Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як отримати трафік на ваш блог з 100000 відвідувачів за 1 рік

  1. Введіть Peep
  2. Стратегія вмісту
  3. Знайдіть розрив на ринку
  4. Використання вмісту, що підтримується даними, мало що змінилося
  5. Оптимізація повідомлень для трафіку
  6. Отримання відвідувачів
  7. Як ви робите вірусний пост?
  8. SEO
  9. Частота вмісту
  10. Мати терпіння
  11. Що буде далі для ConversionXL
  12. Від Ноя

  Будь ласка, познайомтеся з моїм другом Peep Laja, з яким я познайомився років тому, коли він створив свій перший невдалий запуск. Згодом він продовжував створювати один з найпопулярніших блогів онлайн маркетингових перетворень. Мені було цікаво, як він це зробив і хотів, щоб він поділився з вами історією. Я відпущу Піп, якщо звідси. - Ні

  Введіть Peep

  Я надсилаю блог на ConversionXL . Це блог оптимізації перетворень, один з найбільших на своєму ринку.

  Я почав блог трохи більше 2 років тому (жовтень 2011 року). Поки я отримала 50 000 візитів на мій перший місяць блогами завдяки деяким повідомленням про вірусні удари, решта зростання відбувалася повільно і стабільно.

  • 15 000 відвідувань на мій 3-й місяць
  • 22 000 на мій шостий місяць
  • 90 000 на мій 10-й місяць

  Пройшло ще кілька місяців, перш ніж я почав регулярно отримувати 100 тисяч або більше відвідувань щомісяця.

  І це не просто метрика марнославства - мій блог (побічно - шляхом генерації потенціалу для мого бізнесу) платить зарплату моєму персоналу в 10 осіб.

  Ось як я пішла про створення цього росту ...

  Стратегія вмісту

  Перш ніж я почав працювати, я відчував невпевненість щодо стратегії ведення блогів. Навколо вже були блоги з маркетингу в gazillion. Який був сенс ще одного маркетингового блогу?

  Використовуючи дані, я пережив цей нераціональний страх.

  Знайдіть розрив на ринку

  Мій перший крок полягав у тому, щоб пройти через різні суб'єктивні списки «100 маркетингових блогів» (наприклад, google «top blogs» або «top blogs» - незалежно від вашої ніші), а також проаналізувати тип контенту, який вони видають.

  Я задав питання, багато питань:

  • Скільки слів у повідомленнях?
  • Чи вони добре структуровані або є стіною тексту?
  • Скільки даних, досліджень і прикладів використовуються (проти особистих думок)?
  • Скільки зображень використовується? Чи є вони якісь хороші (чи це нерозумно кліп і дурні фото)?
  • Скільки використовуються зовнішні ресурси, з якими пов'язані?
  • Це корисно? Чи містить він елементи дії?
  • Чи добре написано, цікаво читати?
  • Чіткість: який розмір і колір шрифту (чи легко читати)? Nice друкарні?

  Як тільки у мене з'явилися відповіді, я подумав, як я можу бути кращим. Як мій зміст міг виділитися з шуму - як з точки зору змісту, так і візуальної презентації?

  Оскільки люди не схильні багато читати в ці дні - або я так думав - я очікував приземлення на стратегію розумних, коротких постів - узагальнюючи дані, малюючи цікаві уявлення про шум. Начебто Сет Годін:

  Начебто Сет Годін:

  Тільки Seth може піти з пост, як це і отримати 1600 + ретвітів.А ти не Сет.

  Але - більшість усіх насправді робили короткі пости. І в основному тому, що вони були ледачі. Легко написати короткий пост на 200 слів, намагаючись звучати розумно. Легко сформулювати думки і розповідати історії.

  Секрет успіху - робити те, що інші не бажають робити довго, довго. Тому, коли я аналізував зміст маркетингових блогів - намагаючись зрозуміти, як я можу бути кращим - я, нарешті, зрозумів це.

