Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як почати вивчати web-дизайн для інтернет-магазинів з нуля?

  1. У цій статті ви дізнаєтеся:
  2. Які програми необхідно знати веб-дизайнеру?
  3. Adobe Photoshop
  4. Adobe Illustrator
  5. Corel DRAW
  6. Топ-5 книг з вивчення веб-дизайну і проектування сайту
  7. Онлайн-платформи для вивчення веб-дизайну
  8. Один з головних способів вивчення веб-дизайну з нуля
  9. Соціальні мережі та їх роль в вивченні веб-дизайну

  Оскільки сфера розробки інтернет-ресурсів щодня набирає обертів і стає дуже популярною, все більше людей хочуть навчитися створювати сайти. Завдяки сучасним технологіям це стало доступно для кожного бажаючого! Однак, щоб стати професіоналом в даній спеціалізації, потрібен час на вивчення різних аспектів діяльності дизайнера. Якщо стоїть мета вийти на рівень професіонала, то дана стаття для вас!

  Сьогодні ми розглянемо шлях початківця дизайнера і то, як почати вивчати веб-дизайн з нуля?

  У цій статті ви дізнаєтеся:

  • Що потрібно, щоб почати вивчення веб-дизайну?
  • Які програми необхідно знати веб-дизайнеру?
  • Топ-5 книг з вивчення веб-дизайну і проектування сайту.
  • Онлайн-платформи для вивчення веб-дизайну.
  • Один з головних способів вивчення веб-дизайну з нуля.
  • Соціальні мережі та їх роль в вивченні веб-дизайну.

  Що потрібно, щоб почати вивчення веб-дизайну?

  Для вивчення веб-дизайну з нуля потрібно підготуватися до деяких складнощів. В основному це пов'язано з тим, що дана сфера діяльності не стоїть на місці і дуже часто з'являються нові інструменти, які не завжди є зручними і потрібними. Навіть досвідчений фахівець не завжди визначає їх потреба, а що говорити про новачка ... Крім цього, дизайнер повинен володіти декількома графічними редакторами і розбиратися в психології сприйняття.

  Які програми необхідно знати веб-дизайнеру?

  Основне завдання веб-дизайнера полягає в створенні зовнішньої оболонки сайту, тому він повинен володіти наступними графічними редакторами:

  Adobe Photoshop

  Програма, що дозволяє працювати з растровою графікою і ретушшю зображень. Досвідчені дизайнери використовують спеціальну сітку, яка дозволяє правильно розташувати елементи, а потім згрупувати їх в шари. Після цього макет перенаправляється на фахівця з верстки і програміста.

  Adobe Illustrator

  Програма для роботи з векторною графікою. Даний вид графіки дозволяє створювати ілюстрації, які не втрачають своєї якості при розтягуванні - ідеально підходять для адаптивного дизайну.

  Corel DRAW

  Ще одна програма, що дозволяє створювати векторну графіку. Має кілька відмінностей від Adobe Illustrator, головними з яких є робота зі створенням точних геометричних фігур і роботи з ними.

  Найчастіше використовуються перші дві програми, інструментарій яких схожий, але все ж має різне призначення. Якщо ви хочете стати справжнім

  професіоналом, то про створення банерів і макетів за допомогою Paint доведеться забути.

  Кожен початківець дизайнер повинен не тільки володіти графічними редакторами, але і розуміти весь процес верстки і створення движка сайту, тому, для початку, слід вивчити HTML і CSS. Якщо ви не полінуйтеся і вислухайте Java Script з PHP (одні з головних мов програмування), це стане додатковим плюсом у вашому зростанні, як фахівця. Відзначимо, що, почавши вивчення перших двох, решта - підуть набагато простіше.

  Через великого розмаїття інформації, кожен може вибрати собі найзручніший варіант: від відео-уроків на YouTube до навчальних книг.

  Ми вирішили зібрати топ-5 книг для початківців веб-дизайнерів, які допоможуть пізнати ази створення дизайну сайтів, успішно застосовуючи їх в самостійному навчанні.

  Топ-5 книг з вивчення веб-дизайну і проектування сайту

  Ми вважаємо, що на цьому етапі найкраще допоможуть наступні книги з програмування:

  Джеремі Кіт. "HTML5 для веб-дизайнерів"

  Дана книга давно стала класикою для тих, хто бажає детально вивчити останню версію HTML. На її сторінках детально розписано, які є особливості і складності в даній мові. Розробка внутрішнього ядра і проектування зручних інтерфейсів - основні напрямки, які ведуть світ розробки сайтів.

  Ден Сідерхолм. "CSS3 для веб-дизайнерів"

  Після того, як ви вивчіть мови, на яких проектуються сайти, можна приступити до наступного етапу - вивчення мови каскадних таблиць стилів. У колах веб-розробки даний розділ називають CSS. Завдяки цим знанням, ви зможете зрозуміти, як відбувається управління зовнішнім виглядом завантажуються сторінок. Основне завдання полягає в доведенні до мінімуму часу завантаження запитуваної сторінки. У книзі використовуються приклади, які дозволять детально вивчити всі можливості CSS3.

