Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Як налаштувати Скайп на комп'ютері в Windows 7/8/10

  1. Як встановити Skype на комп'ютер
  2. Налаштування класичного Skype
  3. Налаштування мікрофона і динаміків
  4. Налаштування вебкамери
  5. Налаштування безпеки
  6. Вкладка «Сповіщення»
  7. Налаштування з'єднання Skype з інтернетом
  8. Обліковий запис Skype
  9. Налаштування Skype для Windows 10

  Програму Skype «здавна» люблять за якісний голосовий і відео зв'язок

  Програму Skype «здавна» люблять за якісний голосовий і відео зв'язок. Skype надає можливість спілкуватися безкоштовно, при наявності доступу в інтернет. Є також функція платні дзвінки на мобільні та стаціонарні телефони в будь-якій країні світу.

  Як встановити Skype на комп'ютер

  Скайп російською мовою і безкоштовно можна завантажити на офіційному сайті.

  завантажити Skype

  На вкладці «Робочий стіл» рекомендую «Завантажити Скайп з Microsoft Store». Це версія для Windows 10, а для Windows XP / 7 потрібна класична версія.

  Після завантаження скайп запропонує зареєструватися, заповнюємо поля. Первинну настройку мікрофону і веб-камери, якщо вона у вас є, поки пропустимо і перейдемо відразу до налаштування з меню програми, щоб розуміти як до цього процесу повернутися в будь-який момент.

  Це цікаво: Витоки технології VoIP знаходяться в далекому 1876 році, коли американець Олександр Белл здійснив перший телефонний дзвінок і запатентував винайдений ним «говорить телеграф». Це пристрій не мало дзвінка, а виклик абонента проводився через трубку за допомогою свистка. Дальність дії першого «говорить телеграфу» не перевищувала 500 метрів.

  Налаштування класичного Skype

  Отже, Скайп завантажений, встановлений і запущений під вашим логіном. Йдемо в меню

  Тут нічого військового немає, можете покликати на свій розсуд або залишити як є. Я раджу прибрати «Запускати Skype при запуску з Windows». Також можете налаштувати під себе через якийсь час Скайп повинен поміняти ваш статус на «Ні на місці», якщо мишка або клавіатура не використовується.

  Налаштування мікрофона і динаміків

  Перейдемо на більш цікаву вкладку «Налаштування звуку». Якщо у вас одна звукова карта, наприклад вбудована, то тут швидше за все буде все правильно вибрано за замовчуванням.

  Як мікрофона вибираємо мікрофонний вхід. Якщо є web-камера з вбудованим мікрофоном, тоді як мікрофон краще вибрати її. У випадаючому списку «Динаміки» треба вибрати пристрій виводу звуку, куди підключені колонки або навушники. До речі, за допомогою простої програми можна записувати розмови .

  При чутливому мікрофоні і максимальному рівні гучності, звук може зашкалювати і спотворюватися. Щоб скайп автоматично регулював рівень гучності залиште галочку «Дозволити автоматичне налаштування мікрофону», і тоді гучність мікрофона буде автоматично зменшуватися або збільшуватися, в залежності від його чутливості і відстані до нього. Якщо звуку на комп'ютері немає, то почитайте це .

  У вікні додаткових налаштувань звуку можна вручну перевизначити порядок використання пристроїв, при недоступності будь-якого з них. Наприклад, якщо обраний мікрофон веб-камери, а вона відмовиться відключеною, то для запису буде використовуватися наступне пристрій за списком.

  Читайте тут більш докладно як налаштувати мікрофон . Для перевірки якості зв'язку натисніть «Зробити контрольний дзвінок в Skype» і дотримуйтесь інструкцій. Також, перевірити зв'язок можна, зателефонувавши контакту «Echo / Sound Test Service» з контакт-листа, який встановлюється за умовчанням.

