Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як працює відеореклама ютуба - FAQ для замовника - Netpeak Blog

  1. Навіщо потрібна відеореклама?
  2. Відеореклама продає?
  3. Чим YouTube краще за інших рекламних майданчиків?
  4. Чим відеореклама на YouTube відрізняється від ТБ-реклами?
  5. За що платить рекламодавець?
  6. Як формується вартість?
  7. Як зрозуміти, чи ефективна реклама?
  8. Як показати ролик потрібної аудиторії?
  9. Що потрібно для запуску відеореклами в інтернеті?
  10. Як визначати стратегічні і формат відео?
  11. Як залучити цільову аудиторію за допомогою відео?
  12. Як відстежувати ефективність реклами?
  13. висновки

  Багато рекламодавців сумніваються, чи підходить відео для просування їх бізнесу, і чи буде рентабельною така реклама в інтернеті. У той же час експерти інтернет-маркетингу одноголосно зараховують відеорекламу до основних трендів 2016 року. У цій статті я постаралася дати вичерпні відповіді на найпоширеніші питання клієнтів про рекламу на YouTube.

  Популярні питання про відеореклами:

  1. Навіщо потрібна відеореклама?
  2. Відеореклама продає?
  3. Чим YouTube краще за інших рекламних майданчиків?
  4. Чим відеореклама на YouTube відрізняється від ТБ-реклами?
  5. Що потрібно для запуску відеореклами в інтернеті?
  6. Як визначати стратегічні і формат відео?
  7. Як залучити цільову аудиторію за допомогою відео?
  8. Як відстежувати ефективність реклами?

  Навіщо потрібна відеореклама?

  Відеореклама - відмінний спосіб брендингу. П'ять секунд відео можуть донести набагато більше інформації , Ніж будь-який банер або стаття. За допомогою відео ви можете підвищувати лояльність користувачів, щоб вони охочіше робили покупки.

  Залежно від цілей, відеореклама може:

  Ми розповіли про це в деталях в новому випуску «На пальцях». Так що якщо вам ліньки читати далі, дивіться:

  Відеореклама продає?

  Відеореклама продає, якщо правильно з нею працювати. Як і інші види контекстно-медійної реклами, відео - відмінний інструмент і для прямих, і для непрямих продажів (через розвиток бренду, зростання впізнаваності, підвищення лояльності, народження інтересу до бренду).

  Відео може стати «останнім вирішальним фактором» в ланцюжку продажів, якщо ми правильно налаштуємо рекламу і зможемо зловити «гарячого» клієнта. Для цього, наприклад, запускають відеокампанію на аудиторію зацікавлених покупців (категорія людей, відібрана алгоритмами Google, які активно шукають пропоновані вами товари і послуги) і на теми і / або конкретні канали в YouTube з оглядом подібних товарів / послуг.

  Буває навпаки: відео використовують, щоб пробудити інтерес до товару «з нуля». Для цього створюють кампанії, націленої на інтереси і показують огляди нових товарів на ринку.

  Чим YouTube краще за інших рекламних майданчиків?

  Кількість користувачів YouTube давно перевищила мільярд, а загальний час перегляду відео з кожним роком зростає на 60%. Крім цього, сервіс надає зручні для рекламодавця умови розміщення реклами:

  1. Відеоконтент з усього світу і величезна кількість каналів за інтересами - від кулінарних порад до лекцій про бізнесі та маркетингу. YouTube відкриває рекламодавцям доступ до найширшої аудиторії з можливістю якісної сегментації.
  2. можливість просування каналу (Оптимізовані тексти, Інфокарта, оверлеї із закликом до дії). Чим популярніша канал, тим більше буде віддача від реклами, так як YouTube починає показувати її в блоках «рекомендоване». А користувач підсвідомо більше довіряє рекламі, якщо він вже десь бачив цей бренд і ролик.
  3. Немає обмежень на кількість завантаженого відео. Щоб зняти ліміт на час і розмір відео, достатньо лише підтвердити права на володіння каналом.
  4. Зручна і інтуїтивно зрозуміла система аналітики, яка дозволяє відстежувати кількість користувачів, їх взаємодії з каналом і конкретним відео.
  5. В YouTube є відеоредактор, досить простий у використанні. Якщо бюджет не дозволяє платити професіоналам з монтажу відео, можна обробляти рекламний ролик уже в онлайні.

