Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Як правильно купувати посилання в 2019 році?

  1. Як купувати посилання для сайту?
  2. Статті для просування
  3. Графік закупівлі і скільки закуповувати посилань?
  4. Складаємо анкор-лист
  5. Вибір біржі для покупки посилань
  6. Вибираємо тематичні майданчики
  7. Сайти ЗМІ (UPD 04.2019)
  8. фільтруємо донорів
  9. Резюмуємо тему покупки тематичних вічних посилань
  10. Блог в Яндекс.Дзен (UPD 04.2019)
  11. Яндекс.Толк
  12. Блог-платформи, як джерело вічних посилань
  13. Каталоги
  14. Яндекс.Послуги

  Зміст статті:

  Доброго времени суток, друзі! Після того, як ми повністю розібралися з внутрішніми факторами просування сайту саме час зайнятися зовнішніми. А почнемо ми цим займатися з питання про те, як правильно купувати посилання в 2019 році?

  Чому я роблю акцент саме на 2019 році? Та тому що Яндекс запустив свій новий алгоритм Минусинськ , Який покликаний боротися з просуванням за допомогою посилань. Однак не варто боятися погроз яндексоідов, тому що їх було вже безліч, як раз навпаки, таке прагнення заборонити посилання говорить про їх працездатності, а значить, тема правильної закупівлі посилань живіший за всіх живих.

  Однак не варто боятися погроз яндексоідов, тому що їх було вже безліч, як раз навпаки, таке прагнення заборонити посилання говорить про їх працездатності, а значить, тема правильної закупівлі посилань живіший за всіх живих

  До речі, про те, що посилання працюють, говорять і зарубіжні фахівці, які рухають сайти під Google , І якщо вже світовий гігант пошуку досі враховує посилання, як фактор для правильного ранжирування сайтів у видачі, то і про скасування посилань Яндексом говорити ще рано. Так що питання, чи варто купувати посилання в 2019 році я думаю, неактуальний, тому що відповідь просто - звичайно ж, варто ... але вибирати донора ретельніше.

  Отже, прочитавши цю статтю ви зможете відповісти на одвічні питання: "Посилання працюють чи ні, коли на дворі 2019 рік?" І "Як купувати посилання, щоб сайт ріс?", "Де потрібно купити вічні посилання для просування?".

  UPD 04.2019. На дворі вже 2019 рік і я вирішив доповнити дану статтю, тому що важливість різноманітної посилальної маси, яка виглядала б максимально природно, з кожним роком збільшується.

  З цієї причини в даній статті по мимо інформації про правильну закупівлю посилань для просування з тематичних ресурсів, також обговоримо важливі джерела для разбавкі посилальної маси:

  1. Блог в Яндекс.Дзен (можна використовувати і для комерційних сайтів, якщо на сайті є розділ - Блог).
  2. Посилання з блогових платформ - Blogger, ЖЖ, Medium.
  3. Для комерційних сайтів (додавання в каталоги, реєстрація в Яндекс.Послуги).

  Крім того, для розміщення посилань на таких майданчиках не потрібно платити, тобто ми можемо отримати велику кількість жирних трастових вічних посилань абсолютно безкоштовно, витративши лише свій час!

  Отже, давайте розберемося, як купувати посилання правильно в сучасних реаліях. Перед тим безпосередньо переходити до закупівлі посилань на сайт, необхідно накидати певний алгоритм дій:

  1. Вибираєте статті, які плануєте просувати, а також не забувайте купувати посилання і на головну сайту.
  2. Складаєте графік закупівлі посилань.
  3. Формуємо анкор-лист.
  4. Вибираєте біржу для купівлі посилань або статей з посиланнями.
  5. Шукаємо тематичні сайти.
  6. Фільтруємо за якістю за допомогою спеціальних інструментів.
  7. Отриману вибірку використовуємо для закупівлі посилань для сайту.

  Після того як визначилися з алгоритмом своїх дій переходимо, власне, до самих дій.

  Як купувати посилання для сайту?

  Як купувати посилання для сайту

  Статті для просування

  Перш ніж починати просувати статтю зовнішніми факторами, одним з яких є закупівля посилань, необхідно провести оптимізацію тексту на сторінці і лише, потім приступати до покупки посилань.

