Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як написати вступний текст для сторінки категорії

  1. Роль категорійних текстів
  2. Поради з утримання вступного тексту
  3. 2. Головне - користь
  4. 3. Рівняємося на цільову аудиторію
  5. 4. Пам'ятаємо про продажі
  6. 5. Типографіка тексту
  7. 6. Не забуваємо про Баден-Бадені
  8. Приклади хороших і поганих текстів
  9. резюме

  Поширена думка власників інтернет-магазинів: тексти для категорійних сторінок, розділів каталогу потрібні виключно для того, щоб вказати в них ключові слова. Це давно вже не так, і сьогодні ми розповімо, для чого потрібні вступні тексти на сторінки категорій і як їх писати.

  Роль категорійних текстів

  На першому місці - інформація, корисна покупцеві при виборі та купівлі товару. Тексти категорій розкривають особливості, недоліки та переваги продуктів цієї лінії. Містять поради для вигідних придбань і ніяк не являють собою набір незв'язних фраз, згенерованих з ключових слів.

  Друга за значимістю функція - забезпечення релевантності пошуковому запиту. Текст категорії товару, як і всі інші на сайті, повинен містити розумне входження основного ключового слова, перемежається синонімами і тематичними словами з LSI-ядра. Мовні конструкції будуються природним чином, щоб текст легко читався і не мав нічого спільного з поганим класичним SEO-текстом.

  Третє призначення текстів категорій - підвищення конверсії. У них можна «зашити» інформацію про вигідні ціни на лінійку товару, причому вказати конкретні цифри (знижка 20%, безкоштовна доставка по місту і т. П.). Або вказати, що вся продукція упакована настільки компактно, що ви можете самі забрати і то, і це на вашому седані. Тобто потрібно написати щось таке, що спонукає відвідувача піти далі до карток товарів, замовити зворотний дзвінок, написати в онлайн-чат або виконати інше конверсійне дію.

  Оптимальний обсяг для вступних текстів категорій - від 500 до 1000 знаків. Це не інфостатья - не варто перетворювати опис групи товарів в базу знань у вигляді довгого полотна. В цей формат органічно включається один-два рази основний запит, наприклад «крісла для персоналу». В іншому ж текст розбавляється синонімами і пов'язаними тематично супутніми словами. У нашому прикладі це можуть бути фрази: «офісні крісла», «обертається», «ергономічний», «комфортний», «регулювання висоти» і т. Д.

  Як знайти синоніми і супутні тематично слова, ми писали в цьому випуск розсилки. Коротко згадаємо прийоми збору LSI-ядра:

  1. Вводимо основний запит в рядок пошуку Яндекс і Google і дивимося на пошукові підказки .
  2. Тут же перегортаємо сторінку результатів пошуку нижче та дивимося блок «разом з цим шукають».
  3. Вказуємо ключове слово в Яндекс.Вордстат і дивимося на слова з правої колонки.
  4. Дивимося сніпети сайтів за запитом - в них теж можна знайти синонімічні або відповідні слова і фрази. Для комерційних сайтів вивчаємо сніпети інформаційних ресурсів, і навпаки.
  5. Для економії часу замість названих вище маніпуляцій можна просто відкрити сторінку ПРОФІНСТРУМЕНТ PromoPult і використовувати два модулі: «Збір пошукових підказок» і «Збір фраз асоціацій».

  Матеріал в тему: «Як розширити семантику за допомогою фраз-асоціацій»

  Поради з утримання вступного тексту

  1. Зневоднення

  Вище ми вже говорили про те, що вступний текст - невеликий за обсягом. Відповідно, щоб він приносив користь і відвідувачеві, і сайту, приберіть з нього воду і непотрібні конструкції. Наприклад, мало кому цікаві міркування на тему популярності масажних крісел або історія їх появи.

  Перевірте ваш текст: якщо на місце ключових слів можна поставити будь-які інші і суть особливо не зміниться, значить текст не предметний, малоінформативне і малокорисних.

  Для оцінки рівня води в тексті використовуйте сервіс text.ru (вкладка «SEO-аналіз тексту»). В ідеалі рівень води не повинен перевищувати 15%, але на практиці домогтися такого значення непросто (в будь-якому разі не перевищуйте 30%). Для оцінки рівня води в тексті використовуйте сервіс text

  2. Головне - користь

  На першому місці для вступного тексту - інформативність. Пишіть про те, що важливо покупцеві, що допоможе йому зробити покупку.

  Для перевірки текстів використовуйте сервіс glvrd.ru - він виділяє неінформативні слова і пояснює, в чому проблема (намагайтеся, щоб бал був вище 7).

  ru - він виділяє неінформативні слова і пояснює, в чому проблема (намагайтеся, щоб бал був вище 7)

  Не скупіться на точну інформацію, коли ставите завдання копірайтер . Він може не знати нюансів вашої ніші і характер товарів, а ви їх знаєте. Чим повніше і предметніше будуть ввідні дані, тим краще це обернеться для вашого сайту.

  3. Рівняємося на цільову аудиторію

  Текст, перш за все, створюється для конкретного портрета цільової аудиторії . У кожної соціальної групи своя термінологія, інтереси, манера спілкування. А значить і певний формат подачі інформації, в якому вона краще сприймається.

