Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Як розкрутити групу Вконтакте? Платні та безкоштовні способи просування

  Давайте почнемо з того, а чи має взагалі сенс займатися просуванням групи Вконтакте? Адже стільки розмов про те, що в ВК аудиторія здебільшого неплатоспроможна.

  Це було так років 7-8 назад. Зараз же ситуація інша. Сьогодні все більше людей просувають свої бізнеси через сайт Вконтакте. Сумніваєтеся? Тоді зайдіть в групи і введіть в пошуковику будь-яку сферу, і побачите, скільки передплатників, лайків, репоста і конкуренції там. Візьмемо для прикладу досить нову тематику, яка на ринку активно розвивається не більше 2-х років. Подивіться, кількість передплатників в групах з пошуку "Майнінг".
  Це було так років 7-8 назад
  Тому сенс є, так як розкручена група ВК збільшує кількість клієнтів, або дозволяє їх власникам заробляти на рекламі.

  Перед тим як займатися просуванням, потрібно визначитися з форматом вашої спільноти. Якщо цього не зробити, то подальша розкрутка не буде настільки ефективною. Для цього у вас є 2 варіанти ведення спільноти ВК:

  1. Публічна сторінка - прекрасний варіант для бізнесу та бренду. Завдяки цьому формату можна ефективно поширювати контент. До того ж у ваших передплатників буде відображатися ваша сторінка в блоці '' Цікаві сторінки '', чого немає в другому варіанті - Група ВКонтакте. Єдине "але" - у користувачів буде не так багато можливостей для обміну думками.

  2. Група ВКонтакте - це ідеальний варіант для спілкування як з аудиторією, так і самої аудиторії між собою. Цей варіант підходить для тих, хто не позиціонується як бізнес, а виступає майданчиком в певній тематиці, де побічно пропонує свої або чужі товари або послуги.

  Далі вам необхідно скласти правильна назва вашої групи, так як воно сильно впливає на просування в пошуку ВК і пошукових системах. Воно повинно бути інформативним і мати 1-2 ключові фрази, за якими люди зможуть знайти ваше співтовариство при пошуку товарів або послуг в інтернеті. Скористайтеся сервісом wordstat Яндекс, щоб подивитися, як користувачі шукають ті чи інші товари / послуги.
  Далі вам необхідно скласти правильна назва вашої групи, так як воно сильно впливає на просування в пошуку ВК і пошукових системах
  Склавши правильна назва, вашу групу будуть знаходити не тільки через пошук ВК, а й через Яндекс, Google і т.п.

  Не забудьте про фотографію у вашій групі, адже це одне з перших речей, на що звертає свою увагу відвідувач. Бажано, щоб по фотографії людині відразу було зрозуміло, чим ви займаєтеся.

  Просування співтовариства ВК: платно або безкоштовно?

  Кожен із способів буде по своєму хороший, тому варто спробувати все - і платні методи, і безкоштовні. Хоча тут багато що залежить від вашої конкретної ситуації. Якщо у вас прямо зараз є інший ресурс з аудиторією, то вам потрібно лише прорекламувати їй вашу групу ВКонтакте, і у вас відразу ж з'явиться початкова кількість передплатників і група почне розвиватися. Але якщо ж ви починаєте з нуля, і аудиторії у вас немає, то цих перших учасників потрібно звідкись взяти.

  3 безкоштовних способу розкрутки групи ВК

  1. Додавання людей в друзі і запрошення їх до спільноти

  Це один з найпростіших і безкоштовних способів отримання передплатників для молодої групи. Суть проста - ви додаєте користувачів в свої друзі, після чого пропонуєте їм вступити в вашу групу.
  Зверніть увагу! У день ви можете додавати до 50-ти друзів. Радимо сильно не захоплюватися цим, так як вашу сторінку можуть забанити за постійне запрошення людей в групу.

  2. репоста ваших постів

  Чим цікавіше контент у вашому співтоваристві, тим більше буде репоста. Це можуть бути покрокові керівництва, гумористичні картинки або історії з вашої тематики, корисна інформація, або огляд найкращих додатків, сервісів, товарів і т.п.

  Рекомендуємо заздалегідь створити контент, і публікувати його в співтоваристві за розкладом. Для комерційної сторінки бажано викладати по 2-3 записи в день. Щоб встановити постинг за розкладом, перед публікацією запису натисніть "прикріпити" - "таймер", і виберіть час і дату розміщення.

  3. Конкурси серед передплатників групи

  Цей спосіб більше підходить для тих, у кого вже є достатня кількість учасників. Суть проста: ви робите конкурс призом. Для його участі потрібно вступити в групу і репоста її. Так про вашу групу буде дізнаватися все більша і більша кількість людей. Але ось ефективність такого методу розкрутки залежить від:

  Призу - наскільки він буде цікавим вашим передплатникам, і чи потрібен взагалі? Подумайте про це.
  Кількості передплатників - чим більше їх буде, тим більше буде і репоста.

  Результати конкурсу та відбір переможців рекомендуємо зробити максимально прозорими. Скористайтеся безкоштовним сервісом VKWIN, який вибере випадкового переможця серед тих, хто вступив в ваше співтовариство.
  Результати конкурсу та відбір переможців рекомендуємо зробити максимально прозорими

  3 платних способу розкрутки групи ВК

  1. Накрутка передплатників через сервіс VkTarget, Qcomment і т.п.

  Це найдешевший спосіб отримати перше учасників для молодої групи. Вартість одного передплатника на цих сервісах складає всього 1 рубль. Головне, відбирайте людей тільки зі справжніми і живими акаунтами, а не фейковий.
  Досить набрав 1000 передплатників, щоб далі група потихеньку росла самостійно.

  2. Реклама в інших групах ВК

  Тут все зрозуміло. Радимо скористатися біржею покупки і продажу реклами "Sociate", щоб не витрачати час на ручний пошук потрібних вам груп. На цій біржі ви самі можете підібрати потрібне вам співтовариство по фільтрам щодо ціни, охоплення реклами, тематики, кількості передплатників і т.д.

  3. таргетовану рекламу Вконтакте

  Це теж реклама, тільки під меню Вконтакте у вигляді блоків. Її можна запустити як в самому Вконтакте, так і через вищезгаданий сервіс Sociate. З останнім можливостей для запуску та управління вашою рекламою буде набагато більше.

  Для ефективного просування групи Вконтакте краще об'єднати всі способи, розглянуті вище.

  Якщо стаття була вам корисна, ставте лайки і діліться з друзями.
  А тих, хто цікавиться просуванням бізнесу і заробітком в соціальних мережах, запрошуємо на 3-х денний онлайн-інтенсив Тимура Тажетдінова "Бізнес на SMM від першої особи".
  Якщо стаття була вам корисна, ставте лайки і діліться з друзями

  Давайте почнемо з того, а чи має взагалі сенс займатися просуванням групи Вконтакте?
  Сумніваєтеся?
  Просування співтовариства ВК: платно або безкоштовно?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»