  В іншому випадку ви даремно витратите бюджет, так як в сучасних реаліях відвертий неоптимізований шлак закинути в ТОП тільки за допомогою одних лише зовнішніх посилань, не вийде.

  Графік закупівлі і скільки закуповувати посилань?

  Не треба й не можна відразу купувати велику кількість посилань на сайт, тому що це в очах пошукових систем буде виглядати неприродно, тому найкраще скласти певний графік покупки посилань на місяць.

  Причому найкраще поступово збільшувати кількість закуповуваних посилань, тобто якщо ви в перший місяць купили 3 вічні посилання, то в наступному вже буде необхідно придбати як мінімум 3, а краще 4 або 5. При цьому необхідно пам'ятати, що потрібно купувати посилання рівномірно на весь сайт, включаючи головну, рубрики і обнародувано сторінки.

  Якщо ви будете купувати посилання тільки на одну просувається сторінку, це буде виглядати неприродно і ПС швидко «нагородять» вас фільтром. Я рекомендую з п'яти купуються посилань 2-3 ставити на головну, одну на рубрику, в якій знаходиться просувається сторінка і 1-2 на саму сторінку.

  Напевно у вас виникне питання, а скільки купувати посилань на місяць? Всього на сторінку, яку ви просуваєте, як правило, буде достатньо купити від 3 до 7 посилань, тобто вам потрібно 3-6 місяців на правильну покупку посилань для продукту, що просувається матеріалу.

  Завдяки такому підходу у вас буде рівномірно-наростаюча посилальна маса, дуже схожа на природну.

  Складаємо анкор-лист

  Дуже важливим момент правильної покупки посилань для просування сайту є формування анкор-листа. Сьогодні Google, а тепер і Яндекс, стали дуже ретельно ставитися з фільтрації вхідних посилань на сайт і саме тому вкрай важливо не переспаміть анкор-лист прямими входженнями ключових слів.

  До слова, посиланнями можна не тільки просувати, але на них можна і заробляти, про це як заробляти на продажі посилань я писав тут .

  У правильному анкор-листі повинні переважати безанкорние і брендові запити і лише 15-20% від усіх анкоров повинні бути ключові слова.

  Особисто для себе я вирішив купувати посилання в такій пропорції:

  • Бензанкорние - 65-70%
  • Брендові - 10-15%
  • Анкорний - 10-15%

  безанкорние

  Безанкорние посиланнями називаються анкор, в які не входять ключові слова (тут, тут, докладніше, там, читати далі та інше) або посилання у вигляді урла (site.ru, www.site.ru і так далі).

  брендові

  Під брендовими маються на увазі, як і випливає з назви запити-бренди, наприклад, для мого блогу - це Високов.ру, Високофф.ру, Артем Воскові. Тобто це запити, які асоціюють ресурс з будь-яким конкретним словом, в даному випадку це моє прізвище, а також людиною, якій цей ресурс належить.

  До слова, особисто я вважаю, що найбільш важливо просувати в мережі саме свій бренд, хоча це і найскладніший варіант просування. Однак, якщо ваш сайт будуть шукати по брендовим запитам, пошукові системи будуть цінувати це і сильно любити ваш сайт, піднімаючи його у видачі вище конкурентів.

  анкорний

  Анкорний - це посилання, які посилаються на вас будь-якої ключової фразою, наприклад, якби я купував анкорний посилання на цю статтю, то її анкор був би - «як правильно купувати посилання».

  Логічно, що ймовірність того, що людина поставить природну посилання з таким анкором набагато нижче, ніж, якщо він просто напише «про покупку посилань добре написано тут», де на слово «тут» він повісить посилання. Проте, анкорний посилання добре працюють для просування вашого сайту по ключовому запиту, так що без них ефективно просунути сторінку або сайт цілком, буде набагато складніше.

  Вибір біржі для покупки посилань

  Отже, після того як ви склали графік просування і сформували анкор-лист, саме час підшукати відповідні сайти для розміщення на них посилання на ваш ресурс. Найпростіше знайти потрібні вам сайти через спеціальні біржі посилань або статей, всі вони перераховані у мене в лівому сайдбарі.

