Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як провести аналіз контенту сайту своїми руками

  Довгий час найбільш важливим фактором ранжирування вважалися посилання. Однак, останнім часом, роль посилань все більше нівелюється, позитивного результату щодо виведення сайту в ТОП можна домогтися, лише комплексно використовуючи всі доступні методи і інструменти. У даній статті я розповім про те, як провести якісний аналіз контенту сайту. Які помилки допускають вебмастера, які аспекти найбільш важливі, а також використовувані інструменти для проведення аналізу.

  Проводячи аналіз контенту, важливо розуміти, що внутрішня оптимізація не є панацеєю від усіх Проводячи аналіз контенту, важливо розуміти, що внутрішня оптимізація не є панацеєю від усіх  ваших проблем ваших проблем. Іноді люди, які замовили у мене аудит сайту , Пишуть через деякий час, запитуючи, чому не збільшився трафік, адже всі роботи проведені, сайт тепер супер-пупер ідеальний. По-перше, внутрішня оптимізація - це не все, що потрібно для просування. Крім рідкісних винятків, для отримання хорошого трафіку необхідно попрацювати і з зовнішніми факторами. По-друге, я можу відповідати тільки за свою роботу, які пункти виконайте або проігноруєте ви - мені невідомо. Відповідно, за результат або його відсутність відповідаєте теж ви.

  Таким чином, аналіз контенту і його оптимізація (мається на увазі не тільки SEO) - лише один з багатьох етапів розкрутки сайту. Лише наполеглива праця принесе вашому ресурсу трафік, гроші і так далі. Загалом, вистачить лірики, приступимо до пунктів аналізу.

  1. Обсяг контенту на сторінці. Для того, щоб сторінка проіндексувалася, на ній повинен бути унікальний контент. Особливо актуально це для ПС Яндекс. Мінімальний обсяг тексту, який дозволить сторінці потрапити в індекс, становить 500 символів. При цьому, оптимальним можна вважати обсяг від 2000 символів. Варто відзначити, що актуальність даних рекомендацій залежить від типу ресурсу. Так, для інтернет-магазину достатньо 500 символів в товарній картці, тоді як на блозі запис в 500 символів не принесе ніякого результату (органічного трафіку).
  2. Частота оновлення контенту. Даний фактор має деякий вплив на рівень довіри пошукових систем до сайту. Якщо у вас інтернет-магазин, і на ньому асортимент оновлюється / розширюється раз на рік, і не проводяться роботи по збільшенню контенту - через деякий час вірогідним результатом стане просідання позицій і зменшення трафіку. Перевірити частоту оновлення контенту на сайті можна за допомогою панелі вебмастера Яндекс і Google Webmaster Tools.

   Спойлер (натисніть щоб показати / приховати)

