Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як розкрутити блог - список моїх дій

  1. Всі частини мого невеликого FAQ для блогерів:
  2. Передмова
  3. Чим вище відвідуваність, тим більше дохід?
  4. цільовий відвідувач
  5. конверт
  6. Як розкрутити блог - мої дії
  7. Використання ключових слів в статтях
  8. Кросспостінг на безкоштовні блогплатформи
  9. Коментування жж-журналів і френдинг
  10. Коментування цікавих блогів
  11. Коментування dofollow-блогів
  12. Протягом року наш блог був dofollow блогом
  13. Додавання статей в соціальні закладки та прогони по ним
  14. Додавання в каталоги і прогін
  15. Реєстрація на сайтах з великим ТІЦ
  16. Провів конкурс з грошовими призами і взяв участь
  17. Купив анонс в платній розсилці
  18. Відкрили особи на блозі
  19. Купив пару десятків постових
  20. Обмінявся десятком постових
  21. Додав кілька статей (анонсів) на популярні і непопулярні сайти і в ЖЖ-спільноти
  22. SMO - оптимізація під соціальні мережі
  23. Відповіді в мейл-ру
  24. Написання статей по 2 на тиждень, а коли жили в Таїланді по 3 в тиждень
  25. Постійна модернізація блогу
  26. Перелінковка статей один з одним
  27. Додавання в Яндекс.Каталог

  Друга стаття в продовження мого поста Як почати вести свій блог , В якій я розповів яким шляхом в блоговеденія я пішов, наскільки це ефективно і скільки часу займає. Незважаючи на те, що я не вважаю свій досвід супервдалим, на прохання читачів я хочу розповісти, що я робив за весь час в плані розкрутки. В основному мова піде про перший рік блогу, так як потім я практично перестав цим займатися. Причому, відразу попереджаю, я не робив оцінку того, що мені допомогло, а що ні, так як дій було багато і оцінити це було досить складно. Мені, чесно кажучи взагалі здається, що крім написання контенту, все інше було дурницею. Але про все по порядку.

  Зміст статті

  Всі частини мого невеликого FAQ для блогерів:

  Я написав ряд статей, пов'язаних з блогінгом. Вони не претендують на повноцінний мануал, але початківцям можуть виявитися корисними. Можете ознайомиться, якщо цікаво.

  0. Рекомендую курс «Як стати блогером тисячником і заробляти»
  1. Як почати вести блог
  2. Як розкрутити блог - список моїх дій
  3. Як заробляти на блозі і в подорожах
  4. Приклад заробітку на нашому блозі - фінстріп 2013 , фінстріп 2012 , фінстріп 2011
  5. Читацький і пошукової трафік, а також чому читачі не повертаються
  6. Трохи правди про тревел-блогінг
  7. Поради щодо безпеки блогу на WordPress

  Друга стаття в продовження мого поста  Як почати вести свій блог  , В якій я розповів яким шляхом в блоговеденія я пішов, наскільки це ефективно і скільки часу займає

  Як розкрутити блог

  Передмова

  Трохи повторюся, але хочу ще раз підкреслити, що якщо мова йде про СДЛ (сайт для людей), то домогтися високої відвідуваності дуже навіть не просто, принаймні не вдаючись до платних способам. Тут основну роль грає саме те, наскільки цікаво і корисно людям те, що ви пишете. Тобто, якщо коротко, ви або робите щось оригінальне / корисне і виділяєтеся з натовпу, або займаєтеся розкручуванням (як платної так і безкоштовною). Однак, хоч я і писав, що змагатися з форумами в плані інформації досить складно, але сенс в написанні інформаційних постів (особистого досвіду) є в будь-якому випадку, так як саме на блогах буває найактуальніша інформація з першоджерела. Правда до заробітку це вже має менше відношення.