  Крім того, рекомендую також скористатися моєю базою сайтів, на яких ви можете розмістити посилання, докладніше читайте тут .

  (UPD 04.2019) Нещодавно я написав докладну статтю про те, як підбирати майданчики під посилання на GoGetLinks , Рекомендую ознайомитися.

  Вибираємо тематичні майданчики

  Важливим момент для успішного просування посиланнями є вибір тематичного донора. Посудіть самі, природніше буде виглядати, що на ваш сайт про сіамських котів посилається ресурс пов'язаний з домашніми тваринами або, наприклад, з кормом для них, ніж інтернет-портал про бодібілдинг?

  Завжди намагайтеся вибирати тематичні сайти, винятком є ​​ЗМІ, на новинарів можна купувати будь-які посилання, тому що це універсальні майданчики, які пишуть про все, а значить, і посилатися вони можуть на будь-які ресурси, трохи докладніше про них нижче.

  Крім того, посилання повинна розміщуватися в максимально релевантної статті, якщо веб-майстер не погоджується писати текст конкретно під ваш анкор, я раджу самим написати необхідну статтю, замовлень текст на etxt.ru або у мене , Після чого відправити цю статтю вебмайстру на розміщення. Та такий спосіб затратнее за часом і грошима, однак ефект від такого посилання буде багаторазово вище.

  Сайти ЗМІ (UPD 04.2019)

  Крім покупки якісних тематичних посилань не потрібно забувати розбавляти посиланнями з сайтів ЗМІ. ЗМІ - це загальнотематичні проекти, на яких можна розміщувати інформацію абсолютно про будь-якому сайті, відповідно подібні ресурси підійдуть для просування будь-якого сайту.

  Я рекомендую купувати по 20% лінків зі ЗМІ та 80% тематичних. Однак, анкорний посилання на ті сторінки, які необхідно просунути максимально ефективно, рекомендую ставити на тематичних ресурсах, а все не особливо важливі або не конкуренті картки товарів рухати через ЗМІ.

  фільтруємо донорів

  Вибравши тематичних донорів, на яких будуть проставлені посилання необхідно перевірити їх на заспамленності і трастових. Я рекомендую робити це за допомогою сервісу CheckTrust , Нехай ви краще трохи переплатите за перевірку майданчиків під посилання, ніж потім отримаєте фільтр від Яндекса або Гугла.

  Після того як ви отримаєте список, в якому будуть вказані майданчики з проставлені ЧекТрастом параметрами, вам необхідно буде видалити самі заспамленності і найменш трастові ресурси. Крім того, я також видаляю майданчики з відвідуваністю менше 50 осіб і переглядів на осіб менше 1,2 сторінки.

  Мала відвідуваність і невелика кількість переглядів сторінок на людину опосередковано говорить про низьку якість донора, а значить, купувати посилання на сайт з такого ресурсу не рекомендується.

  Приклад роботи посилань в 2019 році можете прочитати в цій статті .

  Резюмуємо тему покупки тематичних вічних посилань

  (UPD 04.2019) Варто відзначити, що в сучасних реаліях, а саме починаючи року з 2017 потрібно нарощувати максимально різноманітну кількість посилань, а не зациклюватися тільки на тематичних майданчиках і сайтах ЗМІ. Тематичні майданчики і ЗМІ потрібно використовувати для просування основних ВЧ-запитів і маржинальних сторінок, але для створення найбільш природного посилального профілю настійно рекомендую розбавляти краудом і соціальними сигналами !

  Отже, сподіваюся, я відповів на питання, як купувати посилання для просування сайту? Давайте підіб'ємо підсумок всьому сказаному:

  1. Вибираємо обнародувано сторінки.
  2. Складаємо графік покупки посилань і формуємо анкор-лист.
  3. Не забуваємо купувати посилання не тільки на обнародувано сторінки, але і на головну і рубрики.
  4. Купуємо тільки тематичні посилання, відфільтровані по заспамленності, трасту і відвідуваності.

  Наступного разу поговоримо про поведінкових факторів та інтересів їх важливості при просуванні сайту .