  Якщо ви описуєте дитячі товари, немає сенсу вдаватися в промислові назви і номера матеріалів. Цифри і незнайомі назви мамам ні про що не скажуть. Їм зрозуміліше опис форм, складу матеріалів, конструкцій іграшок.

  І навпаки, на профільному магазині для автомеханіків варто оперувати чіткими термінами, артикулами і номерами моделей.

  4. Пам'ятаємо про продажі

  Опишіть категорію і товари так, щоб їх купили.

  Правила складання продають текстів:

  • пишіть про вигоди: знижки, акції, унікальні і термінові пропозиції;
  • говорите про те, що не тільки допоможе, але і спонукає зробити покупку або замовити дзвінок (тобто використовуйте заклик до дії);
  • приведіть цифри - людина повинна «помацати» вигоди;
  • не кажіть про себе - говорите про потреби покупців і тому, як їх закрити за допомогою вашої продукції.

  Тексти для сторінок категорій важливі. Але не варто забувати про правильних текстах для розділу «Про компанію» і текстах на головну сторінку

  5. Типографіка тексту

  Текст повинен бути читабельним: досить великий і простий шрифт, нормальна відстань між рядків, абзаци, структура, підзаголовки, списки, виділення жирним.

  І, звичайно ж, унікальність. Не варто робити технічні рерайт з уже створених кимось текстів. Пишіть свій матеріал з урахуванням наведених вище рад.

  6. Не забуваємо про Баден-Бадені

  Написання тексту заради додавання ключових фраз з семантичного ядра - пряма дорога в Баден-Баден (Хто ще не знає, це алгоритм Яндекса , Який карає сайти за SEO-тексти шляхом їх пессимізації або виключення з видачі).

  Чого не можна робити:

  • вписувати криві ключі в прямому входження (на зразок «купити москва недорого черевики жовтий хутро»);
  • приховувати текст;
  • опускати текст в самий низ сторінки, де його ніхто ніколи не знайде;
  • використовувати надмірну кількість запитів на сторінці (оптимально - не більше 2-4).

  Перш ніж займатися оптимізацією сторінок категорій та будь-яких інших сторінок, рекомендуємо почитати статтю про грамотної підготовки розділів сайту під пошукові запити.

  Тепер ви знаєте, що контент повинен бути крутим. Питання: де його взяти? Це не проблема з модулем регулярного наповнення сайтів від PromoPult. Всього 200 рублів за 1000 символів - і ви забудете про горе-копірайтерів як про страшний сон.

  Приклади хороших і поганих текстів

  Від теорії перейдемо до практики і розглянемо на прикладах, які тексти можуть вважатися близькими до еталонних, а які - повний провал.

  На скріншоті - текст категорії інтернет-магазину іграшок для малюків.

  На скріншоті - текст категорії інтернет-магазину іграшок для малюків

  Що ми бачимо? Багато повторень ключового слова та води. Корисна інформація міститься лише в другому абзаці - з типами іграшок для моторики, координації і т. Д. Все інше нам не розповідає ні про вигоду, ні про особливості товарів.

  Інший приклад. На малюнку нижче - опис категорії магазину гірських велосипедів:

  По-перше, цей текст неповний. Продовження треба читати по кліку, що вже знижує зручність користування ( юзабіліті ). По-друге, під катом ми бачимо дуже великий і докладна розповідь про гірських велосипедах.

  Так, в ньому маса корисної інформації, але з неї потрібно вичавити найголовніше і залишити в об'ємом 1000 знаків.

  Нарешті, приклад, який близький до істини.

  Нарешті, приклад, який близький до істини

  Текст дає інформацію і за матеріалами, і по типу конструкторів, але йому не вистачає структури. Можна візуально виділити опис груп товарів за складом: пластикові або металеві; по підлозі: для дівчаток або хлопчиків; за віком і т. д. Зараз контент представлений суцільним текстом, який складно читати. Корисні поради губляться в полотні, і не кожен їх побачить. Пропозиція про психологів можна взагалі виключити.

  На закінчення наведемо хороший приклад, на який можна орієнтуватися. Відкриваємо сайт Ікєї і черпаємо ідеї. Описи категорій - лаконічні, легкі, інформативні, із зазначенням вигоди покупця.

  резюме

  Не варто думати, що тексти на сторінках категорій зовсім не важливі і їх ніхто не читає. Їх читають користувачі, їх вивчають пошукові машини. Текстів категорій відводиться не менш важлива роль, ніж опису картки товару , Тому обов'язково приділіть час їх складання.

  У вас недостатньо власних ресурсів для тематичної оптимізації сайтів? Новий SEO-модуль Promopult допоможе вирішити цю проблему. В рамках внутрішньої оптимізації ви можете замовити повний комплекс робіт по сайту, в тому числі написання текстів для сторінок або корекцію вже існуючих. Просто додайте сайт в систему і виберіть бюджет, який вам підійде. Наші фахівці візьмуть завдання в роботу і будуть висилати звіти про кожну виконану роботу відповідно до обраного вами режиму роботи. Оптимізуйте сайт так, як вам зручно.

  Питання: де його взяти?
  Що ми бачимо?
  У вас недостатньо власних ресурсів для тематичної оптимізації сайтів?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»