Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як підвищити переваги SEO SEO з правильною стратегією соціальних медіа

  Ми живемо в часи інтегрованого цифрового маркетингу. Більше неможливо керувати маркетинговими зусиллями в силосах. Тепер настав час об'єднати ваш SEO SEO і соціальні медіа разом, щоб досягти успіху, перш ніж ваші конкуренти.

  Чому B2B маркетинг соціальних медіа відрізняється від B2C соціальних медіа маркетингу?

  Лінії продажів B2B складні в управлінні. Підприємствам потрібно більше часу, і вони потребують більш тривалого часу для переходу. Це означає, що конкретні кампанії соціальних медіа В2В повинні бути побудовані інакше, ніж кампанії B2C. Тут маркетологи повинні враховувати вплив соціальних медіа на органічну видимість пошуку, крім того, щоб розглядати соціальні медіа як інструмент, що дозволяє вихованню свинцю.

  Бізнес- кейс для створення симбіотичної соціальної медіа і SEO стратегії для SEO

  Про це свідчать звіти що величезний відсоток (93%) B2B маркетологів використовують соціальні медіа, але лише деякі (32%) мають документально оформлену стратегію. Більш того, незначний відсоток B2B маркетологів виглядає, щоб об'єднати свої SEO та соціальні кампанії для взаємної вигоди. Це означає, що у вас є конкурентна перевага там, коли ви створюєте симбіотичну SEO і стратегію соціальних медіа. Читайте більше, щоб дізнатися, як це можна зробити.

  Створення посилань на соціальні медіа

  Природні зворотні лінії є основою будь-якого B2B SEO. З соціальними медіа, ви можете помістити вашу будівлю посилання в верхній передачі. Зворотні посилання можна придбати в соціальних мережах, публікуючи загальний контент і цільові соціальні профілі. Оскільки алгоритми пошуку Google оцінюють соціальну перевірку, ця діяльність коштує кожну копійку та хвилину, яку ви інвестуєте.

  Ось кілька розумних практик:

  • Визначте найважливіші 3 або 5 найважливіших платформ соціальних медіа, які потрібно націлити; LinkedIn було б очевидним вибором, враховуючи привабливість B2B для вашого бізнесу.
  • Маркетинг Influencer працює як чарівність для брендів B2B, як і для B2C. Використовуйте маркетингові інструменти influencer для того, щоб впорядкувати учасників на основі їхньої країни, віку, підрахунків на різних платформах, попередніх співпрацях, статі та інших параметрах.
  • Сегментуйте та контролюйте свої цілі в соціальних мережах, щоб зрозуміти, де ви можете отримати найбільше зчеплення.
  • Подивіться на створення цінності за допомогою повідомлень у соціальних мережах; куратор списки, інфографіки, новаторські статистики, екшн-керівництва - вони отримують збільшення тяги в термінах любить, твітів, і акцій, так зосередитися тут.
  • Використовуйте засоби моніторингу та прослуховування в соціальних мережах, щоб ідентифікувати розмови, у яких ви можете вказувати свої посилання, і ініціювати процес отримання зворотних посилань.
  • Використовуйте Rapportive отримати контактні дані соціальних медіа для списків електронної пошти; це допоможе визначити потенційні джерела зворотного зв'язку з вашої мережі B2B.

  Крім того, посилання на соціальні медіа-профілі дають вам найкращий шанс показати більше брендованих посилань у видачах. Це тому, що для більшості брендів B2B їх профілі Facebook і LinkedIn, швидше за все, потраплять до 10 найкращих результатів.

  Ідея для SEO успіх-гідний вміст

  У процесі пошуку соціальних медіа та пошукових алгоритмів відбувається велика конвергенція. Основна увага завжди зосереджується на визначенні того, як люди люблять шукати та взаємодіяти з цифровим контентом, і включати ці фактори до рейтингових URL-адрес. Фактично, існує школа думки, яка розглядає соціальні медіа як пошуковий движок на майбутнє .

  З цією метою соціальні медіа стають важливою дослідницькою платформою для B2B маркетологів, щоб зрозуміти, наскільки важливим є вміст для користувачів. Соціальні засоби комунікації інструменти аналізу вмісту допоможе вам проаналізувати успішний вміст соціальних медіа, щоб ви могли точно визначити елементи, які ви можете включити до вмісту веб-сайту, щоб покращити привабливість. Визначте успішні формати вмісту для вашої ніші в соціальних мережах і створіть повідомлення на веб-сайтах, використовуючи ці формати. Розгляньте можливість інвестування Маркетинг ринку соціальних медіа краще в цьому мистецтві. Ці хлопці вдосконалили мистецтво ефективного використання соціальних медіа в рамках вашої цифрової маркетингової кампанії.

  Соціальні медіа для відключення сторінки SEO для веб-сайтів B2B

  Соціальні медіа продовжують бути ключовою платформою для відключення сторінки SEO для веб-сайтів B2B. Ось деякі рекомендації.

  • Оптимізуйте свої повідомлення в соціальних мережах за допомогою основних ключових слів.
  • Це Пост Bitcatcha допомагає підібрати правильну платформу соціальних медіа з відповідним завданням SEO.
  • Створіть ваші соціальні медіа-сервіси та отримайте вміст, щоб збільшити кількість сторінок SEO.
  • Використовуйте a закладок розміщувати свої посилання на важливі сайти соціальних закладок і мотивувати своїх послідовників у соціальних мережах робити те ж саме.
  • Створіть всеосяжні та продумані сторінки профілів соціальних медіа, з посиланнями на найважливіші веб-сторінки, переконайтеся, що ви використовуєте найпопулярніші ключові слова в описі та назві сторінки.
  • Організуйте конкурси соціальних медіа, щоб розробити вміст, створений користувачем, і повернути трафік назад на ваш сайт.

  Заключні слова

  Соціальні медіа - це зовсім інша гра в м'яч для маркетологів B2B, у порівнянні з тим, як маркетологи B2C дивляться на неї. Тим не менш, загальним є те, що він може розблокувати секрет великого успіху SEO для вашого бренду B2B. Почніть з ваших зусиль, щоб зробити те ж саме сьогодні.

  0

  Акції 0 Facebook 0 Google+ 0 LinkedIn 0 Електронна пошта - 0 Flares × Наступні дві вкладки змінюють вміст нижче.

  Joydeep Bhattacharya є автором популярного блогу SEO, SEOsandwitch.com і є євангелістом з цифрового маркетингу протягом останніх 8 років. Він є сертифікованим експертом Google Adwords і Analytics, який допомагає брендам приймати свою онлайн-присутність на наступний рівень.

  Чому B2B маркетинг соціальних медіа відрізняється від B2C соціальних медіа маркетингу?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»