Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як проходить робочий день SEO-оптимізатора

  1. Насамперед перевіряю пошту
  2. Переходжу до перевірки даних по трафіку в «Яндекс.Метрика»
  3. Тепер потрібно підготувати ТЗ для копірайтерів з написання текстів на регіональний піддомен автоломбарду
  4. Пора обідати
  5. Переходжу до сайту компанії, що займається вантажоперевезеннями
  6. Повертаюся до сайту будинки відпочинку
  7. Остання на сьогодні завдання - аналіз конкурентів виробника теплоізоляційних матеріалів
  8. Просування додатки в магазинах: поради і Лайфхак
  9. 29 незамінних сервісів для інтернет-магазину
  10. «Вся справа в людях» - правдива історія розвитку інтернет-агентства

  Сергій Шабуров  Прокидаюся о 8:30, снідаю і їду на роботу

  Сергій Шабуров

  Прокидаюся о 8:30, снідаю і їду на роботу. У метро читаю новини по SEO , Переглядаю профільні форуми і блоги. Колега поділився кейсом просування сайту таксі з Санкт-Петербурга - додав в закладки, вивчу пізніше. Заходжу в офіс близько 10:30 - гнучкий графік дозволяє зрушувати робочий день.

  Насамперед перевіряю пошту

  Щодня приходять повідомлення про зміни, що відбулися в файлах robots.txt сайтів клієнтів. Починаючи роботу з новим замовником, ми формуємо цей файл так, щоб закрити непотрібні для індексації сторінки, наприклад, «Результати пошуку», і відкрити потрібні, наприклад, «Категорія» або «Інформація про доставку».

  За допомогою повідомлень дізнаюся, коли замовник випадково вніс в файл зміни. Сьогодні це сталося з сайтом автодилера. Перевіряю файл, виявилося, що зміни з'явилися через зміни CMS-системи. Пишу клієнту і дублюю рекомендований robots.txt.

  Переглядаю повідомлення моніторингу вмісту просуваються сторінок. Для початку перевіряю звіт на відповідність заголовків Title і H1 еталонних значень по кожному з проектів. Еталони завантажуються у внутрішню систему, яка щодня звіряє ці значення з реальними. Якщо щось на сайті змінюється, це відображається в таблиці, що приходить на пошту і я можу оперативно зреагувати. Сьогодні звіти прийшли по сайтам стоматологічної клініки і вищого навчального закладу, але вебмастера ще не встигли внести на них рекомендовані заголовки, так що все гаразд.

  Наступні критичні перевірки пов'язані з відповіддю сервера, відмінним від «200 ОК» на просуваються сторінках. Перевірка допомагає оперативно зреагувати, якщо посилання на якісь статті було вилучено або недоступні. Сьогодні прийшли звіти про сторінки, які вже були додані в систему, але ще не розміщені веб-майстрами на сайтах.

  Сьогодні прийшли звіти про сторінки, які вже були додані в систему, але ще не розміщені веб-майстрами на сайтах

  Якщо стався апдейт пошукової бази, на пошту також приходять повідомлення про результати видимості по проектам, але вчора апдейта не було.

  Продовжую ранковий ритуал і дивлюся повідомлення в панелі «Яндекс.Вебмайстер» по кожному клієнту. Нещодавно зіткнувся з проблемою, яку вдалося вирішити оперативно саме завдяки щоденній перевірці. Клієнт, який займається доставкою суші по Росії, поставив на сайт код Клікджекінг . Механізм розміщує на сайті невидимі елементи, які, наприклад, автоматично оформляють підписку на мейли відвідувачів сайту, без їх відома.

  Відразу побачив повідомлення про те, що сайт потрапив під фільтр і позиції по більшості запитів різко впали. Оперативно написав клієнту, а він, у свою чергу, швидко прибрав код. Через три тижні позиції сайту було відновлено. Сьогодні, на щастя, по всіх клієнтах проблем не виявив.

  Переходжу до перевірки даних по трафіку в «Яндекс.Метрика»

  У компанії з доставки суші позиції в середині тижня трохи знизилися. Звичайна історія для клієнтів цієї тематики - трафік зростає до вихідних. А ось для іншого клієнта - автоломбарду - падіння показників в середу не характерно. Вивчаю зріз за джерелами трафіку, причина - в закритті від індексації регіональних сторінок для користувачів Красноярська. Нещодавно приховали їх, тому що вони не ставилися до просування сайту по його запитам. В цілому проблема не критична: як тільки розберемося з ключовими словами, відкриємо сторінки і трафік відновиться.

  Наступний етап - перевірка виконаних веб-майстрами завдань. Увечері колега надіслав змінену верстку сторінок каталогу виробника теплоізоляційних матеріалів. Перевіряю правильність найменувань товарів в лістингу каталогу, правильність заповнення атрибутів Alt ... у зображень і опис продуктів. Все зроблено відмінно, відправляю клієнту на узгодження.

  Інший веб-майстер переробляв структуру сайту стоматологічної клініки, потрібно перевірити її на відповідність технічним завданням (ТЗ). Колега переніс частину сторінок на нові адреси, видалив «порожні» сторінки, оновив головне і додаткове меню, але пропустив частину 301 редиректів. Вказую, які сторінки він забув і відправляю завдання на доопрацювання.

  Тепер потрібно підготувати ТЗ для копірайтерів з написання текстів на регіональний піддомен автоломбарду

  Розподіляю ключові запити по сторінках, використовуючи внутрішній інструмент «Кластерізатор» і ручну обробку. За допомогою сервісу «Текстовий аналізатор» сканують топ-10 видачі за ключовими словами кожної групи і отримую список фраз, які потрібно використовувати в текстах.