  Налаштування вебкамери

  На вкладці «Налаштування відео» можна перевірити якість роботи веб-камери. Якщо у вікні не відображається відео з камери або якість не влаштовує, спробуйте зайти в «Налаштування веб-камери» і покрутити там повзунки. Налаштування для кожної камери будуть свої, але завжди є яскравість і контрастність. Зверніть увагу на можливість вибору, кому показувати картинку з вашої камери. Можна показувати тільки людям з вашого контакт-листа або нікому.

  Щоб не опинитися в незручній ситуації краще вибрати «нікому». Потім включити камеру можна з вікна розмови одним кліком. Використовувати веб-камеру можна буде тільки при швидкості інтернет-з'єднання від 300Кбіт / с

  Налаштування безпеки

  На вкладці безпеки одразу переходимо до додаткових параметрів:

  З того що тут є, нас може зацікавити:

  • Приймати дзвінки від кого завгодно або тільки від людей зі списку контактів
  • Для кого автоматично приймати відео та демонструвати екран (з налаштувань веб-камери)
  • Приймати чати від кого завгодно або з тільки від людей з контактів
  • Скільки часу зберігати історію повідомлень

  На жаль, в скайпі не можна заборонити надсилати вам заявки на додавання в контакт-лист. Цим активно користуються спамери і в день приходить по 2-3 заявки. C цим нічого не поробиш, так сказали в підтримці Microsoft ..

  Skype має вбудований міні-браузер. За допомогою однойменної галочки можна дозволити або заборонити записувати «куки» (cookies). «Кукі» потрібні для того щоб:

  • браузер дізнавався вас і запам'ятовував ваші уподобання
  • підлаштовувати відображення контенту в браузері під конкретного користувача
  • збирати інформацію про використання веб-сайтів
  • допомагати Skype удосконалювати продукти

  Нічого страшного не трапиться якщо заборонити «куки». В цьому випадку ви втрачаєте можливості використовувати деякі персоналізовані функції (як попереджає Skype).

  Чек-бокс «Дозволити показ цільової реклами ...» дозволяє показувати вам рекламу на основі якихось особистих уподобань, а не все підряд.

  На вкладці «Блокування користувачів» можемо управляти заблокованими користувачами. Дуже корисна функція якщо хтось вам дошкуляє. Ми можемо його просто додати в чорний список і заспокоїтися.

  Вкладка «Сповіщення»

  Налаштовуються повідомлення Skype на робочому столі Windows. Це такі спливаючі повідомлення в правому нижньому кутку. На цій вкладці я вимикаю пункти «заходить в мережу» і «виходить з мережі». Користі від Егой інформації мені немає, а ось відволікати може.

  Налаштування з'єднання Skype з інтернетом

  Якщо скайп не бачить інтернет, то ймовірно ви підключені до інтернету через проксі-сервер. У розділі потрібно внести адресу і порт проксі-сервера:

  Обліковий запис Skype

  Крім самої програми, в скайпі можна змінювати налаштування облікового запису. Для цього потрібно перейти по посиланню в меню. Тут можна змінити:

  • Ідентифікація абонента, при дзвінку і відправці SMS на мобільні телефони. За замовчуванням висвічується ваш логін
  • Свій номер телефону в скайпі, на який можна зателефонувати з зовнішніх телефонів
  • Переадресація дзвінків і голосової пошти. Для можливості залишати відеоповідомлення.

  Для можливості залишати відеоповідомлення

  Правда, ці послуги платні.

  Налаштування Skype для Windows 10

  У новому скайпі всі налаштування звалені в одну купу:

  Налаштувань тут менше і вони досить стандартні:

  • Налаштування звуку та відео: вибираємо окрему вебкамеру або вбудовані в ноутбук камеру і мікрофон
  • Вибираємо від кого бажаємо отримувати дзвінки та повідомлення
  • Попередній перегляд веб-посилань: знадобиться, якщо побоюєтеся переходити по чужим посиланнях
  • Автоматичний попередній входять відео: залишаємо тільки через Wi-Fi, якщо сидите через 3G-модем і обмежений трафік

  Інші налаштування схожі з класичним скайп.

  А зараз пропоную подивитися як жахливо розіграли людей в ліфті А зараз пропоную подивитися як жахливо розіграли людей в ліфті


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»