Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як оптимізувати новий тег заголовка та довжину метаданих - Google 2018 Update

  Хороші новини для копірайтерів SEO і всіх власників онлайн-бізнесу Хороші новини для копірайтерів SEO і всіх власників онлайн-бізнесу! Оскільки Google нещодавно оновив довжину мета опису та назву тега заголовка, у нас є більше місця для створення привабливого вмісту, який отримує кліки на наших веб-сайтах.

  У минулому було багато суперечок щодо використання опису мета. Дехто стверджував, що це марно, оскільки Google припинив використовувати його для встановлення рейтингу. Вони зробили це через тих, хто намагався запустити систему за ключовими словами, заповнивши мета-опис. Тим не менш, підковані SEO копірайтери зрозуміли, що мета опис є цінною нерухомістю. Це приманка, яка підключає читача, коли вони шукають відповіді на своє запитання. Але повернемося на хвилину і пояснимо, що мета-опис і теги заголовків ...

  Коли ви хочете знайти або дізнатися щось, частіше, ніж ви будете Google його, так як Google є найбільш знайомим і найпопулярнішим пошукової системи. Як тільки ви вводите або голосуєте, ваш запит Google надає сторінки можливих сайтів для відвідування. Якщо ви, як і більшість людей, якщо не на сторінці 1, ви уточнити свій запит і повторіть спробу. Ці сторінки Google називаються пошуковими або пошуковими сторінками результатів пошуку. Часто сторінка виглядає так:

  Часто сторінка виглядає так:

  На зображенні над одним з міток заголовка є: «Мета опис | Moz

  А під url є мета-опис: «Оптимальна довжина. Мета-описи можуть бути будь-якої довжини…. ”

  Як правило, ви побачите оголошення у верхній частині або збоку, оскільки саме так Google робить гроші. Це є рушійною силою алгоритму Google ... заробляти гроші. Однак, щоб заробити гроші, вони хочуть створити чудовий досвід для читача. (UX - це абревіатура, що означає «користувальницький досвід»). Якщо ви ніколи не знайдете те, що шукаєте, ви збираєтеся кинути вигляд і піти мити посуд або пограти з собакою. Але якщо ви знайдете те, що ви шукаєте, ви, ймовірно, залишиться в Інтернеті і зробите щось інше, щоб ви піддали вам більше оголошень.

  До грудня 2017 року було дозволено максимум 156-160 символів, що було достатньо для створення привабливої ​​копії, яка б змусила читача прочитати вашу статтю. Але тепер у нас є близько 300 символів для опису мета і 70 символів для тега заголовка . Woo hoo! Це прекрасна можливість для вас дійсно продемонструвати свою статтю.

  Як я вже згадував на початку, багато пошуків Google зараз виконуються за допомогою голосового запиту. Мої друзі тримають свої телефони до своїх вуст і кажуть: "Добре Google, що це ...?"

  Чи використовуєте ви також голосові запити?

  Більшість голосових запитів виконується під питанням - “Що таке…? Де…? Хто є…? Що сталося з…? Де я можу купити… ”Подумайте, як читач думає, коли пишеш. Це допоможе вам створити найкращий опис. Моя проста формула для оптимізації вашого опису мета:

  Хто - кому корисна ця інформація? Це має бути ваша ідеальна перспектива або клієнт. Так що якщо ви звертаєтеся до копірайтерів SEO, почніть мета-опис з - "Копірайтери SEO в захваті від того, що ..."

  Що - яка основна тема цієї статті? Продовжуючи вищенаведений приклад… “Копірайтери SEO захоплюються тим, що Google оновлює довжину мета-опису до 300 символів і тега заголовка до 70 символів”

  Де - де вони можуть використовувати цю інформацію? Продовжуючи приклад… “Копірайтери SEO захоплюються тим, що Google оновлює довжину мета-опису до 300 символів, а тег заголовка - до 70 символів. Це дає можливість писати вміст, який є ключовим словом та змушує читача натиснути на вашу статтю. "

  Як - як ця інформація покращить життя вашого клієнта? Продовжуючи приклад… »Копірайтери SEO захоплюються тим, що Google оновлює довжину мета-опису до 300 символів, а тег заголовка - до 70 символів. Це дає можливість писати контент, який є ключовим словом і змушує читача натиснути на вашу статтю. Це покращує вашу популярність, яку Google бачить як підставу для переміщення до рейтингу.

  Коли - Коли ваша перспектива / клієнт може використовувати цю інформацію? Продовжуючи приклад… »Копірайтери SEO захоплюються тим, що Google оновлює довжину мета-опису до 300 символів, а тег заголовка - до 70 символів. Це дає можливість писати контент, який є ключовим словом і змушує читача натиснути на вашу статтю. Це покращує вашу популярність, яку Google бачить як підставу для переміщення в рейтингу. Почніть впроваджувати це зараз, щоб покращити свій рейтинг.