  Редагування відео YouTube дозволяє:

  • з'єднувати відео і зображення в один ролик.
  • накладати на відео текст і музику;
  • обрізати відео;
  • використовувати вбудовані в редактор колірні ефекти;
  • стабілізувати відео, щоб тряска камери при зйомці стала непомітною;
  • змінювати швидкість відтворення.

  накладати на відео текст і музику;  обрізати відео;  використовувати вбудовані в редактор колірні ефекти;  стабілізувати відео, щоб тряска камери при зйомці стала непомітною;  змінювати швидкість відтворення

  Чим відеореклама на YouTube відрізняється від ТБ-реклами?

  Порівняємо ці канали розміщення за кількома важливими критеріями.

  За що платить рекламодавець?

  ТВ. За показ і тривалість відео. YouTube. За клік / перегляд ролика 30 секунд (або повністю, якщо ролик коротше).

  Як формується вартість?

  ТВ. Залежить від дня тижня і часу показу (прайм-тайм коштує значно дорожче). Ось, наприклад, таблиця вартості розміщення відео на каналі «Інтер»: ТВ YouTube. Рекламодавець сам встановлює ціну за клік, може встановлювати коригування за часом і дням діб.

  Як зрозуміти, чи ефективна реклама?

  ТВ. Тільки припущення і інтуїтивне розуміння динаміки продажів / відвідувачів. YouTube. У системах аналітики YouTube і Google збирається статистика, на основі якої можна прорахувати рентабельність інвестицій.

  Як показати ролик потрібної аудиторії?

  ТВ. Присутня можливість вибирати ТВ-канал, регіон, час показу і ТБ-програми. YouTube. Існують різні типи орієнтування - за віком, статтю, місцем розташування, інтересам.

  Що потрібно для запуску відеореклами в інтернеті?

  1. Стартовий бюджет. Ви можете почати з $ 50, протестувати і вирішити, чи потрібно щось допрацювати, відкоригувати і / або додати.
  2. Стратегія з чітко визначеними цілями та основними KPI.
  3. Якісний, добре продуманий ролик (кому ми показуємо, навіщо, чого хочемо домогтися), завантажений на YouTube.
  4. Аккаунт Google Реклами, в якому ви змінюєте параметри оголошень, встановлюєте щоденний бюджет кампанії.

  Зупинимося більш детально на другому пункті.

  Як визначати стратегічні і формат відео?

  Залежно від цілей і етапу воронки продажів, на якому знаходиться ваш потенційний покупець, можна виділити такі стратегії:

  1. Інформування. Підходить на етапі інформування, народження інтересу до бренду / послуги / продукту. Тут підійдуть відеопрезентації - хто ви, що робите, навіщо і які проблеми вирішуєте, а також іміджеві відео з яскравими образами і слоганами, які осядуть в пам'яті користувачів надовго.
  2. Презентація. Коли у користувача вже існує розуміння того, що він хоче, саме час показати, що ви можете вирішити його проблему. Концентруйтеся на властивостях вашого товару, унікальних торгових перевагах, знімайте відгуки інших користувачів, інструкції по застосуванню. Сюди ж можна віднести і вірусне відео.
  3. Рішення проблеми. Якщо користувач конкретно знає, чого він хоче, покажіть йому реальну цінність вашої пропозиції. Акцент - повністю на ваш товар / послугу / бренд і на вирішення проблеми користувача.

  Намагайтеся використовувати одне відео для досягнення однієї мети.

  Користувач може просто розгубитися, якщо ви запропонуєте йому купити, клікнути, зателефонувати і почнете вселяти слоган одночасно.

  Щоб залучати на сайт більше відвідувачів - створюйте чіткий заклик до дії для кнопки переходу на сайт. Для збільшення впізнаваності бренду придумуйте слогани-зачіпки. Для зростання продажів концентруйте увагу саме на покупку за допомогою смачних пропозицій і закликів до дії (наприклад, націлюйте рекламу на користувачів, які вже були на вашому сайті або поклали товар у кошик, але не купили його).

  Відмінний приклад рекламного ролика представила страхова компанія Geico. Вони вибрали стратегію, яка викликає інтерес користувача, але не встигає набриднути. Сама реклама складається в одному слові: «Savings!»

