Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як розкрутити блог

  1. Над чим потрібно працювати, щоб розкрутити блог?
  2. SEO оптимізація блогу
  3. 1. Тема і опис
  4. 2. Ключове слово
  5. 3. Внутрішні посилання
  6. 4. Robots.txt
  7. 5. Карта сайту
  8. 6. Правильні URL
  9. 7. Швидкість завантаження
  10. 8. Соціальні сигнали
  11. 9. Панель управлінням блогу
  12. Просування блогу якісним контентом
  13. 1. Види контенту
  14. 2. Докладні посібники
  15. 3. Огляди
  16. 4. Інтерв'ю
  17. 5. Звіти
  18. 6. Інфографіка
  19. 7. Відео-уроки
  20. 8. Новини та тренди
  21. Складіть контент-план
  22. поширення контенту
  23. 1. таргетовану рекламу
  24. 2. E-mail розсилка
  25. 3. Гостьові пости
  26. 4. Коментарі
  27. висновок

  Якщо у Вас вже є свій блог. Якщо Ви викладаєте на нього корисні статті регулярно, то саме час подумати над його розкруткою. Адже який сенс в блозі, якщо його ніхто не відвідує і ніхто не читає крім Вас і двох Ваших друзів?

  Якщо Ви ставите питанням як розкрутити блог, то Ви потрапили точно за адресою. Є два сценарії розвитку блога.

  Перший. Ви на регулярній основі пишіть і викладаєте нові статті на блог. Через якийсь час блог помітять пошукові системи і почнуть давати безкоштовний органічний (пошуковий) трафік.

  Другий. Ваш підхід до ведення та розкрутці блога повинен бути не як до якогось захоплення, а як до повноцінного бізнесу. Я вважаю, що блогінг - це точно такий же бізнес, як і будь-який інший.

  Ви хочете, щоб Ваш блог приносив Вам не тільки задоволення, але і гроші? Якщо відповідь позитивна, тоді давайте приступимо!

  Над чим потрібно працювати, щоб розкрутити блог?

  Якщо з якихось причин у Вас ще немає блогу, то створіть його обов'язково! Для яких цілей Ви його створюєте? Якщо це персональний блог, то покажіть своє обличчя. Додайте фотографію та інформацію про себе. Якщо блог призначений для просування бізнесу, то теж розкажіть про бізнес більш докладно. Люди люблять читати цікаві історії!

  SEO оптимізація блогу

  Навіть якщо Ви зовсім новачок, Ви все одно повинні навчитися хоча б базовим навичкам SEO. Вам необхідно розуміти, як працюють найпростіші алгоритми пошукової оптимізації. Адже для того, щоб прочитати Вашу корисну статтю, її ще якось треба знайти серед безлічі інших.

  Для оптимізації блогу і статей використовуйте цей простий чек-лист:

  1. Тема і опис

  Обов'язково прописуйте в кожній статті заголовок (Title) і опис (Description). Саме по заголовку пошукові системи розуміють про що йде мова в статті. До Досі заголовок є визначальним фактором при ранжируванні.

  До Досі заголовок є визначальним фактором при ранжируванні

  Так відображається заголовок і опис в Яндексі

  2. Ключове слово

  Визначте ключове слово, під яке буде писатися нова стаття. Обов'язково вкажіть його в TITLE і H1. Намагайтеся використовувати ключове слово в першому абзаці статті. Не треба намагатися впихнути якомога більше ключових слів в текст. Цим Ви тільки можете нашкодити собі. Пошукові системи стають розумнішими кожен день, вони вже використовують штучний інтелект і виявляють такі маніпуляції з легкістю. Краще зосередьтеся на якості статті.

  3. Внутрішні посилання

  При написанні нової статті намагайтеся завжди посилатися на публікації, які були написані раніше на Вашому блозі. Ставте посилання тільки на ті статті, які будуть в тему. Таким чином, відвідувач блогу зможе ознайомитись і з іншими публікаціями на Вашому блозі. Це так званий поведінковий фактор.

  Пошукові системи бачать, що відвідувач зайшов на статтю, прочитав її і зацікавився іншими матеріалами, значить ресурс йому був корисний. З таких сотень нюансів і складається пошукова оптимізація.

  4. Robots.txt

  Налаштуйте свій robots.txt і покажіть пошуковим системам, що можна індексувати на блозі, а що ні. Якщо Ви використовуєте WordPress, то в ньому є зайві файли, які краще закрити від індексації. Також цей файл допоможе уникнути дублів сторінок.

  Якщо Ви не хочете самі складати свій файл, то можете завантажити мій. Він повністю оптимізований під WordPress. Єдине, що потрібно Вам буде зробити, так це змінити рядок 18 і 85. Замість site.ru обов'язково вкажіть свій домен.

  5. Карта сайту

  Згодом на блозі накопичується величезна кількість контенту. Щоб пошуковим система було легко сканувати Ваш блог, створіть карту сайту (sitemap.xml). Зайдіть в адмінку блогу і знайдіть меню "Додатки". Натисніть на "додати новий" і в рядок пошуку вставте Google XML Sitemaps. Далі зробіть так, як показано на зображенні нижче.

