Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як розкрутити групу в Однокласниках: керівництво по просуванню!

  1. Як розкрутити групу в Однокласниках швидко
  2. Просування в Одноклассниках через рекламу
  3. просування конкурсами
  4. взаємний PR
  5. Посилання на сайті
  6. Просування групи в пошукових системах
  7. Діліться посиланням на групу
  8. Не забувайте про контент

  Розкрутка і просування групи в Однокласниках самостійно і безкоштовно - це нескладний, але в той же час трудомісткий процес. Для досягнення більш ефективних результатів існують платні сервіси і різні рекламні канали. У статті ми розглянемо всі варіанти просування, якими з них користуватися, вибирати вам.

  Справжній гуру сучасності Білл Гейтс якось сказав про бізнес:

  «Якщо вас немає в інтернеті, значить, ви не існуєте ...».

  Трохи перефразовуємо його слова і скажемо:

  "Якщо вас немає в Одноклассниках, ви позбавляєте себе величезної аудиторії".

  Пора відмовитися від стереотипів і вже почати просуватися в Одноклассниках, і разом з тим отримати можливість розповісти про себе і своїх продуктів мільйонам людей. Не будемо багатослівними і подивимося на реальний стан речей.

  Спочатку, як і у всіх соціальних мережах, просування груп в Одноклассниках не представляло собою величезних праць, конкуренція була мала, а люди самі шукали тематичні спільноти та з задоволення туди вступали. Багато компаній, власники інформаційних і розважальних ресурсів, не відразу зрозуміли весь потенціал платформи і відмовлялися вкладати туди свої зусилля. Згодом соціальна мережа привернула мільйони постійних користувачів, було створено безліч співтовариств, а розкрутити групу стало все важче і затратним. На сьогоднішній день просування в Одноклассниках це ціла наука, осягнути яку ми зараз і спробуємо.

  Як розкрутити групу в Однокласниках швидко

  З моментом появи перших сервісів для розкрутки груп в соціальних мережах треба було пошукати ресурс, який би займався Однокласниками. Зараз ситуація протилежна і знайти такі сайти нескладно. Тут виникають інші труднощі, як вибрати сервіс, який запропонує якісні послуги за невелику суму.

  Ось одні з лідерів ринку на 2017 рік.

  Буквально пару років тому безліч сервісів пропонували накрутку ботів, але алгоритми соціальних мереж стали з легкістю визначають таких передплатників, блокуючи групи. Так що сьогодні сервіси працюють з реальними користувачами, які спеціально для заробітку створюють фейковий акаунти. Така технологія також не ідеальна, та й ризик розпрощатися з спільнотою присутній, хоч і в меншій мірі.

  Перед тим як приступити до розкручування групи в Однокласниках виконайте ряд робіт:

  • додайте аватарку, опис, посилання на сайт;
  • наповніть групу релевантних контентом.

  Далі дотримуйтеся правила: один день не більше 40-50 накручених передплатників.

  На жаль ніхто не зможе вам гарантувати стовідсотковий успіх, а накручені користувачі не будуть проявляти ніякої активності. Така методика вирішує єдине завдання, тепер співтовариство не виглядає порожнім.

  Якщо ви хочете скоротити ризики блокування і готові заплатити за одного передплатника більше 2-ух рублів скористайтеся послугами бірж.


  Сервіси дають можливість створити докладний завдання вказавши вимоги до акаунтів: місто, вік, стать, кількість друзів, наявність аватарки, відсоток рекламних постів на стіні. Також тут можна придумувати різноманітні сценарії вступу в групу. Наприклад: "перейти в групу з рекламною поста, а тільки потім вступити в неї".

  Просування в Одноклассниках через рекламу

  Отримати живу аудиторію через накрутку не вийде, а ось реклама може привести до групи зацікавлених відвідувачів. При правильному підході можна розраховувати отримати передплатника від 3 рублів. Залежно від складності тематики, ціна може досягати 50 і більше рублів.

  Рекламу в соціальних мережах поділяють на:

  • таргетовану;
  • в тематичних спільнотах;
  • у лідерів думок.

  Замовити пост в групах можна як безпосередньо, так і через спеціалізовані сервіси. Ось один з них:


  Підбираючи співтовариство для реклами будьте уважні. Детально вивчайте статистику:

  • кількість передплатників;
  • відвідування групи в день;
  • охоплення в день;
  • географія і демографія;
  • ціна;
  • співвідношення всіх цих показників.

  Якщо ви побачите, що на групу підписаний мільйон чоловік, а кількість унікальних відвідувачів не досягає і 5 тисяч не розраховуйте на колосальний результат.

  Зазвичай в спеціалізованих біржах є можливість подивитися статистику всіх груп, замовляючи ж рекламу безпосередньо її доведеться запросити. Якщо ви отримаєте відмову, робіть висновки, швидше за все адміністратору є що приховувати.

  Таргетована реклама - це відмінний інструмент для пошуку потрібної вам аудиторії. Експериментуючи з настройками таргетингу, ви зможете розповісти про своє співтоваристві тільки цільової аудиторії. Все це можливо зробити через рекламну платформу від Mail Group myTarget.

  просування конкурсами

  Незважаючи на те, що конкурси з кожним роком дають все менший ефект вони залишаються відмінним інструментом для залучення передплатників в групу. Якщо органічно впровадити розіграші в життя спільноти, ви отримаєте відмінний канал залучення користувачів в Одноклассниках.

