Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як налаштувати ваші SEO інструменти

  1. 1. Знайте свої ключові слова
  2. 2. Встановіть заголовки префіксу і суфіксу заголовків SEF
  3. 3. Посилання на важливі сторінки з SimplyLinks
  4. 4. Високо оптимізуйте окремі сторінки за допомогою Scribe

  Ваш веб-сайт My Artisan забезпечить міцну основу для пошукової оптимізації - кроки, необхідні для того, щоб отримати місце в Google і отримати трафік на ваш сайт. Але щоб скористатися цими інструментами, потрібно зробити кілька невеликих кроків.

  1. Знайте свої ключові слова

  Велика частина SEO заснована на ключових словах - слова, які відвідувач може ввести у вікно пошуку Google, щоб знайти ваш сайт. Ви можете подумати, що ви вже знаєте їх, але варто зайняти кілька хвилин, щоб подивитися наше відео про SEO:

  Отримання трафіку на ваш веб-сайт (відео)

  Тепер, коли у вас є 3-5 ключових слів, є кілька ключових місць, де їх можна використовувати.

  Примітка. Якщо ви - компанія чи організація, тоді ви маєте назву свого підприємства як одне з ваших ключових слів. Люди здійснюватимуть пошук вашого імені в Google.

  2. Встановіть заголовки префіксу і суфіксу заголовків SEF

  Назва сторінки - це те, що відображається у синій панелі переглядача у верхній частині вікна веб-переглядача. Це те, що пошукові системи використовують, щоб вгадати, що ваша сторінка о.

  My Artisan Web використовує інструмент, що називається SEF Title Prefix і Suffix, який, за бажанням, додасть префікс або суфікс на кожній сторінці вашого сайту. Це дуже важливо для підприємств та організацій, оскільки ви можете розмістити своє ім'я до або після всіх цих назв, збільшуючи таким чином вашу видимість у Google.

  Наприклад, ми використовуємо суфікс "My Artisan Web Joomla хостинг", так що назва сторінки цієї сторінки Як налаштувати ваші SEO інструменти | Мій Artisan Web Joomla хостинг ".

  Використання префіксу заголовків SEF та суфіксу значно збільшить видимість пошуку компанії або організації.

  Щоб встановити префікс заголовків SEF та Suffix, можна отримати розширення > Менеджер плагінів . Можна прокручувати сторінки або фільтрувати на "SEF".

  Примітка. Також слід звернути особливу увагу на назви статей, які використовуються в рядку заголовка цих сторінок. Дізнайтеся більше на Як оптимізувати сторінки для пошукових систем .

  3. Посилання на важливі сторінки з SimplyLinks

  Якщо ви бачили Отримання трафіку на ваш веб-сайт (відео) Ви будете знати важливе значення для внутрішніх посилань на свої сторінки, тобто на вашому власному веб-сайті, посилання на інші сторінки вашого веб-сайту. Для цього дуже корисні модулі Останні новини та Більшість прочитаних.

  Існує також інструмент під назвою SimplyLinks (Компоненти> SimplyLinks), який може зробити це ще простіше.

  "Просто" достатньо, ви створюєте ключові слова (або фрази), які йдуть на певні сторінки. Потім, при кожному використанні цього ключового слова в статті, SimplyLinks автоматично перетворить його на посилання!

  Коли ви створюєте нове посилання, навіть якщо ви зв'язуєтеся всередині, краще вибирати "зовнішнє посилання" як тип, а потім перейти до вашого переднього кінця і знайти URL-адресу цієї сторінки і ввести її з зворотним слешем.

  Коли ви створюєте нове посилання, навіть якщо ви зв'язуєтеся всередині, краще вибирати зовнішнє посилання як тип, а потім перейти до вашого переднього кінця і знайти URL-адресу цієї сторінки і ввести її з зворотним слешем

  Таким чином, для www.mycompany.com/our-widgets ви вводите / наші-віджети

  4. Високо оптимізуйте окремі сторінки за допомогою Scribe

  Тема SEO дуже складна, і консультанти SEO є дорогими. Ми знаємо, що це не в бюджеті більшості людей, тому у нас є інструмент, який допоможе вам працювати на окремих сторінках, щоб зробити їх вищими, називаючись Scribe SEO .

  Це дуже потужний інструмент, який аналізує окремі статті та звіти про те, що Google вважає, що вони мають, і пропонує поради, як зробити їх кращими. Незважаючи на те, що інструмент попередньо встановлено, послугу, до якої він підключається, потрібно придбати окремо. Ви можете дізнатися більше на Виписати для Joomla . Підписки починаються від 27 доларів США на місяць, і є 15 пробних оцінок.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»