  Чому - Чому ваш клієнт повинен піклуватися про цю інформацію? Продовжуючи приклад… »Копірайтери SEO захоплюються тим, що Google оновлює довжину мета-опису до 300 символів, а тег заголовка - до 70 символів. Це дає можливість писати контент, який є ключовим словом і змушує читача натиснути на вашу статтю. Це покращує вашу популярність, яку Google бачить як підставу для переміщення в рейтингу. Почніть впроваджувати це зараз, щоб покращити свій рейтинг, щоб отримати більше клієнтів і заробити більше грошей. "

  "Мішель, цей приклад перевищує 300 символів метри опису". Я так рада, що ви помітили. (Якщо ви не знаєте, як перевірити кількість символів, перейдіть на панель інструментів у документі. Виділіть частину тексту, яку ви хочете підрахувати, і клацніть на вкладці " Інструменти" та знайдіть кількість слів . див. параметри, як кількість слів, кількість символів з пробілами або без пропусків.Ви бажаєте переглянути номер після підрахунку символів з пробілами .

  Відповідаючи на питання - хто, що, де, як, коли, чому - дає вам приблизну чернетку, яку можна налаштувати. Завжди тримайте на увазі свого ідеального читача, відповідаючи на кожне запитання.

  І виконайте дослідження ключових слів, щоб знайти фразу, яка насправді шукається. Для мого прикладу, після проведення дослідження ключових слів, я використовую ключову фразу: "meta description length". Після налаштування це кілька разів, я збираюся використовувати це для мого 300 символів мета опису:

  SEO копірайтери та власники онлайн-бізнесу - ProWebCopy показує, як оптимізувати новий тег заголовка Google і довжину опису мета-опису. Навчіться писати багаті мета-описи, багаті на ключові слова, які привертають увагу ваших читачів. Ви станете їхніми ресурсами для переходу, і Google може нагороджувати вас кращим рейтингом, що означає більше клієнтів і готівку в банку. "

  Ви помітили, що я навіть там пропрацював свій власний бренд? Так, є багато місця, щоб зубати свій власний ріг, теж.

  Чи означає це, що ви повинні повернутися і переписати всі мета-описи, щоб оновити до 300 символів? Ми не знаємо, як довго Google дозволить це збільшення, тому немає сенсу робити це ще, якщо… Ви не оптимізували свою статтю та повідомлення в блогах для певних ключових слів, які зараз використовуються людьми. Я б, безумовно, спостерігав за цим, і якщо ця тенденція тримається, всіма засобами варто було б повернутися і оновити свої описи.

  Важливо відзначити, що іноді Google ігнорує ваші мета-описи і забирає абзац, який, на їхню думку, є більш доречним. Таким чином, ще один момент для створення цього опису найкращий абзац про вашу статтю.

  З цього моменту ви повинні скористатися цією можливістю для оптимізації всіх майбутніх тегів заголовків і метаописів до нових довжин символів. Пам'ятайте, що ця довжина мета опису не є корисною, якщо ваш вміст не примушує людей натискати на ваше посилання. Тому зробіть це захоплюючим. Зробіть це переконливим. Зробіть її непереборною.

  З боку технологій, більшість веб-сайтів використовують системи керування вмістом (CMS), які дозволяють легко вставляти мета-описи. Наприклад, сайти, такі як Wix або SquareSpace, мають вбудовані можливості SEO. Якщо ви використовуєте WordPress, який я рекомендую, ви можете встановити плагіни, як Yoast SEO, щоб зробити його легким.

  Якщо ви не впевнені, як включити мета-опис на свій веб-сайт, зв'яжіться зі мною Скажіть мені, яку систему ви використовуєте, і я дам вам 30 хвилин мого часу безкоштовно, щоб допомогти вам з комфортом у процесі.

  Якщо ви не впевнені, як включити мета-опис на свій веб-сайт,  зв'яжіться зі мною  Скажіть мені, яку систему ви використовуєте, і я дам вам 30 хвилин мого часу безкоштовно, щоб допомогти вам з комфортом у процесі

  Чи використовуєте ви також голосові запити?
  Більшість голосових запитів виконується під питанням - “Що таке…?
  Де…?
  Хто є…?
  Що сталося з…?
  Ви помітили, що я навіть там пропрацював свій власний бренд?
  Чи означає це, що ви повинні повернутися і переписати всі мета-описи, щоб оновити до 300 символів?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»