Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як підібрати фрази для внутрішньої перелінковки за 5 хвилин?

  1. Як підібрати ключі, які виступають в ролі анкоров?
  2. Якими повинні бути анкор для внутрішньої перелінковки?

  Деякі SEO-фахівці та веб-майстри не приділяють належної уваги підбору ключових слів для внутрішньої перелінковки. Хоча для просування сайту в пошукових системах цей фактор дуже важливий. У чому саме його значення і як підібрати ключові фрази для цієї мети, розглянемо в статті.

  У чому саме його значення і як підібрати ключові фрази для цієї мети, розглянемо в статті

  Під перелінковкою розуміють зв'язування сторінок сайту гіперпосиланнями.

  З точки зору користувача, такий технічний прийом корисний для навігації по сайту. Завдяки посиланням зручніше пересуватися по сайту і економити час на пошук потрібної інформації.
  Відповідно, завдання анкора - тексту посилання - максимально точно характеризувати зміст кінцевої сторінки, щоб залучити більшу кількість користувачів.

  З точки зору пошукових систем, головною метою перелинковки є передача статичного і динамічного ваги між сторінками. Статична вага визначає міру авторитетності сторінки сайту в пошуковій системі. Чим більше внутрішніх сторінок сайту посилаються на певну сторінку, тим більшим буде вага при оцінці пошуковими роботами. Тобто найбільш значущі сторінки повинні мати найбільшу вагу.

  А динамічний вага визначає міру авторитетності сторінки щодо ключового запиту. Анкор на сторінці-донора (сторінка, з якої посилаються) повинен бути максимально релевантним по відношенню до сторінці-акцептору (сторінка, на яку посилаються). Відповідно, якщо на якусь сторінку ведуть посилання, то її динамічний вага по заданому ключовим словом буде набагато вище. Грамотно підібрані ключові фрази, анкор в перелинковке, можуть істотно поліпшити позиції сайту. Особливо це стосується низькочастотних запитів і сторінок, які не сильно впали у видачі. Достатньо лише проставити посилання з потрібними анкорами на сторінки сайту, які знаходяться не далеко від топа.

  Як підібрати ключі, які виступають в ролі анкоров?

  Припустимо у нас є сайт побутової техніки (нехай буде dns-shop.ru). Нам потрібно підібрати фрази для внутрішньої перелінковки до тих сторінок, які знаходяться за межами топа і тим самим підвищити їх позиції. Вводимо домен в пошук сервісу Prodvigator і переходимо у вкладку «Пошукові запити». Фільтруємо фрази по «Позиції домену» з 10 по 25. Ці позиції обрані тому, що вони знаходяться за межами топа, але не занадто далеко від нього. Натискаємо на кнопку «Застосувати».

  Отримуємо список з ключових фраз (76 194 фрази) і вибираємо режим відображення деревом, який розділить фрази на групи. У цих групах - сторінки сайту і пошукові запити, за якими вони ранжуються:

  Ці фрази можна використовувати в якості анкоров з посиланням на URL з будь-яких інших сторінок сайту. Експортуємо дані і отримуємо результат:

  Опрацьовуємо кожну сторінку, позиції якої хочемо підвищити. Робота монотонна, але не вимагає великих зусиль. Ваша наступна задача - коректно вписати ключові фрази-анкор в вміст сторінок.

  Якими повинні бути анкор для внутрішньої перелінковки?

  1. Анкор посилань, проставлені вручну, повинні бути релевантними, читабельними і різними. А все тому, що посилання з повторюваними анкорами склеюються і передача ваги урізається. Коли на сторінках або декількох сторінках одного сайту розміщуються однакові посилання з одними і тими ж анкорами, пошукові машини сприймають тільки одну з посилань, інші ж не враховуються.
  2. Потрібно ретельно перебрати анкор-лист і вибрати не повторюються ключові фрази, видалити помилки в словах і зробити фрази максимально читабельними. Щоб пошукова система порахувала посилання унікальною, можна також використовувати різні варіанти написання анкора - змінити відмінок фрази або розбавити іншим словом.
  3. Не зловживайте точним входженням запиту, важливо щоб посилання вписалася в текст органічно.
   Наприклад, візьмемо одне з ключових слів, яке нам запропонував Prodvigator «Підставка під мікрохвильовку ціна» - така словоформа НЕ читабельна, міняємо її на фразу «Ціна на підставку під мікрохвильовку». Впишемо цю фразу в уже існуючий текст на сторінці. Якщо зробити це складно, можна дописати новий абзац, який буде поєднуватися з посиланням.

  Ретельно підбираючи фрази для внутрішньої перелінковки ви поліпшите навігацію для користувачів, збільшите контрольний вагу сторінки і підвищите її позиції у видачі. Головне, запам'ятайте: фрази повинні бути максимально читабельними і релевантними.

  Як підібрати ключі, які виступають в ролі анкоров?
  Якими повинні бути анкор для внутрішньої перелінковки?
  Як підібрати ключі, які виступають в ролі анкоров?
  Якими повинні бути анкор для внутрішньої перелінковки?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»