  Далі зробіть так, як показано на зображенні нижче

  Установка безкоштовного плагіна Google XML Sitemaps

  6. Правильні URL

  Налаштуйте відображення url зрозумілими для всіх. Зверніть увагу, як відображаються Ваші записи на блозі. Якщо у них такий вигляд: site.ru/?=p12, то слід їх переналаштувати. Не забудьте при цьому використовувати 301 редирект. Якщо У Вас новий блог і на ньому поки що немає статей, то встановіть цей плагін "Cyr to Lat enhanced". Установка така ж, як і в пункті 5.

  7. Швидкість завантаження

  Швидкість завантаження блогу і його сторінок зараз є важливим фактором при розкручуванні. Сторінка не повинна завантажуватися занадто довго як на комп'ютері, так і на мобільному телефоні. Якщо у Вас проблеми зі швидкістю завантаження, то люди не будуть чекати довго і підуть з вашого блогу на інший. Google заявляє, що 40% відвідувачів залишають сайт, якщо завантаження сторінки триває більше 3 секунд.

  Такі сайти втрачають свої позиції у видачі та на їх місце встають більш швидкі і адаптовані. Зараз мій блог має ось такі показники швидкості. Ще є над чим працювати.

  Безкоштовний сервіс PageSpeed ​​Insights показує швидкість завантаження сайту для мобільних і для комп'ютерів.

  Свою швидкість завантаження Ви можете перевірити за допомогою сервісу від Google - PageSpeed ​​Insights .

  Якщо швидкість буде нижче 60 і Ви не знаєте як це виправити, то просто поміняйте тему шаблону на іншу. Виберіть дизайн адаптивний під мобільні пристрої. Потім знову зробіть виміри швидкості.

  8. Соціальні сигнали

  Додайте на своєму блозі під кожною статтею кнопки соціальних мереж. В кінці статті просите читачів натискати на ці кнопки. Це допоможе Вашій контенту поширюватися по мережі і залучати нових відвідувачів. Пам'ятаємо, що кожна така дрібниця приносить свої плоди!

  9. Панель управлінням блогу

  Обов'язково додайте свій блог в Яндекс Вебмастер і Google Webmasters. В панелі управління Ви можете побачити важливу інформацію по блогу. Кількість проіндексованих сторінок, наявність помилок, якщо вони є і різні корисні рекомендації. Також туди Вам потрібно буде додати свій файл з robots.txt і карту сайту /sitemap.xml. Не чекайте, коли пошуковий робот сам знайде ці файли, допоможіть йому швидко ознайомитись з Вашою блозі.

  Просування блогу якісним контентом

  Всі ці технічні моменти, звичайно ж, позитивно впливають на пошукову оптимізацію. Але найважливішим і визначальним фактором є контент.

  На чому потрібно зосередитися блогеру - так це над створенням якісного і корисного контенту. Ваші статті повинні бути цікавими і корисними. Критерії корисності статей Ви можете визначити тільки самі. Давайте розглянемо, що потрібно робити, щоб розкрутити блог безкоштовно за допомогою контенту.

  1. Види контенту

  Контент може бути абсолютно різний, чим більше у Вас буде ідей, тим більше Ви зможете його зробити. А чим більше контенту на блозі, тим більше відвідувачів до Вас буде приходити. Більше відвідувачів, більше грошей Ви зможете заробляти з блогу.

  2. Докладні посібники

  Коли людина починає цікавитися новою для себе темою, він потребує докладних інструкціях для новачків. У будь-якій ніші можна написати покрокові керівництва. Наприклад, " Як писати статті для блогу ". Якщо Ви є експертом в своїй ніші, то пишіть керівництва для професіоналів. Такі люди теж потребують нових знань.

  3. Огляди

  Робіть свої огляди на товари або послуги, якими Ви користуєтеся. Поділіться з читачами ними. Люди люблять відкривати для себе щось новеньке. Роблячи огляди, Ви вже можете почати заробляти, підключившись до партнерських програм. Огляди є одним з найшвидших способів заробітку на своєму блозі.

  4. Інтерв'ю

  Відмінний спосіб привернути до себе увагу, це взяти інтерв'ю у фахівця в Вашій ніші. Таким чином, Ви зможете залучити як нову аудиторію, так і аудиторію того експерта, у якого візьмете інтерв'ю. Знайдіть всіх експертів у Вашій ніші і спробуйте записати з ними, наприклад, аудіо подкасти.

  5. Звіти

  Ви можете кожен місяць робити який-небудь звіт і викладати його у себе на блозі. Наприклад, я планую на своєму блозі вести щомісячні фінансові звіти. У них я детально буду описувати те, що я зробив у конкретний місяць і скільки заробив.

  Це робиться не заради хвастощів, а заради того, щоб фіксувати свої результати. На даному етапі мій блог приносить мені 0 рублів, але моя мета заробляти $ 10000 або 650000 рублів на місяць тільки з одного блогу. І мені самому буде цікаво спостерігати за розвитком. Плюс, це викличе інтерес і у інших людей, що приверне до мене нових читачів.

