Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як писати SEO тексти на сайт, щоб не потрапити під «Баден-Баден» та інші алгоритми Яндекса

  1. Що трапилося
  2. Жартівливий приклад переоптімізірованние тексту від Яндекса. Хоча в кожному жарті ..
  3. Грань між штучним і людським інтелектом стає все тоншою. З к / ф «Я - робот».
  4. Наслідки для сайтів
  5. Ми всі любимо Йоду, але не потрібно писати в стилі Йоди. З к / ф «Зоряні війни».
  6. Як правильно писати SEO-тексти для сайту в нових умовах
  7. Щоб SEO-тексту сьогодні вижити, йому доводиться бути таким же крутим, як Ума Турман. З к / ф «Убити Білла».
  8. Чому нашим клієнтам нічого боятися
  9. Зліва - звичайний SEO-текст, праворуч - наш текст.

  Подобається стаття? Подобається стаття

  Сподобається і працювати з нами.

  почати

  Здається, ера поганого SEO добігає кінця. Кілька років тому Яндекс викотив знаменитий алгоритм «Минусинськ», після якого сеошникі перестали покладатися на бездумну закупівлю посилань для швидкого просування сайту. Тепер прийшов час текстів з надлишком ключових слів - іншого механізму, за рахунок якого в ТОП потрапляють неякісні сайти. Розбираємося, в чому суть і як правильно писати SEO-тексти тепер, щоб не потрапити під дію фільтра.

  Що трапилося

  23 березня в блозі Яндекса анонсували новий алгоритм «Баден-Баден» , Покликаний визначати і знижувати в пошуку сторінки з штучно оптимізованими текстами. Як приклад Яндекс призводить класичний комерційний SEO-текст, написаний явно не для людей, а для пошукових систем - в ньому занадто мало сенсу і занадто багато слів типу «недорого», «в Москві» і «N», де N = назва просуває послуги .

  Жартівливий приклад переоптімізірованние тексту від Яндекса. Хоча в кожному жарті ..

  Яндекс і раніше боровся з подібними текстами - давно діють фільтри «Переспа» і «переоптімізацію». Завдяки їм сеошникі змушені обмежувати кількість і щільність ключових слів на одиницю тексту - те, що називається неприємним словом «тошнотно».

  Чим відрізняється новий алгоритм? Інформації про нього, зрозуміло, трохи, але якщо згадати про ще один недавній алгоритмі Яндекса «Палех» , То картинка складеться. «Палех» працює на технології нейронних мереж і створений, щоб більш точно підбирати видачу під не самі зрозумілі запити користувачів - іншими словами, читати думки і вгадувати бажання. Що це означає? Майбутнє вже настало: сучасні технології стають все розумнішими і виходять за рамки простої математики.

  Грань між штучним і людським інтелектом стає все тоншою. З к / ф «Я - робот».

  Є гіпотеза, що «Баден-Баден» навчиться відрізняти SEO-текст від людського не лише за кількістю ключових слів, але і по більш тонким ознаками - наприклад, коректності з точки зору мови, акуратності верстки і - так - наявності сенсу. Ура-ура, скоріше б.

  Наслідки для сайтів

  Пошуковик обіцяє знижувати в пошуку сторінки, на яких буде знайдено «безглуздий і нещадний» SEO-текст.

  На що новий алгоритм імовірно звертає увагу?

  1. Неструктуровані «онучі» - довгі тексти без підзаголовків, маркованих списків і т.д.
  2. Тексти з частим повторенням ключових слів.
  3. Тексти з прямими входженнями ключів, які суперечать нормам російської мови: «купити айфон Москва недорого».
  4. Тексти з штучно збудованими фразами в стилі майстра Йоду, які начебто не порушують правила мови, але дуже важко сприймаються людиною: «окуляри для зору інтернет-магазин купити пропонує недорого».
  Ми всі любимо Йоду, але не потрібно писати в стилі Йоди. З к / ф «Зоряні війни».

  Поки «Баден-Баден» тільки набирає обертів, але багато SEO-фахівці вже помітили різке падіння позицій по окремим запитам, пов'язаних з подібними текстами.

  Як правильно писати SEO-тексти для сайту в нових умовах

  Що ж, з копійчаним копірайтінгом доведеться попрощатися, якщо ви до сих пір ще цього не зробили.

  Від цього ви отримаєте потрійну вигоду:

  • Убережетеся від санкцій нового алгоритму.
  • Поліпшите поведінкові фактори, які теж важливі для зростання позицій. Неякісний текст змушує користувача швидко покинути сторінку і збільшує відсоток відмов - така сторінка поступово падає в пошуку.
  • Підвищите продає здатність сторінок вашого сайту: чим краще подається інформація про товар або послугу, тим охочіше ми наважимося на покупку.