  Дженніфер Роббінс. "HTML5, CSS3 і JavaScript. Вичерпне керівництво "

  Незважаючи на те, що назва книги робить її схожою на «монстра», все ж вона ідеально підійде для новачка. У ній зрозумілою мовою описується те, як почати навчання з самого початку, а якісні ілюстрації дозволять закріпити отриману інформацію. Крім цього, до книги йде доповнення - диск, на якому ви зможете знайти необхідні файли, що дозволяють на практиці вивчити всі, що описується в лекціях.

  Стів Круг. "Web-дизайн, або Не змушуйте мене думати"

  Книга-бестселер, яку передруковували кілька відомих світових видань. У зручності сайту грає велику роль не тільки мову програмування, але «юзабіліті». Іншими словами - зручність використання сайту для відвідувача. Дану книгу можуть використовувати не тільки новачки веб-дизайну, а й досвідчені фахівці, які хочуть проектувати дійсно зручний і якісний продукт.

  Дану книгу можуть використовувати не тільки новачки веб-дизайну, а й досвідчені фахівці, які хочуть проектувати дійсно зручний і якісний продукт

  Тім Кедлек. "Адаптивний дизайн. Робимо сайти для будь-яких пристроїв "

  Час, коли користувачі відвідували сторінки сайтів виключно з персональних комп'ютерів, давно минув. На сьогоднішній день з'явилося дуже багато пристроїв з різним розширенням екранів - від мобільних до ПК-пристроїв. Велике значення має те, як один і той же сайт відображається на різних пристроях.

  Адаптивний дизайн має на увазі під собою розробку такого сайту, який буде однаково привабливий і зручний на різних пристроях.

  Якщо мова йде про Інтернет-магазинах , То без адаптивного дизайну власник сайту може втратити дуже багато клієнтів. Ви можете вивчити приклади робіт веб-студії "NeoSeo", які наочно показують, які відмінності мають одні і ті ж сайти, відображаючись на різних пристроях.

  У даній книзі розглядаються способи адаптивної верстки, яка дозволить зробити сайт зручним, сучасним і простим у використанні.

  Даний список книг є фундаментом, який допоможе вам більш детально вивчити всі етапи проектування сайту. Але, якщо ви хочете стати справжнім професіоналом, для даної основи знадобиться щодня поповнювати свої знання різними додатковими матеріалами. Нижче ми перерахуємо найпопулярніші ресурси отримання необхідних знань.

  Онлайн-платформи для вивчення веб-дизайну

  Онлайн-платформи для вивчення веб-дизайну

  Дані сайти зібрали в собі дуже багато корисної інформації, яка щодня поповнюється новим перевіреним матеріалом.

  Платформа, яка є лідером серед навчальних платформ. На ній ви зможете знайти контент, який дозволить вивчати HTML, CSS, Javascript, а також освоїти проектування мобільних додатків для iOS.

  Єдиним недоліком платформи є те, що для її використання доведеться сплатити місячний абонемент, однак, він того вартий.

  Після оплати абонемента ви отримаєте доступ до різних навчальним відео-уроків і цікавим можливостям: від майстер-класів до участі у вікторинах, які дають можливість отримати приємні бонуси.

  Дана платформа також дуже популярна у всьому світі, але вона має дещо інше призначення. У ній міститься навчальний матеріал, який дозволяє вивчити процес кодування на інтерактивних прикладах. Ви зможете вивчити на практиці HTML, CSS і PHP. Якщо в процесі навчання учень допускає будь-яку помилку, система дає вичерпні підказки, що дозволяють зрозуміти, в чому було допущено невірне рішення.

  Ідеальний варіант для тих, хто любить не тільки теорію, а й практику.

  Дуже зручний інтерфейс для користувачів з СНД. На ньому ви зможете вивчити безліч курсів, які розкривають етапи проектування сайту. Засновники стверджують, що їх платформа створена для того, щоб кожен бажаючий міг з нуля почати вивчати веб-розробку.

  Перевага в тому, що доступний як платний контент, так і безкоштовний.

  Один з головних способів вивчення веб-дизайну з нуля

  Один з головних способів вивчення веб-дизайну з нуля

  Якщо ви не хочете реєструватися на безлічі платформ, або не хочете платити за своє навчання, то YouTube стане прекрасною альтернативою - тут є достатньо відео-контенту різного змісту (від практичного до теоретичного), який знаходиться в безкоштовному доступі 24 години на добу! Все, що вам знадобиться - зареєстрований ящик в Gmail, щоб мати можливість зберігати сподобався матеріал і розділяти його на категорії.

  Соціальні мережі та їх роль в вивченні веб-дизайну

  Не полінуйтеся пошукати відомих веб-дизайнерів, які ведуть свої блоги в Instagram та інших соціальних мережах. Вони дуже часто публікують різний корисний навчальний матеріал, який розбивається на короткі статті, прочитання яких не займе багато часу. Так ви будете в курсі найсвіжіших подій зі сфери веб-дизайну кожен день!

  Ми розглянули способи вивчення веб-дизайну, які допоможуть істотно скоротити час навчання, однак, вони не є вичерпними. Слідкуйте за поповненням в наших статтях, щоб не пропустити новий цікавий матеріал!

  Веб-студія "NeoSeo" бажає вам успіхів в освоєнні веб-дизайну!

  Сьогодні ми розглянемо шлях початківця дизайнера і то, як почати вивчати веб-дизайн з нуля?
  Які програми необхідно знати веб-дизайнеру?
  Що потрібно, щоб почати вивчення веб-дизайну?
  Які програми необхідно знати веб-дизайнеру?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»