Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як передбачити ROI органічних SEO в 3 простих кроки

  1. 1. Виконайте дослідження ключових слів
  2. 2. Розрахувати трафік на основі обсягу пошуку та рейтингу
  3. 3. Визначити “цінність” кожного відвідування веб-сайту

  SEO як тактика цифрового маркетингу постійно мав одну з  найвища рентабельність інвестицій в порівнянні з іншими цифровими тактиками  (ліва діаграма) рік за роком SEO як тактика цифрового маркетингу постійно мав одну з найвища рентабельність інвестицій в порівнянні з іншими цифровими тактиками (ліва діаграма) рік за роком. Заснована на даних природа SEO робить його легким для вимірювання і з будь-якою тактикою у світовому вимірюванні цифрового маркетингу, а чіткі результати полегшують розрахунок рентабельності інвестицій.

  Дані засновані характер SEO не тільки для вимірювання, дані SEO дослідження можуть також допомогти прогнозувати, планувати і продавати SEO клієнтам. У минулих публікаціях я приніс кілька статистичних даних і цифр чому SEO повинна бути частиною вашої цифрової стратегії . Хоча ці посади є переконливими, вони досить високий рівень і більше зосереджені на самій тактиці. Щоб зробити крок уперед, багато клієнтів хочуть знати, як пошук може вплинути на продажі та конверсії на їхньому сайті. Нижче наведено короткий посібник, який може продемонструвати монетарні переваги SEO:

  1. Виконайте дослідження ключових слів

  Інтеграція ключових слів і дослідження ключових слів є основним компонентом SEO Інтеграція ключових слів і дослідження ключових слів є основним компонентом SEO. При спробі продемонструвати ROI SEO деякі дослідження ключових слів повинні бути зроблені. Мета цього етапу - отримати загальну кількість щомісячних пошуків, які мають відношення до вашого клієнта, для чого вони повинні бути рейтингом. Цей етап є важливим, оскільки він буде використовуватися для розрахунку потенційного трафіку та суми в доларах протягом наступних двох кроків.

  Як: Використовуючи дані Google Adwords, виберіть близько 20-50 цільових / релевантних ключових слів, для яких ваш клієнт повинен бути рейтингом. За допомогою даних AdWords для цих 20-50 термінів додайте всі щомісячні пошуки, які відбуваються за цими умовами. Після того, як ви склали, у вас тепер існує неабияка кількість відповідних пошуків, пов'язаних з вашим клієнтом, для чого вони повинні бути високо оцінені.

  2. Розрахувати трафік на основі обсягу пошуку та рейтингу

  Завдяки твердим дослідженням ключових слів і встановленим даним обсягу пошуку, ми можемо почати прогнозувати, скільки трафіку може отримати сайт, виходячи з того, як він займає місце в Google Завдяки твердим дослідженням ключових слів і встановленим даним обсягу пошуку, ми можемо почати прогнозувати, скільки трафіку може отримати сайт, виходячи з того, як він займає місце в Google. Дані показали нам, що a Сайт №1 за рейтингом отримає приблизно 36% рейтингу кліків , друге місце становить близько 12% і так далі. Результати №1 завжди бажані, але їх важко досягти залежно від конкуренції. Маючи це на увазі, для цих типів вправ я люблю приймати більш простий підхід і подивитися, скільки трафіку сайт може отримати він був на одній сторінці Google.

  Як: Просто помножте загальний показник обсягу пошуку з першого кроку на .086. Результат «перша сторінка» отримує приблизно 8,6% ставки кліків. Якщо дослідження показало, що їхня кількість пошуків щомісячно становить 10 тисяч що ваш клієнт не є рейтингом, ви можете показати, що їхній сайт може отримувати додаткові 860 відвідувань на місяць, якщо вони були на першій сторінці для вибраних термінів.

  3. Визначити “цінність” кожного відвідування веб-сайту

  Крок 1 і 2 дозволили нам розрахувати, скільки потенційного трафіку може отримати сайт, якщо він потрапить на першу сторінку Google Крок 1 і 2 дозволили нам розрахувати, скільки потенційного трафіку може отримати сайт, якщо він потрапить на першу сторінку Google. Це саме по собі може допомогти клієнтові, але для того, щоб зробити ще один крок, необхідно надати кожному відвідуваному сайту суму долара або «вартості». Даючи кожному відвідуванню сайту значення (або коефіцієнт конверсії), можна передбачити, яким чином трафік на веб-сайті з пошукової системи може збільшити продажі.

  Як: Щоб визначити, яка сума повинна бути зануреною в сайт, необхідно зробити аналітику, але деякі клієнти можуть знати, що кожен візит на сайт коштує без додаткових досліджень. У найпростішій формі все, що потрібно, - це загальні відвідування сайту та дохід від веб-сайту. Наприклад, скажімо, що в минулому році інтернет-роздрібний продавець отримав 100 000 відвідувань і отримав $ 500 000 через свій веб-сайт. Маючи це на увазі, кожен візит на веб-сайт коштуватиме $ 5. На кроці 2 ми визначили, що SEO може збільшити трафік сайту на 860 відвідувань на місяць. При внесенні вартості цьому SEO може внести додаткові $ 4300 / місяць у дохід для цього теоретичного клієнта (860 відвідувань x $ 5.00 = $ 4300). Екстраполюючи це до року, це буде додаткові 50k в онлайн-продажу, які можуть бути втрачені через погану видимість в пошуковій системі.

  Знову це було просто дуже високий рівень погляд на обчислення рентабельності інвестицій для SEO. На підставі клієнта і специфіки може відбутися більш пряме розрахунок і розрахунок.

  Схожі повідомлення


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»