Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Як перенести кампанію в Google.Adwords з одного аккаунта в інший? І ще один бонус ...

  Дуже часто проблема перенесення контекстної рекламної кампанії з одного облікового запису в Google.AdWords в інший тісно пов'язана з необхідністю зміни форми оплати контекстної реклами Google. Припустимо, спочатку ви використовували аккаунт, оформлений на фізичну особу і оплачували рекламу електронними грошима, а потім вам потрібно перейти на безготівкову форму оплати. На жаль, зареєстрований на фізичну особу аккаунт Google.Adwords не можна переоформити на юридичну особу. Для безготівкової форми оплати доведеться створити окремий акаунт з платіжними даними юридичної особи і перенести в нього кампанію з колишнього аккаунта.

  Природно, здійснювати процес перенесення кампанії вручну незручно, довго і неефективно. В оперативному вирішенні подібних проблем нам допоможе спеціальне безкоштовний додаток Google AdWords Editor, за допомогою якого протягом декількох хвилин можна перенести рекламну кампанію з усіма параметрами в новий акаунт Google.AdWords.

  Завантажити Google Adwords Editor

  Також додаток Google AdWords Editor стане в нагоді в якості зручного редактора контекстних рекламних кампаній Google.Adwords.

  Після того як додаток Google AdWords Editor встановлено на ваш комп'ютер, необхідно додати акаунти, між якими ви хочете здійснити перенос кампанії, в редактор Google AdWords. Для цього переходимо у вкладку File -> Open Account -> Add Account

  Для цього переходимо у вкладку File -> Open Account -> Add Account

  і вводимо логін і пароль для доступу. Потім додаток Google AdWords Editor запропонує завантажити або відразу всі кампанії для редагування, або - будь-які на вибір. Для простоти завантажуємо відразу всі рекламні кампанії для обох акаунтів.


  Для простоти завантажуємо відразу всі рекламні кампанії для обох акаунтів

  Після додавання акаунтів в додаток Google AdWords Editor необхідно виконати кілька наступних найпростіших кроків:

  Після додавання акаунтів в додаток Google AdWords Editor необхідно виконати кілька наступних найпростіших кроків:

  1. Переходимо в той акаунт, з якого нам потрібно перенести рекламну кампанію (File -> Open Account -> Open Selected Account).
  2. Вибираємо потрібні для перенесення кампанії і копіюємо їх в буфер обміну (за допомогою комбінації клавіш Ctrl + C, якщо раптом хтось не знайомий з клавішами Copy - Paste).
  3. Переходимо до облікового запису, в який нам потрібно перенести скопійовані рекламні контекстні кампанії (File -> Open Account -> Open Selected Account).
  4. За допомогою комбінації клавіш CTRL + V вставляємо скопійовані кампанії в новий обліковий запис у додатку Google AdWords Editor.
  5. Після перерахованих дій не забуваємо завантажити зміни, зроблені в редакторі Google AdWords Editor, в сам новий акаунт. Для цього достатньо вибрати перенесені кампанії і за допомогою кнопочки Post Selected Account опублікувати їх в новому акаунті.

  Тепер все готово для запуску перенесених кампаній в новому акаунті Google.Adwords.

  ***

  Наостанок в якості бонусу розповім ще про одну тонкість при використанні системи контекстної реклами Google.Adwords.

  Якщо раптом ви виявили, що з якихось незрозумілих для вас причин переходи з системи контекстної реклами Google.Adwords не відображаються в статистиці, наприклад, Liveinternet, Google.Analitics або Яндекс.Метрика (вірніше сказати вони відображаються, але як переходи з пошукової системи Google), то це вірна ознака того, що в налаштуваннях облікового запису у вас не налаштована автопометка урлов оголошень. Для виправлення ситуації переходимо в розділ Мій аккаунт -> Налаштування в Google.Adwords і в рубриці «Відстеження» ставимо галочку автоматичної позначки тегами.

  Тепер переходи з Google.Adwords будуть відображатися в статистиці.

  При підтримці:
  Компанія Intelsib здійснює просування сайтів в пошукових системах.

  PS: Зачитався СЕО Прес? Підпишись на оновлення через RSS або E-Mail .

  Цікаве по темі:


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»