  Блог в Яндекс.Дзен (UPD 04.2019)

  Як тільки з'явився сервіс Яндекс.Дзен, я майже відразу ж завів там канал, ну і за традицією написав про це у себе в блозі . З тих пір Дзен сильно змінився, вийшло багато апдейтів алгоритму ранжирування, ускладнилася модерація, з'явилася "Карма" і т.д. і т.п.

  Але тим не менш, як і раніше абсолютно будь-хто може завести канал в Дзене і копіювати туди свої ж статті з посиланнями на себе, які будуть отримувати певний охоплення, а ваш сайт буде отримувати якийсь відсоток переходів.

  Але тим не менш, як і раніше абсолютно будь-хто може завести канал в Дзене і копіювати туди свої ж статті з посиланнями на себе, які будуть отримувати певний охоплення, а ваш сайт буде отримувати якийсь відсоток переходів

  Варто відзначити, що незважаючи на те, що Яндекс може нахабно поставити свій Дзен вище вашого сайту, як це було нещодавно у мене:

  я все одно рекомендую використовувати даний альтернативне джерело трафіку і крутих посилань. Ось скріншот з веб-майстра, де видно, що Яндекс добре (ще б пак!) Індексує такі посилання.

  І не забувайте підписуватися на мій Дзен-канал - Vysokoff SEO 🙂

  Варто зазначити, що канали в Zen можна робити не тільки для інфосайт, але і для розділів типу "Блог" у інтернет-магазинів. Такий підхід дозволить залучити додаткову аудиторію на ваш сайт, познайомити її зі своїм брендом і можливо сконвертіть в покупці.

  Яндекс.Толк

  про Яндекс.Толк взагалі поки нічого сказати особливо не можу, тому що це новий проект Яндекса (на квітень 2019), він поки навіть знаходиться в бета-тестування. Ось коротка інформація про сервіс:

  Суть проекту така - набрати кваліфікованих авторів, які були писали статті на ті теми, в яких розбираються на 146% і часто мають по даних темах дипломи або дисертації. Загалом 2019 рік - рік експертного контенту!

  Варто звернути пильну увагу на проект, тому що від його розвитку буде залежати успішність тематичних проектів в майбутньому.

  На даний момент автори відбираються вручну і поки не знаю, чи буде можливість залишити зворотне посилання на себе з написаних статей. У майбутньому, коли з'явиться більше інформації я доповню матеріал.

  Блог-платформи, як джерело вічних посилань

  Для комерційних сайтів (UPD 04.2019)

  Всі сервіси, які будуть перераховані нижче потрібні тільки для інтернет-магазинів або сайтів послуг. Незабаром планую написати великий матеріал по комерційним факторів сайту, що впливає на ранжування ecommerce-проекту.

  Інформаційних сайтів я настійно не рекомендую ставити посилання для просування на цих ресурсах, тому що є ризик (нехай і малий), що ваш сайт буде сприйнятий пошуковими системами, як комерційний і ви вилетите за всіма інформаційними запитами. Винятки можуть становити лише інтернет-ресурси, у яких є оффлайн редакції.

  Каталоги

  Хоча і є стійкий SEO-міф про те що реєстрація в каталогах - це зло, я спробую зламати цей стереотип. Насправді "прогони по каталогах за 1 $ 1000 штук" - це зло, але є досить великий пул білих каталогів, в яких не просто можна, але потрібно реєструвати свої комерційні проекти.

  Реєстрація в подібних каталогах дасть не тільки якісну разбавку для посилальної маси, але також і дозволить правильно визначити регіональність сайту (регіональні каталоги - це тільки один з факторів для визначення пошуковими система регіональності, але далеко не найголовніший!).

