Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як отримати сертифікацію Google Analytics

  1. 1. Перейдіть на курси Академії Google Analytics
  2. 2. Оцінюйте свої знання, завжди в Академії Google Analytics
  3. 3. Розмістіть індивідуальну кваліфікацію Google Analytics в Академії для оголошень
  4. 4. Або пройдіть курс "Мастеринг Google Analytics" у Бордо

  Oyez, дивись. Я, нижчепідписаний Габріель Деніс, директор Editoile, тепер сертифікований Google Analytics! Ця сертифікація, нагороджена безпосередньо Google, підтверджує моє знання цього інструменту, що дозволяє аналізувати статистику веб-сайту.

  Ця "сертифікація" насправді не є такою в сенсі регулювання дипломів у Франції, але вона має комерційний вплив на потенційних клієнтів і клієнтів, які регулярно запитують вас, чи ви " сертифіковані Google ". Там у вас є дипломна робота, щоб показати їх з вашим ім'ям і логотипом Google на ньому. Це також може посилити ваше резюме, якщо ви шукаєте роботу.

  Якщо ви також хочете отримати цю сертифікацію Google Analytics , яка є безкоштовною, онлайн і легко досягти успіху за допомогою невеликої роботи, я поясню, як я пішов крок за кроком.

  Резюме статті

  1. Візьміть курси Академії Google Analytics
  2. Оцінюйте свої знання, завжди в Академії Google Analytics
  3. Передайте індивідуальну кваліфікацію Google Analytics на академію для оголошень
  4. Або пройдіть курс "Мастеринг Google Analytics" у Бордо

  1. Перейдіть на курси Академії Google Analytics

  Перш за все, я розпочав наступні безкоштовні онлайн курси Академія Google Analytics , Просто підключіться до облікового запису Gmail.

  Я щиро рекомендую ці відео уроки! Дуже прогресивний, навчальний план включає кілька навчальних модулів:

  • Google Analytics для початківців
  • Розширений курс Google Analytics
  • Початок роботи з Google Analytics 360 (оновлення 7 липня 2018 року: цей інструмент незабаром стане частиною маркетингової платформи Google)
  • Основи Google Tag Manager
  • Analytics електронної комерції: від даних до рішень (виберіть "US English (EN_US)" у нижньому правому куті екрана, щоб відобразити цей останній курс)

  Кожен модуль розділений на 3 або 4 одиниці. Кожна одиниця включає в себе декілька відео, покрокові демонстрації інструменту, посилання на ресурси, і Анкети множинного вибору (MCQs). Ось вступне відео:

  Будьте впевнені: не потрібно вільно говорити по-англійськи, щоб стежити за навчанням. Хоча відео та демонстраційні ролики створюються англійською мовою, вони мають субтитри французькою мовою. Все інше написано французькою мовою, включаючи текстові транскрипти відео (дуже корисні для редагування).

  Якщо ви хочете піти далі або поглибити певні поняття, ви можете натиснути посилання в кінці кожного розділу, які посилаються на сторінки Довідковий центр Google Analytics ,

  Чесно кажучи, цей тренінг навчив мене багато чого про Google Analytics, оскільки я практикував цей безкоштовний інструмент для вимірювання веб-сайтів протягом багатьох років.

  Навчання є безкоштовним і онлайн, без передумов. Досить «зареєструватися і мотивувати себе! 🙂

  2. Оцінюйте свої знання, завжди в Академії Google Analytics

  Наприкінці кожного підрозділу можна взяти оціночну вікторину французькою мовою з 10 більш-менш складними питаннями. Щоб перевірити пристрій, необхідно отримати не менше 80% правильних відповідей. Цю оцінку не дуже складно домогтися успіху, оскільки її можна повторити стільки разів, скільки захочете (з тими ж питаннями).

  Якщо ви передаєте всі оцінки модуля, ви отримуєте своєрідний "сертифікат про досягнення", який "засвідчує, що ви успішно завершили курс Google Analytics". Як не дивно, ми не можемо завантажити його в PDF, просто зробіть знімок екрана.

  Сертифікат про досягнення з Академії Google Analytics

  Ви можете переглянути цей сертифікат, який діє протягом року, у вашому приватному профілі в Google Analytics Academy. На жаль, він не має "офіційної" URL-адреси, доступної кожному в Інтернеті. Таким чином, його перестрахувальна вартість у клієнтів є обмеженою, оскільки вона не піддається перевірці третьою стороною.

  3. Розмістіть індивідуальну кваліфікацію Google Analytics в Академії для оголошень

  Щоб бути дійсно сертифікованим Google Analytics, тобто отримати IQ Google Analytics (індивідуальна кваліфікація) , вам потрібно пройти ще один екзамен на іншому абсолютно новому веб-сайті: Академія оголошень , Раніше ця експертиза проводилася далі Партнери Google (Оновлення 7 липня 2018).

  Отримавши сертифікат досягнення "Академія Google Analytic", увійдіть у свій акаунт Gmail у Академії для об'яв, щоб повторно перевірити . Корисно знати: Вам не потрібно мати всі модулі Академії Google Analytics для досягнення успіху: для іспиту потрібні лише перші два модулі.

  Цей MCQ є трохи складнішим, ніж попередні ... Необхідно відповісти на 70 запитань протягом обмеженого часу (у будь-якому випадку 90 хвилин) і отримати принаймні 80% хороших відповідей. Якщо ми його пропустимо, ми зможемо його застигнути, але лише через два тижні.

  Потім ми одержуємо сертифікат на 18 місяців. На жаль, більше неможливо поділитися посиланням на його сертифікацію, як це було раніше можливо в Google Partners. Ви не можете ділитися загальнодоступною URL-адресою з власною сертифікацією на своєму профілі або веб-сайті LinkedIn. Це дійсно ганьба!

  Ми все ще можемо завантажити pdf " Кваліфікаційний індивідуальний сертифікат Google Analytics ", який дивно називається "Completion Award" в інтерфейсі. У цьому документі вказано ваше ім'я, дату іспиту, "номер завершення" та термін дії з логотипом Google.

  Загалом, мені знадобилося близько 3 тижнів, щоб завершити всі модулі курсу і скласти іспит, півгодини до години на день.

  4. Або пройдіть курс "Мастеринг Google Analytics" у Бордо

  І якщо ви віддаєте перевагу більш класичному тренуванню на обличчі з людиною, знайте, що я додав тренінг "Освоєння Google Analytics" до каталогу Редакційна академія, наша навчальна організація. Так, у нас також є академія, але з "тобто" наприкінці. 🙂

  Рівень початківців, цей 2-денний навчальний курс у Бордо (Жиронда), має право на фінансування від OPCA (Collector Dogs Collector Organizations), який керує фондами для продовження навчання у Франції.

  Якщо ви зацікавлені в цьому курсі "Освоєння Google Analytics", запитайте мене про цитату!

  Статтю оновлено 7 липня 2018 року.

  Колишній журналіст, Габріель Денис - експерт з стратегії веб-контенту та SEO. Вона керує агентством Editoile, яке вона заснувала в 2009 році. Її веб-сертифікати: Opquast (веб-якість) на високому рівні, Google Analytics і Google Ads.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»