Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як оптимізувати WordPress під Яндекс? 5 кроків

  1. Як отримувати 100% -во пасивний дохід на Майнінг біткоіни?
  2. 1. Робимо заголовки SEO-оптимізованими.
  3. 2. Оптимізуємо description.
  4. 3. Назва та опис всього сайту.
  5. 4. ЧПУ адреси сторінок.
  6. 5. Хлібні крихти.
  7. Інші цікаві статті на цю тему:

  З даної статті ви дізнаєтеся, як правильно налаштувати WordPress і оптимізувати його для просування в пошуковій системі Яндекс. Це досить прості настройки, але кожен другий власник ресурсу забуває виконати хоча б один пункт зі списку.

  Саме тому, якщо Ви хочете, щоб Яндекс сприяв SEO-просуванню вашого сайту, я зібрав для Вас 5 базових кроків по оптимізації, які Ви можете використовувати, як чекліст в своїй роботі.

  Як отримувати 100% -во пасивний дохід на Майнінг біткоіни?

  Пройдіть онлайн-тренінг з інвестування в Майнінг криптовалюта безкоштовно!

  Пройдіть онлайн-тренінг з інвестування в Майнінг криптовалюта безкоштовно

  1. Робимо заголовки SEO-оптимізованими.

  Для Яндекса, як і для будь-якої іншої пошукової системи, важливо бачити, на що головним чином орієнтована Ваша стаття. Прописуйте ключ на початку заголовка, тоді Яндекс з точністю визначить тему, якої присвячений весь контент Вашої статті.
  Єдине, на що варто звернути увагу - ключова фраза повинна виглядати в заголовку природно і доповнюватися за необхідне описом. Якщо Ви будете тупо створювати заголовки статей з голих ключових фраз, це теж не призведе ні до чого хорошого.

  Крім ключа в заголовку потрібно перевірити тему, яку Ви використовуєте. Заголовки повинні мати тег H1, часто за замовчуванням в темах використовується тег H2. Перевірити це можна, клікнувши на опублікованій статті правою кнопкою миші і вибравши вихідний код сторінки. Якщо Ви побачите, що у вихідному коді основний заголовок статті укладений в тег H2, значить, потрібно терміново правити настройки теми і прописувати, щоб за замовчуванням тег заголовка статті ставилося H1.

  2. Оптимізуємо description.

  Пошукова система орієнтується на весь доступний контент. Назви ми пропрацювали, сам текст статті залишу для окремої теми, а ось для зображення необхідно згадати зараз.

  Опис статті формується в тезі description. У ньому теж повинна бути ключова фраза. Тільки не робіть переспама в описі, воно, як і тіло статті, має бути людським. Користувач, який побачив опис вашого тексту під заголовком в пошуковій видачі, повинен ясно зрозуміти, про що стаття і наскільки вона для нього буде корисна. До речі, від привабливості Вашого опису залежить, чи будуть люди кликати в пошуку на Ваш сайт чи ні. Тому постарайтеся в двох реченнях максимально ємко і цікаво описати, що корисного Ви надаєте в даному матеріалі.

  3. Назва та опис всього сайту.

  Багато нехтують правилом «у сайту повинен мати свою назву». А адже це теж дуже важливо для пошукових систем. І якщо назва з описом за своїм словниковим складом добре підходять до всього контенту сайту - це хороший знак, причому, як для пошуковиків, так і для самих користувачів.

  4. ЧПУ адреси сторінок.

  ЧПУ - людино-зрозумілий URL. Налаштуйте ЧПУ, тобто зробіть URL сторінок зрозумілими і пошуковикам, і людям. Тоді SEO-просування піде з новою швидкістю.

  В налаштуваннях будь-якого WordPress сайту є пункт «постійні посилання». Там можна налаштувати або переключити сайт на ЧПУ. ЧПУ-адреса складається з декількох слів, зазвичай 3-4 слова, з яких все або майже все - ключові.

  Раджу встановити для цього корисний плагін RusToLat. Цей плагін переводить заголовки Ваших статей в трансліт, таким чином, URL Ваших статей буде публікуватися на латиниці, що корисно для пошукових систем, і в той же час буде виглядати зрозумілим для користувачів.

