Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як прискорити інтернет в Windows 10: кілька корисних порад

  1. провайдери
  2. Як перевірити реальну швидкість?
  3. Використання ping
  4. Відключення компонентів мережевого адаптера
  5. Як зробити антену для роутера

  Ще під час перебування XP ходили чутки, що якщо прибрати з протоколів компонент QoS, то ширина каналу передачі інформації виросте на 20%. Від себе додамо, що з цього пулу можна видалити різні інші штуки, щоб не заважали працювати. Важливими компонентами є лише IP-протоколи версій 4 і 6. При тому, що буде прибраний загальний доступ до файлів і пристроїв. Якщо це прийнятно, насамперед чистите компоненти мережевого адаптера. Кожен з них на свої функції вимагає ресурси. Подумайте про це, коли будете вирішувати, як прискорити інтернет в Windows 10.

  Є різні утиліти, які обіцяють підвищити продуктивність, але толку від них зазвичай не дуже багато. Можете в цьому переконатися, оцінюючи час проходження пакетів з утилітою ping до будь-якого сайту. Побачити когось на прискорення? Висновки робіть самі. З огляду на сучасний стан справ, темп обмежується лише з боку хостингу. І збільшити швидкість інтернету на Windows 10 за рахунок одних лише налаштувань ПК практично нереально. Винятком є ​​Wi-Fi, для якого можна створити пристойну антену зі звичайного кабелю опором 50 Ом.

  провайдери

  Сьогодні будь-який поважаючий себе провайдер для самого маленького пакету надає швидкість не нижче 10 Мбіт / с. Цього цілком вистачає абсолютно для будь-яких цілей. Дивитися кіно? Досить, бо сервер чи забезпечить більшу пропускну здатність.

  Цей скромний приклад узятий у недешевих провайдера і приблизно дає зрозуміти поточну розстановку сил. Що можна хотіти ще при такій швидкості? Її і так достатньо, немає потреби підвищувати, збільшувати.

  Як перевірити реальну швидкість?

  Різні вимірники не дають повної картини. Ми бачимо на лічильнику скажені цифри, але заходимо на який-небудь зубожілий сайт, і він вантажиться хвилину. Гірше, коли це онлайн гра, де потрібно швидко реагувати на зовнішні впливи. Спробуйте зайти на будь-який сайт і перевірити!

  Отримані цифри здаються значними, але реально наш сайт не працює.

  Вся справа в тому, що ми не знаємо, що за хостинг використовується вимірювачем швидкості, і який у нього стоїть пакет (з абонентською платою). 4 мс? Так це так виглядає, ніби сервер стоїть в сусідній кімнаті. Спробуємо продзвонити що-небудь реально через ping.

  Використання ping

  Той, хто хоче домогтися приросту швидкості інтернету в Windows 10, не повинен вірити різним утилітам. Використовуйте команду ping. Вона оперує тільки з IP-адресами, так що доведеться з'ясувати цей параметр для потрібного сайту. Як це зробити? Використовуйте спеціальні сервіси, наприклад, seogadget.ru/ip. Ось дані для гри Танки Онлайн.

  Терміново пропінгуем сервер, а то снаряди летять незрозуміло куди:

  1. Win + X.
  2. Вибираємо запуск командного рядка від імені адміністратора.
  3. Вводимо ping 48.68.15.
  4. Бачите? Вийшло 82 мс. Це в 20 разів менше, ніж через вимірювач швидкості. Реально передача йде десь на рівні трієчки, проти 60, які дали нам раніше.

  Багато хто може заявити, що в багатьох іграх сервер сидить на інших IP-адреси, які нічого спільного не мають з сайтом. А ми відповімо на це, що потрібну інформацію можна зажадати у ТП (якщо вони зрозуміють про що мова). В крайньому випадку скажіть їм прямо, що хочете ата ... перевірити їх за допомогою команди ping.

  Відключення компонентів мережевого адаптера

  Тиснемо ОК, дивимося через ping, вийшов чи приріст швидкості. Якщо немає, то швидше за все справа в сервері, на якому розташований сайт. Гальмує з того боку.

  Як зробити антену для роутера

  Іноді потрібна антена. Для роутера або ПК, але сенс в тому, що швидкість мала тому, що сигнал є слабким. Це впливає на доставку пакетів дуже сильно. Допоможе виготовлення хоча б найпростішої антени. В елементарному випадку це шматок кабелю з хвильовим опором 50 Ом і довжиною в одну четверту хвилі. Зазвичай в зв'язку використовується вертикальна поляризація. Для Wi-Fi це справедливо. Тому намагайтеся розташовувати відріз кабелю вертикально.

  Крім зазначеного варіанта відмінно працює біквадратних антена Харченко з рефлектором. Але вона складніша, і потрібно направити строго на джерело сигналу. А, враховуючи особливості поширення електромагнітних хвиль в атмосфері, вгадати точний напрям при відсутності прямої видимості складно. Крім того, воно може змінюватися в залежності від погодних умов і навіть наявності на небі хмар. Хоча частоти Wi-Fi і поширюються переважно прямолінійно.

  Біквадратних антена підходить для приймача, а ненаправленная (з шматка дроту) - для передавача. Це обумовлено особливостями з діаграм спрямованості. Виготовлення хорошою антени це одна зі складових, що забезпечують збільшення швидкості інтернету. Це справедливо для будь-яких пристроїв і операційних систем. А то подумаєте ще, що рішення працює лише для інтернету Windows 10.

  Побачити когось на прискорення?
  Дивитися кіно?
  Що можна хотіти ще при такій швидкості?
  Як перевірити реальну швидкість?
  Мс?
  Як це зробити?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»