Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як писати статті для сайту

  1. Навіщо потрібно вміти писати статті для свого сайту.
  2. Як писати статті для сайту.

  Використовуючи моє керівництво, як створити свій сайт, Ви зуміли  створити безкоштовно сайт

  Використовуючи моє керівництво, як створити свій сайт, Ви зуміли створити безкоштовно сайт . Сайт створено, але він порожній як нова зошит. Початківцю блогеру або веб-майстру, якщо він має на меті заробити гроші в інтернеті за допомогою сайту або блогу , Обов'язково, хоча б у загальних рисах потрібно розібратися і зрозуміти, як писати статті для сайту.

  Стовідсоткової інструкції відповідає на всі питання, як правильно писати статті для сайту дати Вам ніхто не зможе. Все через те, що Гугл і Яндекс постійно ведуть роботу над пошуковими машинами. Тому ніхто на сто відсотків не може знати, що на думці у пошукових роботів.

  А ось основні правила, дотримуючись яких можна просувати сайт, все-таки існують і якщо обережно з ними експериментувати, то можна домогтися високих результатів. Давайте нижче розберемося детальніше.

  Навіщо потрібно вміти писати статті для свого сайту.

  1. Новий сайт - це як порожній палітурка книги. Якщо навіть обкладинка матиме супер цікаву і красиву обкладинку - купувати і читати порожню книгу, ніхто не стане. Якщо сайт створений, його все-таки чимось треба наповнити і не аби - якби, а чимось пристойним.

  2. Розуміти або хоча б мати уявлення як писати статті для свого ресурсу потрібно, якщо Ви цікавитеся, як заробити в інтернеті , Вибравши напрямок заробіток на сайті, тому що щоб заробити гроші , На сайт потрібно залучити велику кількість відвідувачів.

  Без правильно написаних статей не пробитися в пошуковій видачі - чим ближче Ваш ресурс до перших сторінок в пошуку, тим більше нових відвідувачів Ви отримаєте, а без цікавого та корисного контенту відвідувачів на сайті не втримати.

  3. Навіть якщо Ви збираєтеся тільки купувати статті, то все одно зрозуміти, як писати статті для сайту буде не зайвим. щоб купити якісну статтю , Потрібно хоч трохи мати уявлення про якість. Таке знання допоможе при виборі або замовленні статей на. Тому розглянемо основні правила, як писати статті для сайту.

  Як писати статті для сайту.

  Якщо говорити просто, то все можна висловити одним реченням. Для якісного просування свого сайту стаття повинна бути затребуваною, корисною, цікавою, унікальною і правильно оптимізованої під певний пошуковий запит або запити.

  Все ніби сказано, але для новачка вирішив заробити в інтернеті і в перший раз створив сайт все це ново і краще буде, якщо все поясню на пальцях.

  Корисна і затребувана стаття - це значить, перед тим як почати писати статтю слід визначити наскільки те, про що Ви збираєтеся писати, цікавить користувачів інтернету.

  Дізнатися в будь-який час, на що нині попит можна на сервісах статистики ключових слів у Яндекс або Гугла. Ввівши планований запит і підібравши більш оптимальний за кількістю запитів того чи іншого ключового запиту (ключовий запит - це слово або словосполучення коротко передає ваше бажання, наприклад, Ви хочете заробити в інтернеті значить Ви в пошуковику наберете запит: як заробити в інтернеті - це наприклад один з ключових запитів для мого сайту).

  Цікава стаття - це значить написати статтю так, щоб вона легко сприймалася і викликала бажання відвідувача дочитати її до кінця, і йому обов'язково хотілося повернутися знову і знову, щоб прочитати на вашому ресурсі ще що-небудь.

  Для того щоб стаття для сайту вийшла дійсно привабливою її необхідно структурувати. Зазвичай текст статті пишуть невеликими (в 4-5 пропозиції) абзацами. Самі пропозиції повинні бути простими.

  По можливості статті пишіть простою людською мовою. Чим простіше Ви викладете тему в статті, тим доступнішим вона буде для сприйняття.