  6. Інфографіка

  Інфографіка стає дуже популярна. Їй охоче діляться в соціальних мережах, що позитивно позначається на розкручуванні бренду. Це та ж сама інструкція, тільки оформлена у вигляді однієї великої картинки. Якісна інфографіка коштує дорого, але така інвестиція може з часом окупиться з лишком.

  7. Відео-уроки

  З кожним днем ​​відео дивляться все більше і більше людей. Знімайте відео і викладайте їх у себе на блозі. Чим довше за часом відвідувач буде на блозі, тим краще. Відео можна розміщувати, наприклад на ютубі. Ютуб є другим пошукачем у світі! За рахунок цього Ви можете залучити безкоштовний трафік на блог.

  8. Новини та тренди

  Слідкуйте за новинами та трендами в своїй ніші. Якщо Ви одним з перших напишіть статтю на нову подію, то велика ймовірність потрапляння статті в топ видачі пошукових систем. Це буде відбуватися через низьку конкуренції за новими ключовими словами.

  Складіть контент-план

  Щоб розкрутити блог, потрібно сталість. Складіть свій список тем на місяць. Потім визначте дату виходу нової статті на блозі. Наприклад, 1 раз в тиждень в четвер. Тепер дотримуйтесь цього графіку постійно.

  Щоб на блог почало приходити багато відвідувачів, він повинен стати авторитетним ресурсом в "очах" пошукових систем. Блог, на якому буде мінімум 250-300 якісних статей, можна вже вважати авторитетним.

  Тепер давайте порахуємо. У році приблизно 52 тижні. Якщо Ви будете писати одну статтю в тиждень, то через рік у Вас буде всього 52 статті. Якщо писати по 7 статей в тиждень, то через рік буде вже 364 статті. Який темп вибрати, вирішувати тільки Вам. Але пам'ятайте, одна стаття в тиждень - це мінімум! Згодом з'явиться досвід і можна сміливо виходити на 7 статей в тиждень.

  поширення контенту

  Почніть поширювати свій контент в Інтернет з першого дня. Сьогодні, існує набагато більше можливостей для розкрутки блогу ніж 10 років тому. Соцмережі цьому приклад. У соціальних мережах можна знайти свою аудиторію буквально за кілька хвилин і розповісти їм про себе.

  Виберіть тільки одну соцмережу і сфокусуйтеся на ній. Наприклад, Вконтакте. Додали статтю на сайт і відразу ж поділіться їй в соцмережі. Додатково створіть групу і дублюйте контент туди. Не соромтесь! Згодом у Вас з'явиться своя аудиторія фанатів, які будуть стежити за Вашою діяльністю.

  1. таргетовану рекламу

  Якщо є бюджет, то можна налаштувати таргетовану рекламу. Платна реклама прискорить набір своєї бази передплатників. Своя база, це те, на чому Ви будете заробляти гроші. Великі заробітки на блозі криються саме в своїй базі!

  2. E-mail розсилка

  Додайте форму збору електронних адрес у себе на блозі. Запропонуйте читачам якусь корисність в обмін на пошту. Так, Ви значно збільшите свою базу передплатників, причому безкоштовно.

  Своя база корисна ще й тим, що при виході нової статті на блозі, Ви можете повідомити про це всім своїм передплатникам буквально за кілька хвилин, відправивши всього один лист або повідомлення.

  3. Гостьові пости

  Знайдіть блогерів в своїй ніші. Запропонуйте їм розмістити свою статтю на їх блозі зі зворотним посиланням на Вас. Всі потребують нового і якісному контенті. Це дасть Вам приплив нових читачів і зворотне посилання з авторитетного ресурсу.

  4. Коментарі

  Ні в якому разі не плутати зі спамом! Знайдіть всі блоги, форуми і групи, де може знаходиться Ваша аудиторія. Почніть активно брати участь в цих спільнотах. Ставте посилання на свій блог. Намагайтеся бути корисним завжди і Вас помітять!

  висновок

  Контент - це король! Пошукові системи в першу чергу дивляться, наскільки стаття відповідає запиту користувача. Якщо Ваші статті будуть корисними і унікальними, то вони самі потраплять на перші позиції в пошуковій видачі.

  Не переживайте, якщо Ваш блог технічно не ідеальний. Зосередьтеся на створенні контенту. Будьте активні і ніколи не зупиняйтеся!

  Які Ви використовуєте способи просування блогу?


  Над чим потрібно працювати, щоб розкрутити блог?
  Адже який сенс в блозі, якщо його ніхто не відвідує і ніхто не читає крім Вас і двох Ваших друзів?
  Ви хочете, щоб Ваш блог приносив Вам не тільки задоволення, але і гроші?
  Над чим потрібно працювати, щоб розкрутити блог?
  Для яких цілей Ви його створюєте?
  Ru/?
  Які Ви використовуєте способи просування блогу?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»