Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як очистити оперативну пам'ять на Windows 10

  1. Як очистити оперативну пам'ять на Windows 10
  2. Звільнення оперативної пам'яті закриттям програм
  3. Очищення ОЗУ за допомогою простого скрипта
  4. Програми для очищення оперативної пам'яті Windows 10
  5. RAM Rush
  6. KCleaner
  7. Mz RAM Booster
  8. Wise Memory Optimizer
  9. CleanMem

  Оперативна пам'ять цікава річ, то вона є, то її немає. Ну а якщо серйозно то варто сказати що багато користувачів часто використовують багато програм, які працюють у фоновому режимі, і про те скільки вони споживають оперативної пам'яті ніхто навіть не замислюється.

  У цій статті ми розповімо як очистити оперативну пам'ять на Windows 10 вбудованими засобами операційної системи. А також зібрали для Вас найкращі програми для очищення оперативної пам'яті Windows 10.

  Як очистити оперативну пам'ять на Windows 10

  Очищення ОЗУ перезавантаженням комп'ютера

  Як думаю багатьом відомо, найпростішим способом очищення оперативної пам'яті на Windows 10 є просте перезавантаження комп'ютера. Оскільки після перезавантаження комп'ютера оперативна пам'ять автоматично очищується.

  Звільнення оперативної пам'яті закриттям програм

  Очистити оперативну пам'ять можна також шляхом закриття відкритих програм, які вживають найбільше оперативної пам'яті. Для цього слід використовувати диспетчер задач Windows 10, який має досить широкий функціонал.

  1. Відкрийте диспетчер задач натиснувши Ctrl + Shift + Esc.
  2. Далі у вкладці Процеси сортуємо список програм за кількістю зарезервованої фізичної пам'яті.
  3. І останнім кроком власне і буде закриття відкритих додатків, натискаємо на потрібну правою кнопкою миші і вибираємо пункт Зняти задачу. Оперативна пам'ять цікава річ, то вона є, то її немає

  Більш докладно про запущені процеси можна подивитися у вкладці Подробиці, а також аналогічно від туди закрити вимогливі процеси.

  Очищення ОЗУ за допомогою простого скрипта

  Це ще один спосіб очищення оперативної пам'яті скриптом без використання сторонніх програм. Нам потрібно просто створити невеликий скрипт для очищення ОЗУ, після запуску якого очищення оперативної пам'яті відбудеться дійсно швидко і ефективно.

  Плюсом цього способу є те, що Вам не потрібно шукати і викачувати сторонні програми. Один раз створили скрипт для очищення оперативної пам'яті і можете його використовувати коли завгодно. Отже, щоб очистити ОЗУ за допомогою простого скрипта потрібно дотримуватися наступних кроків:

  1. Створіть текстовий файл і відразу ж змініть розширення файлу з .txt на .vbs.
  2. Далі відкрийте файл в режимі редагування натиснувши на нього правою кнопкою миші і виберіть Змінити.
  3. Потім скопіюйте нижче представлений текст і вставте його в наш майбутній скрипт для очищення ОЗУ.

   MsgBox «Очистити ОЗУ?», 0, "Скрипт для очищення ОЗУ»
   FreeMem = Space (8019200000)
   Msgbox «Очищення завершена», 0, "Скрипт для очищення ОЗУ»

   Увага
   Увага! Значення «8019200000» розраховується за формулою: N * 1024 * 10 ^ 5, де N - обсяг Вашої ОЗУ в гигабайтах. Наприклад, для 2 Гб RAM значення буде 204800000, для 4 Гб - 409 600 000, для 6 Гб - 614 400 000, а власне для 8 Гб - 819 200 000.

  4. Останнім кроком залишається тільки запустити скрипт і виконати очищення оперативної пам'яті.

  А також існує ще одна команда, яка також дозволяє очистити оперативну пам'ять. Але тут також потрібно створити скрипт як написано вище. І в сам скрипт вставити команду:

  Програми для очищення оперативної пам'яті Windows 10

  Зараз дійсно є великий вибір програм, які дозволяють здійснити автоматичне очищення оперативної пам'яті. Деякі з них навіть мають можливість автоматичного очищення оперативної пам'яті в фоновому режимі. Тому вибирати варто програму для очищення оперативної пам'яті виходячи з зручності інтерфейсу і можливостей самих програм. Всі програми нашого списку дійсно гідні і легко справляються з поставленими завданнями.

  RAM Rush

  RAM Rush має більш простий користувальницький інтерфейс в порівнянні з такими програмами нашого списку. Утиліта працює в тихому режимі і дозволяє користувачеві спостерігати за графіком ЦП і ОЗУ в режимі реального часу. А також є можливість налаштувати його так, щоб автоматично запускалася оптимізація оперативної пам'яті Windows 10, коли її обсяг менше 8% від загального обсягу ОЗУ або ж вручну здійснювати запуск очищення оперативної пам'яті за допомогою гарячих клавіш.

  KCleaner

  KCleaner це потужна утиліта для очищення оперативної пам'яті. Має кілька режимів роботи, як ручної, так і автоматичний. Є можливість завантаження портативної версії програми, що робить її ще більш зручною у використанні.

  Mz RAM Booster

  Відмінна безкоштовна системна утиліта, створена спеціально з метою підвищення продуктивності Вашого комп'ютера, шляхом автоматичного очищення оперативної пам'яті. Mz RAM Booster використовує мінімальні ресурси, додатково не навантажуючи систему.

  Wise Memory Optimizer

  Особливістю безкоштовної утиліти Wise Memory Optimizer є автоматичне звільнення оперативної пам'яті. Для цього Вам потрібно всього лише скачати і запустити Wise Memory Optimizer. Вона звільняє фізичну пам'ять, яку споживають непотрібні програми.

  CleanMem

  CleanMem це напевно найдрібніша утиліта серед нашого списку для очищення оперативної пам'яті на Windows 10. Має інтерфейс який звичний користувачам операційної системи Windws 7, оскільки виглядає як віджет робочого столу. Для очищення оперативної пам'яті Вам потрібно натиснути правою кнопкою миші на віджет і вибрати пункт Clean Memory Now. Це і робить її зручним засобом для новачків.

  Advanced SystemCare це дійсно потужна програма очищення, яка має дуже широкий функціонал. А саме це комплект утиліт для оптимізації комп'ютера. Завдяки гарному інтуїтивному інтерфейсу вона підходити як для новачків, так і для більш досвідчених користувачів. Має російську мову інтерфейсу і безкоштовну версію програми.

  висновки

  У цій статті ми розглянули як очистити оперативну пам'ять на Windows 10, оскільки це дійсно цікава тема. Рекомендуємо звернути увагу на список кращих програм для очищення оперативної пам'яті Windows 10.

  Напишіть нам в коментарі як звільняєте оперативну пам'ять Ви, і які програми для цього використовуєте?

  MsgBox «Очистити ОЗУ?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»