Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як налаштувати плагін All in one Seo pack або як прописати Мета-теги

  1. Як прописати Мета-теги для кожної статті

  Привіт друзі! Продовжуємо тему WordPress плагінів, і сьогодні розберемо дуже корисний плагін - плагін All in One SEO Pack (ще його називають "сео все в одному"). Даний плагін робить наш блог більш дружнім до пошукових систем і допомагає залучити відвідувачів на блог саме з пошуковиків, тобто можна сміливо стверджувати, що плагін здійснює внутрішню оптимізацію блогу, а з цього напрошується висновок, що цей плагін необхідно встановлювати відразу після створення сайту, інакше ваш блог в пошуковій видачі буде знаходитися дуже далеко!

  сео все в одному)

  У цій статті сильно в теорію про роботу плагіна заглиблюватися не буду, наше завдання на даний момент просто встановити WP плагін і налаштувати його. Ви просто повинні знати, що плагін All in One SEO Pack служить для впровадження мета-тегів на головну і внутрішні сторінки вашого сайту, і це саме мета-теги відрізняють одну сторінку від іншої. І саме по мета-тегам пошукові роботи бачать сайти і показують їх користувачам.

  В першу чергу викачуємо плагін. Можна скачати з адмінки блогу ( як завантажити плагін з адмінки блогу ), Або з оф сайту WordPress http://wordpress.org/extend/plugins/all-in-one-seo-pack/ . Далі стандартна процедура установки плагіна на блог. Для тих хто не знає як встановлювати плагін, читаємо тут . Отже, завантажили, встановили, активували плагін SEO все в одному, тепер саме час перейти до налаштувань.

  Налаштування плагіна знаходяться в адмінки блогу, у вкладки "Параметри - All in One SEO". Хочу відразу попередити, що всі налаштування англійською, так що доведеться скористатися перекладачем. Ну або моєї інструкцією Налаштування плагіна знаходяться в адмінки блогу, у вкладки Параметри - All in One SEO ! В плагіні багато пунктів, тому щоб скріншот не вдався занадто довгим, викладаю блоками:

  В плагіні багато пунктів, тому щоб скріншот не вдався занадто довгим, викладаю блоками:

  1. Розробники просять зробити пожертвування.
  2. Статус плагіна. Enabled - включено; Disabled - Виключено.
  3. Тема головної сторінки блогу (Home Title) .Необхідно прописати заголовок для пошукових систем під який заточується головна сторінка блогу (70 символів)
  4. Опис блогу (Home Description). Тут, бажано використовуючи ключові слова, прописати про що блог (не більше 160 символів з пробілами)
  5. Ключові слова блогу (Home Keywords comma separated). Список ключових слів під які просувається головна сторінка сайту.
  6. Canonical URLs. Цей тег забороняє індексувати дублі сторінок, тим самим захищаючи нас від різних санкцій з боку пошукових систем.
  7. Перезапис заголовків (Rewrite Titles). В плагіні за замовчуванням всі заголовки налаштовані, тому можете ставити галочку, можете не ставити. Ось скріншот:

  Ось скріншот:

  Особисто я тут нічого не міняв, все і так чудово працює.

  Ще раз повторюся, в цій статті я не буду сильно заглиблюватися в настройки і детально описувати кожен пункт, це буде тема окремого поста з рубрики оптимізація, а наше завдання на даний момент просто встановити плагін і навчитися ним користуватися. Так що якщо дещо незрозуміло, не переживайте, скоро все стане на свої місця.

  Продовжимо з настройками. Наступний блок на який варто звернути увагу:

  Наступний блок на який варто звернути увагу:

  Пункти 1,2,3 - забороняє пошуковим роботам індексувати дублі статей знаходяться в рубриках, архівах і тегах, що також допомагає уникнути дублювання контенту і отже санкцій зі сторони пошукових систем.

  4. Автоматично заповнює мета-тег Descriptions (опис) для ваших постів. Краще галочку не ставити, а самим заповнювати опис для поста. Те, як ви заповните опис, безпосередньо впливатиме на переходи користувачів з пошукових систем, т до чим краще опис, тим більше користувачеві хочеться перейти по посилання. Так тег виглядає в результатах видачі (ще це називається "сниппет"):

  5. Назви в категоріях з великої літери. Якщо чесно, не знаю, потрібно включати чи ні 5 , У мене включений.

  Далі йдуть настройки, які також, я вважаю, не потрібні:

  Далі йдуть настройки, які також, я вважаю, не потрібні:

  Тиснемо "зберегти зміни" і все, плагін готовий до роботи.

  Як прописати Мета-теги для кожної статті

  Тепер, при написанні або редагуванні запису в адмінці блогу, під текстовим редактором з'явилося вікно плагіна All in One SEO Pack

  Отже, для того щоб кожна стаття була оптимізована, ми будемо прописувати мета-теги «Title», «Description» і «Keywords» у відповідних полях плагіна.

  1. Під цифрою 1 я зазначив заголовок який прописується в основному редакторі, і який буде видно відвідувачам сайту, т е живим людям (нижче докладу скріншот). Цей заголовок можна, і потрібно робити привабливим, привабливим, спокусливим, красивим, в загальному крутим , Щоб відвідувач не пройшов мимо!
  2. У блоці All in One SEO Pack мета-тег Title (заголовок) прописуємо для пошукових роботів, і включаємо в заголовок ОБОВ'ЯЗКОВО! ключові слова. Цей заголовок буде видно тільки пошуковим системам.
  3. Мета-тег Description (опис). Це кратне опис статті. Тут також не завадять кілька ключів.
  4. Keywords (ключові слова). Ну тут все ясно. Прописуємо ті ключі, за якими дана стаття буде просуватися і які в обов'язковому порядку присутні в статті.
  5. Включити - відключити плагін. Якщо не хочете щоб статтю побачили пошуковики, то ставте галочку.

  Ось скріншот заголовків на прикладі мого сайту:

  1. Тема, прописаний в основному редакторі WordPress, для відвідувачів.
  2. Тема плагіна All in One SEO, для робокопів .

  Ось, в принципі, сенс роботи плагіна All in One SEO Pack ми розібрали. Давайте підіб'ємо підсумок: мета-теги для головної сторінки ми заповнюємо один раз (див перший скріншот). А ось Мета-теги в статтях, щоразу різні.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»