  3. Входження ключових фраз в текст. Це один з найбільш важливих факторів, що визначають релевантність сторінки до запиту користувача пошукача, а також впливає на ранжування. Рекомендую не зациклюватися на законі Ціпфа та іншої давно застарілої інформації. Я зазвичай використовую 1-2 повтору ключа на 1000 символів, однак, намагаюся не ставити більше 3-4 повторів на всю сторінку, навіть якщо стаття 5000 символів і більше. Перед тим, як писати статтю, також рекомендую проаналізувати тексти сайтів з ТОПу видачі за запитом, який вас цікавить.
  4. Переспа ключових слів в текстах. Тут досить важко зробити конкретні висновки, так як для різних тематик актуальною може бути своя щільність. Проте, краще не перевищувати щільність ключа в 5%. У будь-якому випадку, якщо кількість входжень одного ключа більше 10-ти, і сторінка довгий час не просувається у видачі - це сигнал того, що найімовірніше, на неї накладено фільтр за переоптімізацію. У своїй практиці я зустрічав сторінки, на яких було по 20-30 входжень ключа, з урахуванням мета-тегів і атрибутів alt / title до зображень. В такому випадку, можна стверджувати, що на сторінці Переспа ключового слова.
  5. Використання форматування не за призначенням (<strong>, <b>, <i>). Свого часу, веб-майстрами і оптимізаторами часто використовувався прийом виділення ключових фраз напівжирним або курсивом - такі дії позитивно впливали на ранжирування сторінки. Але скоро пошукові алгоритми були вдосконалені, і виділення ключових слів стало пессімізірующім фактором. Але тут є один нюанс. Зараз багато вебмастера стали параноїдально відноситися до виділення, і дуже даремно. Стронг і інші теги виділення тексту можна і потрібно використовувати, але тільки там, де потрібно підкреслити думку або звернути увагу читача.
  6. Унікальність текстового контенту. При проведенні аналізу контенту сайту, важливо перевірити унікальність текстів. Навіть якщо ви впевнені в унікальності матеріалів (писали самі або копірайтери) - є таке явище, як злодійство контенту. Наприклад, якщо конкуренту припаде до душі ваша стаття - він її скопіює собі, і якщо його сайт має більший траст і вік, ніж ваш - є ймовірність того, що пси порахують неунікальним текст на вашому сайті, і виключать відповідні сторінки з індексу. Перевірити унікальність тексту можна багатьма способами, я рекомендую програму ETXT Antiplagiat, або сервіс CONTENT-WATCH , Якщо вам потрібна пакетна перевірка.
  7. Унікальність графіки. Зображення на сайті грають велику роль в отриманні додаткового трафіку з пошуку. Якщо на ресурсі розміщені унікальні фото або картинки - Google і Яндекс проїндексируют їх і будуть показувати у видачі. Це дозволить зацікавленим користувачам ПС переходити на ваш сайт з результатів пошуку по зображеннях. Природно, для цього графіка повинна бути унікальною, як і текстовий контент. Перевірка унікальності зображення рекомендую за допомогою пошуку по картинках Google або сервісу TinEye .
  8. Структура текстового контенту. Структура тексту на сторінках повинна бути чіткою і зручною для сприйняття. Матеріал повинен бути розбитим на невеликі абзаци, мати заголовки і підзаголовки, списки, виноски. Якщо ж текст розміщений суцільний «простирадлом», то, особливо в сукупності з іншими помилками - існує ризик накладення санкцій з боку ПС.
  9. Помилки в текстах. Багато веб-майстри, особливо на початковому етапі розвитку сайту, самі пишуть статті / опису на сайт. У таких текстах часто можна виявити велику кількість помилок. Також, ніхто не застрахований від неякісної роботи копірайтера. Тим не менш, велика кількість помилок може призвести до погіршення поведінкових факторів. Частково в перевірці текстів на помилки допоможе сервіс TEXT.RU . Але таку роботу, все ж, краще довірити фахівцям, особливо, якщо ви не дуже дружите з орфографією, пунктуацією і граматикою.
  10. Переспа мета-тегів. Проводячи аналіз контенту сайту, необхідно звернути особливу увагу на мета-теги. Переспа в тегах <title>, <keywords> і <description> - дуже поширена помилка. Так, найчастіше мета-теги складаються з ключових слів, перелічених через кому. Мета-теги <title> і <description> повинні бути читабельними і являти собою узагальнену інформацію про сторінку. Для перевірки мета-тегів можна використовувати програму Screaming Frog, як найбільш зручну для виконання такого завдання.
  11. Дублювання метатегов на різних сторінках. Дана проблема зустрічається часто, особливо в популярних CMS (Joomla, WordPress, Opencart і ін.). Зазвичай дублювання можна виявити на сторінках пагінацію, а також сторінках з GET параметрами (фільтри, сортування і тд.). Такі помилки виправляються за допомогою директив в robots.txt і канонічних URL. Якщо ж дублі знайдені на конкретних сторінках, необхідно усунути проблему, замінивши їх унікальними мета-тегами. Перевірку на дублі можна здійснити за допомогою декількох програм, серед яких найоптимальніша, до того ж, безкоштовна - Netpeak Spider ( завантажити за прямим посиланням).

   Спойлер (натисніть щоб показати / приховати)

