Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як налаштувати системний реєстр Windows 7 для підвищення продуктивності комп'ютера

  Швидкодію комп'ютера або ноутбука - завжди актуальна тема для користувача. Напевно, кожному знайома така картина: сидячи перед екраном монітора, ви болісно очікуєте, коли ж нарешті розгорнеться потрібну програму або відкриється файл, що не витримуєте і роздратовані вигуком в сторону свого компа: «Ну чому ти такий неповороткий сьогодні ?!» Питання зависає в повітрі , так як ваш візаві, на жаль, не може відповісти: «Почисти реєстр!».

  Одна з причин зниження продуктивності - «безлад» в реєстрі операційної системи. Сьогодні можна точно сказати, що цей елемент програмного забезпечення безпосередньо впливає на ефективність комп'ютера, його надійну і стабільну роботу.

  Ми розповімо вам, як оптимізувати комп'ютерний пристрій шляхом налаштування реєстру на прикладі операційної системи Microsoft Windows 7.

  зміст:

  Даний елемент програмного забезпечення являє собою ієрархічну централізовану базу даних, яка використовується операційною системою Windows 7 для зберігання службової інформації, відомостей про конфігурацію устаткування, параметрів використовуваних портів, встановлених програм і даних про користувача: його профілі, акаунти та інше.

  Раніше ця інформація зберігалася в INI-файлах, що було дуже незручно, але в квітні 1992 року прообраз сучасного реєстру (реєстраційна база) був реалізований в ОС Windows 3.1. Він представляв собою двійковий файл з однієї гілкою HKEY_CLASSES_ROOT, який можна було переглядати і редагувати за допомогою програми regedit.exe.

  Реєстр Windows 7 має строго структуроване деревоподібна побудова, що складається з розділів, підрозділів і параметрів з набором допоміжних файлів, до яких періодично звертається операційна система. Одні дані потрапляють туди під час інсталяції ОС, а інші вносяться при кожній новій завантаженні комп'ютера. Будь-які дії користувача залишають свої сліди в реєстрі: система постійно зчитує звідти інформацію, що і як їй потрібно робити з папками і файлами, програмами та обладнанням.

  Логічно дана база даних представлена ​​у вигляді папок- «keys», розділів-гілок, вкладених розділів «sub keys», кореневих «root keys» і файлів «values». Все це формується з різних джерел, розташовується в кореневому каталозі, потрапити в який для редагування можна використовуючи команду regedit, ввівши її в командний рядок після натискання кнопки «Пуск».

  Все це формується з різних джерел, розташовується в кореневому каталозі, потрапити в який для редагування можна використовуючи команду regedit, ввівши її в командний рядок після натискання кнопки «Пуск»

  У реєстрі Windows 7 зберігається наступна інформація:

  • Налаштування програми-установника операційної системи, за допомогою якого можна встановлювати і видаляти програми.
  • Механізм розпізнавання обладнання, до якого звертається система при кожному завантаженні комп'ютера, а за допомогою програми COM дозволяє «бачити» все підключені пристрої.
  • Сервіси файлової структури, мережеві протоколи, інструкції по завантаженню драйверів та інша інформація ядра системи.
  • Диспетчера Plug & Play, за допомогою якого можна швидко підключити нове обладнання.
  • Параметри драйверів.
  • Список служб операційної системи, опис інтерфейсу і інші адміністративні засоби.
  • Профілі, акаунти, графічна оболонка і інші призначені для користувача настройки.
  • Апаратні настройки, параметри портів та інші дані про обладнання.

  Апаратні настройки, параметри портів та інші дані про обладнання

  Допоміжні файли для всіх розділів-гілок (уліев), виключаючи HKEY_CURRENT_USER зберігаються в папці% SystemRoot% \ System32 \ Config, а допоміжні файли для розділу HKEY_CURRENT_USER знаходяться в% SystemRoot% \ Profiles \ Імя_пользователя. Детальніше про типах даних реєстру Windows .

  Як будь-яка більш прогресивна версія операційної системи, Windows 7 також була покращена розробниками в порівнянні з попереднім варіантом в Windows XP, в тому числі в частині, яка нас цікавить реєстру. Тепер сюди потрапляють тільки важливі записи, необхідні для виконання команд, а непотрібні «хвости» просто видаляються з реєстру. Таким чином система охороняється від частини сміття, неминуче з'являється внаслідок установки користувачем різних програм і додатків. Хоча це не означає, що реєстр періодично не потребує чищення.

  Другий плюс: завдяки резервного копіювання, у разі невірних дій користувача при редагуванні реєстру, які спричинили за собою помилки в роботі системи, є можливість «відкотити» зміни, тобто повернутися в попередній стан. Але відновлення може бути відключено, образ пошкоджений або система засмічена настільки, що простіше почати з чистого аркуша. В цьому випадку ознайомтеся з особливостями установки Windows 7 на ноутбук / нетбук .

