Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як поліпшити пам'ять

  Пам'ять - єдиний тип розумової роботи людини, і один з найпопулярніших видів самовдосконалення

  Пам'ять - єдиний тип розумової роботи людини, і один з найпопулярніших видів самовдосконалення. Кожна окрема особистість має різний рівень пам'яті, чудовий або вельми не дуже.

  Пам'ять кожного подібна комп'ютерної, тільки значно важче і всіляко не передбачувані. Вона поділяється на кілька видів, з яких: слухова, емоцій і почуттів, зорова, смакова. Також вона може бути довготривалою і короткочасною. Остання функціонує швидше, але є ймовірність того, що людина все дуже скоро забуде. Це може бути висловлювання, вимовлене співробітником службовими щаблями чи вірш, вивчений наспіх перед самим виступом. У свою чергу, дані довготривалої пам'яті зберігаються триваліше і досить довгий термін. Такими можуть бути - відомості про особисте колі спілкування, інформація про своє походження, ім'я, дні народження близьких і так далі. Можна виділити ще один тип пам'яті, швидше за середнє між довгострокової і короткочасної, «активна», також її називають оперативної. Це дані, які зберігаються в розумі «до подальшого дня», «до наступного місяця» і так далі, а потім безслідно зникають. Наприклад, знання, ретельно вивчені і отримані до іспиту, «вилітають» з голови на наступний день після здачі.

  Звичайно ж, існує можливість удосконалювати будь-який вид пам'яті як окремо, так і разом одночасно. Існує кілька пам'яток для тих, хто хоче поліпшити свою пам'ять.

  Пам'ятка № 1. Не рекомендується байдикувати. Адже будь-яка бездіяльність - це пряма дорога до деградації, внаслідок чого, все швидко забувається і зникає з пам'яті безслідно. Стабільна активність і життєдіяльність - ідеальна гарантія оптимізації та підвищення якості пам'яті.

  Пам'ятка № 2. Потрібно постаратися якомога менше думати про негаразди, і не дозволяти поганим думкам проникнути в голову.

  Пам'ятка № 3. зубріння - найгірший варіант щодо поліпшення пам'яті. Правильніше буде під час читання представляти ролі і фігури головних героїв, усвідомлювати і розбирати те, про що прочитали.

  Памятка№ 4. Кросворди і ручна робота - прекрасні варіанти поліпшення пам'яті.

  Пам'ятка № 5. Не варто забувати про числах. Рахунок допоможе зміцнити і оптимізувати пам'ять.

  Крім даних пам'яток, не варто забувати, що чим краще загальний стан організму людини, тим краще функціонують всі його компоненти, в тому числі і пам'ять. Тобто необхідно вживати в їжу здорові продукти (імбир, мед, шоколад, хрін, риба, а також білкова дієта), дотримуватися правильного режиму дня і сну, уникати безсоння і перевтоми.

  Олена, www.poznaysebia.com

  Читайте також


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»