ситуаціях.

  Файл підкачки краще встановлювати на більш порожніх розділах вашого жорсткого диска. Чим більше вільного місця на HDD , Тим краще, тим менше буде його фрагментація. До того ж установка файлу підкачки на майже заповненому розділі може викликати помилки типу - пам'ять не може бути read .
  Відбувається це від того, що система кожному з додатком виділяє певний обсяг пам'яті під тимчасове зберігання своїх даних і в разі коли дані зайняті файлом підкачки, ви бачите помилку. Пізніше я напишу як позбавиться від цієї та інших помилок Windows. щоб не пропустити.

  Взагалі правильна настройка файлу підкачки, це як грамотна у фахівців. Важливо враховувати все: розділ, обсяг, фрагментацію, кількість вільного місця на розділі і т.д.

  Також не забувайте час від часу проводити дефрагментацію файлу підкачки. Виконати її можна за допомогою програми, яку я описував тут .

  Особисто я до файлу підкачки ставлюся скептично, так як система сама на свій розсуд задіє необхідний їй обсяг вашого жорсткого диска, в разі якщо вважатиме оперативну пам'ять завантаженої або оной буде не вистачати.

  При цьому жорсткий диск починає моторошно гальмувати, через жорсткого диска починає гальмувати вся система і в підсумку ви, можливо, помічали як в ресурсоємних додатках система підвисає. Відбувається це від того що жорсткий диск сильно навантажується і починає працювати в режимі підвищеного навантаження.

  Також від підвищеного навантаження на жорсткий диск, термін служби оного значно скорочується, до того ж позначається фрагментація.

  Так що кращий варіант це купити додатково оперативної пам'яті, ніж користуватися жорстким диском в якості оной. Вирішувати вам, а на сьогодні всі і вдалого вам дня 🙂

  Почнемо з початку, де налаштувати і збільшити файл підкачки?
  Чому так?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»