Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як просувати свою бізнес-ідею?

  1. У чому ваша відмінність?
  2. Розкажіть гарну історію - свою!
  3. Мислити і діяти
  4. Особистий брендинг за часів інтернету
  5. Візуалізують свою ідентичність

  Тетяна Бурцева  «Ви можете любити або ненавидіти брендинг
  Тетяна Бурцева

  «Ви можете любити або ненавидіти брендинг. Але це безперечно одна з найефективніших стратегій просування бізнес-ідеї на ринку з високою конкуренцією », - вважає автор книги «Створіть особистий бренд» Юрген Саленбахер.

  Брендинг завжди використовувався для того, щоб зробити один продукт відмінним від іншого. Згадайте шампанське - Krug або Dom Perignon? Обидва мають свою назву, ідентичність, поведінка, упаковку, ціну і спосіб комунікації. Кожен бренд виступає за щось своє. У них різні точки зору. Більшості людей подобається або Krug, або Dom Perignon (хоча деякі пили б обидва види без особливих роздумів). Це ваше раціональне і емоційне сприйняття впливає на те, яке з них ви купите або не купите.

  На будь-який смак і стиль життя є власне рішення. У кожного продукту є свої прихильники, кожен бренд має свою групу шанувальників, що володіють особливим складом розуму і вірить в один і той же - і це також означає, що у кожної з цих груп є набір брендів, які вони люблять купувати.

  У чому ваша відмінність?

  Як ви приймаєте рішення, що саме купити, коли стоїте перед полицею в супермаркеті? Якщо ви не розумієте різниці між ідеями, що виникають у вас в голові при вигляді кожного з продуктів або послуг, компаній або людей, вам буде важко зробити вибір. Скажімо, ви або вболіваєте за футбольний клуб «Реал», або за клуб «Барселона». Навіть в рамках висококласного іспанського футболу ви по-різному сприймаєте різні команди. Ці образи роками формували фанати і ЗМІ, хоча їх потрібно кожні вихідні підтверджувати на полі. Це явище, яке називається брендового переконаністю, формується протягом багатьох років. Такі бренди відрізняє автентичне поведінку.

  Щось подібне відбувається і в моді. Що змушує жінок записуватися в листи очікування, щоб отримати сумочку «Келлі» (названу на честь Грейс Келлі) від Hermès або сумочку «Біркін» (названу на честь актриси Джейн Біркін) за величезну суму, - коли вони могли б купити на ці гроші непогану машину? Ці речі символізують щось, чого хочуть люди: абсолютно ексклюзивна, стильна, якісна сумка, здатна принести радість, річ з історією. Жінки хочуть саме цю сумку, і ніяку іншу.

  Згадайте Cirque du Soleil. Що це насправді? Цирк? Шоу? Театр? Мюзикл? В якій сфері та з ким він конкурує? Складно сказати. Але він відкрив новий ринок, використавши «Стратегію блакитного океану» , Як в однойменній книзі назвали її Чан Кім і Рене Моборн. Іншими словами, замість того щоб відчайдушно боротися з дуже великою кількістю конкурентів в перенаселеному червоному океані, ви вибираєте іншу стратегію і відкриваєте новий ринок, де взагалі немає конкурентів, випливаючи в абсолютно порожній блакитний океан.

  Переконайтеся, що ви доносите якесь послання, навіть якщо не говорите ні слова.

  Розкажіть гарну історію - свою!

  Для брендів комунікація часто питання життя і смерті. У нашому середовищі з високою конкуренцією бренди повинні діяти і комунікувати так, як Шахерезада з султаном Персії в збірнику «Тисяча і одна ніч». Шахерезада, намагаючись уникнути долі попередніх дружин султана, щоночі розповідала йому захоплюючу історію, обіцяючи закінчити її наступної ночі. Султану так подобалися історії, що він постійно відкладав її страту і, врешті-решт, взагалі відмовився від цієї думки. Успішні бренди працюють так само. Вони кожен день, кожну хвилину в усіх точках дотику зі споживачем розповідають автентичні, переконливі, захоплюючі і відповідні історії, які і є секретом їхнього виживання.

  Мислити і діяти

  Стратегічне планування є основою брендингу. Воно допоможе створити ту базу, спираючись на яку ви будете приймати рішення і планувати дії, що визначають ваше майбутнє. Розуміння нашої індивідуальності за рахунок визначення нашого потенціалу, інтересів і мотивації створює базис для розробки стратегії. Те ж вірно для креативності, без неї стратегія - ніщо.

  Є ще два важливих моменти, про які потрібно згадати. По-перше, немає ніякого сенсу в розробці стратегії, яку неможливо реалізувати наявними засобами. Якщо у вас немає часу, грошей або навичок для того, щоб зняти такий хороший фільм, як ви хочете, не дуже правильною стратегією буде вкладати в це багато енергії. Це не означає, що вам потрібно взагалі відмовитися від ідеї створення фільму, але, можливо, варто зняти малобюджетний короткометражний фільм, в якому концепт і ідея важливіше, ніж спецефекти або унікальні натурні зйомки.

  По-друге, стратегія - це план, але вам також потрібно буде робити реальні дії. Пам'ятайте про те, що звичайна людина, яка діє, набагато успішніший, ніж геній, який нічого не робить. Однак діяти без роздуми означає даремно втрачати час. І роздуми, і дію однаково важливі. Інакше ми схожі на власникам хороших ідей, які ніколи не пускають їх в хід.

