Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як навчитися просувати сайти самостійно

  Сьогодні вже неможливо сперечатися з тим, що без пошукового просування або SEO розвивати серйозний бізнес в інтернеті практично неможливо. Але для багатьох початківців бізнесменів послуги SEO-студій просто недоступні, так як їх вартість не можна назвати доступною. Такий стан справ не означає, що ситуація стала безвихідною. Академія SEO розробила різноманітні курси, які допоможуть навчитися самостійно просувати сайт в рейтингах пошукових систем. Заняття тут спрямовані на практичне застосування знань. Статистика показує, що всі студенти, які завершили курси, змогли просунути свої сайти в ТОП-10 по ключових запитах, а 61% з них домоглися позицій ТОП-3.

  Курси SEO для початківців обов'язково включають в себе освоєння теоретичної бази. На перших уроках студенти дізнаються, що таке семантичне ядро ​​сайту . Від уміння правильно складати СЯ багато в чому залежить успішність просування. Семантичне ядро ​​є своєрідною базою, в яку входять ключові запити, за якими планується залучати трафік. Курси від Академії SEO розкажуть про методику та інструментах, які допоможуть сформувати якісне семантичне ядро ​​без зайвих або неконкурентоспроможних запитів.

  У цій академії викладають досвідчені практики пошукового просування, у кожного з яких за плечима успішні кейси розкрутки сайтів різної тематики. На заняттях викладачі на практиці доводять учням, що SEO хоч і складна сфера, але цілком доступна для кожного. Для успішного просування власних проектів досить вивчити базові терміни, зрозуміти принципи ранжирування і розібратися з основними аналітичними інструментами. Тут не дають просто набір теоретичних знань, кожен студент отримує чіткий покроковий алгоритм безпечного і ефективного просування.

  В Академії SEO розробили дійсно цікаві та корисні курси освоєння пошукового просування. Але особливої ​​уваги заслуговують курси, які проводяться у вигляді SEO-гри. У цьому форматі учні виступають у ролі учасників захоплюючого квесту. В процесі навчання гравці будуть на практиці виконувати певні завдання, які будуть приводити до поліпшення рейтингу в ПС. За допомогою цієї гри тисячі інтернет-бізнесменів отримали дешевий і стабільний цільовий трафік на власний сайт, незалежно від того, виграли вони квест чи ні.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»