Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як почистити комп'ютер від сміття і прискорити його роботу

  Як самому почистити комп'ютер від сміття для прискорення його роботи

  Навіть найновіші і потужні комп'ютери після певного періоду використання починають зависати, пригальмовувати на кілька секунд, збільшується час завантаження або відкриття папок, не залежно від того яка версія Windows встановлена. Особисто мене це дуже дратує, тому я періодично проводжу очищення систему. В даному матеріалі поділюся з вами своїм досвідом і запропоную кілька програм для оптимізації роботи системи.

  Чому гальмує комп'ютер?

  Є кілька причин того, чому Ваша Windows стала гірше працювати:

  Для нормальної роботи Windows 7 потрібно не менше 1 Гб вільного місця на диску C, а чим більше, тим краще. Згодом, обсяг операційної системи збільшується, а вільне місце зменшується. Деякі з Вас стикаються з системною помилкою «на диску С не достатньо вільного місця». Це пов'язано з тим, що система створює тимчасові файли, файли оновлення і т.д. Деякі з них дійсно потрібні, а деякі просто «сміття».

  При використанні браузерів і інтернету, встановлюючи або видаляючи програми, ми так само зменшуємо кількість вільно місця. Чи не коректне завершення роботи і збої в роботі додатків, так само негативно позначаються на системі Windows.

  Як почистити комп'ютер від сміття вбудованими засобами windows?

  Очищення диска, повинна здійснюватися спеціальними програмами.

  Не в якому разі просто навмання, не видаляйте файли із диска С. Це може привести до необхідності заміни Windows.

  Для запуску вбудованого в Windows додатки з очищення, натисніть клавіші «Win + R». У вікні, введіть cleanmgr.exe. Далі натисніть клавішу введення.

  У вікні, переконавшись, що обраний диск С, натискаємо «ОК». Система почне аналіз диска. Залежно від його обсягу і швидкості роботи процесора, час аналізу може займати від 3 до 5 хвилин. Результати аналізу з'являться у вигляді списку. Від вас же потрібно просто відзначити потрібні елементи для видалення і натиснути «ОК»

  Програма безкоштовна, завантажується при установці Windows, не вимагає наявність інтернету. Єдине, що чистильник не надто глибоко аналізує систему, тому підходить тільки для первинного очищення. Тому нижче ми запропонуємо програми, що б Ви змогли більш детально почистити улюблений комп'ютер.

  Програми для очищення комп'ютера.

  На даний момент існує величезна кількість програм для очищення windows від сміття. Ми ж розповімо про кращих з них.
  Сcleaner - є одним з лідерів в даній області. Вона так само не займає багато місця на диску. Інтерфейс російською мовою. Для прискорення завантаження передбачена можливість оптимізації параметрів. У нас ви можете скачати Ccleaner і подивитися інструкцію з користування.
  Наступні додаток, які ми рекомендуємо для очищення комп'ютера від сміття - Clean Master . Завантажити його можна тут . Виробляє глибокий аналіз системи з можливістю роботи з особистими даними. Яка з них краще - вирішувати Вам. Вони обидві на відмінно справляються з поставленим задачею. Будемо раді вашим коментарям з даного питання.

  Не забудьте в кінці перезавантажити комп'ютер. Видалення непотрібних файлів обов'язково позначиться на швидкості роботи Window 7. Так само для прискорення роботи системи додатково провести очищення реєстру і дефрагментацію даних.

  Чому гальмує комп'ютер?
  Як почистити комп'ютер від сміття вбудованими засобами windows?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»