Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як Прискорити Інтернет-З'єднання?

  1. 1. Використовуйте Opera Max
  2. 2. Використовуйте lite-версії соцмереж
  3. 3. Вимкніть в браузері картинки
  4. 4. Очистіть кеш додатків
  5. 5. Змініть тип мережі

  Здавалося б, у наш час, ця тема не повинна бути актуальною, проте, далеко не скрізь можна зловити 3G мобільний інтернет, не кажучи вже про новомодному 4G. Трохи від'їдеш від обласного центру і швидкість інтернету вже не радує.

  Трохи від'їдеш від обласного центру і швидкість інтернету вже не радує

  Однак, є кілька хитрих "народних" Лайфхак, які хоч якось дозволяють прискорити інтернет-з'єднання.

  1. Використовуйте Opera Max

  Opera - один з найпопулярніших браузерів і його розробники роблять активний упор на стисненні даних, тобто, низького споживання каналу. За заявою розробників, при перегляді відео на будь-якому хостингу, економиться до 50% трафіку, а при прослуховуванні музики - до 40%. В середньому економиться близько 25% використовуваного трафіку. Непоганий результат!

  2. Використовуйте lite-версії соцмереж

  Левову частку трафіку віднімають соцмережі. Адже багатьом з нас хочеться поспілкуватися з коханою людиною, оцінити чиюсь фотографію або просто лайкнути пост, але ж це забирає не так вже й мало трафіку. Але, не всі знають, що і для ВК і для Facebook є мобільні версії, які важать набагато менше, ніж повні і відкриються швидше. Також, існують Lite-версії додатків популярних соцмереж, знайти які ви зможете в Play Market.

  3. Вимкніть в браузері картинки

  Якщо картинки вам не потрібні, а швидкість інтернет-з'єднання залишає бажати кращого, можете відключити картинки в налаштуваннях вашого браузера. Зазвичай, картинки займають до 70% трафіку, так що приріст швидкості буде дуже навіть відчутним.

  4. Очистіть кеш додатків

  Незважаючи на те, що пам'яті в вашому смартфоні може і багато, іноді занадто "засмічений" кеш є причиною повільного відображення сторінок. Для цього, перейдіть в "Налаштування" ➤ "Додатки" і виберіть програму, кеш якого хочете очистити (зазвичай самі "засмічені" це Play Market і найбільш використовуваний браузер). До того ж, цей спосіб дозволяє не тільки прискорити інтернет-з'єднання, але і в цілому прискорити роботу смартфона.

  5. Змініть тип мережі

  Зайдіть в "Налаштування" ➤ "Бездротові мережі" ➤ "Мобільна мережа" і виберіть пункт "Тип мережі". Далі, перед вами відкриється список з тими типами мереж, які підтримує ваш смартфон. GSM - 2G, WDCMA - 3G, LTE - 4G. За замовчуванням, він буде шукати мережу LTE (або WDCMA, якщо ваш телефон не підтримує 4G). Якщо ви знаєте, що в даному місці ніякої 4G або 3G мережі немає, то можете вибрати максимальний тип мережі, який присутній в даному місці. Таким чином на установку інтернет-з'єднання буде витрачається трохи менше часу.

  В даній статті було розглянуто декілька хитрощів, за допомогою яких можна прискорити інтернет-з'єднання. Якщо ви знаєте ще - пишіть їх в коментарях.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»