  Відповідь? Доказові, маркетингові поради, керовані даними. Саме так я підвів підсумки на ринку. Це буде мій кут.

  І я вирішив зосередитися саме на оптимізації переходів, тому що там було кілька спеціальних блогів CRO. Збирання ніші є важливим для початку роботи - спочатку не бійтеся ніші. Ви завжди можете розгорнутися пізніше.

  Візьміть Тіма Феррісса. Чотиригодинний робочий тиждень. Він був тим хлопцем. Тепер він набагато більше, він розширив свій бренд після того, як перше стало успішним. Ви можете зробити те ж саме з вашим блогом.

  Якщо ви починаєте як загальний маркетинг блог або фітнес-блог, це дуже важко виділитися. Про це колись чули Фітнес для ботанік ? Це ще один чудовий приклад того, як відбуватиметься ніша на дуже переповненому ринку (і знайти багато успіхів).

  Знати КПП? Не запускайте ще один блог AdWords. Натомість зосередьтеся лише на дисплейній мережі.

  Використання вмісту, що підтримується даними, мало що змінилося

  Якщо ви подивитеся на мій блог, ви не знайдете повідомлень, в яких говориться про чисті думки. Або висловлювання, такі як «люди, як правило, віддають перевагу XYZ». Замість того, щоб стверджувати, що "прості сайти кращі", я включаю докази:

  У дослідженні Google в серпні 2012 року Дослідники виявили, що користувачі не тільки оцінюватимуть веб-сайти як красиві чи не в межах 1/50 - 1/20 секунди, а й що візуально складні веб-сайти послідовно оцінюються як менш красиві, ніж їхні простіші колеги.

  Ви бачите, як це додає довіри? Це не тільки я кажу "простий дизайн краще" більше.

  У мене є редакційна політика, яка вимагає резервування кожної заяви дослідження, приклад чи конкретний приклад. Тепер я насправді п'яний, коли я читаю статтю, яка говорить "відповідно до дослідження це і що є правдою", не пов'язуючи з фактичними дослідженнями. Це більш поширене, ніж ви думаєте - і про те, як зручно писати його, не роблячи важкої роботи з пошуку надійних джерел.

  Люди люблять, що мої повідомлення завжди містять посилання на джерела даних. Найбільш поширений комплімент, який я чую, - це "освіжаючий", щоб побачити поради, які підтримуються фактичними даними " .

  Дуже мало блогів це роблять, і вони дуже успішні.

  Оптимізація повідомлень для трафіку

  Я подивився на дослідження про те, які посади в блогах отримують найбільшу кількість соціальних медіа і зворотні посилання .

  Найпопулярніші публікації:

  • Довге: від 1850 до 3035 слів (солодке місце - 2700-3000)
  • Візуальне: повідомлення з відео, зображеннями та списками залучать майже в 6 разів більше посилань, ніж звичайний текст.

  Ось що я зробив:

  • Я почав писати повідомлення в блогах, де кожна заява підтримується даними
  • Я переконався, що вони не менше 1850 слів
  • Я доклав багато зусиль до структури посади: зображень, підзаголовків, списків.

  І це спрацювало. І це все ще працює, дуже добре. Люди постійно вражені якістю та глибиною посади. Якщо ви пишете пост, який становить близько 2000 слів або більше, ви можете упакувати багато корисного вмісту (більше вмісту, ніж будь-яке повідомлення в блозі на 200 слів може бути).

  Чи буде ця стратегія працювати для всіх? Напевно, ні. По-перше, ви повинні бути письменником. Якщо ви боретеся з розміщенням більше двох абзаців разом, то 2000 + статті статті не є великою відповіддю для вас. Можливо, відео чи подкасти - ваша річ. І, можливо, у вашій ніші вже є якісь великі блог-контенти.

  Якщо ви плануєте розпочати блог сьогодні, я б розпочав дослідження з метою отримати хороші відповіді на такі запитання:

  1. Які інші блоги на вашому ринку / індустрії / ніші працюють добре?
  2. Що не робиться?
  3. Як ваш вміст може бути помітно кращим та / або різним?