  Почитайте сайти в мережі на інших вебресурса, і Ви самі зрозумієте які тексти легші до сприйняття. Наприклад, якщо стаття на сайті написана суцільним текстом і складними, довгими пропозиціями, тоді бажання читати її швидко випаровується!

  Унікальна стаття - це стаття, написана в одному екземплярі і не має жодного подібності, ні з якою іншою статтею в мережі. Якщо Ви будете писати статті самі, не копіюючи стиль, текст і чужі думки вже існуючі в інтернеті, то в цьому питанні проблем виникнути не повинно. Особливо, якщо Ви вибирали тематику сайту таку, в якій Ви себе відчуваєте як риба в воді, тому що передати своїми словами те, що Ви знаєте, для Вас не складе труднощів.

  Оптимізована (релевантна) стаття - означає, що стаття повинна відповідати на будь-якої один або кілька запитів, що цікавлять велику кількість користувачів. Написана таким чином, щоб пошуковики видавали її на певні пошукові запити. Наприклад, мій сайт розповідає, як заробляти в інтернеті , Значить, я повинен писати статті про роботу в інтернеті, а не про РОБОТУ В ОФЛАЙН.

  Також і до статей. Стаття повинна дотримуватися тематики сайту. Назва статті має точно відображати її тему. У статті обов'язково мають бути присутні ключові слова відповідають певному пошуковому запиту (запитам). Наприклад, при написанні статті, як створити свій сайт потрібно вживати ключові слова СТВОРИТИ СВІЙ САЙТ, ЯК СТВОРИТИ СВІЙ САЙТ і т.д.

  Але пам'ятайте в цій справі потрібно бути обережним, як при солінні підготовлюваного блюда. Мало солі - недосол, багато солі - пересіл, і то і то погано (хоча недосол краще, ніж пересіл, тому що пошукові системи негативно реагують на перенасиченість тексту ключовими словами). Потрібно шукати золоту середину. Сам я перебуваю в пошуку. Постійно експериментую з ключовими словами, але поки порадити від себе нічого конкретного не можу.

  А ось в мережі я якось бачив рекомендації Яндекса з написання статей для сайту. Так Яндекс рекомендує від 2 до 5 ключових слів на статтю в 2000 символів. Якщо Ви написали статтю довгою в 5000 символів цілком достатньо 9 повторів ключового слова.

  Обов'язково постарайтеся пару ключових слова вставити на початку статті. Пошукові системи на сторінках пошуку часто для опису сайту (сніпет см. Нижче скріншот) беруть текст якраз з першого абзацу статті. Причому, що потрапили в опис ключові слова будуть додатково виділені жирним - це збільшує шанси бути поміченими. Решта ключові розподіліть рівномірно по статті.

  Решта ключові розподіліть рівномірно по статті

  Ключові слова в тексті можна виділяти, наприклад, курсивом, жирним або підкреслювати, але в міру (в статті в 4000 символів пару виділень цілком достатньо).

  Завжди перелінковивают статті між собою, тобто в статтях повинні стояти посилання на інші статті вашого сайту або блогу. Перелінковка сплітає в одну єдину павутину статті вашого сайту, тим самим роблячи сайт єдиним цілим.

  Якісно внутрішньо облінкований сайт, як павутина павука ловить в свою мережу потрапили до Вас відвідувачів і сприяє більш тривалому перебуванню відвідувачів на сайті, а це вже позитивна жирна галочка при ранжуванні сайту у видачі пошуку.

  Намагайтеся в статтях використовувати фото, картинки (не забуваючи їх підписувати) і відео- аудіо файли по темі статті, для різноманітності.

  Ось ніби і все основні правила викладені. Навчившись писати статті, додатковим бонусом стане можливість заробити копірайтером . Це вміння ще допоможе заробляти грошей, сидячи вдома , наприклад, блогером і приклад цьому як заробив в інтернеті один мій знайомий .

  На завершення безкоштовну пораду. Не бійтеся експериментувати, тому кожна ваша стаття - це ваш твір. Тільки пам'ятайте, що все добре в міру і в експериментах потрібно бути обережним, т. К. Оцінювати
  Вас будуть пошукові системи і люди, для яких власне Ви і пишете.

  Бажаю Вам стати улюбленим автором багатьох користувачів інтернету.

  from your own site.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»