Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як просувати партнерки в соціальній мережі вКонтакте

  Один з напрямків  заробітку на партнерках  - їх просування в соціальних мережах Один з напрямків заробітку на партнерках - їх просування в соціальних мережах. Популярність соціальних мереж зараз зростає швидкими темпами, і їх відвідуваність вже можна порівнювати з відвідуваністю таких великих монстрів Інтернету, як Google і Яндекс. Наприклад, є люди, які ходять тільки в соціальні мережі, і хіба що ще заглядають в поштові скриньки. І тому тільки в соціальних мережах Ви їм можете щось запропонувати.

  У соцмережах можна домогтися швидкого результату. Причому відразу пропонувати щось платне в них не варто - люди туди заходять, в основному, просто поспілкуватися. Набагато ефективніше запропонувати щось корисне, поширювати безкоштовний матеріал, і звичайно ж, в обмін на підписку на розсилку . І вже в розсилці йому Ви можете щось запропонувати.

  З цього випливає досить популярна техніка заробітку на партнерках в соціальних мережах - розміщення постів в тематичних групах З цього випливає досить популярна техніка заробітку на партнерках в соціальних мережах - розміщення постів в тематичних групах. Таких груп можна знайти дуже багато - сотні в кожній соціальній мережі. Словом, є, де розвернутися. Але потрібно приготуватися до того, що доведеться витрачати на це багато часу.

  Чому групи, а не наприклад, повідомлення в личку, або пости на стіни? Тому що, якщо буде на Вас багато скарг, Вас просто забанити. До того ж, це називається СПАМом, а цим займатися недобре. А групи - інша справа. У багатьох групах можна спокійно постити свою рекламу, і ніяких скарг не буде.

  Давайте розглянемо на конкретному прикладі, як це робиться. Візьмемо соціальну мережу вКонтакте. Відразу потрібно згадати наступне - якщо з одного аккаунта буде багато постів рекламного характеру, і посилання з них будуть вести на один і той же адресу, Вас забанити. Щоб цього не сталося, ті, хто цим займається, зазвичай роблять кілька, або навіть кілька десятків аккаунтів. Крім того, робиться кілька доменів на безкоштовних хостингах, і на них робиться редирект на основний ресурс.

  Після цього збирають базу груп. У соціальній мережі вКонтакте це робиться в такий спосіб: заходите в свій аккаунт, і натискаєте вгорі на пункт Спільнота. Потім справа, там де знаходиться блок Тип спільноти, ставите крапку навпроти пункту Група. І нарешті, в віконці пошуку для груп вводите ключову фразу, яка відповідає темі Вашого продукту. Наприклад, нехай це буде слово «бізнес». Вбиваєте його в віконце, і натискаєте кнопку Пошук.

  Перед Вами з'являється список груп. Групи, в яких менше тисячі учасників, ігноруйте, толку від них буде мало, витратите тільки час. Також відразу дивіться, відкрита група, чи ні - це видно в списку. Якщо група відкрита, клікайте по ній правою клавішею миші, і відкривайте в новій вкладці.

  Відразу дивіться, чи можна в ній розміщувати пости зі своїми посиланнями. Якщо Ви бачите, що постить тільки власник, перевірте, чи можна залишати коментарі зі своїми посиланнями. Якщо коментарів немає, або вони все без посилань, закриваєте цю групу - вона Вам не підходить.

  Так перебирає всі групи. Коли вони закінчаться, прописуєте нові ключові слова, і знову робите відбір груп. Знаходьте групи, в яких можна залишати пости або коментарі, і вступаєте в них. Згодом Ви їх можете знайти в пункті меню Мої групи.

  Набравши хорошу базу таких груп, починаєте в них постити. Можна відправити не тільки текст, а й повідомлення з картинкою. З зображенням, звичайно, Ваш пост буде набагато цікавіше виглядати. Для цього натискаєте на пункт Прикріпити - Фотографію, і вибираєте серед картинок, доданих в обліковому записі.

  Зробіть для таких картинок заздалегідь альбом, і розмістіть в ньому те, що Вам знадобиться. Також заздалегідь заповніть свої акаунти особистим даними, і поставте нормальне фото, щоб Вас сприймали, як живу людину, а не як робота.

  Багато повідомлень з одного аккаунта і з посиланнями на одну адресу відправляти не можна - вКонтакте в цьому плані проводить жорстку політику Багато повідомлень з одного аккаунта і з посиланнями на одну адресу відправляти не можна - вКонтакте в цьому плані проводить жорстку політику. Рекомендують відправляти не більше 12 постів на добу. Якщо хочете спробувати більше, то це - на Ваш страх і ризик. У будь-якому випадку, якщо аккаунт заблокують, можна буде його розблокувати за допомогою телефону.

  Постити найефективніше ввечері, з 18.00 до 24.00 по Москві, коли в соціальних мережах сидить максимальну кількість людей. Крім того, міняйте частіше текст - не постять один і той же по багато разів.

  І прийміть подарунок: книгу Дмитра Печеркіна « соціальний партнер ». З неї Ви дізнаєтеся, наскільки ефективно просувати партнерки і інші види бізнесу в соціальних мережах, і які ще є методи просування. Якщо книга відкриється онлайн, то щоб її скачати, клікніть по ній правою клавішею миші, і виберіть Зберегти як. Бажаю успіху!

  Більш докладні відомості Ви можете отримати в розділах "Всі курси" і "Корисністю", в які можна перейти через верхнє меню сайту. У цих розділах статті згруповані за тематиками в блоки, які містять максимально розгорнуту (наскільки це було можливо) інформацію з різних тем.

  Також Ви можете підписатися на блог, і дізнаватися про всі нові статтях.
  Це не займе багато часу. Просто натисніть на посилання нижче:
  Підписатися на блог: Дорога до Бізнесу за Комп'ютером

  Проголосуйте та поділіться з друзями анонсом статті на Facebook:

  Чому групи, а не наприклад, повідомлення в личку, або пости на стіни?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»