  Особистий брендинг за часів інтернету

  Зараз вам потрібно розробити план і структурований підхід до того, щоб позиціонувати себе на ринку, використовуючи нематеріальні засоби і інтелект. Плануванні ня - це свого роду танець, що викликає дощ. Можливо, він і не викличе опадів, але ви абсолютно точно станете більш майстерним танцюристом. Планування готує вас до різних варіантів відхилень. Це єдиний спосіб зрозуміти, йдете ви правильною дорогою чи ні, не збилися ви з шляху, і якщо так, то як вам на нього повернутися.

  1. Думати про себе по-іншому

  Тепер погляньте на себе по-новому. Це той момент, коли стратегія зустрічається з реальністю. Що робить вас особливим? Ви визначили свій потенціал, свою пристрасть, свою сутність і переконання. Які ж ті продукти або послуги, які ви можете запропонувати? Де ваше місце на ринку? Ви онлайн або офлайн?

  Запам'ятайте: то, як ви представлені онлайн, дуже часто виробляє на людей перше враження, яке вам потім доводиться підтверджувати наживо. Як індивід ви набагато більше, ніж біти і байти. Те, як сприймають вас інші люди, починаючи з імені, допомагає колегам відрізнити вас від інших. Секрет в тому, щоб послідовно донести вашу сутність, унікальна пропозиція і спеціальні послуги до ваших колег.

  2. Заслужити довіру

  В епоху інтернету значення брендингу знову зросла. Але правила залишилися колишніми. Секрет в тому, щоб заслужити довіру. Мета - проникнути в серця і уми людей. Пам'ятайте, що увагу, після часу, самий дефіцитний продукт XXI століття. Ніхто вас не чекає, ніхто не буде вас звати. Вам потрібно рухатися. Це головне для будь-якого, хто займається продажами. І вам потрібно доставити те, що ви обіцяли. Ви здаєте роботу в строк? Ви добре виконуєте роботи для внутрішніх і зовнішніх клієнтів? Ви передбачали проблем і знаходите рішення для них? Чи дозволяє ваша участь у проекті зберегти гроші вашого клієнта? Ви укладаєтеся в бюджет, виконуючи проекти?

  3. Усвідомлювати підводні камені онлайн-ідентичності

  Звичайно, ви не можете контролювати весь процес, але ви можете впливати на своїх колег і зацікавлених осіб, намагаючись донести до них свою майстерність і ті якості, які роблять вас особливим. Беручи вас на роботу, наймачі обов'язково знайдуть в Google ваш сайт, блог і профілі в соціальних мережах. Такі соціальні мережі, як LinkedIn, XING і, для людей творчих професій, Behance, створені спеціально для пошуку роботи, але ваш образ повинен збігатися з тим, що люди бачать на інших платформах. Якщо вас стануть розпізнавати на цих сайтах, знайдіть можливість помістити туди актуальну інформацію про себе - не тільки ці кумедні фотографії з відпустки в Facebook - і напишіть про свою спеціалізацію і досвід роботи, тоді вони будуть сприймати вас інакше. Ви повинні показати їм, що у вас є цікава точка зору, хороший продукт або послуга за прийнятною ціною і, що більш важливо, прекрасне відношення до роботи.

  Візуалізують свою ідентичність

  Прийшов час для творчості. На цей раз вам потрібно, щоб обидві частини вашого мозку працювали одночасно: ми задіємо і логічне мислення, і уяву, і пристрасть, об'єднавши їх з вашим досвідом. Ваш сайт або блог, ваша візитна картка або щось ще завжди повинні спиратися на естетику.

  Перший крок - це наочність. Завжди складно починати і завжди складно зробити так, щоб це було професійно, але вас будуть хвалити і поважати, якщо ви експерт. Як ви можете донести до значущих вам людей то, ким ви є? Як ви можете висловити це, якщо не говорите з ними особисто?

  Ваша візуальна ідентичність може зробити це за вас. Вона включає всі видимі елементи вашої робочої ідентичності: назва і логотип, шрифти та кольори, які нанесені на ваші канцелярське приладдя (візитну картку, підписи в імейл, шапки в листах і т. Д.), Шаблони презентацій (для PowerPoint або Keynote), блог і / або сайт і профілі на сайтах соціальних мереж.

  Ваш офіс, його дизайн і архітектура також повинні бути частиною вашої візуальної ідентичності. Те ж стосується і вашої зовнішності. Ваша візуальна ідентичність - це невіддільна частина особистого творчого брендингу, яка дозволяє вам створити собі репутацію і поліпшити свій профіль. Щоб створити сильний і ефективний бренд, вам потрібно застосовувати його в будь-який комунікації. Вкладіть в це пристрасть та ентузіазм, і ви отримаєте віддачу від витраченої емоційним та інтелектуальним енергії.

  Розробивши свою візуальну ідентичність, ви можете вдосконалити і модернізувати контент замість того, щоб створювати новий шаблон і шукати відповідні шрифти кожен раз, коли вам потрібно зробити презентацію. Подумайте про те, щоб скористатися послугами професійного фотографа або вашого дизайнера.

  За матеріалами книги «Створіть особистий бренд» .
  Обкладинка поста: pixabay .

  У чому ваша відмінність?
  Згадайте шампанське - Krug або Dom Perignon?
  У чому ваша відмінність?
  Як ви приймаєте рішення, що саме купити, коли стоїте перед полицею в супермаркеті?
  Що це насправді?
  Цирк?
  Шоу?
  Театр?
  Мюзикл?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»