  5. Хлібні крихти.

  Хлібні крихти - так називається елемент навігації по сайту, коли вгорі статті можна побачити посилання на основну категорію і підкатегорію, до яких вона відноситься. Це дуже зручно для користувачів, іноді вони клацають по категорії, щоб побачити всі статті.

  Хлібні крихти в CMS WordPress зробити простіше, ніж в будь-якій іншій системі - не потрібно робити їх для кожної статті окремо, досить включити плагін, і хлібні крихти почнуть працювати на вашому сайті. На багатьох темах хлібні крихти доступні за замовчуванням. Якщо ж у використовуваній Вами темі їх немає, скористайтеся пошуком плагінів по ключу breadcrumbs і встановіть один з доступних плагінів.

  Все це - базові правила по SEO-оптимізації WordPress-сайту. Якщо ваш сайт спочатку буде налаштований правильно, то йому не загрожує тривале перебування в тіні пошуку. Практично в три рази починає швидше розкручуватися сайт на вордпресс, якщо в ньому враховані і зроблені всі SEO-настройки.

  Використовуйте матеріал цієї статті як чекліст в своїй роботі.

  На цьому все. З Вами був Денис Абросимов. Чекаю Ваші коментарі до статті і до зустрічі в нових матеріалах сайту.

  Інші цікаві статті на цю тему:
  Безкоштовний відеокурс по роботі з WordPress - «Майстер WordPress»

  Далеко не секрет, що власний сайт або блог є центром будь-якого онлайн бізнесу. На сайт стікається весь Ваш трафік - з пошукових машин, рекламних кампаній, соціальних мереж та інших джерел. На сайті Ви збираєте свою передплатну базу. На сайті Ви публікуєте свої новини, пропозиції та інші активності. І якщо Ви замислюєтеся про створення або виведення [...]

  Яку CMS вибрати для сайту - 5 переваг WordPress

  При створенні свого сайту багато новачків стикаються з питанням: «Яку CMS вибрати для сайту?». І, не дивлячись, на велике різноманіття різних CMS, я все-таки рекомендую зупинитися на WordPress. Особливо для новачків. WordPress це програмне забезпечення, яке Ви можете завантажити безкоштовно і встановити для практично миттєвого створення свого блогу чи веб-сайту. Розробники движка WordPress зробили його настільки [...]

  Як безпечно створювати спливаючі вікна на WordPress-сайті

  Друзі, привіт! На зв'язку Денис Абросимов. Як я вже писав у статті «Google вирішив розправитися з нав'язливими мобільними спливаючими вікнами», з 2017 року пошуковики все сильніше ускладнюють життя вебмастерам, і тепер під санкції починають потрапляти сайти, на яких встановлені спливаючі вікна поверх контенту. Але просто так взяти і відмовитися, наприклад, від форми підписки у спливаючому [...]

  Пінг сервіси для WordPress - техніка швидкого індексування

  Ведення блогу на WordPress і пінг сервіси - нерозривний зв'язка для якнайшвидшого індексування пошуковими системами нового контенту. Пінгування, по своїй суті, несе в собі дві функції. Існує стара DOS-команда для пингования, яка потрібна для того, щоб підтвердити, що IP адреса або сайт доступний. Сучасна методика пинга трохи відрізняється від неї. Пінгування, про який ми говоримо [...]

  Як оптимізувати передплатну сторінку для пошукового трафіку

  При створенні підписаний сторінки, перед початком роботи дуже важливо розуміти, хто Ваша аудиторія і в чому мета Вашої сторінки. І, звичайно, однією з цілей буде залучення на передплатну сторінку безкоштовного пошукового трафіку. Ось Вам актуальні поради, як оптимізувати передплатну сторінку для пошукових систем належним чином. Робіть передплатну сторінку якомога простіше, і люди до неї потягнуться. [...]

  Сподобалася стаття? Поділіться нею в соціальних мережах:

  Як отримувати 100% -во пасивний дохід на Майнінг біткоіни?
  Як отримувати 100% -во пасивний дохід на Майнінг біткоіни?
  Сподобалася стаття?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»