Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як просувати форуми

  Розглянемо просування форуму в пошукових системах без посилальних бірж. Чесно кажучи, це важко назвати тільки пошуковим просуванням, так як ще потрібні дії для підвищення загальної впізнаваності ресурсу.

  Я буду розповідати на прикладі просування форуму свого клієнта. Відразу скажу про результат з нуля за 7 місяців дійшли до 3900 відвідувачів в місяць з пошуку. З них приблизно 250-300 вітальних запитів (запитують форум по його назві). Домену десь півтора року. Скрін статистики. Тематику і домен не озвучу, з причин, що сайт не мій, а мого клієнта.

  Ну тепер докладніше, що робили і як вийшли на цей рівень.

  У перший місяць я входив в тематику і розбирався як що влаштовано. На основі отриманої інформації в першу чергу склав заголовки, тайтли, описи для розділів і підрозділів. А так як їх було багато, то я розумів, що це вже потенційно непоганий трафік по частині запитам. Головне зробити сторінку релевантною, тобто щоб відповідала на поставлене запитання.

  Поки я занурювався в тематику і розбирався що до чого, проводили технічні правки, які робляться завжди при просуванні (вебмастера, robots.txt, sitemap та інше).

  Варто зазначити, що на момент робіт взагалі не було відвідуваності. Розумієте що таке нуль відвідувачів для форуму? Це просто мертвий форум і користувач навіть якщо потрапить на нього, то довго не затримається. Головна функція форуму - спілкування і отримання інформації в процесі спілкування, але коли відвідувачів нуль то немає головної функції форуму.

  І тут в роботу входять копірайтери, які створюють живе спілкування. Просто плавно додаємо на форум нові акаунти (щоб не в один день з'явилися всі 20-40 штук) і з них як раз йде це живе спілкування. Копірайтер може сидіти і відповідати сам собі з різних акаунтів.

  Пости додавалися на різні тематики, перші 5 місяців упор був на тематичні записи. До речі, частина постів були описані під зібрані мною запити, тобто впроваджувалися запити не тільки в розділи, а й в пости. Це теж давало свої результати в трафіку і в позиціях.

  Навіть там де навмисне не впроваджувалися запити трафік теж починав збиратися. Так як пости на форумах завжди мають якісь актуальні питання.

  На практично будь-якому форумі додавайте окремо новинний розділ. Новини це завжди актуально, а в міру зростання сайту деякі новини можуть давати трафік. Тут точно швидких результатів чекати не потрібно. Так як для новин зазвичай є новинні хороші сайти і щоб хоч десь почати збирати новинний трафік потрібен час. У нашому випадку це було приблизно 4-5 місяців і новини почали давати трафік.

  Єдине, що при такому підході новини бажано публікувати по пару штук, мало не кожен день. Якщо є можливість новини розбити на теми то робіть це (політика, спорт, фінанси та інше). Врахуйте, що якщо новини почали давати трафік, то варто в гугл вебмайстрів кожну новину додавати на швидку індексацію при публікації на сайт. Можливо це дасть ще додатковий трафік по подієвим новин.
  Хто не знає дивіться, де ця функція індексації перебувати в гуглі.
  Єдине, що при такому підході новини бажано публікувати по пару штук, мало не кожен день

  Також для будь-якого форуму підійде розділ, де люди можуть спілкуватися про все підряд (книги, фільми, музика, приколи та інше). Це теж в перспективу дає трафік, цей трафік не тематичність, але ж якщо форум реально якісний то будь-який трафік корисний. Нам важливо наростити постійну аудиторію. Пам'ятайте про живе спілкування, аудиторія створює це спілкування.

  У міру того як в пошуку Яндекс і Гугл почав наростати трафік підключили в роботу мейл пошуковик. Я про це часто говорю, тому що трафік там можна отримати особливо інформаційний. Ось мій пост про те як в мейлі просувати seoyeti.ru/seo-v-mail-ru/ - це короткий пост, якщо кого зацікавить докладніше то пишіть, я можу описати докладніше в окремій статті про це.

  В період коли перший нч трафік пішов уже велися переговори з іншими тематичність форумами про покупку банерів. Це була звичайна реклама, тобто це не купівля посилань з бірж, а звичайна банерна реклама, яка купувалася безпосередньо через власників інших форумів.

  Ці банери дали результат по приросту постійної аудиторії. За рахунок цього пішла ланцюгова реакція і форум став більш вагомим в очах відвідувачів.

  Наступний важливий момент, який допоміг просунути форум це постійна робота над форумом самих власників. Тобто вони мотивувати в його якості і до сих пір придумують ідеї і реалізують їх. В цьому плані вони молодці, без якості форуму та інформації на ньому не просунути сайт.

  Просто писати воду і просунути не вийти. Навіть якщо брати копірайтерів, то вони окремо проходили інструктаж від мене як діяти, щоб не лити воду.

  Якщо є великі форуми у вашій тематиці, то створюйте теми з обговорення цих форумів. Наприклад, в даному проекті було близько 5-8 непоганих конкурентів, які були на слуху. Так ось по 5-6 з них ми отримували переходи по їх вітальним запитам (за прямими назвами форумів).

  Ще варто відзначити, що якщо робите обмін банерів з форумами, то звертайте уваги з ким це робити вигідно. Наприклад за підсумком двох місяців вивантажували статистику метрики і визначайте вигідно взагалі обмінюватися банерами з даними на форумі.

  Теж саме при оплачуваних розміщених. Оцінюйте раціональність, часто можна знайти за меншу вартість більший результат в переходах на ваш форум.

  Деякі загальні фішки описав в даній статті і сподіваюся буде корисною інформацією.

  Ця тема назріла, коли мені один копірайтер сказав, що хоче зробити форум і заробляти на ньому. Коли я почав описувати всі процеси і що там все не так просто, то у відповідь почув: «А що треба то? Просто он семантику зібрати і писати під неї ». Все не так просто.

  Розумієте що таке нуль відвідувачів для форуму?
  Коли я почав описувати всі процеси і що там все не так просто, то у відповідь почув: «А що треба то?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»