  Повернуся до теми статті. У моїх діях ніякого секрету немає. Все, що ви побачите в моєму списку, можна прочитати на будь-якому seo-блозі, так як я сам не ставив ніяких експериментів, і просто робив те, що радять seo-шники. Хоча, можливо, робив це більше, ніж інші блогери, так як перший час я витрачав на блог близько 10-14 годин на добу, та й зараз він займає 80% мого часу. Я також проходив колись через те, що знайоме всім початківцям - спочатку мій блог не особливо індексувався Яндексом, перші кілька місяців у мене був мінімальний трафік в кілька десятків людей. І тільки через півроку він став в районі декількох сотень, і тільки через 1.5 року перевалив за тисячу. Підсумки різних періодів: півроку , рік , півтора року .

  Чим вище відвідуваність, тим більше дохід?

  Всім відомо, що чим вище посещалка, тим вищий дохід, якщо мова йде про рекламу. Про види заробітку на блозі (про рекламу та інших варіантах) я писав у статті Як заробляти в подорож , А зараз хочу зупиниться на парі цікавих моментів:

  цільовий відвідувач

  - Якщо ви продаєте товар або послуги на блозі, то важливо не кількість тих, хто прийшов чоловік, а їх якість. Погодьтеся, одна справа людина клацне на рекламу і ви отримаєте за це 3 рубля, і зовсім інша, якщо прийде цільової відвідувач і замовить ваш товар або послугу за 5000 рублів. Відповідно, іноді варто йти в напрямку збільшення цільового трафіку (і власне в напрямку заробітку на послуги), а не просто збільшення відвідуваності.

  конверт

  Важливим моментом є конвертованість вашого трафіку в кліки, а значить і в дохід. Я знаю приклади, коли сайти з однієї і тієї ж відвідуваністю мають дуже різняться доходи, і все це відбувається саме через тематики контенту на сторінці і сайту в цілому. Уявімо, що людина шукає електробритву і потрапляє на ваш огляд який-небудь моделі електробритви. Які шанси що він клацне на рекламу магазину, що продає бритви? Дуже великі. Або інший приклад, людина прийшла на статтю про національний парк в Таїланді, і бачить рекламу турів до Таїланду. Які шанси кліка? Значно нижче.

  Як розкрутити блог - мої дії

  Всі ці способи стосуються збільшення відвідуваності і ТИЦ / PR. Порядок довільний, що не хронологічний.

  • Використання ключових слів в статтях
  • Кросспостінг на безкоштовні блогплатформи
  • Коментування жж-журналів і френдинг
  • Коментування цікавих блогів
  • Коментування dofollow-блогів
  • Протягом року наш блог був dofollow блогом
  • Додавання в каталоги і прогін
  • Додавання статей в соціальні закладки та прогони по ним
  • Реєстрація на сайтах з великим ТІЦ
  • Провів конкурс з грошовими призами і взяв участь
  • Купив анонс в платній розсилці
  • Відкрили особи на блозі
  • Купив пару десятків постових
  • Обмінявся десятком постових
  • Додав Rss-стрічку в Rss агрегатори
  • Додав кілька статей (анонсів) на популярні і непопулярні сайти і в ЖЖ-спільноти
  • Анонси в соціальні мережі і Twitter
  • SMO - оптимізація під соціальні мережі
  • Відповіді в мейл-ру
  • Написання статей по 2 на тиждень, а коли жили в Таїланді по 3 в тиждень
  • Постійна модернізація блогу
  • Перелінковка статей один з одним
  • Додавання в Яндекс.Каталог

  Начебто нічого не забув. Пробіжить по всім пунктам трохи більш докладно. Що незрозуміло, запитайте потім в коментарях.

  Використання ключових слів в статтях

  Як на мене це найдієвіший спосіб, щодо пошукового трафіку. Причому, чим більше ви витрачаєте часу на пошук хорошого ключа, тим більше шансів, що він вистрілить. Але треба пам'ятати, що найбільш ефективним є цей спосіб для сайтів, до яких можна скласти семантичне ядро. Блог з купою тим, таким не є.

  Так само можна використовувати не просто пару ключів, а й так звані лонг-Тейл запити (довгий хвіст). Це означає велику кількість різних словосполучень, що містять основний ключ і додаткові слова. Таким чином, трафік збирається саме по дрібним запитам.

