Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як підвищити продуктивність в іграх (FPS) на NVIDIA?

  Добрий день Добрий день. Ця стаття буде цікава, перш за все, власникам відеокарт NVIDIA (власникам ATI або AMD сюди ) ...

  Напевно, майже всі користувачі комп'ютерів стикалися з гальмами в різних іграх (по крайней мере, ті, хто взагалі коли-небудь запускав гри). Причини гальм можуть бути самими різними: недостатньо оперативної пам'яті, сильна завантаження ПК іншими додатками, малою продуктивністю відеокарти тощо ..

  Ось про те, як підвищити цю продуктивність в іграх на відкритих NVIDIA і хотілося б поговорити в цій статті. Почнемо розбиратися з усім по порядку ...

  П ро продуктивність і fps

  Взагалі, в чому міряти продуктивність відеокарти? Якщо зараз не вдаватися в технічні подробиці і ін. Моменти - то для більшості користувачів продуктивність виражається в кількості fps - тобто кількості кадрів в 1 секунду.

  Зрозуміло, що чим більше цей показник - тим краще і більш плавна у вас картинка на екрані. Для вимірювання fps можна використовувати безліч утиліт, найзручніше (на мій погляд) - програма для запису відео з екрану - FRAPS (навіть якщо нічого не будуть записувати, програма за замовчуванням показує в кутку екрану fps в будь-якій грі).

  П ро драйвера на відеокарту

  Перш ніж приступати до налаштування параметрів відеокарти NVIDIA - необхідно встановити і оновити драйвера. Взагалі, драйвера можуть надавати серйозного значення на продуктивність відеокарти. Через драйверів картинка на екрані може змінитися до невпізнання ...

  Для оновлення та пошуку драйвера для відеокарти - рекомендую скористатися однією з програм з цієї статті .

  Наприклад мені, дуже подобатися утиліта Slim Drivers - швидко знайде і оновить всі драйвера на ПК.

  Наприклад мені, дуже подобатися утиліта Slim Drivers - швидко знайде і оновить всі драйвера на ПК

  Оновлення драйверів в програмі Slim Drivers.

  П овишеніе продуктивність (FPS) за рахунок налаштування NVIDIA

  Якщо у вас встановлені драйвера NVIDIA - то для того, щоб почати налаштовувати їх, можна просто клацнути в будь-якому місці на робочому столі правою кнопкою мишки і в контекстному меню провідника вибрати «панель управління NVIDIA«.

  Далі в панелі управління нас буде цікавити вкладка «управління параметрами 3D» (дана вкладка знаходиться, зазвичай зліва в колонці налаштувань, см. Скріншот нижче). У цьому вікні ми і будемо ставити налаштування.

  У цьому вікні ми і будемо ставити налаштування

  Так, до речі, порядок тих чи інших опцій (про які йдеться нижче) може бути різним (вгадати як буде у вас - нереально)! Тому, я приведу лише ключові опції, які є у всіх версіях драйверів для NVIDIA.

  1. Анізотропна фільтрація. Прямим чином впливає на якість текстур в іграх. Тому рекомендується вимкнути.
  2. V-Sync (вертикальна синхронізація). Параметр впливає дуже сильно на продуктивність відеокарти. Для збільшення fps рекомендується цей параметр вимкнути.
  3. Включити масштабовані текстури. Ставимо пункт немає.
  4. Обмеження розширення. Потрібно вимкнути.
  5. Згладжування. Вимкнути.
  6. Потрійна буферизація. Необхідно виключити.
  7. Фільтрація текстур (анізотропна оптимізація). Ця опція дозволяє збільшити продуктивність за допомогою білінійної фільтрації. Потрібно включити.
  8. Фільтрація текстур (якість). Тут ставите параметр «найвища продуктивність«.
  9. Фільтрація текстур (негативне відхилення УД). Включити.
  10. Фільтрація текстур (три-лінійна оптимізація). Включаємо.

  Після завдання всіх параметрів, зберігаємо їх і виходимо. Якщо зараз перезапустити гру - кількість fps в ній повинно вирости, іноді приріст становить понад 20% (що істотно, і дозволяє грати в ігри, у які раніше ви б не ризикнули)!

  До речі, якість картинки, після внесених налаштувань - може дещо погіршитися, зате картинка буде рухатися набагато швидше і рівномірніше, ніж раніше.

  Е ще кілька порад щодо підвищення fps

  1) Якщо гальмує мережева гра (WOW, Танки та ін.) Рекомендую заміряти не тільки fps в грі, а й заміряти швидкість вашого інтернет каналу і зіставити її з вимогами гри.

  2) Для тих хто грає в ігри на ноутбуці - допоможе ось ця стаття: https://pcpro100.info/tormozyat-igryi-na-noutbuke/

  3) Не зайвим буде оптимізувати систему Windows під високу продуктивність: https://pcpro100.info/optimizatsiya-windows-8/

  4) Перевірте комп'ютер на віруси, а то й допомагають попередні рекомендації: https://pcpro100.info/kak-proverit-kompyuter-na-virusyi-onlayn/

  5) Так само є спеціальні утиліти, які можуть вам прискорити роботу ПК в іграх: https://pcpro100.info/luchshaya-programma-dlya-uskoreniya-igr/

  На цьому все, всім вдалих ігор!

  З повагою…


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»