  12. Кілька заголовків H1 на сторінці. Вельми поширена груба помилка, яку можна вважати технічної. Ігнорування цієї помилки може привести до накладення санкцій з боку ПС. Тема H1 на сторінці повинен використовуватися всього 1 раз. Перевірити кількість заголовків можна за допомогою Netpeak Spider і Screaming Frog.
  13. Велика кількість заголовків H2-H3. Звичайно, дані заголовки мають набагато менше ваги в SEO сайту, ніж H1. Проте, свою роль у визначенні релевантний вони грають. Іноді мені потрапляли на очі сайти з кількістю заголовків більше сотні. Це вже однозначний мінус. Намагайтеся не використовувати більше 5-ти H2 заголовків, H3 може бути і більше, але теж без фанатизму. Також уникайте використання зазначених заголовків в елементах навігації (меню, заголовки в сайдбарі, футере), і в заголовку / дескрипторі сайту (зазвичай розміщені в шапці, біля логотипу). Перевірити кількість H2 можна за допомогою програми Screaming Frog, H3, наскільки мені відомо, можна перевірити тільки вручну.
  14. Довжина заголовка сторінки (<title>). Оптимальний обсяг даного тега - до 70 символів (в Google - до 65 символів). Відразу обмовлюся, що довжина заголовка сторінки може бути і 200 символів - в цьому немає нічого критичного, більш того, не помістилися в даний обсяг слова навіть беруть участь в ранжируванні. Однак, відображатися в пошуковому сніпеті будуть тільки перші 65-70 символів. Це слід учітиватьпрі формуванні title. Перевірити довжину заголовка сторінки можна за допомогою програм Screaming Frog і Website Auditor .
  15. Довжина заголовків H1-H6. За цим пунктом точної інформації немає. Однак, помічено мною особисто і колегами, що в разі, якщо заголовки будь-якого рівня складаються з декількох пропозицій або навіть абзацу - це негативно позначається на ранжируванні. Тому рекомендую не робити H1-H6 заголовки завдовжки більше, ніж 2 рядки. Пам'ятайте про те, що лаконічні і цікаві заголовки дають відвідувачу сигнал, що він читає саме ту інформацію, яку шукав. Перевірити довжину H3-H6 можна тільки вручну, а H1-H2 відмінно аналізувати програмою Screaming Frog.
  16. Використання в <title> ключової фрази. Як відомо, заголовок <title> є одним з найважливіших факторів, що визначають релевантність сторінки запиту користувача ПС. Тому цілком логічно, що при аналізі контенту сайту варто звернути на нього увагу. Присутність ключової фрази / фраз в <title> свідчить про правильне його використання. Перевірити на 100% точно неможливо, але при аналізі досить добре видно, чи є на сайті з цим проблеми. Наприклад, якщо сайт продає праски Braun, і заголовок релевантної сторінки виглядає як «Braun 4661E-TS745A BRAUN BK» - це неправильно, і тайтл не включає ключове слово. Інша справа - «Праска Braun 4661E-TS745A BRAUN BK - купити в інтернет-магазині« Праска »зі знижкою 50%», такий заголовок явно включає в себе основний ключ «Праска Braun» і додаткові - «зі знижкою, купити, інтернет-магазин " і т.д.
  17. Наявність атрибутів "alt" і "title" для картинок. Перший атрибут є корисним для користувачів, які не можуть переглянути зображення, другий атрибут є назвою картинки і відображається при наведенні на неї курсора. В атрибути рекомендовано прописувати головний ключ сторінки (релевантний), так можна підвищити релевантність сторінки до певного запиту. Якщо зображень кілька - природно, варто використовувати кілька різних ключів, уникаючи переспама. Перевірити можна тільки вручну (є сервіси, які видають загальну інформацію, але вручну надійніше і швидше).
  18. Релевантність тега <title> до контенту. Логічно, що раз <title> є важливим фактором визначення релевантності, то він повинен відповідати контенту сторінки. Наприклад, якщо в тайтли вказана інформація про ціну, знижки, безкоштовну доставку. а на самій сторінці цієї інформації немає - ви не тільки втратите клієнта, який спокусився привабливими пропозиціями, а й ризикуєте втратити позиції у видачі. Перевірити вірність нескладно. Зайшовши на аналізовану сторінку, відкрийте її вихідний код, скопіюйте з <title> одне або кілька слів, які схожі на ключі, і вбийте в пошук по сторінці. Якщо будуть знайдені збіги - тайтл цілком релевантним контенту. Також, не буде зайвим після цього пробігтися очима по тексту та іншої інформації на сторінці, порівнявши її з вмістом <title>.
  19. Використання мікророзмітки даних в сниппета. У наш час за трафік з пошукових систем ведеться нещадна боротьба, використовуються як білі, так і чорні методи. Одним з безлічі варіантів залучення уваги відвідувачів є мікророзмітки даних. На зображенні нижче (під спойлером) - кілька фрагментів з видачі Яндекса, посередині - аналізований мною сайт без використання мікророзмітки.

   Спойлер (натисніть щоб показати / приховати)

   Погодьтеся, не дуже привабливо, в порівнянні з сусідніми сайтами. А для комерційного сайту це може зіграти важливу роль. Перевірити використання і коректність мікророзмітки можна як в Яндексі , Так і в Google . Особисто я віддаю перевагу інструмент від Google.

   На цьому все, друзі. Можливо, щось я забув або втратив - діліться в коментарях, доповню список. Пам'ятайте, однак, що в даній статті йдеться не про аналіз всього сайту, а тільки про аналіз контенту.

   Хочеться також додати, головне - широко відкривати очі і уважно дослідити всі деталі сайту. Є чинники, які самі по собі не важливі, але в сукупності з іншими вже грають роль в SEO, є нестандартні помилки, які присутні на одному сайті з сотень. Все це складно врахувати. Тому читайте, розвивайтеся, вчіть основи SEO і сайтобудування, і застосовуйте отримані знання на практиці. Всіх благ!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»