  Кросспостінг на безкоштовні блогплатформи

  Перший час це хороша штука, щоб покращити індексацію статей, але часу на це не варто багато витрачати (є плагіни спеціальні для цього). І так як зазвичай цими безкоштовними блогами ніхто не займається, то вихлопу майже ніякого не буде. Набагато корисніше, наприклад, вести паралельно ЖЖ, робити його популярним і туди постити анонси на свій основний блог. наприклад, мій ЖЖ , Правда не популярний і я їм мало займаюся.

  Коментування жж-журналів і френдинг

  Це продовження попереднього пункту, яке можна виділити в окремий пункт. В ЖЖ дуже легко набирати друзів, так як там якраз ті люди, які люблять читати. Якщо цим спеціально займатися, то можна зібрати непогану аудиторію, частина з якої перейде до вас на блог. Однак, доведеться писати туди цілі пости, а не анонси і паралельно вести два проекти, що більш трудомісткий.

  Коментування цікавих блогів

  На перших порах дозволяє привести на свій блог перших читачів, а також самим знайти нові знайомства в блогосфері. Правда займає багато часу. Я зараз найчастіше просто читаю і коменти не полишаю.

  Коментування dofollow-блогів

  Це спосіб отримати безкоштовні і відкриті посилання на свій блог. В інтернеті є списки таких блогів. Тільки, прошу вас не спамьте! До того ж модерація жорстка на таких блогах і коментарі ні про що не покатають.

  Протягом року наш блог був dofollow блогом

  Сама ідея мені здалася дуже класною. Людина мене коментує, а я йому за це даю відкриту посилання. Але у нас стало стільки спаму і коментарів «Автор, письмового ещо!», Що довелося прикрити цю лавочку. Навіть обмеження в 10 коментарів (dofollow після 10 залишених комментов) не врятувало ситуацію - отримував 10 безглуздих коментарів, залишених за пару хвилин (в адмінці час можна дивитися) і після їх видалення ще й гнівні листи на нашу адресу.

  Додавання статей в соціальні закладки та прогони по ним

  Имхо, зовсім марна штука. Я різниці не помітив, і трафіку майже не було.

  Додавання в каталоги і прогін

  Щоб був хоч якийсь вихлоп, то потрібна перевірена база каталогів, причому ще й тематична, але вона буде платна. Я вручну додавав в усі підряд і замовляв якийсь прогін за 10 баксів. Марно.

  Реєстрація на сайтах з великим ТІЦ

  Купував платну базу сайтів з ТІЦ, реєстрував там свої профілі з посиланнями, але змін не помітив. Чи то база була так собі, чи то фігня це все.

  Провів конкурс з грошовими призами і взяв участь

  Ось це хороша штука. Привернув увагу до нас, отримав купу посилань (хоча може постових можна було і більше купити), але є одне але. Треба його дуже грамотно проводити, інакше багатьом може не сподобається, кого вибрали призерами. Так як раз вийшло і у нас. Не зовсім правильно склав опис конкурсу . А ще дуже багато часу йде на пошук учасників і ресурсів, де можна анонсувати сам конкурс. Хоча, звичайно, якщо конкурс оригінальний, або призи великі, то тоді так, учасників буде не складно знайти. Витратив особистих 3000 руб.

  Так само сам брав участь в конкурсі проведеним блогерами. Ефекту багато менше, але і витрат небагато.

  Купив анонс в платній розсилці

  Обійшлося в 3000 рублів.

  Рекламувати цей сервіс особливо не буду, бо відгуки про нього ходять різні. Однак, посещалка в день розсилки стрибнула рази в півтора і у мене з'явилося близько 250 нових читачів в цей день (фідбернер їх враховує у своїй статистиці). UPDATE. Сервісу вже цього немає :)

  Відкрили особи на блозі

  Багато пишуть знеособлено, це не вірно. Таких блогів з незрозумілими авторами занадто багато, і як раз такі ресурси робляться чисто для заробітку, що відштовхує. коли ми вирішили відкритися , Стали розміщувати наші фотографії, зробили нормальну сторінку Хто ми , То ситуація в плані відвідуваності і коментарів покращилася.

