Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як прискорити роботу комп'ютера, найпростішими діями?

  Привіт, шановні гості і читачі блогу Rumman Привіт, шановні гості і читачі блогу Rumman.ru. Сьогодні мова піде про те, як збільшити продуктивність комп'ютера. Я думаю, що багато хто з Вас вже помітили, що з часом, Ваш комп'ютер починає працювати все гірше і гірше.

  Отже, операційна система дає збої, видає помилки і це незважаючи на те, що комп'ютер може бути укомплектований, досить потужним процесором і оперативкою. Деякі додатки, взагалі відмовляються запускатися, ну і так далі.

  Природно, у користувача виникає бажання прискорити роботу комп'ютера? Тому, сьогодні ми розглянемо, способи прискорення роботи комп'ютера під керуванням операційною системою Windows XP. Хоча, деякі поради актуальні і користувачам інших операційних систем.

  1. Можна поколупатися в налаштуваннях BIOS, однак це небезпечно і не по плечу початківцю ПК.

  2. Також, можна застосувати фізичні методи і помітно прискорити роботу комп'ютера. Я маю на увазі замінивши його комплектуючі, на більш сучасні моделі. Але цей спосіб, вимагає вкладення грошей, ну і навіщо міняти якщо проблема більшості сучасних комп'ютерів не в апаратній частині.

  Будь-який комп'ютер навіть потужний, стане працювати повільно через велике навантаження на систему. Давайте, просто оптимізуємо вашу операційну систему Windows Xp для прискорення роботи комп'ютера.

  Рекомендація №1. Щоб прискорити роботу комп'ютера, для початку оптимізуйте обсяг вільного місця на локальному диску «C», де встановлено Windows.

  Для успішної роботи Windows, ваш жорсткий диск, повинен бути максимально вільним, а також розділений на локальні розділи. Щоб, Ви могли виділити окремий локальний розділ, для операційної системи, а другий локальний розділ, для ваших інших файлів, які зберігаються на жорсткому диску.

  Якщо ж, у вас заповнений цей диск, Вам потрібно звільнити локальний диск (С) від всього зайвого.

  Якщо ж, у вас заповнений цей диск, Вам потрібно звільнити локальний диск (С) від всього зайвого

  Для цього: Перемістіть з робочого столу, все зайві файли на локальний диск «D», залиште тільки ярлики. Створити ярлик будь-якої папки або файлу, можна клацнувши по ньому правою кнопкою миші і вибравши в меню, що випадає пункт «Створити ярлик».

  Звільніть папку «Мої документи», «Спільні документи», «Моя музика», «Мої малюнки».

  Рекомендація №2. Видаліть всі програми, якими ви не користуйтеся.

  Зробити це можна, перейшовши в «Панель управління»? «Установка і видалення програм», але більш правильно зробити це як описано тут .

  Але хочу Вас попередити, що видаляти потрібно тільки ті додатки, які вам відомі. Так як не видаляються-ту програму, Ви можете стати причиною нестабільної роботи комп'ютера. Якщо, ви не впевнені в тому, які програми можна видаляти , краще не чіпайте нічого і пропустіть цей пункт, перейшовши до наступного способу прискорення комп'ютера.

  Якщо, ви не впевнені в тому, які програми можна видаляти  ,  краще не чіпайте нічого і пропустіть цей пункт, перейшовши до наступного способу прискорення комп'ютера

  Рекомендація №3. Оптимізація автозавантаження.

  За автозавантаженням потрібно стежити, так як при запуску Windows, часто автоматично запускаються програми, якими ви не користуйтеся, при цьому вони пожирають оперативну пам'ять. Відповідно, стають причиною зменшення продуктивності комп'ютера.

  Такі програми, як правило знаходяться в розділі автозавантаження, відкрити його можна зайшовши в меню «Пуск» - «Всі програми» - «Автозавантаження». Але, ми скористаємося більш надійним шляхом, заходимо в меню «Пуск», переходимо в «Виконати» (Можна використовувати комбінацію клавіш Win + R) і вводимо команду «msconfig»:

  Але, ми скористаємося більш надійним шляхом, заходимо в меню «Пуск», переходимо в «Виконати» (Можна використовувати комбінацію клавіш Win + R) і вводимо команду «msconfig»:

  Відкривається віконце «Конфігурація системи», переходимо у вкладку «Автозавантаження» і відключаємо всі непотрібні. Шляхом виключення непотрібних додатків, ви зможете збільшити продуктивність комп'ютера. Більш докладно про те, як видалити програму з автозавантаження, читайте в статті « Налаштування автозавантаження Windows XP «.

  Більш докладно про те, як видалити програму з автозавантаження, читайте в статті «  Налаштування автозавантаження Windows XP  «

  Рекомендація №4. Дефрагментація дисків.