  Як залучити цільову аудиторію за допомогою відео?

  В YouTube можна задати наступні критерії для орієнтування:

  • вік;
  • стать;
  • місце розташування;
  • інтереси;
  • модель пристрою користувача;
  • користувачі, які шукають в інтернеті ваш товар (зацікавлена ​​аудиторія);
  • місця розміщення - певні канали та / або ролики YouTube;
  • користувачі, які вже були на вашому сайті і зробили цільове дію.

  Ваша аудиторія - жінки-домогосподарки старше 30 років? Тоді підійде таргетинг на стать і вік, а також на аудиторії за інтересами та на канали з відеорецепти: Ваша аудиторія - жінки-домогосподарки старше 30 років Ви можете навіть налаштувати націлювання лише на власників певних моделей телефону:

  Знаючи цю інформацію, можна точніше формулювати заклик до дії: «Набрид старий HTC? Переходь на Meizu! », Або проводити допродаж чохлів:« Величезний вибір чохлів для HTC за смачними цінами! Від 199 грн ».

  Як відстежувати ефективність реклами?

  Рішення про вибір установок таргетингу можна приймати, базуючись тільки на інтуїцію. Для оптимізації рекламних кампаній найкраще використовувати сервіси веб-аналітики - YouTube Analytics і Google Analytics.

  Перевага YouTube Analytics в тому, що він інтуїтивно простий. Доступні такі звіти:

  • дані в реальному часі;
  • утримання аудиторії (в цьому звіті ви можете побачити середню тривалість перегляду, перевірити, які ролики дивляться найдовше, подивитися статистику за окремим відео і за обраний період, порівняти статистику свого ролика з роликом аналогічної довжини в інших каналах YouTube);
  • демографічні дані;
  • місця відтворення (сторінки, сайти, пристрої відтворення);
  • джерела трафіку (звідки перейшли відвідувачі каналу: з соціальних мереж, офіційного сайту і так далі);
  • кількість нових і пішли передплатників (з сегментацією по регіонах, датою і контенту);
  • скільки користувачів натиснули «сподобалося» і «не сподобалося», поділилися, кликнули на анотації, підказки або залишили коментарі.

  Але якщо підходити до питання професійно, необхідний більш потужний інструмент аналітики даних, такий як Google Analytics .

  висновки

  Відеореклама в YouTube дозволяє донести меседж бренду практично будь-якої цільової аудиторії. У чому переваги такої кампанії?

  1. Відео можна використовувати для брендингу, залучення потенційних клієнтів на сайт або безпосередньо продажів. Не варто упускати можливість отримати дохід з-за стереотипу, що відеореклама не продає.
  2. Стартовий бюджет на рекламу - від $ 50 (не забувайте про бюджет на створення рекламного ролика).
  3. Важливо відразу правильно визначити цілі, аудиторію і рівень воронки продажів, з яким ви хочете працювати. Після цього вибрати потрібний посил і стратегію: інформування (іміджеві відео), презентація (вірусне відео, відгуки користувачів, інструкції по застосуванню), вирішення проблеми (заклик до дії, акцент на товар).
  4. Відеореклама в інтернеті дешевше, ніж на ТБ, і надає більше можливостей для вибору потрібної аудиторії і відстеження ефективності.
  5. Почати просування за допомогою відеороликів набагато простіше, ніж здається на перший погляд. Якщо ви вже визначили основні цілі і зняли відео, знадобиться тільки стартовий бюджет і аккаунт в Google Рекламі.
  6. Не забувайте, що рекламні кампанії потрібно контролювати і регулярно оптимізувати, використовуючи дані YouTube Analytics і Google Analytics.

  Втім, успіх багато в чому залежить від того, що саме ви покажете глядачам;)

  Навіщо потрібна відеореклама?
  Відеореклама продає?
  Чим YouTube краще за інших рекламних майданчиків?
  Чим відеореклама на YouTube відрізняється від ТБ-реклами?
  За що платить рекламодавець?
  Як формується вартість?
  Як зрозуміти, чи ефективна реклама?
  Як показати ролик потрібної аудиторії?
  Що потрібно для запуску відеореклами в інтернеті?
  Як визначати стратегічні і формат відео?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»