  Потрібно знайти розрив, можливість, щоб виділитися з шуму.

  Отримання відвідувачів

  Якщо ви починаєте, і у вас немає попереднього наступного, не чекайте, поки "люди знайдуть ваш вміст самостійно" або до "SEO ударів в". Світ не працює таким чином.

  Є очевидні речі, такі як додавання легких соціальних віджетів у свій блог, щоб люди могли поширювати це слово. І за допомогою свинцевих магнітів захопити електронні листи читачів, щоб я пізніше міг надати їм вміст безпосередньо.

  Я поширював кожен пост, який я писав, де б не міг.

  • Я звернувся до людей і компаній, згаданих у цій публікації, і багато хто з них поділився ними в соціальних мережах
  • Не вимагає ретвітів (не робити цього)
  • Мої електронні листи / tweets дуже короткі та солодкі: “Hey XYZ, Тільки згадав вас у це blog пошта: http://www.xyz.com.
   Дякую, Піп
   ConversionXL ”.
  • Я поділився своїми повідомленнями на моєму рахунку Twitter, Facebook і LinkedIn. У програмі LinkedIn можна зробити виняткову річ - ви можете масово публікувати групи, до яких ви входите, за допомогою віджета для спільного використання.

  У програмі LinkedIn можна зробити виняткову річ - ви можете масово публікувати групи, до яких ви входите, за допомогою віджета для спільного використання

  • Я подав кожен мій пост на Reddit, StumbleUpon і Hacker News (Inbound.org і GrowthHackers.com ще не були навколо). Деякі посади стали вірусними - подібно до того, що я робив експерименти з ціноутворення і один про методи переконування людей . Кожна посада займала ~ 18 годин для написання, це довгострокова
   інвестиції. Я думаю, що ці 2 були особливо успішними, оскільки вони займаються
   психологія та ірраціональність поведінки людини. Є щось чарівне з цих тем.

  Як ви робите вірусний пост?

  Пам'ятайте про цей ключовий момент: Ви можете зробити стільки, щоб поширити слово про зміст, вміст повинен мати можливість нести свою власну вагу. Вона повинна бути дійсно гарною, щоб люди говорили: "Це велике лайно, я буду твіттити це!". Те, що ви створюєте, має бути відмінним. І тоді ви повинні побачити, як ви можете зробити його впливовими людьми.

  Тона впливових підхопила мої повідомлення в блогах від HackerNews. Та тоді Tim Ferriss взяв мій blog вниз посилаючи надто багато перевезення.

  Смішна історія про це. Мій посада цінових експериментів потрапив на перше місце в HN під час мого першого місяця блогів. Взяв мій блог (урок: використовуйте CDN). Через 7 місяців хтось "знову знайшла" пост, і знову розмістив на HackerNews. Я був у топ-10 протягом 2 днів поспіль. Масовий трафік. І тоді відразу після того, як трафік HN припинився, Тім Феррісс поділився цим на своєму обліковому записі Facebook і Twitter.
  (Примітка: я не подав його, але я впевнений, що він бачив посилання в соціальних мережах
  після того, як він перейшов вірусний через HN.) Так що ця сама стаття виплатила мені знову і знову і знову. Чудова ROI від цих 18 годин.

  Цікавий ласий шматок: у той час як трафік StumbleUpon, Reddit і HN має досить поганий показник переходів від візиту до електронної пошти, вони допомагають іншими способами. Речі, які стають популярними, отримують твітти, тому я взяв тонну послідовників Twitter (пізніше легше розповсюдження контенту) і отримав багато зворотних посилань, оскільки люди обмінювалися цікавими посиланнями в своїх блогах. І зворотні посилання + соціальні сигнали перемістили блог в рейтингах Google.

  • Гостьові блоги дуже добре працюють для створення трафіку та аудиторії. Трафік з цих блогів буде теплим і, як правило, перетворюється вкрай добре. Рада: Ваші повідомлення гостя повинні бути ще більш епічними, ніж ті, які ви пишете для власного блогу.