  Це один з тих простих і ефективні способів, який дозволяє прискорити роботу комп'ютера. Я раджу, хоча б раз на місяць робити дефрагментацію жорсткого диска. Це допоможе системі швидше шукати і знаходити потрібні файли.

  Для того, щоб включити дефрагментацію, необхідно натиснути правою кнопкою миші на розділ жорсткого диска. У випадаючому меню вибрати «Властивості», потім перейти у вкладку «Сервіс» і трохи нижче вибрати «Дефрагментація диска». Більш докладно про дефрагментації жорсткого диска читайте тут .

  Більш докладно про дефрагментації жорсткого диска читайте  тут

  Рекомендація №5. Очищення реєстру Системи.

  При роботі на комп'ютері, ми виконуємо багато різних дій: встановлюємо, створюємо, ставимо, переміщаємо, видаляємо і так далі. Однак, Windows всі ці дії робить не до кінця, залишаються залишки цих файлів і дій в системі. Які, дозволяють наприклад після видалення відновити цей файл . Якщо, цього сміття багато, відповідно це ставати причиною нестабільної роботи комп'ютера. Для того, щоб очистити систему від цього сміття, достатньо скористатися однією з численних утиліт очищення системи, таких як Ccleaner, Vit Registry Fix .

  Чесно кажучи, багато починаючі користувачі, взагалі не знають, про необхідність очищення комп'ютера. Це пов'язано і з тим, що компанія Microsoft, не включила ні в одну версію Windows функцію очищення системи.

  Рекомендація №6. Використовувати твікери.

  Інший спосіб прискорення роботи комп'ютера - це скористатися програмою для тонкої настройки Windows. Для Windows XP краще використовувати програму XP Tweaker, яка є безкоштовною програмою. Дізнатися по більше про неї, ви зможете відвідавши офіційний сайт програми: XP Tweaker .

  Твікери, використовувати потрібно з обережністю, тому, що ці програми, здатні істотно змінити роботу Windows.

  Рекомендація №7. Відключити Візуальні ефекти.

  Вимкнувши візуальні ефекти, можна помітно прискорити продуктивність системи. Щоб зробити це, перейдіть в "Панель управління»? «Система»? «Додатково«? «Швидкодія»? «Параметри і вибираємо»? «Забезпечити найкращу швидкодію».

  «Забезпечити найкращу швидкодію»

  Ну, а щоб все, не було таким тьмяним на комп'ютері. Можете, після виключення візуальних ефектів, змінити тему Windows, заходимо в Панель управління? Екран? Оформлення і міняємо його.

  Рекомендація №8. Відключення непотрібних служб Windows.

  Цей спосіб оптимізації складніший, проте при правильному підході, можна істотно прискорити роботу системи. Більш детально, про те, як відключити непотрібні служби Windows, читайте тут .

  Рекомендація №9. Очищення від вірусів.

  деякі віруси можуть дуже сильно вплинути на роботу комп'ютера, і його продуктивність. Тому, якщо Ви хочете, щоб комп'ютер працював стабільно, і якщо Ви хочете, щоб у вас в операційній системі, що не прописалися жити трояни, обов'язково встановіть антивірус і не в якому разі не встановлюйте на комп'ютер збірки операційних систем . Обов'язково, прочитайте цю статтю, там я детально пояснював про шкоду саморобних збірок.

  Що стосується антивірусів, то я не маю на веду, тільки платні антивіруси, є також і безкоштовні версії. Однак, знову ж зверніть увагу на те, що деякі версії антивірусів можуть сильно перевантажити систему, тут вибір залишається за вами Що стосується антивірусів, то я не маю на веду, тільки платні антивіруси, є також і безкоштовні версії .

  Якщо, у вас комп'ютер був заражений, після його очищення ви помітите наскільки зросла продуктивність комп'ютера. Ну, а якщо у Вас з антивірусом все в порядку, тоді переходите далі і спробуйте наступний спосіб, який допоможе прискорити комп'ютер.

  За допомогою таких ось, нехитрих дій, можна істотно прискорити роботу комп'ютера і зробити свою роботу на комп'ютері ще більш комфортною і продуктивною. Для користувачів Windows 7, рекомендую прочитати статтю про прискоренні Windows 7 .

  Буду вдячний, якщо в коментарях ви доповніть мене або ж, висловіть свою думку з приводу прискорення операційної системи.

  Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу Rumman.ru.

  Зробити це можна, перейшовши в «Панель управління»?
  Щоб зробити це, перейдіть в "Панель управління»?
  «Система»?
  «Додатково«?
  «Швидкодія»?
  «Параметри і вибираємо»?
  Можете, після виключення візуальних ефектів, змінити тему Windows, заходимо в Панель управління?
  Екран?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»