  Інструмент підказує що приблизно повинно бути на кожній сторінці сайту: кількість самих ключових слів, варіанти їх поєднання, рекомендовані підзаголовки і обсяг тексту. Вручну перевіряю правильність рекомендацій, додаю кілька фраз, додатково вивчаю тексти на сайтах в топі пошукової видачі. Заодно аналізую анкор-ядро конкурентів за основними ключовими фразами.

  На ресурсі, який знаходився в топі видачі, виявляю, що, крім основних посилань по автоломбардной тематиці, вебмастера поставили посилання з анкорами «Продаж ховрахів», «Продаж картоплі», «Продаж свиней» і «Продаж страусів». Відправляю колегам посилання з коментарем «Ось, як треба просувати автоломбарди :)». Додаю бриф від клієнта і відправляю завдання в «Кабінет копірайтера».

  Пора обідати

  Разом з аккаунтом і ще одним оптимізатором ми зазвичай ходимо в місцеві кафешки і трохи гуляємо по обіді.

  Повертаюся до роботи, а на пошті чекає лист від інтернет-магазину чоловічих сумок: клієнт переживає, що вчора не було дзвінків. Заходжу в систему коллтрекінга і виявляю, що дзвінки були, але з якоїсь причини вони не дійшли до колл-центру. Рекомендую клієнту зв'язатися з телефонним провайдером.

  Тепер треба провести аналіз зовнішньої посилальної маси інтернет-магазину одягу. Аналізую топ-10 конкурентів: оцінюю загальне число доменів, посилань, динаміку їх зростання, анкор-ядро на предмет розподілу посилань по брендовим, «адресним», комерційним і розведеним анкорами. В результаті розумію, що посилальна маса недостатня, ставлю задачу «Вирішити проблему на тижні».

  Переходжу до сайту компанії, що займається вантажоперевезеннями

  Нещодавно разом з клієнтом вирішили перевести послугу по такелажу на окремий сайт. Основний ресурс непогано ранжирувався за ключовими словами: «Такелаж», «Такелажні роботи», «Такелажні роботи в Москві», «Замовити такелаж». Вирішив перенести частину контенту (тексти, заголовки, зображення) зі старого сайту на новий. Я давав рекомендації по технічній частині ще на етапі розробки, а тепер необхідно перевірити структуру, коректність перенесення контенту і наповнення сторінок заголовками і мета-тегами. Веб-розробники зробили все правильно, тому відкриваю ресурс для індексації і налаштовую на старому сайті посторінкові 301 редіректи.

  Проводжу аналіз швидкості завантаження мобільних і десктопних сторінок. За допомогою Google Page Speed ​​Insights визначаю, що головна сторінка завантажується повільно через неоптимізованих зображень. Ставлю завдання вебмайстру виправити ситуацію.

  Ставлю завдання вебмайстру виправити ситуацію

  Наступне завдання - провести первинну оптимізацію сайту підмосковного будинку відпочинку. Оцінюю загальні показники сайту, правильність привласнених регіонів в панелях для вебмайстрів, коректність налаштування індексації сайту, складання файлу robots.txt і XML-карти сайту. Виявилося, що дублі сторінок не закриті від індексації. Виправляю ситуацію і формую фінальний файл.

  А тут вебмастер пише, що вирішив проблему із завантаженням сайту по вантажоперевезень . Перевіряю - швидкість 87 балів. Порівнюю з основними конкурентами в топі видачі по основним запитам: у них 32, 34, 71, 50, 29 балів. Конкуренти явно не займалися оптимізацією швидкості завантаження, тому можемо розраховувати на невеликий плюс по відношенню до нашого сайту як з боку користувачів, так і з боку пошукових систем.

  Повертаюся до сайту будинки відпочинку

  Перевіряю настройки головного дзеркала сайту і обробки неіснуючих сторінок сервером - з цим у нас все в порядку. Для пошуку дублів використовую інструменти вивантаження проіндексованих сторінок, парсер заголовків і мета-тегів. В результаті знаходжу 163 повних дубліката, для яких рекомендую налаштувати 301 редіректи.

  За брендовому запитом виявляю ще два схожих сайту. Перевірка внутрішнім сервісом на афільованість показала, що ресурси поки не афільовані «Яндексом». Пишу листа клієнту з проханням прокоментувати, кому належать сайти і з якою метою створено. Це необхідно для подальшого вироблення стратегії оптимізації.

  Це необхідно для подальшого вироблення стратегії оптимізації

  В результаті складаю загальний документ з рекомендаціями щодо виправлення помилок і відправляю на узгодження.

  Остання на сьогодні завдання - аналіз конкурентів виробника теплоізоляційних матеріалів

  Днями вирішили залучити додатковий трафік за допомогою розміщення на сайті тематичних статей. Для того, щоб конкурувати з інформаційними сайтами по будівництву і ремонту, необхідно підготувати якісні матеріали з цікавим медиаконтентом.

  Аналізую конкурентів видачі топ-10 по кожній групі запитів. На основі аналізу для кожної сторінки складаю плани статей і готую список додаткових питань для клієнта. Приклад для запитів групи «Утеплення будинків»:

  Приклад для запитів групи «Утеплення будинків»:

  Відправляю клієнту лист і збираюся додому, де мене чекають дружина і троє дітей.

  Матеріали по темі:

  Просування додатки в магазинах: поради і Лайфхак

  5 SEO-трендів в онлайн-торгівлі

  29 незамінних сервісів для інтернет-магазину

  5 способів збільшити конверсію на сайті

  «Вся справа в людях» - правдива історія розвитку інтернет-агентства

  Знайшли друкарську помилку? Виділіть текст і натисніть Ctrl + Enter


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»