  Конкурси це місце для креативу, але є і давно перевірені формати, які ми зібрали в статті "8 відмінних ідей для конкурсів у соціальних мережах" .

  взаємний PR

  На початковому етапі просування такий метод не підійде, але вже зараз підбирайте спільноти зі схожою тематикою. Знайомтеся, спілкуйтеся діліться ідеями та новинами з адміністраторами корисних вам паблік. Коли група підросте до 5 тисяч осіб сміливо пропонуйте обмін постами. Пам'ятайте, не тільки ви зацікавлені в зростанні, а й інші групи хочуть того ж. Переборите невпевненість і все вийде.

  При виборі спільнот для взаємного піару звертайте увагу на:

  • чисельність передплатників. Їх має бути стільки ж, скільки і у вас або трохи більше;
  • активність аудиторії. Якщо ви запропонуєте обмін мертвої групі, то не отримаєте ніякого результату;
  • Подібна тематика. Люди будуть більш охоче переходити в ваше співтовариство, якщо вони будуть зацікавлені в контенті.

  Якщо все сходиться, сміливо пишіть адміністратору або погоджуйтеся на пропозицію, якщо хтось вийшов на вас.

  Посилання на сайті

  Якщо у вас є сайт, розмістіть посилання на групу там. Тут ви можете піти двома шляхами, додати на сайт іконку або поставити віджет. Невеликі іконки зазвичай розміщують в шапці або підвалі сайту. Щоб отримати більше переходів, зупиніться на першому варіанті. Якщо ваш ресурс популярний, подумайте про віджеті, але не прогадаєте з місцем. Віджет повинен виглядати органічно на сторінці, помітний і не заважати вашим відвідувачам.

  Якщо ви вирішили просувати свою групу на сайті, подумайте чи буде вона цікава вашій аудиторії. Припустимо ви продаєте крісло-мішки, а в Одноклассниках публікуєте тільки привітання зі святами і корпоративну інформацію. Така група не буде користуватися популярністю у ваших клієнтів. Тоді і не варто витрачати зусилля на впровадження соціальних кнопок.

  Просування групи в пошукових системах

  Просуваючи групу в Yandex і Google ви точно можете розраховувати на дві речі:

  • ваше співтовариство з'явиться на другому або третьому місці за запитом вашого бренду;
  • групу побачать користувачі, якщо будуть набирати середньочастотні запити, пов'язані з вашою тематикою.

  У першому випадку вистачить включення назви компанії в заголовок групи і хоч якась активність в ній. Тут важливо щоб люди побачили якомога менше конкурентів і інших сайтів у видачі, коли шукають саме вас. Нерідкі випадки, коли по брендовому запитом в першій десятці присутні тільки ресурси компанії і до цього треба прагнути.

  З середньочастотними запитами буде складніше:

  • підберіть 1-2 запиту через сервіс wordstat.yandex. Не беріть занадто популярні слова, тут вам буде важко змагатися з великими сайтами;
  • вживайте вбрання ключове слово якомога ближче до початку заголовка групи, з прямим входженням;
  • продублюйте ключ в описі;
  • продовжуйте роботу над залученням передплатників.

  Діліться посиланням на групу

  Для просування групи в Однокласниках не підійдуть напівзаходи, задійте всі свої ресурси по максимуму. Проведіть ревізію і випишіть всі канали, через які ви доносите інформацію до своїх користувачів.

  Це може бути:

  • поштові розсилки;
  • отзовікі (Flamp);
  • каталоги організацій (2gis, Yell, Yandex довідник);
  • інші соціальні мережі (Вконтакте, Facebook);
  • корпоративні блоги (Spark, Geektimes, Habrahabr);
  • комерційні статті;
  • на худий кінець візитки.

  У більшості випадків посилання на групу в Однокласниках вийде вставити прямо на картці або акаунті вашої організації. Якщо такої можливості немає, додавайте згадка прямо в статтях. Часто складно передбачити звідки підуть відвідувачі, але приклавши всі сили, ви зможете знайти свою золоту жилу.

  Не забувайте про контент

  Багато адміністратори груп забувають головну істину, якщо ви публікуєте другосортний контент, всі сили марні.

  Конкуренція за увагу користувачів в інтернеті настільки велика, що розміщуючи типові картинки і непотрібні записи, ви не зацікавите гостей вашої сторінки. Чи не пропонуючи якісний контент, в кращому випадку ви отримаєте передплатника за завищеною ціною, в гіршому - зберете негатив.

  Ось деякі рекомендації:

  • розробіть контент стратегію;
  • дотримуйтеся тематики групи;
  • розміщуйте цікаві матеріали;
  • по можливості додавайте унікальні картинки;
  • використовуйте різні формати спілкування (опитування, конкурси, чати);
  • зробіть контент різноманітним (відео, gif, Coub);
  • не ігноруйте передплатників.

  І найголовніше, станьте для ваших передплатників лідером думок. Ви можете бути експертом по ульотним мемасікам, фахівцем з ремонту ноутбуків, самим креативним агентством з організації свят. А все вищеперелічене допоможе вам у досягненні цієї мети.

  Summary

  Article Name

  Як розкрутити групу в Однокласниках: керівництво по просуванню!

  Description

  Детально розповідаємо, як правильно і швидко просунути групу в Однокласниках, накрутити передплатників і вже зовсім скоро мати реальний профіт від спільноти.

  Author

  Prosmm

  Publisher Name

  Prosmm

  Publisher Logo


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»