  Коли до мене приходять на просування інтернет-магазини або сайти послуг я в першу чергу шукаю регіональні каталоги, які добре (в ТОП-20) ранжуються по цікавого мене регіону і реєструюся в них. Коли такі каталоги закінчуються (якісних зазвичай не більше 10-15), тоді я переходжу до даного списку з 50 білих каталогів:

  № URL ІКС 1 https://yandex.ru/maps/ 740000 2 https://www.google.ru/maps 140000 3 http://2gis.ru 35000 4 https://zoon.ru/ 7600 5 https: //pulscen.ru/ 7000 6 https://regmarkets.ru 5600 7 https://flamp.ru/ 5600 8 https://www.spr.ru/ 4200 15 http://vibirai.ru 3400 9 http: //spravker.ru/ 3200 11 http://jsprav.ru/ 3200 12 http://www.cataloxy.ru/ 3100 13 https://promportal.su 3100 10 http://www.yell.ru/ 2900 14 http://www.orgpage.ru 2800 17 http://www.regtorg.ru/ 2400 16 http://propartner.ru 2300 19 http://fis.ru 1900 20 http://delovoigorod.ru/ 1900 18 https://nashaspravka.ru/ 1700 26 https://www.openbusiness.ru/ 1600 23 https://www.yp.ru/ 1500 27 http://rosfirm.ru 1500 21 http: // spravkus .com / 1400 22 https://miltor.ru/ 1400 24 http://asktel.ru/ 1300 29 http://gmstar.ru/ 1300 25 https://orgdir.ru/ 1100 28 https: // firmika .ru / 1100 34 http://www.tradedir.ru/ 1100 31 http://alloy.ru/ 950 30 http://adresa-telefony.ru/ 900 32 https://www.otzywy.com/ 800 33 http://spravka-region.ru/ 700 35 http: //www.maxikarta.ru/ 700 36 https: //xn--80adsqinks2h.xn--p1ai/ 700 40 https://n4.biz/ 650 37 https://info-torg.ru/ 600 39 http: //www.opt-union.ru/ 550 49 https://ru.kompass.com/ 500 38 http://qlaster.ru/ 450 41 http://yecom.ru 450 42 http://mxkr.ru / 450 43 http://tvoyaspravka.ru/ 450 46 https://bspravka.ru/ 450 44 http://www.allinform.ru/ 400 47 https://all-rf.com/ 400 48 http: / /spravka.me/ 400 45 https://xn--8sbnadqrtzjid0d5cj.cybo.com/ 350 50 http://reginforms.ru/ 350

  Дуже рекомендую зареєструвати свою компанію на більшості цих майданчиків. Однак, не потрібно робити це в один день, розтягніть на 3-5 місяців, плавно проходячи спочатку по всім регіональним каталогам і основним (типу Яндекс і Google Карти, 2ГІС, Zoon, ПульсЦен), а потім до менш трастовим.

  Також просто необхідно реєструватися в Google Мій Бізнес і Яндекс.Довідник, ретельно заповнюючи всі поля. В рамках даної статті, метою якої є отримання якісних посилань платним і безкоштовним шляхом, більше нічого не буду писати про дані сервісах, їм я присвячу окрему статтю.

  Яндекс.Послуги

  Послуги

  У 2018 році з'явився новий сервіс від Яндекса - Яндекс.Послуги. Це реінкарнація НЕ злетів раніше Яндекс.Мастера.

  Яндекс.Послуги - це не тільки джерело жирної посилання, але і можливість залучити потенційних покупців. Хоча ціни, звичайно, просто смішні. Дуже багато замовлень на просування сайту за 5000-8000 рублів в надконкурентному тематиках. Тим для крутий посилання підійде.

  До речі, ось аккаунт моєї "компанії" Vysokoff & Co на Яндекс.Послуги .

  З повагою, Артем Воскові, автор блогу vysokoff.ru .

  Запись опубликована 2015-07-15 (остання зміна 2019-04-18)

  Як купувати посилання для сайту?
  А почнемо ми цим займатися з питання про те, як правильно купувати посилання в 2019 році?
  Чому я роблю акцент саме на 2019 році?
  Отже, прочитавши цю статтю ви зможете відповісти на одвічні питання: "Посилання працюють чи ні, коли на дворі 2019 рік?
  І "Як купувати посилання, щоб сайт ріс?
  Де потрібно купити вічні посилання для просування?
  Як купувати посилання для сайту?
  Графік закупівлі і скільки закуповувати посилань?
  Напевно у вас виникне питання, а скільки купувати посилань на місяць?
  Посудіть самі, природніше буде виглядати, що на ваш сайт про сіамських котів посилається ресурс пов'язаний з домашніми тваринами або, наприклад, з кормом для них, ніж інтернет-портал про бодібілдинг?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»