  Купив пару десятків постових

  Пробував себе в просуванні і купував постові, трохи, на кілька тисяч купив. Якісь запити просунулися, якісь ні. Штука хороша, але коштує грошей, а також потрібен аналіз ключових слів і просуваються анкоров, бажано постійний. А також добре б мати хоч якесь семантичне ядро.

  Обмінявся десятком постових

  Спочатку змінювався трохи, просто щоб ссилочку засвітилися. Але змінюватися треба грамотно, бажано перехресно і з сайтами схожих параметрів. Зараз відійшов від практики постових, як в плані продажу, так і в плані обміну.

  Додав кілька статей (анонсів) на популярні і непопулярні сайти і в ЖЖ-спільноти

  Якщо постійно шукати сайти, де можна безкоштовно розмістити статтю з посиланням, то можна поліпшити свої показники, в більшій мірі це стосується просування анкоров, а не прямого збільшення відвідуваності. Але написання, а також пошук таких сайтів вимагає часу. Зараз більшість розміщує тільки за гроші.

  У популярних ЖЖ спільнотах дуже добре розміщувати. Але статті повинні бути повними, а не новини. А також ваш блог в ЖЖ хоч щось повинен представляти із себе. Мінімальний варіант - верхній пост з описом вашої концепції і посиланням на ваш автономний блог. Акція припливу людей разова, але хтось може потім залишитися і читати вас.

  Дуже потрібна штука, робиться автоматично і легко. Багатьом людям простіше відслідковувати нові видання не через RSS, а через соціалки.

  SMO - оптимізація під соціальні мережі

  Власне це блоки кнопок після кожної статті, де можна лайкнути або поділиться посиланням. Робиться один раз, а користь буде під час усього життя блогу.

  Відповіді в мейл-ру

  Спочатку використовував цей спосіб, щоб залучити відвідувачів і отримати посилання на блог. До того ж ще й допомогу людям. Але відповідати треба повноцінно, а не просто ось мовляв по посиланню відповідь читайте.

  Написання статей по 2 на тиждень, а коли жили в Таїланді по 3 в тиждень

  Регулярність написання статей - важливо для нормальної індексації, а також для того, щоб читачі знали, що блог живої, ну і щоб було більше статей на блозі. Адже, чим більше контенту, тим краще.

  Постійна модернізація блогу

  Має сенс самим користуватися своїм блогом і думати, як поліпшити юзабіліті. Якщо вам щось не подобається, то швидше за все це і іншим не сподобається теж. Я до сих пір це роблю і думаю, як зробити все більш зручним і зрозумілим.

  Перелінковка статей один з одним

  Дуже важливий пункт. Це безкоштовне просування ваших анкоров, а також збільшення числа переглядів, а значить і часу проведення користувача на блозі. Дуже зручно, що, читаючи статтю, можна відразу клікнути на схожі матеріали, або на уточнюючі.

  Модулі схожих статей перелинковку не замінюють - посилання повинні бути в тексті самої статті. Має сенс навіть проходиться по старих статей і проставляти посилання.

  Додавання в Яндекс.Каталог

  Це найостанніше, що я робив в плані розкрутки. Додавався платно, але у мене були бонуси в Profit-partner, що накопичилися за кілька років, і я заплатив лише половину, інше бонусами. На мій погляд, на посещалку це ніяк не позначилося, але ТИЦ виріс. Тільки толку від нього ніякого, якщо посилання не продаєш ...

  PS Прошу вибачення, якщо чого забув і за помилки, у нас тут малої часу особливо не дає, до того ж ми до поїздки в Таїланд готуємося. Запитуйте, що незрозуміло в коментарях. На одному з пунктів (щодо контенту та написання статей) хочу зупиниться більш детально і винесу його в окрему статтю, не зміг в цю вкластися, і так багато букв вже. Так що чекайте скоро завершальну статтю.

  Чим вище відвідуваність, тим більше дохід?
  Які шанси що він клацне на рекламу магазину, що продає бритви?
  Які шанси кліка?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»