  Отже, яким критеріям має відповідати сучасний сео-текст з точки зору сенсу, форми і оптимізації?

  Щоб SEO-тексту сьогодні вижити, йому доводиться бути таким же крутим, як Ума Турман. З к / ф «Убити Білла».
  • 1. Найголовніше - текст повинен бути корисним для людей і відповідати на важливі питання.

   В описі товару розкажіть про його особливості та застосування, критерії вибору тієї чи іншої моделі. На сторінці послуги опишіть найбільш повно, що в неї входить, і зніміть можливі заперечення - чому ця послуга ефективніше інших і співвідношення ціни і якості. В інформаційній статті максимально повно розкрийте заявлену тему і запропонуйте читачеві покроковий перелік дій.

   2. Текст повинен бути достовірним.

   Нехай медичні SEO тексти пишуть медики, юридичні - юристи, а технічні - копірайтери з технічною освітою або досвідом роботи. Також бажано, щоб автор користувався декількома надійними джерелами і звіряв інформацію.

   3. Текст повинен продавати.

   Ідеально, якщо текст для продукту буде послідовно підводити користувача до продажу: доступно розповідати, навіщо потрібен продукт і в чому його відмінності від аналогічних, а також містити інформацію про магазин і заклик до дії.

  • 1. Текст повинен бути грамотним і чистим з точки зору мови.

   Це здається очевидним, але знайти ідеально грамотного автора не так-то просто. Особливе мистецтво, яким він повинен володіти - органічно вплітати ключові фрази так, щоб пропозиція була правильним і осмисленим. Без акуратного вплетення запитів сьогодні не вийде правильно скласти SEO текст, тому що пошукові системи вже навчилися визначати, коли ключі вписані з недотриманням правил синтаксису.

   2. Текст повинен бути легко читаним.

   Мінімум «води» (зайвих слів, які додаються копирайтерами низького рівня для обсягу) і максимум конкретики - такий текст не тільки утримає користувачів, але і сподобається пошуковим роботам.

   3. Текст повинен бути структурований і оформлений.

   Розділи з підзаголовками, смислові абзаци, нумеровані і маркіровані списки - це мінімум вимог до формату сео-тексту. Якщо мова йде про комерційно важливих сторінках сайту, то текст варто зверстати в стилі сайту, використовуючи відповідні шрифти, іконки і зображення.

  • 1. Найважливіше: спочатку сенс, потім ключі.

   Не навпаки. SEO текст повинен бути самостійною одиницею, яка корисна сайту і без ключів. При цьому ключові фрази не перебивають і не псують текст, а органічно доповнюють його.

   2. Пріоритет віддається непрямим входженням.

   Ключові фрази повинні бути використані тільки в «людському» вигляді, а не в тому, в якому ми їх зазвичай набираємо в пошуку: «купити штори Москва». Ці фрази також бажано розбивати іншими словами і обов'язково використовувати словоформи, щоб будувати максимально природні пропозиції.

   3. Використовуються синоніми і низькочастотні запити.

   Те, що називається модним терміном «LSI-копірайтинг» (LSI - латентно-семантичний індекс), має на увазі підбір максимально широкого поля запитів, що відносяться до теми. На відміну від класичного SEO-тексту, де 1-3 запиту повторюються багаторазово, LSI-текст не створює враження заспамленності.

  Чому нашим клієнтам нічого боятися

  Наші тексти вже давно відповідають усім описаним вище вимогам - ми розуміємо, як написати сео-текст, щоб він був осмисленим і корисним. Пул перевірених копірайтерів в різних тематиках, докладний ТЗ на 5 сторінках і строгий редактор забезпечують якість текстів на рівень вище тих, які пропонуються зазвичай.

  Різниця приблизно така:

  Зліва - звичайний SEO-текст, праворуч - наш текст.

  А ще ми дуже давно віддаємо пріоритет не кількості ключів в текстах і не посиланнях, а іншим факторам пошукового ранжирування, які стають все більш важливими - наприклад, якістю сайту. Пошукові системи удосконалюються потім, щоб з першого разу показати користувачеві сайт, здатний вирішити його проблему. Саме тому фокус на зручність і користь - це безпрограшна стратегія, яка забезпечить успіх як у пошуковиків, так і у людей, незалежно від нових алгоритмів.

  Keep calm!

  Подобається стаття?
  Чим відрізняється новий алгоритм?
  Що це означає?
  На що новий алгоритм імовірно звертає увагу?
  Отже, яким критеріям має відповідати сучасний сео-текст з точки зору сенсу, форми і оптимізації?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»