  При кожному кліці мишки користувач вносить зміни до реєстру: видаляє непотрібні додатки, інсталює нові програми, заводить профілі, встановлює нове обладнання. Поступово реєстр стає все об'ємнішим, з'являється системний сміття, що складається із залишків деінстальована програм, тимчасових файлів для проміжного зберігання, невірних ключів в реєстрі, посилань на неіснуючі файли, відсутні драйвера DLL-бібліотеки і т.д.

  Ці непотрібні дані «роздувають» реєстр, операційній системі все важче відшукати необхідну інформацію серед гори «сміття». Так з'являються помітні «гальмування».

  За допомогою правильного редагування системного реєстру можна налаштувати різні функції, навести порядок в даних, позбутися від мотлоху і таким чином значно підвищити продуктивність і ефективність роботи пристрою. Для цього використовуються стандартні засоби Windows і спеціальні програми оптимізації.

  Однак є «зворотний бік медалі» - безграмотні і безвідповідальні дії користувача або несанкціоновані вторгнення в файлову структуру можуть привести до серйозних збоїв в роботі операційної системи. В екстрених випадках скористайтеся інструкцією по відновленню реєстру Віндовс .

  Чистку реєстру можна робити двома способами: «ручками», як зазвичай говорять професійні системні адміністратори і за допомогою спеціальних утиліт. Останні найбільше підходять звичайним користувачам, які сповідують святий принцип по відношенню до свого комп'ютера «не нашкодь».

  Всі засоби для утиліти умовно можна класифікувати на три підгрупи:

  • Додатки, які аналізують реєстр, встановлюють помилки і виробляють його очищення і оптимізацію за рахунок видалення мертвих записів, невірних ключів в реєстрі, неіснуючих бібліотек динамічного компонування (DLL), виправлення битих ярликів та інше.
  • Універсальні додатки для очищення диска і оптимізації системного реєстру.
  • Багатофункціональні утиліти, в яких поєднані різні програми для вирішення проблем налаштування і оптимізації операційної системи, в тому числі за рахунок очищення і дефрагментації реєстру.

  Але пам'ятайте, для досягнення максимальної швидкодії цього недостатньо. Оптимальний варіант - налаштувати комп'ютер за такою схемою , Що дозволить не тільки кскоріть його роботу, але і усунути багато помилок.

  CCleaner - безкоштовна утиліта по роботі з реєстром. Перевагою є доступність програми, простота використання непросунутого користувачем, зручний російськомовний інтерфейс, широка можливість різних налаштувань очищення. Дуже добре справляється зі сміттєвими файлами, знаходить і усуває різноманітні проблеми.

  Wise Registry Cleaner - також безкоштовна програма для прискорення роботи комп'ютера або ноутбука. Основні функції: оптимізація системи за рахунок очищення і стиснення реєстру. Працює дуже швидко, детально аналізує помилки, знаходить навіть дуже приховані проблеми.

  Auslogics BoostSpeed - крім очищення реєстру і його дефрагментації, може виконувати ряд інших корисних функцій: звільняє місце на HDD, налаштовує параметри автозавантаження, оптимізує служби Windows, відновлює файли і багато іншого. Крім того, вона містить вкладку «Радник», яка дає рекомендації щодо усунення критичних помилок і прискоренню роботи комп'ютерного пристрою.

  Registry Recovery Toolbox  - чистить і відновлює системний реєстр
  Registry Recovery Toolbox - чистить і відновлює системний реєстр. Головні переваги: простота, інтуїтивне розуміння кроків виконання завдання, а також можливість роботи в двох режимах: автоматичному, і ручному, при якому користувач бачить структуру, параметри реєстру і може контролювати виконання процесу.

  Registry Mechanic - чистить, оптимізує і відновлює системний реєстр. Перевагою є обережне поводження з файлами, а також перестраховка - створення резервної копії.

  Tweaking.com - Windows Repair - виправляє помилки реєстру, права доступу файлів, оновлення Windows, виконує відновлення брендмауера, Internet Explorer, WMI, ярликів, важливих служб Windows та інше.

  Glary Utilities - ще одна з кращих утиліт для чищення системного реєстру. Вона також має широкий спектр застосування, так як підтримує велику кількість функцій. Крім очищення і дефрагментації реєстру, виконує його відновлення, а також оптимізацію пам'яті, видалення, відновлення та резервне копіювання драйверів, деінсталяцію софта, контроль оновлень і т.п.

  висновки

  Кожна з програм має свої плюси і мінуси, орієнтуватися можна на популярність, ціну, багатофункціональність і зручність інтерфейсу. Головне, що тепер ви точно знаєте, яким чином можна поліпшити роботу свого комп'ютера або ноутбука, підвищити його продуктивність і комфортність. Крім того, для підвищення продуктивності системи бажано провести дефрагментацію ( огляд кращих дефрагментаторів ), А також налаштувати ОС ( коли потрібна оптимізація Windows ).


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»