Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як перевірити якість тексту, правильність написання, зробити вичитку? Чек-лист для SEO-копірайтера

  1. 1. Перевірте текст на унікальність.
  2. 2. Переконайтеся, що текст не менше заданого замовником обсягу.
  3. 3. Перевірте, що текст відповідає плану, заданому в ТЗ.
  4. 4. Зробіть вичитку тексту.
  5. 5. Перевірте оптимізацію тексту.
  6. 6. Вичистіть помилки.
  7. 7. Зверніть увагу на оформлення.
  8. 8. Перевірте важливу інформацію.
  9. 9. Ще раз перегляньте ТЗ.

  Покрокова інструкція, як перевірити якість тексту, правильність написання і оптимізації перед відправкою роботи клієнту. Користуйтеся чек-листом для SEO-копірайтера в своїй роботі.

  "Добрий день! Всі тексти прийняті без правок. Дякуємо!"

  От би всі листи від замовників були такими. У нас хороша новина. Багатьох правок можна уникнути, якщо перевіряти текст за певним чек-листу. Публікуємо цей чек-лист, користуйтеся:

  1. Перевірте текст на унікальність.

  Багато клієнтів вимагають певний відсоток унікальності. Тому провести таку перевірку потрібно, навіть якщо ви писали текст з нуля і впевнені, що він унікальний. Використовуйте саме той сервіс, який вказав клієнт, оскільки різні сайти можуть вважати унікальність по-різному, і відсоток може відрізнятися.

  2. Переконайтеся, що текст не менше заданого замовником обсягу.

  Якщо обсягу не вистачає, допишіть щось корисне, але тільки не додавайте «води».

  3. Перевірте, що текст відповідає плану, заданому в ТЗ.

  У творчому пориві легко забути про план і вийти далеко за його рамки. Тому переконайтеся, що всі пункти плану в тексті опрацьовані і розташовані в потрібному порядку. Що вони відповідають заданим обсягом (якщо замовник позначив обсяг кожного пункту).

  4. Зробіть вичитку тексту.

  Це велика тема, розіб'ємо її на 3 підпункту:

  4.1. «Вилийте воду» з тексту. «Вода» - це слова і пропозиції, що не несуть сенсу, що не додають нічого до цінності тексту. Довгі вступу, вступні конструкції, повтори, загальновідомі факти - все це краще прибрати на етапі вичитки тексту. Почистити словесне сміття допоможе сервіс https://glvrd.ru/

  Потрібно враховувати, що Главред - НЕ універсальний інструмент. Якщо потрібен емоційний текст (наприклад, опис парфуму), він не підійде - запропонує вичистити емоційно забарвлені слова, епітети, оцінну лексику.

  4.2. Спростіть текст. Пропозиції довжиною більше 2 рядків розбийте на кілька. Абзаци довжиною більше 5-6 рядків розбийте на два. Намагайтеся використовувати прості речення без причетних і дієприкметникових оборотів, уточнень.

  4.3. Прочитайте написане вголос. Все, за що ви «запнулася», потрібно переписати, інакше читачі теж будуть «запинатися».

  5. Перевірте оптимізацію тексту.

  Переконайтеся, що всі ключові слова вписані в текст в потрібній кількості. Зайві ключові слова замініть синонімами, займенниками або перефразируйте пропозиції, щоб текст не виглядав спамние.

  Намагайтеся не використовувати ключові фрази в пропозиціях з негативним змістом. Ця пропозиція може з'явитися в результатах пошуку по заданому ключовим словом. Приклад, як не варто робити: «У багатьох компаніях ціни на пластикові вікна дуже високі. Але тільки не у нас! »Уявіть, якщо фрагмент« ціни на пластикові вікна дуже високі »виявиться в сніпеті (описі сайту в результатах пошуку). Ваш замовник навряд чи буде задоволений, а користувачі навряд чи перейдуть на сайт.

  Перевірте, що після оптимізації тексту в ньому немає нагромаджень ключових слів. Розподіляйте ключі по тексту рівномірно. Інакше його складно буде читати.

  6. Вичистіть помилки.

  Найпростіше це зробити за допомогою вбудованих сервісів перевірки орфографії в текстових редакторах (MS Word, OpenOffice Writer та інших). Є також різні онлайн сервіси перевірки орфографії.

  7. Зверніть увагу на оформлення.

  • Виділено чи шрифтом заголовки, підзаголовки?
  • Розбитий текст на абзаци?
  • Перерахування оформлені списками або йдуть суцільним текстом?
  • Переконайтеся, що в тексті немає різних шрифтів (за кольором, стилем, розміром, виключаючи виділення заголовків і підзаголовків), зайвих пробілів і порожніх рядків - подібні речі виглядають недбало і псують враження від гарної роботи.

  Навіть якщо клієнт не прописав вимоги щодо оформлення тексту - правилом хорошого тону є красиво оформити текст.

  8. Перевірте важливу інформацію.

  Якщо в тексті є контактні дані замовника (телефони, e-mail, інші контакти), перевірте їх правильність. Якщо в даних будуть помилки, потенційні клієнти не зможуть зв'язатися з вашим замовником.

  Перевірте коректність написання назви компанії замовника - помилки в назві сприймаються болісно. Будьте особливо уважні з абревіатурами, назвами на іноземній мові, з декількох слів, з дефісами.

  9. Ще раз перегляньте ТЗ.

  Якщо в технічному завданні є ще якісь вимоги, не позначені в попередніх пунктах чек-листа, перевірте, що текст їм відповідає.

  Начебто чек-лист довгий, але насправді перевірка не займе багато часу. Зате позбавить від багатьох доробок і того незручного почуття, коли помічаєш помилку, а текст уже відправлений клієнту.

  Редагувати власний текст відразу після написання важкувато.

  • Відпочиньте від нього хоча б півгодини і тільки потім приступайте до перевірки.
  • Здорово, якщо у вас вийде працювати з кимось в парі і перевіряти тексти один одного.
  • Можна роздруковувати тексти і вносити правки на папері, а потім вже правити на комп'ютері. Багато хто відзначає, що на папері відловити помилки простіше, ніж на екрані.

  Ми розібрали, як перевірити правильність написання тексту. Дотримуючись чек-листу, ви зможете помітно підвищити якість своїх текстів.

  Корисні статті по темі:

  Рекомендуємо

  Ми попросили копірайтерів з Клубу фрілансерів надіслати тексти на рецензію, і один з отриманих текстів сьогодні розберемо в майстер-класі. Відзначимо ...

  Текст про компанію - це коротка презентація фірми. Він розповідає, чим займається компанія, які у неї досягнення, чим вона відрізняється від ...

  Виділено чи шрифтом заголовки, підзаголовки?
  Розбитий текст на абзаци?
  Перерахування оформлені списками або йдуть суцільним текстом?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»