Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як налаштувати все в одному SEO пакет плагін

  1. Як налаштувати все в одному плагіні SEO Pack:
  2. Заголовок домашньої сторінки
  3. Опис будинку
  4. Головна Ключові слова
  5. Налаштування окремих повідомлень

  Якщо ви перевірили наш список Дуже рекомендується плагіни WordPress , Ви знайдете все в одному SEO Pack згаданих там. Далі, продовжуючи хорошу роботу в цій статті, ми поділимося з вами покроковим керівництвом з налаштування All in one SEO Pack Plugin і як ефективно використовувати цей плагін для максимального збільшення Пошукова оптимізація (SEO) переваги для вашого блогу. Все в одному SEO Pack автоматично оптимізує ваш блог WordPress для пошукових систем.

  Пошукова оптимізація

  Завантажити і активуйте плагін, як завжди - ви можете скористатися автоматичним інсталятором плагінів або FTP-програмою, щоб завантажити його до каталогу wp-content / plugins у папку верхнього рівня.

  Як налаштувати все в одному плагіні SEO Pack:

  Спочатку ми покажемо вам ідеальні налаштування, які ви повинні використовувати.

  • Огляд налаштувань -> Все в одному SEO.
  • У статусі плагіна: натисніть кнопку Увімкнено.
  • Заповніть глобальну інформацію, наприклад Home Title, Home Description, Home Keywords.
  • Кожен раз, коли ви додаєте новий пост, ви отримаєте більше опцій SEO. Заповнення є дуже критичним і дуже важливим.
  • Введіть необхідну глобальну SEO інформацію для блогу, необхідну для початкової конфігурації.
  • Це включає в себе назву, опис, ключові слова, канонічні URL-адреси тощо.
  • Це все, тепер все в одному плагіні SEO налаштований.

  Для додаткових параметрів, які потрібно заповнити, зверніться до наступного зображення, щоб виконати рекомендовані параметри.

  Заголовок домашньої сторінки

  Заголовок домашньої сторінки - це мета-назва вашої домашньої сторінки. Ми настійно рекомендуємо ретельно написати назву, оскільки це буде назва, яку користувач побачить у своєму веб-переглядачі, а також і пошукові роботи. Головна назва повинна бути довжиною 60 символів або менше. Наявність неправильного заголовка може мати несприятливий вплив на ваш рейтинг в пошукових системах.

  Опис будинку

  Опис будинку також відомий як опис мета. Опис будинку повинен бути довжиною до 150 символів . Пошукова система Google показує максимум 167 символів у описі, коли користувач здійснює пошук певного ключового слова.

  Коли хтось шукає ключове слово в Google, це виглядає так:

  Коли хтось шукає ключове слово в Google, це виглядає так:

  Мета опис можна побачити нижче назви. Вона повинна бути не більше 150 символів. Якщо ні, то ви побачите відсічну версію опису.

  Головна Ключові слова

  Додати ключові слова, які стосуються вмісту вашого сайту. Розділіть їх комами. Використовуйте Інструмент добору ключових слів Google перед націлюванням на ключові слова. Google не враховує мета-тег для ключових слів, тоді як Yahoo.

  Налаштування окремих повідомлень

  Інші параметри, які потрібно заповнити на кожній посаді, - це теги, назва допису, ключові слова для публікації, опис повідомлення, як показано нижче:

  Виконуючи вищезазначені кроки, ви безперечно відчуєте багато поліпшень у вашому SEO та трафіку. Ми дуже цінуємо вашу підтримку. Якщо вам сподобалася ця стаття, будь ласка, розкажіть її іншим користувачам за допомогою кнопок соціальних закладок.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»