  Гостьові повідомлення - це, по суті, висока якість реклами. Якщо ви хочете, щоб читачі перевіряли свій блог і починали слідувати своїм матеріалам, вам потрібен епічний гостьовий пост. Написання епічних постів, звичайно, важка робота, тому слід уникати писати для невеликих блогів. ROI буде значно менше, якщо ви робите це, не варто.

  Не бійтеся великих блогів. Кожен бажає якісного контенту, і вони навіть заплатять за вас. Усі топ-блоги оплачують гостьові плакати ( Хочете написати для мене? ). SmashingMagazine все ще надсилає мені сотні відвідувачів щомісяця навіть через 1,5 роки після мого останнього гостьового повідомлення. Статистика трафіку переходу за останній місяць:

  • Синдикація контенту. Business2Community і BusinessInsider хочете синдикувати ваше зміст kickass.

  • Скажіть "так" кожній можливості підкасту / вебінару. Кожен трохи допомагає отримати ваше ім'я там. І ви можете стати гостем на чужих подкастах або вебінарах.

  Ви, напевно, знаєте, хто є іншими гравцями на вашому ринку, чи не так? Якщо ви цього не зробите, поцікавтеся на Twitter і витрачайте час на Google. Визначте, хто має гостей на їхньому подкасті / вебінарі, і розкрийте вашу тему. Якщо ваш матеріал хороший, ви отримаєте його.

  Переконайтеся, що ваш блог запакований якісним вмістом, перш ніж вийти. І переконайтеся, що ваш крок містить конкретні ідеї для теми та чому це стосується їхньої аудиторії.

  Я все ще тримаю рекорди для відвідування вебінарів, коли я був гостем на вебінарі Unbounce (Unwebinar). Я думаю, що це було як 3000+ людей. Та так, я отримав тонн реєстрації до моїх списків електронної пошти та досі зустрічаю людей що кажуть “я вперше почув про вас через Unbounce webinar”. Використовуйте чужі аудиторії, щоб розвиватися. Але для них потрібно додати тонну цінності, інакше вона не вийде.

  Світ повний посереднього мене-тооса і не потребує іншого. Будьте так добре, що вони не можуть ігнорувати вас, як сказав Стів Мартін.

  SEO

  Звичайно, SEO допомагає. Але зауважимо, що я не використовував компанію SEO, я не виходив, щоб побудувати купу штучних зв'язків. Всі посилання на ConversionXL є законними органічними посиланнями, зароблені великим вмістом.

  Крім того, використовуючи плагін SEO на моєму WP, тільки SEO я зробив це, щоб написати заголовок повідомлення містить фразу, яку я міг би хотіти для ранжування. І тоді я кілька разів додав ту ж фразу в вміст блогу. Це воно.

  Я обмінявся мозковим штурмом списком ключових фраз (2 слова та 3 слова довжиною), які можна знайти, коли хочеш дізнатися про тему, про яку я збираюся написати, і використовував Google AdWords Планувальник ключових слів інструмент для оцінки обсягу пошуку для кожного. Якщо обсяг був більше 0, я пішов на це. Довгий хвіст ftw. Спочатку я уникав спроби ранжувати ультраконкурентні ключові слова, оскільки у мене не було зворотних посилань, щоб перевершити інших. Тепер, через 2 роки, я
  може конкурувати.

  Органічний пошук сьогодні є моїм головним водієм трафіку:

  Органічний пошук сьогодні є моїм головним водієм трафіку:

  Я взагалі не здійснював жодного платного просування контенту.

  Частота вмісту

  У перший рік я розмістив 76 постів - це одна посада за 4,8 днів. Кожен може це зробити.

  Потім я сповільнився ще більше: іноді навіть 2 посади на місяць. "Робота" взяла на себе. Іноді мені доводилося нагадувати собі, що блоги ведуть роботу. Мало того, що я був свідком того, що частота публікацій співвідноситься з кількістю трафіку, який я отримую, але також і з кількістю провідних ресурсів.

