Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як побороти дублі сторінок на uCoz / uWeb

  1. Чому дублі - це погано?
  2. приклади дублів
  3. Як боротися?
  4. Модулі статей і файлів: сторінка матеріалу і коментарів до нього
  5. Модулі статей і файлів: головна сторінка каталогу
  6. Модулі новин і модуль блога сторінка матеріалу і коментарів до нього
  7. Модуль новин: сторінка архіву матеріалів
  8. Модуль блогу: головна сторінка щоденника
  9. Модуль форуму: загальний вигляд сторінок форуму
  10. Інформація від спонсора

  Не так давно я почав повномасштабну кампанію з SEO оптимізації свого ресурсу. До SEO фахівцям (того ж Profit-Partner) я звертався вже давненько. Крім усього іншого, в першу чергу вони порадили мені позбутися сторінок-дублів. Це такі сторінки, які мають різні адреси (URL), але ідентичні за вмістом.

  Чому дублі - це погано?

  Так як дві або більше сторінок-дублів (з однаковим змістом) можуть потрапити в індекс, це може дуже несприятливо позначитися на ранжуванні сайту у видачі. По-перше, пошукові системи не вітають дублювання контенту усередині сайту. По-друге, сторінки інших сайтів в підсумку можуть посилатися на різні URL однієї сторінки, і при цьому передається PageRank, наприклад, буде рассредотачиваемого між цими дублями, а не перепадатимуть одній сторінці. По-третє, через незрозумілостей з вагою сторінок виникає плутанина при установці швидких посилань сайту. І це ще не все мінуси.

  приклади дублів

  У CMS uCoz / uWeb, спочатку розрахованого на користувачів недалеких, прикладів дублів безліч. Ось деякі з них:

  http://audiophilesoft.ru/publ/
  http://audiophilesoft.ru/publ
  http://audiophilesoft.ru/forum/
  http://audiophilesoft.ru/forum

  - і т. П. Для різних модулів. Це є кричущою помилкою, т. К. Строго кажучи, / forum / - це каталог (в якому зазвичай підхоплюється файл index. *), А / forum - файл без розширення.

  Для першої сторінки архіву новин дубля навіть три:

  http://audiophilesoft.ru/news/
  http://audiophilesoft.ru/news/1
  http://audiophilesoft.ru/news

  Ще більше дублів для матеріалів:

  http://audiophilesoft.ru/publ/my/hq_pc_sound/11-1-0-24
  http://audiophilesoft.ru/publ/my/11-1-0-24
  http://audiophilesoft.ru/publ/11-1-0-24
  http://audiophilesoft.ru/publ/software/hq_pc_sound/4-1-0-24

  - і т. Д, в т. Ч. В модулях новин, програм і в блозі. Деякі з цих дублів переадресовують на правильну адресу (перший у списку), однак бувають винятки.

  Як боротися?

  В ідеалі було б встановити 301-ю переадресацію (Moved permanently), але наш чудовий движок таке здійснити не дозволяє. Тому єдиним вірним рішенням буде використання тега <link rel = "canonical" href = "правильну адресу" />. Він працює для більшості пошукових систем і повідомляє, що дана сторінка є дублем зазначеної, т. Е. Поточна адреса є неканонічним, індексувати його не треба, а весь контрольний вагу треба передавати за вказаною адресою. На канонічної сторінці такого тега бути не повинно.

  І тут починаються танці-танці з синтаксисом движка, т. Е. Пошуки способу перевірки поточного адреси на канонічність і в разі необхідності підстановка тега з посиланням на канонічну сторінку. На щастя, я (частково сам, частково за допомогою підтримки uWeb) вже досліджував всі нюанси роботи движка і знайшов 100% робочий код для підстановки потрібного тега в потрібні сторінки. Ось код для різних шаблонів (вставляти всередині <head> </ head>):

  Модулі статей і файлів: сторінка матеріалу і коментарів до нього

  <? Ifnot ($ REQUEST_URI $ = $ ENTRY_URL $)?&gt; <Link rel = "canonical" href = "$ HOME_PAGE_LINK $$ ENTRY_URL $" /> <? Endif?>

  В даному випадку алгоритм наступний: якщо поточний URL (в даному випадку змінна повертає URL без адреси домену) не збігається з адресою матеріалу, прописати тег з посиланням на повну адресу матеріалу (включаючи домен).

  Модулі статей і файлів: головна сторінка каталогу

  <? If (strpos ($ REQUEST_URI $, "/ publ /") = -1)?&gt; <Link rel = "canonical" href = "$ HOME_PAGE_LINK $ / publ /" /> <? Endif?>
  і <? if (strpos ($ REQUEST_URI $, "/ load /") = -1)?> <link rel = "canonical" href = "$ HOME_PAGE_LINK $ / load /" /> <? endif?>

  Тут перевіряється входження в поточну адресу правильного адреси каталогу. Якщо входжень немає, прописується тег з канонічним адресою.

  Модулі новин і модуль блога сторінка матеріалу і коментарів до нього

  <? If (strpos ($ ENTRY_URL $, $ REQUEST_URI $) = -1)?> <Link rel = "canonical" href = "$ ENTRY_URL $" /> <? Endif?>

  Перевіряється входження в поточну адресу правильного адреси матеріалу. Якщо входжень немає, прописується тег з канонічним адресою.

  Модуль новин: сторінка архіву матеріалів

  <? If ($ CURRENT_PAGE $ = "1" && $ REQUEST_URI $! = '/ News /')?> <Link rel = "canonical" href = "$ HOME_PAGE_LINK $ / news /" /> <? Endif?>

  Якщо поточна сторінка - перша, а поточний URL не відповідає правильною адресою модуля, прописати тег з правильною адресою.

  Модуль блогу: головна сторінка щоденника

  <? If ($ CURRENT_PAGE $ = "1" && $ REQUEST_URI $! = '/ Blog /')?> <Link rel = "canonical" href = "$ HOME_PAGE_LINK $ / blog /" /> <? Endif?>

  Якщо поточна сторінка - перша, а поточний URL не відповідає правильною адресою модуля, прописати тег з правильною адресою.

  Модуль форуму: загальний вигляд сторінок форуму

  <? If ($ URI_ID $ = 'frMain' && strpos ($ REQUEST_URI $, "/ forum /") = -1)?> <Link rel = "canonical" href = "$ HOME_PAGE_LINK $ / forum /" /> < ? endif?>

  Якщо поточна сторінка - головна сторінка форуму, і в поточний адресу відсутня входження правильного адреси, прописати тег з правильною адресою.


  Ось, власне, і все. Якщо ви правильно прописали код, протягом декількох найближчих видач з індексу Google, Яндекс і деяких інших пошукачів випадуть сторінки-дублі.

  Інформація від спонсора

  LIVETEX: дзвінки з сайту за технологією LiveTex. використовуючи дзвінок з сайту від Livetex , Ви можете організувати дозвон просто після натискання кнопки на спеціальний додаток або на будь-який телефонний номер.

  Чому дублі - це погано?
  Чому дублі - це погано?
  Як боротися?
  Ifnot ($ REQUEST_URI $ = $ ENTRY_URL $)?
  Gt; <Link rel = "canonical" href = "$ HOME_PAGE_LINK $$ ENTRY_URL $" /> <?
  Endif?
  If (strpos ($ REQUEST_URI $, "/ publ /") = -1)?
  Gt; <Link rel = "canonical" href = "$ HOME_PAGE_LINK $ / publ /" /> <?
  Endif?
  If (strpos ($ REQUEST_URI $, "/ load /") = -1)?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»