Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як прибрати непотрібні системні програми з Sony Xperia

  У цьому невеликому але простому посібнику ви дізнаєтеся, яким чином хоч якось позбутися деяких настирливих системних додатків у вашому Sony Xperia. Просунуті користувачі напевно не знайдуть в цьому керівництві нічого нового, але як показало спілкування з більшістю наших користувачів, не всі знають як можна елементарно прибрати з очей геть встановлені додатки з Xperia, які не можна видалити за замовчуванням.

  Якщо у Вас є права root-користувача, тоді за допомогою нескладних маніпуляцій можна видалити навіть ті додатки, які спочатку не піддаються цьому. Але більшості рут-права зовсім не потрібні, однак хоч якось позбутися від настирливих встановлених програм хочеться. Допоможе вам в цьому вбудована функція системи Android - відключення непотрібних додатків. З її допомогою можна "заморозити" непотрібний софт, який не піддається видаленню. Що для цього потрібно:

  1. Перейдіть в меню налаштувань, виберіть пункт "Додатки" і в ньому виберіть необхідну для відключення програму.
   У цьому невеликому але простому посібнику ви дізнаєтеся, яким чином хоч якось позбутися деяких настирливих системних додатків у вашому Sony Xperia
  2. Відразу вгорі ви побачите дві кнопки - "Вимкнути" і "Зупинити". Спочатку зупиняємо роботу програми, погоджуючись з його примусовим закриттям. Після натискаємо кнопку "Вимкнути", погодившись з попередженням. Після цього може статися видалення даних, що відключається додатки, таких як його поновлення, кеш та інше. Іконки додатків зникнуть з головного меню і видно їх буде лише у вкладці "Відключені" все того ж меню додатків, звідки ви при необхідності зможете включити їх назад.

  Залежно від версії Android зовнішній вигляд меню може злегка відрізнятися, але суть функціонування даної опції не змінюється.

  Ось таким простим способом ви можете позбутися від встановлених додатків, які за умовчанням не видаляються і муляють ваш погляд. Також це дозволить звільнити трохи пам'яті в смартфоні, так як всі дані від непотрібних додатків будуть видалені. Ось який софт особисто я відключаю першим же ділом:

  Ось який софт особисто я відключаю першим же ділом:

  Чи не рекомендуємо відключати системні програми, Google Сервіси, так як це може позначитися на адекватності роботи системи. Якщо раптом, ви бачите, що після відключення додатка система не функціонує належним чином, то просто включіть додаток назад. Хоч особливого ризику даний спосіб не несе, але все ж варто бути уважними - все підряд відключати не варто.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»