  Кожний раз я ударяю 'публікують' на пошті та email це до мого списку, я отримую величезний стрибок у вхідних веде.

  Я впевнений, що мій трафік буде вище з більшим вмістом. І ось що я зараз працюю.

  Мати терпіння

  Важливо мати терпіння, починаючи. Кожен хоче бути успішним на ніч, але це не відбувається. Повільний і стійкий - наполегливість є ключовим.

  Я допоміг багатьом блогам з високим трафіком збільшити кількість переходів і таким чином мав доступ до їхньої Google Analytics. Я бачу те ж саме * кожний раз * для їхнього трафіку: повільно, повільно, повільно, повільно, БУМ!

  Це мій органічний тренд трафіку пошуку від початку до сьогодні:

  Плато. Зростання. Плато. Зростання. Якщо вам цікаво, що викликає коливання між низьким і високим балами, то це вихідні дні. І занурення в кінці - Різдво, свята.

  У будь-якому випадку - ви повинні тримати його. Якщо ви встановите очікування, що, ймовірно, не відбудеться багато протягом першого року, ви можете продовжувати йти, не турбуючись занадто багато про результати. Ви повинні зберігатися.

  Я просто бачив те ж саме, що згадувалося на блозі Дерека Халперна . Його дохід за останні 3 роки:

  Його дохід за останні 3 роки:

  Кожен рік був кращим, ніж останній. Це справа з усіма, хто постійно зберігає якість і постійно випускає якісний контент. Робіть те, що інші не бажають робити протягом довгого, довгого періоду часу (як назавжди).

  Якщо ви хочете зробити швидкий долар, блоги не для вас. Головною метою блогу є створення аудиторії. Аудиторія, яка довіряє вам, любить вас і хоче купувати у вас - що б ви не продавали сьогодні або через чотири роки. І вам навіть не потрібно знати, що це - ваша аудиторія розповість вам про це пізніше.

  Що буде далі для ConversionXL

  Моя мета - взяти його до 1 мільйона читачів щомісяця. Тепер у мене є штатний редактор, який допомагає мені у створенні та розповсюдженні контенту, розробці письменника, генерації трафіку. Я підвищую частоту вмісту та зусилля, спрямовані на поширення інформації. Я все ще пишу всі повідомлення в блозі, які публікуються під моїм ім'ям, на відміну від багатьох маркетингових знаменитостей, які використовують ghostwriters. Я вважаю, що автентичність працює.

  Від Ноя

  Дозвольте подякувати Peep за поєднання поганої дури, як керуватися створенням і фактично зростанням аудиторії вашого блогу. (Хто-небудь помітив, як засіб передає повідомлення?)

  Якщо вам сподобався пост і дізналися щось "Натисніть, щоб чірікать" Як виростити блог до 100 000 відвідувачів менш ніж за рік http://ctt.ec/gdhRe+ #OkDork

  Ознайомтеся з його дуже успішним консультуванням з оптимізації роботи в мережі ConversionXL

  Опублікувати коментар нижче: Який ваш улюблений блог і чому?

  [Тепер закрито: кожен читач OkDork, який коментує, отримає книгу Peep
  Як побудувати сайти, які продають: науковий підхід до веб-сайтів безкоштовно (зазвичай це занадто низька ціна $ 5). П'ятниця 2/14 на північ східна частина закривається

  Перевіряти Як створити маркетинговий план для більш.

  Який був сенс ще одного маркетингового блогу?
  Чи вони добре структуровані або є стіною тексту?
  Скільки даних, досліджень і прикладів використовуються (проти особистих думок)?
  Скільки зображень використовується?
  Чи є вони якісь хороші (чи це нерозумно кліп і дурні фото)?
  Скільки використовуються зовнішні ресурси, з якими пов'язані?
  Це корисно?
  Чи містить він елементи дії?
  Чи добре написано, цікаво читати?
  Чіткість: який розмір і колір шрифту (чи легко читати)?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»