Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як обманом заманюють на мінські курси SEO за допомогою фейковий відгуків ⋆ Курси SEO

  Коли я бачу такі написи на сайтах, що пропонують навчання seo в Мінську, то приходжу в жах - невже дійсно стільки сеошників у нас відучили тільки в одній компанії? Невже такий гарячий тут ринок, що куди не кинь погляд в інтернет-маркетингу, потрапиш в seo? Більше 12 тисяч випускників - і це тільки в одній школі ...

  Більше 12 тисяч випускників - і це тільки в одній школі

  Досвід говорить, що все це нісенітниця, звичайно. І коли починаєш копатися в «кухні» того, як залучають на подібне навчання, швидко стає зрозуміло, хто і як викладає seo в Мінську .

  Але ладно цифри отримали освіту. Цікаві Лендінгем, на які ллє трафік ця контора. А особливо відгуки «людей» на цих Лендінгем.

  І найбільше мене вразило це «визнання» на скріншоті нижче. Здається, яким дурнем треба бути, щоб написати таке і змушувати повірити в це можливих абітурієнтів. Адже обман розкривається елементарно питанням на будь-якому форумі: ну не може початківець оптимізатор відразу після курсів просунути один з найскладніших високо-конкурентних запитів на перші позиції - ні грошей, ні досвіду не вистачить. Але ж написали! Лохи, мовляв, все з'їдять.

  Лохи, мовляв, все з'їдять

  Як з'ясувалося після невеликого дослідження, цю дівчину на фото дійсно звуть Олександра, її аккаунт є ВКонтакте. Ось тільки живе вона в Пітері, а не в Мінську, любить подорожувати і фотографуватися.

  У правому нижньому кутку, як бачите, оригінал того самого фото з відкликання в співтоваристві «Гарних дівчат Санкт-Петербурга».

  На жодних білоруських курсах seo вона не вчилася. Бінго! Своєю фотографії на цьому псевдо-сайті була здивована.

  Ну що ж, може, це тільки один косяк, просто не було фотки реальну людину і на сайті цієї «контори» вставили першу-ліпшу в пошуку по картинках? Будемо вірити в краще, поки не перевіримо наступний відгук.

  А перевіряти адже насправді дуже просто - вставляємо посилання фотографії в пошук по фото, і бачимо:

  Цю людину, судячи за профілем ВК, звуть дійсно Олексій. Ось тільки він теж живе і завжди жив в Санкт-Петербурзі. Працює дійсно в рекламному агентстві. І навіть знімається в деяких роликах, наприклад, ось: https://youtu.be/HxbPsvYRxPQ

  Є тільки один нюанс: з 2010 року він генеральний директор свого рекламного агентства! .. От халепа ...

  От халепа

  Точно таким же чином на білоруському сайті seo-курсів розміщений Сергій-Олександр:

  І у цієї людини є аккаунт ВКонтакте, хоч він і схожий на фейковий - давно не оновлювався, записів майже немає ...

  Загалом, звідки взяті інші фотки, можна здогадуватися: ВК, Однокласники, Facebook, інші соцмережі. Особливо привертають шахраїв закриті від індексації профілі - вони ж не потрапляють в результати пошуку. Тільки вони не враховують, що в якийсь момент профілі можуть стати відкритими, так?

  Звідки взято відгуки, теж зрозуміло - все написані копирайтерами за пару рублів. На сайті жодного посилання на реальний профіль людини з відгуків на даний момент немає.

  Зате механіка «до і після» використовується красиво - повчився на сеошника і відразу не тільки знайшов престижну роботу, але і покращав, проте! Зате механіка «до і після» використовується красиво - повчився на сеошника і відразу не тільки знайшов престижну роботу, але і покращав, проте

  До речі, буквально днями з'явилася новина про те, що Amazon подав до суду відразу на тисячу користувачів сайту Fiverr, біржі платних відгуків. За те, що вони писали ці самі фейковий відгуки за гроші. Сама біржа відповідальності уникла, тому що є посередником. Більш того, представник біржі навіть заявив про те, що [сам всіх здав] сприяє Amazon в рішенні проблеми. Цікаво, коли-небудь хто-небудь зважиться як Amazon зробити те ж саме у нас?

  Загалом, вибираючи курси seo в Мінську, добре подумайте, куди ви йдете і чому вас там навчать. Чи можуть шахраї навчити чесному просуванню? Для мене особисто дуже сумнівно ...

  Коли я бачу такі написи на сайтах, що пропонують навчання seo в Мінську, то приходжу в жах - невже дійсно стільки сеошників у нас відучили тільки в одній компанії?
  Невже такий гарячий тут ринок, що куди не кинь погляд в інтернет-маркетингу, потрапиш в seo?
  Ну що ж, може, це тільки один косяк, просто не було фотки реальну людину і на сайті цієї «контори» вставили першу-ліпшу в пошуку по картинках?
  Тільки вони не враховують, що в якийсь момент профілі можуть стати відкритими, так?
  Цікаво, коли-небудь хто-небудь зважиться як Amazon зробити те ж саме у нас?
  Чи можуть шахраї навчити чесному просуванню?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»