Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як розкрутити блог в ЖЖ

  1. Що роблять компанії в соціальних мережах?
  2. Яких результатів дозволить домогтися кожен з видів активності?
  3. Розкрутка в Живому журналі
  4. Функціонал ЖЖ: блог або співтовариство?
  5. цілі
  6. мінуси

  Соцмережі - дуже модна нині штука. Практично кожен поважаючий себе підприємець вважає своїм обов'язком створити сторінку або групу, а краще не одну, а краще всюди відразу. При цьому про цілі створення подібних представництв якось забувають.

  Тим часом таке розпорошення зусиль по безлічі Аутпост майже ніколи не дає помітного результату. Спрацьовує принцип Парето: 80% витрачених зусиль приносять 20% результату. І навпаки.

  Як зрозуміти, де ж ті найпродуктивніші 20%? Варто замислитися над тим, чого саме ви хочете домогтися від соціальних мереж і, відповідно, в які мережі вам слід за цим відправитися.

  Що роблять компанії в соціальних мережах?

  Найчастіше:

  • Ведуть власні блоги, групи, сторінки
  • «Ходять в гості»: публікують свої матеріали на чужих ресурсах
  • Дають платну рекламу (це можна робити, навіть якщо у вас немає власних груп / сторінок)
  • Взаємодіють з лідерами думок: компанії запрошують блогерів на свої заходи, дають протестувати продукцію, надсилають на рецензії книги і так далі
  • Займаються моніторингом (вручну або за допомогою спеціальних сервісів)

  Яких результатів дозволить домогтися кожен з видів активності?

  Я намалювала для вас таку схему:

  Зіставте кольорові гуртки з відповідним видом активності і побачите, що, скажімо, своє представництво в соцмережі дозволяє «закрити» багато функцій, а моніторинг дозволяє проводити дослідження і шукати нових замовників. І так далі.

  Відмінно, скажете ви. Раз свої сторінки так корисні, створюю їх швидше. Але з чого почати? Яку соцмережа вибрати? Це залежить від ваших цілей.

  Сьогодні я розповім вам про те, з якою метою зручно досягати за допомогою Живого журналу.

  Розкрутка в Живому журналі

  формат

  Живий журнал варто заводити, якщо вам є що сказати: наприклад, у вас є якесь експертну думку, і його з цікавістю вислухають інші. Добре підходить ЖЖ, якщо результат вашої роботи можна показувати і описувати в форматі великих статей, добірок, дайждестов. Тобто ЖЖ передбачає пости багатослівні, не надто часті, але завжди містять вашу думку, результат, ваш статейний, ілюстративний або фотоматеріал.

  Публікуватися в Живому журналі можна від 1 до 3 разів на тиждень. Звичайно, це лише загальні вимоги, тестируйте оптимальну частоту для себе! Аудиторія тут досить вимоглива до якості постів, демотиватори з котиками не пройдуть. Ну тільки якщо ви самі малюєте демотиватори та котиків, і в цьому сенс вашого журналу :). Реагувати на коментарі бажано протягом доби.

  Функціонал ЖЖ: блог або співтовариство?

  В ЖЖ можна створювати особисті блоги і спільноти.

  Для просування проектів в основному працюють саме особисті блоги. Спільнота добре підійде, якщо ви робите ставку на так званий UGC (User generated content = контент, який створюють ваші читачі). Наприклад, якщо ви професійний фотограф або дизайнер інтер'єрів, вам краще підійде особистий блог. Який, до речі, може стати "дзеркалом" блогу на вашому сайті. А якщо у вас якийсь масовий проект, де найцікавіше - це досвід читачів, тоді спільнота в Живому журналі може стати для вас хорошою основою інтернет-платформи - скажімо, як в журналі «Устигай з дітьми» .

  У рекламних цілях можна розміщувати промо-пости, можна домовлятися з популярними спільнотами і розміщувати оплачені пости або рекламні банери. Ще в ЖЖ непогано йде взаємодія з лідерами думок, тобто з відомими блогерами.

  цілі

  Блоги в живому журналі дають відмінні можливості для встановлення і підтримки контакту з аудиторією, формування іміджу. Зручно «світитися» в профільних спільнотах, що добре працює для розвитку особистого бренду. Для компаній за допомогою ЖЖ теж має сенс формувати бренд лідера - ще і тому для малого бізнесу це хороший варіант, лідер завжди на виду.

  У Живому журналі можна спілкуватися з аудиторією, здійснювати технічну підтримку, проводити конкурси та розіграші, є функціонал для опитувань.

  За допомогою ЖЖ ви можете як просто продавати (хоч прямо в коментарях), так і залучати відвідувачів на сайт. Трафік на сайт буде залежати від вмісту вашого ЖЖ. Якщо в Живому журналі дана вичерпна інформація - на сайт припливу не буде. Але можна давати короткі анонси і робити посилання «читати далі» на сайт.

  мінуси

  ЖЖ зараз дещо втрачає популярність і більшість компаній перебираються в соцмережі: Вконтакте, Facebook, Однокласники. Але якщо у вас дійсно цікавий і цінний контент великого формату, читачі залишаться з вами. Можливо, для вас непогано спрацює поєднання «ЖЖ + ВК / FB».

  З іншого боку, в Живому журналі багато негативу з серії «в Інтернеті хтось неправий». Тому для розвитку тут треба володіти незвичайною витримкою, умінням реагувати на негатив і навичками антикризового піару.

  **

  Наступного разу розповім про Фейсбук. Або про Вконтакте? Що для вас актуальніше?

  А в яких соцмережах ви створили аутпост для свого проекту? Яких результатів домагаєтеся?

  Що роблять компанії в соціальних мережах?
  Яких результатів дозволить домогтися кожен з видів активності?
  Як зрозуміти, де ж ті найпродуктивніші 20%?
  Що роблять компанії в соціальних мережах?
  Але з чого почати?
  Яку соцмережа вибрати?
  Функціонал ЖЖ: блог або співтовариство?
  Або про Вконтакте?
  Що для вас актуальніше?
  А в яких соцмережах ви створили аутпост для свого проекту?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»